Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

a ja tez w pracy ale na szczescie juz niedlugo moze Ktoras poczestuje mnie obiadem, bo ja jakas leniwa sie zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właasnie robiem naleśniki na ostro matyysha co Ty na to?? tak sa wypasiona;-p ze jeden starczy zeby sie najeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki! Ostatnio mam tyle na glowie ze nie mam na nic czasu :( i musze sie przyznac ze troszke Was zaniedbalam. Ale obiecuje poprawe!!! Wlasnie wrocilam od ginekologa i powiedzial ze od kwietnia mozemy sie starac o dzidziusia. Tak sie ciesze, bo wstepnie mowil pol roku...Chyba bym tak dlugo nie mogla czekac. Tak wiec juz niedlugo zaczniemy staranka, wiec prosze trzymajcie za mnie kciuki :) :) :) A tymczasem zapraszam na pyszne krokiety z kapusta i grzybkami serwowane z czerwonym barszczykiem,mniaaam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ostatnio nie pisałam troche mi sie wszystko pokopało w życiu... szkoda ale nie trace nadziei bedzie lepiej pozdrawiam was serdecznie buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Jestem w ciąży-5tydzień...:)Mam bardzo o siebie dbać. Jakies bakterie mam w gardle więc mam je płukać Tantum Werde i ...pojawić sie za dwa tygodnie-narazie bez karty ciązy ale z wielkimi nadziejami na macierzyństwo!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku gratuluje Ci z calego serduszka. Dbaj o siebie i malenstwo. Zobaczysz ze teraz wszystko sie ulozy, to bylo Ci pisane. Duzy buziak :) :) :) Mam nadzieje ze niedlugo dolacze do Ciebie i tez uslysze ta radosna nowine!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochana napewno sie przydadza:) :) :) A teraz relax przy \"You can dance\". Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylek:) sup[er i gratuluję:) Dofodilek no fajnie by było się napić w większym gronie kawki:) Jestem padnięta, w pracy zapieprz!! jutro mam szkolenie z pracy a po południu jedziemy z mężem do rodziny na Śląsk!!! idę jeszcze szybciutko zrobić pranie, spakować nas i nynu:) Dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha!!! Robur dziękuje za zdjęcia:) masz piękne dwa skarby!!! A Milenka po prostu prześliczna dziwczynka:) Aż chce się być mamą oglądając takie zdjęcia:) póki co już w czerwcu zostanę po raz pierwszy ciocią:) moja siostra jest w ciąży ale na razie nie zdradza czy będzie chłopiec czy dziewczynka! Dafodilek czekam na Twoje zdjęcia:) lecę/..,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoTyLkU to naprawde wspaniała wiadomość:):):):) G R A T U L U J E:) 🌼🌼🌼🌼🌼 no ja niestety jeszcze 10 dni musze czekac do @ i albo przyjdzie albo nie :(mam nadzieje że nie . choc od 2 dni zadnych mdłośći nic kompletnie tylko dzisiaj jak łaziłam po schodach troszeczku mn9ie piersi bolały;-/ juz zgłupiałam dobra lasencje ide sie kompac i troche poleżec w wannie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku super !!!! Niedługo powinna się zjawić nasza Ania sekretarka vel traktorzystka i wpisać pięknie Cię do tabeleczki-tylko podaj datę przewidywanego porodu. Haniu....nie taaaakie kawy się już piło w realu z dziewczynami :) Mamy w planach spotkać się wszystkie z dziećmi u cebulki...No ale w tym roku to chyba nie wypali bo czekamy na titusia a konkretnie na jej dzidziolka-więc pewnie od przyszłej wiosny będziemy bukować sobie termin na Kasinym Ranczo :D:D:D Pojedyncze kawki w okrojonym gronie mile widziane bo jak widzisz problem jest zebrać wszystkie w jednym miejscu jesli my same porozrzucane jesteśmy nie tylko po Polsce ale i po wyspach ;) Z drugiej strony dobrze że każda jest gdzieś tam....zawsze można wybrac się przejazdem do innego miasta i umówić się gdzieś w mieście na kawce :) Jak to życie pokazało z Dublina tez można wpaść na kawę :) Która będzie w Opolu np.w sobotę bo będę w mieście popołudniu.....pisać :D Dobra monologu pisać nie będę :O Dobrołnoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po kompieli:) ide lulu bo mój łobuz bedzie sie denerwował ze sie nie wysypiam do sql:(:( DoBranoc:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka śpioszki piźdźioszki mam ciepłe bułeczki a to dlatego,że mam piekarnie pod nosem:D:D:D komu.komu???? Motylku jeszcze raz wielkie GRATULEJSZYN🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry lasencje:) wiesz fifiu ja bym sie skusiła na twoje bułeczki ale mam jeszcze ciepłe pączki:-P he he cos ostatnio mogła bym je jeść i jesć tyle że dupsko rośnie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł motylku gratulacje, masz Dzidzie w brzuszku 🌼 dbaj o Was:-) Koug no my to sie spotkamy w maju mam nadzieje, a wieksza impra napewno bedzie za rok:-) pamietam jak rok temu jechałam na stacje by spotkac sie z Tobą ty juz w ciąży ja dopiero usilnie zachodziłam:-) jak to zleciało...:-) Titus zdjecia domu zrobiłam, wysle ci wieczorkiem, okna mamy ciemno brązowe:-) Fisia poprosze coffe i bułeczki, jak Bartolini z katarkiem? a używasz fridy do odciagania glutów? rewelacja wszystko wyssiesz:-) moja wkurza sie przy tym ale póxniej nosek czysciutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem, poproszę o ciepłe bułeczki .... z nutellą (mniam) , ale sie rozmazyłam. Że chce wam sie biegac z samego rana do sklepu! Koug 10 minut i jestem w centrum - no może teraz to troche dłużej przez remont wiaduktu, ale możemy się spotkać ! Nie miałam wczoraj siły siąść do kompa- zrobiłam obiad i przeleżałam cale popłudnie z synusiem przed tv z bajkami. Ale ze mnie wyrodna matka, nawet się z dzieckiem nie pobawiłam, teraz mam wyrzuty sumienia. Musze się dzisiaj poprawić ;) A teraz mi sie nie chce pracować a zostało 7h 30 min :(((( Miłego dnia Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze sobie w pracy i mam chwilke :] jakas ostatnio glodna ciagle jestem :/ i sama nie wiem co bym zjadla mam zachcianki niemalze jak kobieta w ciazy ;) hehe dobre :/ a w weekend czeka mnie zjazd wiec niestety nie bede mogla tutaj byc :( chyba bede tesknila :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jaka cisza aż trudno uwierzyć matyysha te Twoje zachcianeczki to mi tu podejżane coś są hihi Cebulindo katarek mniejszy.Ja walcze gruszka z małym ale jemu sie nawet to podoba.Dziwne to moje dziecko bo lubi czyszczenie noska i uszków.uwielbia się ubierać i przebierać a czapka działa na niego jak środek nasenny.jak ma czape na głowie to śpi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie, jak myslicie jezli ostnie przytulanie bylo 21 lutego a dzis jest 33 dzien cyklu to jezeli mialaby byc ciaza to chyba test by juz to wykazal?? bo dzisiaj mam zglosic sie na RTG i nie wiem co mam robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matysha kup sobie test i zrób :) a co do RTG to rób śmiało tylko upomnij się o fartuch ołowiany w razie czego...chociaż ja miałam RTG płuc robione z Emilką bez fartucha scykana byłam jak cholera a widać jej nic nie zaszkodziło heh...teraz do lampy błyskowej w aparacie się uśmiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Melduję że szkód wielkim autem jeszcze nie narobiłam ale sąsiad już zostawia mi więcej miejsca na parkowanie ;) Przede wszystkim Motylku ❤️ ogromnie się cieszę, że Twe piękne przypuszczenia się potwierdziły :) Już wpisałam Cię do tabelki tylko brakuje mi pewnych danych - twój wiek, skąd jesteś i na kiedy masz termin porodu. Jejku tak się cieszę że znów możemy przeżywać to wszystko... testy, krechy grube, blade, pierwsze wizyty u gin, usg... ach... Kochana melduj się nam teraz często żebyśmy wiedziały że u Ciebie wszystko OK :) Matyysha przykro mi z powodu krechy ale co się odwlecze to nie uciecze jak powiadają, więc nawet jeśli nie tym razem to następnym musi się udać :) dla Ciebie 🌻 Koug o tak nie takie kafffki się piło a spotkanie z \"Dublinem\" to już nie jedno się odbyło ;) a i nasze nowe koleżanki pewnie nie wiedzą jeszcze, ze nasi mężowie też mają \"korzyści\" z tego naszego topicu bo jak pewnie pamiętasz nasi m. stwierdzili \"niech se kobitki piszą na kafe a my będziemy się spotykać i miło spędzać czas :P\" no i wielkie spotkanie planuję w to lato nietety pewnie bez Titusia bo ona tyle co z porodówki wróci :) więc pewnie w to lato do Polski się nie wybiera. Swoją drogą jak przeczytałam post Cebulki która wspomina Wasze pierwsze spotkanie to sobie uświadomiłam że to faktycznie już rok minął odkąd \"przyczyniłaś się\" do naszych ciąż :P przecież tuż po naszym spotkaniu w Jaworznie zaciążyła Fisia a zaraz za nią ja :) Także dziewczyny starające się : Koug nasza kochana ma specjalne \"wyjątkowe\" zdolności które myślę, że nie zanikły z chwilą urodzenia Emilki :) Mojemu Krzyśkowi jak coś opowiadam czy jak ostatnio pokazywałam mu zdjęcia Bartoliniego i mówiłam, że to syn Fisi to on tylko pytał \"to ta co się na parkingu ocierała?\" - tak se zapamiętał naszą Fisię :) ach ale mnie na wspominki wzięło... Fisia zdrówka dla Bartusia 😘 Basi już katarek minął polecam też wodę morską świetnie pobudza kichanie przy czym nosek się sam czyści :) Jadziunia nie miej wyrzutów sumienia Tobie też należy się relax a przynajmniej bajki sobie pooglądałaś a synuś pewnie też zadowolony :) Cebulko mam nadzięję że w lato zobaczę ten Twój pałac, nawet jeśli jeszcze niewykończony będzie :) 2 kwietnia lecę do Polski z dziewczynkami niestety tylko na tydzień :( ale może uda mi się przynajmniej na kaffkę do Opola wpaść no i z racji tego że Fisię ma po \"sąsiedzku\" to może udałoby nam się spotkać i zapoznać nasze dzieci :) Dziewczyny wszystkim życzę miłego popołudnia i pozdrawiam serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Ok.Dziś byłam na ważeniu małej i tak przy okazji w gabinecie była nie moja doktor i spytałam się czy może ją zbadać.Tak,że zupełnie przypadkiem odbyliśmy pierwszą wizytę,mała jest zdrowa,mam podawać witaminę K i Vigantol,kąpać w Oilatum,takie kupy jakie ma są normalne,wazy teraz 3650 (100 gram więcej niż waga urodzeniowa i 300 więcej od najniższej wagi w szpitalu),skórka jak się złuszczy (na razie jest to pozostałość po ciąży) będzie idealna,mam kłaść małą na brzuszku jak najczęściej,za 3 miesiące do okulisty a za 6 tygodni do ortopedy.Mała była idealna u lekarza,w ogóle nie płakała przy badaniu dopiero jak ją ubierałam był koncert ale była strasznie głodna.(nie najadła się porządnie przed wyjściem,bo nie było czasu). Dziękuję Wam za komentarze do zdjęć na NK.Napisała do mnie któraś z Agnieszek ( z dwoma nazwiskami),która?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A wiec wieści z pola frontu-starsznie chce mi sie spać, pobolewa mnie podbrzusze, ale w razie wiekszych bóli mam zazywać tabletki, poza tym mam zachcianki co jest dla mnie nowością. Za dwa tygodnie jadę do kontroli. Ztego co czytam znaczna wiekszosc tego babskiego grona pochodzi z Opola-więc mam daleko do Was. Aniu K. juz uzupełniam dane i prosze o umieszczenie nie w tabelce-mam 29 lat mieszkam w Poznaniu, a jak wszystko dobrze pojdzie malenstwo urodzi sie 13 listopada. całuje i znikam bo moj mezczyzna ma dzisiaj urodziny:) Zapraszam na łososia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×