Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Cześc Dziewczynki Minia jaka prace piszesz, jestem w tym dobra (hihihi) tylko mój mąz tego nie docenia :( Ciężko mi wejśc na nk, a ciekawam jest waszych zdjęć. Co prawda kilka mam, ale wszystko mi sie pomieszało. Może dzisiaj jak sie zrelaksuje po M jak miłośc, tylko, że wtedy ide od razu spac. A jak uspypiam synusia, to juz wogóle nie wstaję tylko śpię do rana. straszny śpioch ze mnie, ale co, trzeba korzystac bo później będę miała co najmniej 2 lata wyciete z życiorysu. A teraz praca, praca, praca. Na szczęćie mam zaległy urlop i musze go wykorzystac do końca marca, więc już niedługo odpoczne. Miłego dnia Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek! :) bolerka,cześć :) powodzenia w staraniach! Fisia, chciałabym zobaczyć Bartusia/DeNiro ;) Proszę o zdjęcia na maila, jeżeli będziesz miała chwilkę! no to kuzyni Fiony poszaleli, co? ach Ci chłopcy! Tylkaaa - a może??? Przetestuj się za kilka dni. U nas wszytko w porzadku. Karolek teraz się zdrzemnął. Teraz wstaje o 7,ale koło 9 ucina sobie jeszcze krótką drzemkę. Zawsze wtedy biorę prysznic i jem śniadanie. A dziś mnie ząb boli, wiec nie jem śniadanka i dlatego zaglądnęłam do Was :) Wczoraj miałam leczenie zęba :( Nadal boli, buuu. Próchnica była pod plombą! Normalnie załamka... NIc mnienie bolało, ale plomba była stara i trzeba było wymienić. Okazało się, co się okazało. jeszcze trochę bym poczekałai byłoby kanałowe :( Po prostu załamuję się, jakie mam słabe zęby. Na szczęście mąz ma mocne, wiec moze dzieci odziedziczą po nim. Tak bym chciała, żeby w tym cyklu się udało! :D staranka były. Owulacja się jednak przesunęła o tydzień, więc będę testować później. No ale co się odwlecze to nie uciecze, przynajmniej Karolusia będę dłużej karmiła piersią. A właśnie, czy znacie przypadek, zeby kobieta była w ciąży i karmiła piersią? Bo zastanawiam się, czy to możliwe. Podobno niezalecane, ale może realne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł ja dalej nie wiem która z nowych dziewczyn jest która:-) bo czytam wszystko w biegu z Mała na rekach, może niebawem sie naucze:-) Titus ja miałam z Nadią nadzerke ale jakos pod koniec ciąży, a dowiedziałam sie o niej przy porodzie bo zaczełam przy skurczach krwawic. Po porodzie miałam wypalaną, ale pomimo tego zawsze cytologia wychodziła mi potem 1. Nie wiem co lekarze praktykują, ale wydaje mi sie ze trzeba poczekac do porodu i nic z nia w ciąży nie robić. Zapytaj lepiej lekarza. wysłałam Ci zdjątka domu:-) Dafi podobno jak kobieta dobrze sie odzywia to nie ma przeciwskazan do karmienia w ciąży, ale są rózne opinie. Ja trzymam za ciebie kciuki co by sie w tym cyklu udało. Fisia Bartolini przystojniaka jak talala:-) sorry ze zapytam, co teraz dają goście ale nie chrzestni na prezent? bo ja ide za 2 tyg. i nie wiem co mam kupic. a my wczoraj byłysmy u pani doktor i Norma nie musi nosic juz plasterka na pepuszku:-) ide zrobic inke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek laseczki Cebulko Bartuś dostał głownie kasiore ale z prezentów dostał sztućce dla dzieci https://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=567583920i kolekcje ubranek z cocodrillo a ,że tak zapytam to idziesz do chłopczyka czy do dziewczynki? bo jeżeli do dziewczynki to troszeczkę sprawa ułatwiona bo można kupić jakieś delikatne kolczyczki na angielskich zapieciach albo jakiś znak zodiaku złoty na łańcuszekwszystko zależy ile pieniążków chcesz przeznaczyc na prezent Dafi jak tylko bartolinek pójdzie spać to prześle Ci zdjątka-obiecuje Jadziunia jak pójdziesz na urlopik to może wkoncu sie doczekam na Twoje zaproszenie na NK hihi:D:D:D:D:D:D Validosku a masz już pomysł na stroj do chrztu dla Maksika? bo jak chcesz to podeśle Ci linka do sklepu gdzie ja kupowałam gang.Naprawde wybór maja fajny zarówno dla chłopców jak i dziewczynek Minia dużo zdrówka życze🌼 motylu dbaj o siebie i o dzidzie.jakos przetrzymasz te dwa tygodnie a później sie pobyczysz Titusiu mamusiu.Diabeł w oczach jeszcze u Bartusia siedzi chociaz zabardzo nazekać nie moge.dyskutant sie z niego zrobił wielki i jak tylko oczy otworzy tak zaraz a guu a buu itp chociaz ostatnio i przez sen gadał:D:D:D:D:D dziubassek wstawajAle Twój Kubusiek chłopoczek rośniewłasnie obkukuałam zdjęcia na Nk i chyba bardziej do Ciebie jest podobny niz do slubnego Bolerka trzy miechy miną raz dwa a ślubnego juz na basen nie puszczaj hi:D:D:D:D:D tylkaaa Ty się kobiałko nasza przetestu bo mi się cos wydaje,że zafasolkowałas:D Koug do jakiej sylwi pijesz???? bo kuna sie juz pogłubiłam albo zaniewidziałam :D:D:D u mnie za oknem leje i zimnoJA CHCE LATOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO i chce juz jechac na wczasy i się opalać i wcinać lody i .......zimno mi coś buziaki dla Was wszystkich moje gwiazdki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez sie dze w pracy... dzisiaj mam rade wiec pewnie pooooozno skoncze i jeszcze sie przeziebilam :/ ledwo siedze :( i do tego bol brzucha :( normalnie Ktos sie nade mna zneca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu mowisz,ze Kubuś podobny do mnie:P no mam nadzieje,ze rosnie bo mnie ciezko ocenic-widze go na codzien teraz maly drzemie wiec mam chwile wolna na porzadki Validosku odpoczywaj kochana:) Dafi trzymam mocno mocno kciuki za ciebie:) dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobietki....mam masakrycznie cięzki dzien:(:(:( Testu nie bede robic ;-P lekarz kazał mi zrobic badanie na Toxoplazmoze wiec ze wczesniej nie miałam czasu to zrobie w piątek.. no i jak mi sie @ bedzie spózniac to odrazu do ginia pojde z wynikami i ze soba :) no ale tak senna jestem zawsze wieczorem tak 19-20 i spie godzine a jak wstane to czujje sie jak by mnie walec przejechal:( pozniej zawsze wstane do wanny kompu kompu i do łożka dalej spac :-P no a rano ze wstawaniem i na kilku pierwszych godzinach to po rpstu masakra:( ale nic żadnych mdłości nic, dzisiaj musiałam zle spac bo rao mnie piersi bolały ale przestały a teraz to nawet piersi juz nawet lekko nie bola:( Moj organizm jest pokopany normalnie:((:(:(:(:(:(: no wiec czekam do weekendu .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie powiem ze ciąża by mnie bardzo ucieszyła:) :) zobaczymy czy fluidki i zmiana topicu pomaga :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) byłam dziś rano zrobić badania, tylko ogólne, chciałam zrobić tez toxoplasmose ale zaden z 3 gin. nie dał mi skierowania ...dziwne ...myślałam ze po stracie dziecka to jedno z podstawowych badań, a w ogóle to gdzie powinnam je zrobić i kto mi powinien dać skierowanie? Dziś moja Weroniśka zasmarkana siedzi w domu z tatą i się kuruje, ciekawe czy poznam dom jak wrócę ...ale z drugiej strony to cieszę się że ma mi kto robić bałagan. Fisia -synuś w garniturku taki elegant,że hej Pozdrowienia dla was wszystkich!!! 🌼 do nieba ,,,,,fruuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu dawaj linka:) włąsnie nie mam weny co do małego ubranka:) a Twój mały wyglądał cudnie:) Dafi:) mój wstaje o 5-6 :) co za mały zgryzliwiec mamie nie da spac:) a co do dentysty to chyba tez sie musze wybra:( trzymam kciuki za staranka aby były owocne:) Cebulko ja sie nauczyłam juz pisac jedna reka;) hahahahaha a co do dziewczyn to tez mi sie miesza:) ale ostro staram sie nauczyc co i która:) Titus co do nadzerki to ja miałam wyleczona lata temy wiec nie pomoge:( a moze jakies fotki brzusia podesles:) Dziubasku mały faktycznie bardziej do Ciebie podobny:) ciesze sie ze ładnie tyje za hwile zobaczysz jak bedziesz garderobe wymieniac:) i miesnie na rekach sie wyrobia:) matyysha zrówka duzo zyczymy!! pogoda straszna ! spacer odpada:( az zyc sie nie che dobrzez e brat zaraz przychodzi to wypije kawe w dobrym towarzystwie! dobrze ze mały grzeczny! bo bym osiwiała:) w sumie i tak przed chrzcinami ide na zmiane image:) bedzie ostra zmiana! tyllkaa;) trzymamy kciuki miejmy nadzieje ze sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Softis lekarze nie daja skierowania na to badanie poniewaz jest ono wykonywane odpłatnie. Lekarz może Ci je zasugerowac zebys zrobiła. czesto je zleca jak ma sie styczność ze zwierzętami. Ja mam szczura i dlatego poradził mi zebym zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
softis moja gin dala mi skierowania na te i wiele wiele innych badan, ale tylko dlatego ze bylam u niej prywatnie i to skierowanie nic nie znaczy bo za kazde badanie i tak musze placic i tak nazbieralo mi sie 800zl za te badania a toksoplazmoza jak u mnie kosztuje 100zl, wystarczy ze zajdziesz do punktu pobierania krwi i powiesz ze chcesz takie bdanie, zaplacisz i zrobia, nie potrzebny do tego zaden papierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny ...ja byłam u 3 gin prywatnie i gdy pytałam to mówili ze nie jest mi potrzebne to badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jadziunia :)) pisze prace mgr z prawa administracyjnego :( bardzo dziekuje za chec pomocy jakos dam rade pomecze sie troche i napisze w koncu ta prace a zdrowko juz lepiej gardlo boli jeszcze ale jest lepiej buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
softis jesli masz zwierzaka to warto sobie to zrobic. ja mykam w Piątek a moze w przyszłym tyg jak okresu nie bedzie to do ginia idem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello babeczki wieczorowa pora! Fisia 🌻 Cebulcia i Validku Pytalam o ta nadzerke, bo w sumie chce pozyskac troche info na ten temat dla siostry, ze mna jest wszystko w porzadku i nigdy jej nie mialam i nie mam, ale siostra sie stara, ma ja od iks czasu a do ginki nie idzie i nie robi zadnej bazy, i mnie to zaczyna wkurzac, bo wiem ze posiadanie dziecka to cel nad celami, ale trzeba w niektorych sytuacjach sie do tego przygotowac, bo fasolkowanie fasolkowaniu nierowne, same tu to wiemy. I tak myslalam, czy to przeszkadza w zajsciu i czy ma na to jakis wplyw. Cebus dzis juz nie dam rady ale juterkiem z ranca odbiore poczte i sprawdze co sie tam na budowie dzieje :) Validku powiadasz nadchodzi mega zmiana! wow! no juz nie moge sie doczekac kochana jak tu frycem nas zaskoczysz! dobrze ze jest to NK to na biezaco z imagem bedziemy. :D A co do moich fotek zrobie w weekend jakies nowe i przesle brzusialka :) 13kwietnia chrzciny, w Wielkanoc, suuper! Bedzie nam Maksio kical jak nalezy :D :D Tylka czekam na ten Twoj test jak na zmilowanie :P :P A co do toxo to warto miec zrobione podstawowe badania, tj na cytomegalie i pare innych cudenkow, nie pamietam nazwowo dokladnie jakie, ale na necie tego jest, takie profilaktyczne listy kontrolne. Softis wiesz co z tymi doktorkami tak jest!jestem strasznie poirytowana, bo siostra sie stara o dzidzie i poszla do ginki kilka mcy temu, z zapytaniem o te badania, a ta jej wyskoczyla, ze o tych badan calej toxo czy cyto to sie juz odbiega... normalnie mnie strzelilo jak ona mi to powiedziala, chyba odbiega sie od tej praktyki w jej gabinecie. A z ta toxo to roznie, ja przechodzilam ja podczas ostaniej ciazy, ktora nie dotrwala...a do zakazenia doszlo w 3-4tyg ciazy czyli tuz przed zrobieniem testu i samej mysli ze w ogole moge byc w ciazy, bo w sumie dzidzi nie planowalismy. Teraz po tym jak wiem ze mam antyciala, nawet majac dwa koty w domu sie nie obawiam, a to ze macie kontakt z innymi zwierzakami innymi jak kot, np.szczur czy krolik to nie ma znaczenia, bo nosicielami sa tylko koty, a zwierzeta trzymane w klatkach nie majace stycznosci ze swiatem zew, nie sa zagrozeniem, a i druga sprawa bardziej zakazisz sie tym dziadostwem przez niedogotowane mieso, czy grzebaniu w ziemi golymi rekoma majac przy tym jakies skaleczenia skory (to moj przypadek) Wiec same widzicie, badanka ok uspokaja jak masz przeciwciala, tak czy inaczej nie gwarantuja ze omina chorobska jesli tych naty cial sie nie ma, trzeba po prostu tylko uwazac, nic innego nie pozostaje. Motylku trwaj mi tam! spij ile wlezie! :D Trzymajcie sie dziewczynki. U nas piekna pogoda, pierwszy obiad na ogrodku zjedzony, trawka skoszona, drewno pomalowane, nowe drzewka zasadzone, uprzatniete, fajniusio! Ja latalam z mega gumowymi rekawicami i nadzorowalam prace z daleka :D :D :D :D no i troszeczke pomoglam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak byłam w ciąży to zapytałam lekarza o ta toksoplazmozę a on mi powiedział, co ma być to będzie i nie trzeba ich robić. zmieniłam lekarza po zabiegu, teraz chodzę do kobietki, która zabroniła próbowac mi mięsa podczas robienia mielonych i nigdy nie jeść żadnego surowego i kazała zrobić badania na toksoplazmozę i cytomegalię (na dwa rodzaje każdego) i na mnóstwo innych, powiedziała, że każda kobieta która planuje dziecko powinna zrobić takie badania tyllkaaa u mnie też dwa rodzaje tokso kosztują 100zł :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny , dziękuję za odpowiedzi na temat toxo.Ja nie mam kota ani innego zwierzaczka ale podaczas ostaniej ciąży nosiłam kocura do domu bo miałam mysz w domu, poza tym grzebałam gołymi rękoma w ogródku .Surowego mięsa w życiu nie próbowałam więc raczej wykluczam to źródło. W piątek ide do gin. mam nadzieję że da mi zielone światło do starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle opuszczacie się ostatnio nikt kawy nie robi z rana....no to ja robię czarnuszkę z dużą ilością śmietanki...ale light ,żeby nie bylo ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofciku ja stawiam inkę jeśli lubisz i kanapkę z dżemem :) a swoją drogą faktycznie ani fisi ani Validka ostatnio z rana.... chyba dzieciaczki sobie zmieniły pory urzędowania :D poczekasz do 10tej to drugą inkę Cebulcia postawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra lekka kawa na stole!! co do rannych powitan to jakos nie moge sie zebrac! mała dezorganizacja fisiu prosze o linka z ubrankami! wczoraj byłam popatrzec w sklepach na ubranka i kicha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Koug na żądanie inka przed 10:-) jak tam w pracy? Validos a wy robicie chrzciny w lokalu? ja sie cały czas zastanawiam, ale chyba zrobie jednak w domu u tesciowej, ale dopiero latem żeby można było wyjsc na dwór z dziecmi i posiedziec na słonku, isc na spacerek do lasu:-) a co do stroju to pewnie wybiore cos co wykorzystam potem na pewno ecru. Titus uwazam ze siostra powinna zrobic porzadaek przed ciaza z nadzerka bo co innego jak sie pojawi w ciąży. Lepiej dmuchac na zimne. ide zmienic pieluche, bo chyba jest kupa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja znow zalatana, albo kredyt zalatwiamy, albo na rehablitacje jezdzimy, no i sporo tez ostatnio gosci mamy mam oststnio lepszy nastrój, pediatra w sobote mnie troszke uspokoiła, ze maly lanie ie rozwija a te babki od rehabilitacji tylko nie potrzebnie mnie starsza bo nie biora pod uwage ze wg wieku korygowanego Szymek ma ponad miesiac do tylu, ale kochane ładnie mały mi rosnie wazy juz 7 kilo i ma 67cm wzrostu! :P jadyne co wymaga u niego obserwacji to to ze czasem tak sie wzdryga i neurolog kazala w miare mozliwosci to nagrac z tym ze moze byc ciezko bo tego bardzo nie widac, ja po prostu to czuje jak nosze go na raczkach. teraz lece was poczytac i mam nadzijeje ze dam rade cos wam napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama83
Dzien doberek Mam rocznego synka i bierzemy udzial w konkursie pampers, do wygrania jest roczny zapas pieluszek ktore bardzo by n am sie przydaly. Mam ogromną prosbe, zagłosujcie na mojego synka w konkursie na dwie fotki podane w linkach, z góry dzieki http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=656&cat=ap http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1815&cat=ap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki, jestem po sniadanku - kanapeczka razowego chleba z serem brie i pomidorkiem i rzodkiewką (mniam) - wiem, że za bardzo nie wolno mi takich serów pleśniowych ale to dopiero pierwsza taka kanapka odkad jestem w ciązy i chyba nie zaszkodzi :) oczywiście ta rzodkiewka i pomidor to sama chemia, ale co zrobic jak mi sie chceeeeee!!!!! dafodilek - jesli chodzi o karmienie piersia w czasie ciązy, to własnie u mnie w pracy jest dziewczyna która będzie rodzic pod koniec kwietnia a karmiła chyba jeszcze w styczniu. Podobno mozna, da sie i nie ma żadnych przeciwskazań, chociaż komentarze w pracy były róznie. cebulka - z tego co sie orientuje to budujesz domek - pochwal sie troszke i prześlij mi na meila zdjęcia, to sie podzielimy doświadczeniem w tej materii. Ja budowe mam za soba - w sierpniu będzie rok jak mieszkam w nowym, wymarzonym domku (i niestety rok jak straciłam moje dwa aniołki :().Jeszcze teraz mam watpliwości czy ta przeprowadzka nie zaszkodziła im???? Fisia - tez mam taka nadzieje, że na urlopie jaks iąde przy śniadaniu na Nk to cała dniówke tam spędze i Was zlokalizuję :))), a na dzien dzisiejszy to tylko meil - posze w takim razie o stronke z ubrankami, może sie przyda ! Softis - niestety toxoplazmoza jest płatna, i nie daja skierowań - tacy oni sa, ale my im musimy płacic. Wszystkim lekarzom, dentystom i adwokatom KASY FISKALNE !!!! U mnie takie badania robi sie w sanepidzie i kosztują (sa 3 rodzaje na tokso) około 30-35 zł za jedno, więc wychodzi stówka. A teraz do obowiązków słuzbowych! Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam Titusiu jak nazbawienia :-P. Ja czekam z BAAARDZOO wielkimi nadziejami :):) noo i mam nadzieje ze sie spełnią .....tak bardzo bym chciała.... a ja kobiałki siem uczem jutro kolejny ciężki dzien jest przede mna :(:( buuu a co do Kawusi porannej to po prostu nasze kobietki sa zaganiane albo odsypiaja he he ne ma co sie im dziwic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylllka
ja jestem bardzo pojebana!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadziu wysłałam Ci zdjęcia domu:-) a ja własnie po obiedzie karmie po raz 9 moją Królewne, zaczełam zapisywac karmienia bo mi sie piersi juz mylą która kiedy/:-) pogoda wietrzna wiec spaceru niet, no i kisimy sie w domu:-( laski która mi pomoże w pakowaniu i przeprowadzce??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie @ jak nie widać tak nie widać i nawet brzuchol przestał boleć... za to przplątało się jakieś choróbsko...zimno niemilosiernie i temp ciała 37 :/ i jeszcze ten katar buuuuuu normalnie mam dość a tu jutro taki ciężki dzień w pracy przede mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×