Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

a moze ktos chce byc tak miły i poczeka ze mna do pazdziernika ze starankami:P hehe wiem jestem wymagajaca ale zawsze chcialam miec towarzystwo wzajemnego marudzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu jak spotkam jednego bocka kopne Go do Ciebie:) albo sama wpakuje do bagaznika i przywioze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek ja mam takie tempo zaciążania,że do pażdziernika mi zejdzie :D:D:D:D:D:D:D Validosek kopnij go tylko nie rób mu krzywdy,zeby cały dotarł do mnie a tak apropos to niezły prezencik sobie sprawiłaś na urodzinki cio????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was takie pytanie,bo się zdenerwowałam.Jestem po zabiegu już 4 miesiąc a tu znowu mam jakieś plamienie (leciutko podbarwiona wydzielina,tak jakby różowa),jestem w 26dcyklu.W tamtym miesiącu było identycznie,z tym,że miałam też plamienie po okresie.Pytałam się o to lekarza na USG,twierdził,że z macicą i jajnikami w porządku i to pewnie organizm wraca do normy po połogu.No nie wiem sama.Z drugiej strony miałam podejrzenie ciąży,ale teraz jak zauważyłam to plamienie to może znowu to jest to plamienie przed okresem.Może faktycznie tak mi się poprzestawiało po zabiegu.Lekarz powiedział,że jeśli się te plamienia nie skończą do czerwca przyjść na następne USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu zastanawiam się czy Wy też miałyście jakieś dziwne plamienia przed okresem lub po? Bo ja tego nigdy nie miałam,oprócz kiedyś jak zaczynałam brać pigułki ale chyba 1 miesiąc tylko.Po porodzie też nie miałam żadnych historii z plamieniami.A może znowu ten progesteron mi spadł,jak myślicie? (skoro nie mam żadnych torbieli,mięśniaków i nie wiadomo czego jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czy bedzie prezencik zobaczymy w poniedziałek:) napisze ok 22 jak wynik:) bety!!!!! ale prezent byłby zaj..........ze tak powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur ja takie plamienia miewam przed @.tak dwa dni przed.chyba juz taki nas urok validosku ja też bym chciała taki prezent na urodzinki i nawet jestem w stanie poczekac do wrzesnia byle by ten prezent był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia Nie chodzi mi o to,że to mi jakoś przeszkadza,bo mnie nic nie boli,ale ja tego wcześniej nie miałam i tak się zastanawiam czy to może jakiś skutek zabiegu,albo nie wiem już co.A może po prostu organizm musi się przestawić po zabiegu na normalne działanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio osadziłam ze na bete pojade przed praca w pon:) na 7 wiec koło południa bedzie wiadomo co i jak:) ale wiecie co boje sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio osadziłam ze na bete pojade przed praca w pon:) na 7 wiec koło południa bedzie wiadomo co i jak:) ale wiecie co boje sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagralam sie stworzylam w simsach swoja rodzinke i ludka urodzila synka:O no ale moze byc:) hehe chociaz mam wirtualna rodzinke:) Validos nic sie nie martw jestes w ciazy i to 100% pewne terqaz trzeba dbac o siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubdziu a dlaczego ja nigdy w simpsa nie grałam???? ja nie mam simsa:(:(:(:(:( a chce mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur 🌻 ja myslę, że te Twoje \"anomalia\" to wynik zabiegu i całej burzy hormonów związanej z tym zajściem. W prawdzie nie przeszłam tego, ale wiem co pisały dziewczyny w zbliżonej do Twojej sytuacji, z resztą podobnie sprawa wygląda po porodzie czy odstawieniu tabsów - wszystko to przecież wpływa na naszą gospodarkę hormonalną i każde zawirowanie powoduje jakieś zmiany. Kochana najważniejsze, że wszystko jest OK, jesteś pod opieką lekarza i wracasz do staranek :) No chyba że te plamienia oznaczają coś innego, bardzo dobrego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim;)Sylwia jak przebiega ciąża????? Wszystko ok.? Fajnie pamiętam kiedy weszłaś tutaj i obydwie mialyśmy podobne objawy, obydwie tak mocno chcialyśmy i Tobie się udało....:) Mam nadzieję że i mi wkrótce się uda,jak tak czytam i wiedzę, że każda zachodzi normalnie tyle zaciążonych i co rusz jakaś dobra nowina to się cieszę ale nie mogę sama się doczekac.... Hmm może w koncu wyjdzie, będę dobrej myśli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popołudniową porą :) dziubasku i cebulko--- w mojej wypowiedzi dot. euthyroxu chodziło mi o to czy jak chodzicie badac sobie tsh badz ft4 to czy bierzecie tego dnia lek rano czy nie?? bo włanie ja nie wiem jak to powinno byc. ale dzis zrobiłam badanie, i tak teraz co miesiac bede musiała badac poziom hormonów by sprawdzic czy nie trzeba dawki leku zwiekszyc. cebulko mi endo powiedziała ze wystarczy jak tsh bedzie ponizej 2 a ft4 w górnej granicy normy :) zobaczymy wiec we wtorek czy wizyta u endo jest potrzebna. za tydzien mam pierwsza wizyte u ginekologa, juz doczekac sie nie moge :) dziubasku--- mi tez zdarzały sie sny zw z porodem, ze miałam rodzic, lub ze rodziłam, mi sie wydaje ze to jest obraz tego jak bardzo chcemy dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słuchajcie jak wracałam z pracy to kupiłam sobie kolejny test ciazowy :) byłam w rosmanie i nie mogłam sie oprzec by go nie kupic :) i zrobiłam jak tylko do domu weszłam i ta druga kreseczka to dosłownie od razu sie pojawiła, i jest bardzo bardzo ciemna :) ale obiecuje ze juz dam sobie z testami spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam was wszystkie.... Jadę na remoncik swojego nowego mieszkanka;) A dzisiaj będą staranka:) Już niedługo będę na swoim, może w tym tygodniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się nie mogę doczekać, może to do mojego nowego m trafią te bocianki z Afryki....;) Zniżą loty i trafią, bo kapusta to u mnie nie rośnie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Wam z całego serca waszych owocnych staranek.... Zaraz zmykam, cbo żadan nie reaguje....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzatalam w kuchni i chcialam wyczyscic paprocha z przedluzacza i prad mnie kopnal:( ałałałałała az mi sie móżdżek przeswietlil buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie zrobilam sobie test owulacyjny i wyszło 2 krechy ;), jedna bardzo cieniutka... Szkoda, że to nie ciążowy...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinko tez nie umiem pomóc w sprawie testów owulacyjnych, nigdy ich nie stosowałam, ja mysle ze po prostu powinniscie co 2-gi dzien baraszkowac i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×