Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

motylku no no wiesz musisz sie troche przyzwyczaic do mndłości hehe chociaż wiesz niektórwe kobietki sie bardzo dobrze czują w ciąży ;-P ja sie na razie zupełanie dobrze czuje ale wszystko sie okaza 22 marca he he juz nie mozemy sie z moim łobuzem doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja po 2 ciezkich dniach:( wczoraj mały jak sie rozdarł o 10 to sie uspokoil dopiero o 16.30 a ja z mokra zle wyplukana glowa, gary namoczone od rana, ani sie zalatwic ani nic tylko go lulac a ten i tak zaraz sie darł:( w koncu przyszla tesciowa poruszala mu nozkami,pomasowala brzuszek i zrobil twardego bobka(sorka za okreslenie) przebralam go i dopiero zasnal a w nocy nie spal od 1.30-4 i bylam dzis u lekarki rano to mnie nastraszyla szpitalem bo maly nic prawie nie przybral (na wyjscie ze szpitala 2400kg a rano niby 2475kg) wiec poszlam kupic inne mleczko na bolacy brzuszek bo moze ma alergie albo nie toleruje tego ktorym karmie ciotka powiedziala,ze cos jej sie nie podoba ta lekarka wiec poszlam po poludniu do innej i ta mnie troche uspokoila a waga byla juz inna bo 2545kg niby nie duzo ale zawsze wiecej stanelo na tym,ze w poniedzialek mam isc na wazenie i jesli w ogole znowu nie przytyje to do szpitala na badania:( kurcze boje sie on jest taki malusi motylek gratulacje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasku na pewno wszystko bedzie w porzadku nie denerwuj sie a ta lekarka chora jakas.... motylko ogromnie ci gratuluje :)) ciesze sie ze ci sie udało ja nadal sie staram ostatnio @spoznila mi sie prawie dwa tygodnie ale test pokazywał 1 kreche..byłam pewna ze to ciąża co prawda plamienia miałam cały czas ale z czasem ustepowały brałam duphason i byłam pełna nadziei ze sie udało ale... niestety dostałam okres jakis dziwny bardzo skąpy i troche mnie martwi dziewczynki czy jezeli miałabym ciąze pozamaciczna to czy beta wykarze ???? pomyslałam ze może ja mam naprawde martwi mnie mój@ jest inny niż zawsze.....pomocy czy mam sie nie martwic skoro zaczełam @ pozdrawiam was serdecznie mam nadzieje ze kiedyś i mnie sie uda ...oddałabym wszystko w zamian za szczęscie .... moje maleńkie szczęscie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek Współczuję przejść z małym,musi się ustatkować. Moja wrzeszczy tylko jak chce jeść.No i czasem w nocy jest niespokojna,kręci się,weźmie cycka,trochę possie,puści itp ale źle nie jest.Teraz mnie martwi,bo wali już rundę ponad 3-godzinnego spania.Jak zasnęła ok.16.00 twardo tak śpi i ani myśli wstać.Aż się boję co będzie w nocy.Nawet wlączyłam odkurzacz,odkurzyłam całe mieszkanie,pralka chodzi a ta śpi jak zabita.Czy powinnam budzić dziecko jak śpi, tak się zastanawiam? Fakt,że od rana była u lekarza,nie wyspała się z rana,potem jechała samochodem,trochę się darła,bo chciała jeść,potem jak wróciłam o 13.00 do domu to znowu nie mogła porządnie zasnąć,possała cycka 10 minut i na rękach drzemka,trzy razy odkładałam do łóżeczka i kończyło się następnym karmieniem,po trzech karmieniach dalej śpi jak zabita.Chyba ją muszę zbudzić,bo po karmieniu nie wolno kąpać a brzuszek powinien trochę odpocząć po karmieniu.Nie chcę jej kąpać o 22.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku co do senności to słuchaj motywu ja idem spac o max23 wstaje o 7 czuje sie jak bym spała 2 godziny i normalnie w szkole śpie praktycznie na siedzaco :(:( przychozde do domy śpie 3 godz a po 2 kolejnuch juz jestem śpiąca he he i co Ty na to??masz tak samo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika są 2 wyjścia albo powtórz test albo czekaj kolejny miesiąc czy następna @ o ile się pojawi będzie wyglądała tak samo. Dziubassku-jeśli Kubuś nie toleruje tego mleka które mu obecnie podajesz to spróbuj zmienić.Jest takie mleko dla wcześniaków dość dobrze tolerowane przez dzieci-sama chciałam je kupić ale mi powiedzieli ze to dla wcześniaków z waga urodzeniową poniżej 2,5kg-Emilka miała 3,2 kg więc nie było potrzeby.nazywa się ENFAMIL PREMATURE bez recepty kosztuje 26 zł ale jak poprosisz lekarza to wypisze Ci na receptę z literką P i wtedy zapłacisz niecałe 13 zł !!! Motylek z Opola to tu jest tylko Jadziunia :D ja już się wyniosłam pod Opole a Ania bywa tam czasem przejazdem-spójrz w tabelkę-jesteśmy rozsypane po kraju ale to nie powód by nie móc się spotkać!!! było już tyle wspólnych spotkań a Validos jest żywym dowodem na to że odległość Kraków-Gdańsk nie jest nie do pokonania ;) Validosek pocierała skutecznie Maksiem w brzuszku naszego dziubasska :),tak jak ja Emilką Cebulkę Fisię i Anię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z największą przyjemnością :):):) : ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław................................................ 🌻Majek123......23.....Zakopane.............................................. 🌻Gooosha.......25.....Ballymena............................................. 🌻Anucha26......27.....Śląsk................................................... 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat....................01.01 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.................... 🌻Bolerka34......34.....Warszawa............................................. 🌻Karla31.........31.....Warszawa............................................. 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................9 cykl....28.02 🌻Dafodilek ......29......Wrocław.....Karolek 5 m-cy........3 cykl....21.02 🌻Tyllkaaa........19.....Dzierżoniów...........................1 cykl....19.02 🌻Matyysha.......28.....lubelskie...............................5 cykl....08.02 🌻Hanna22........23.....Wrocław...............................1 cykl....19.02 🌻Minia 24........24.....Częstochowa........................................... 🌻Kamila220579..29.....Niemcy.................................1 cykl......... 🌻Asik79...........30.....Trójmiasto......Kacperek 4 l........................ 🌻Softis............31.....podkarpackie...Weronika 6 l..................28.02 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Basiunia*.........29.....śląsk..........Szymon 5 lat......ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia............................ciąża.....20.07.09 🌻MM_Jadziunia...32.....Opole....Jan Pawełek 4 l..........ciąża....30.08.09 🌻Motylek55555...29.....Poznań...............................ciąża....13.11.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Basiunia*...............Miłosz 🌻Titowa..................Laura ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 11,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata...Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin...Weronisia 3l....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......26..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur. 21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 – 3550g 🌻Dziubassek....22..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 – 2530g 47cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki zmienilam dzis mleko z bebiko na nan i po 2 porcjach maly zrobil takiego kupala,ze masakra a jakie baczki poszly:P nie wiedzialam,ze kiedys bede sie tak cieszyla jak zobacze stolca:D oby tylko kolek nie mial i byl spokojny no i przybieral na wadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko Powiem Ci tak..... Ja zaraz po zabiegu rozmawiałam z lekarzem. Powiedział ze dobrze jest poczekac tyle ile trwała Ciążą. Arozmawiająz z lekarzem do którego teraz chodze powiedziała,ze to nie ma regóły gdyż mozą zajć po zabiegu choc NAJLEPIEJ jest poczekac chociaż do pierwszej @. przed @ wiesz jest baardzo Cieżko określic dni płodne bo organizm WaRiuJe noo i cieżko to określic. A po pierwszej @ jest praktycznie 80% możliwość zajścia w ciąże!!!!! dlatego ja z Nażeczonym czekaliśmy do pierwszej@. pózniejsprwdzaliśmy szyjke żeby sie dowiedziec czy sa dni płodne no i narazie... szyjkia sie zamkneła,jest bardzo mokro i nie wytrzymam i chyba jutro zrobie test!! mimo ze jeszcze tydzien mam do @. PowiEM Ci jednak Kamilo ze nie dziwie sie ze teraz masz Kiepski nastrój bo to normalne,bo pragniesz maleństwa i nie chcesz sie poddac, to w 100% zrozumiałe. a NA POPRAWE HUMORKU zjedz sobie cosik kalorycznego ciacho,czekolade lub cosik innego:) to naprawde dobrze robi:):) no niestety ja mogem przesłać Ci fluidki ->->->->-> i kfiatuszki 🌼🌼🌼🌼[kwiatek🌼 noo i proponuje poproś męza zeby Cie bardzzooo mocno przytulił:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku słonko widzisz jakie rzeczy nas ciesza:) a ja dzis wybitnie zmeczona:(rano wziełam sie za wymiane garderoby małego! on cały dzien był marudny:( i tylko przy cycu:( w domu tyle do zrobienia ! i tylko sie wkurzalam na małego! ze nie spi tylko brzeczy i wtedy usiadłam i powiedziałam koniec ! najpierw dziecko i jego potrzeby potem mieszkanie i reszta! bo juz bliska byłam ryczeniu :( Aniu K autko cudne:) lubie takie duze samochody:) Motylku cudne wiesci:) teraz dbaj o Was:) co do spania to ja na poczatku spałam wszedzie i o kazdej porze:) w pracy na biurku w aucie na parkingu:) minia 24:) trzymam kciuki aby @ uz wiecej nie przylazła siedze teraz -mały spi:) ja przegryzam ciasteczka owsiane z melisa:) ale mam iprezke:) któras sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Babolki koffanie:) znając zycie znowu sie nie wysopie ale no cuż:( do jutra na kawusi Miłych senków życze wszystkim :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilko to dobrze że jesz kilogramami sie nie przejmuj:) wazne zebys nie straciła nadzieji i humorku:):) wystarczy ze pogoda jest do Du*y:) hmm nie chodziło mi o to badanie o którym mówisz. Ale teraz musisz sie pilnowac jesli chodzi o nadżerke. A chodziło mi mianowicie o to, ze w dni płodne wsadzająć palca do pochwy szyjka jest miekka jak płatek ucha i jest osadzona wysoko:) wiem to głupie ale tak bardzo chcem maleństwo ze postanowiłam spróbowac:) no i teraz mam zamknieta szyjke niecko ale nie sucha tylko mokro i liczymy ze sie udało:( jak myślicz tes ciązowy tydzien przed @ powinien cos pokazac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi ze jak jest dni niepłodne powinno byc sucho i szyjka nisko zamknieta. a ja obecnie mam cały czas mokro o i szyjke zamkniętą i nisko ale nie wiem :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko nie mam doświadczenia;-P chodziłam z narzeczonym na Nauki Przedmałrzeńskie i tam o tym truli... My powiedzieliśmy ze w sumie nie mamy niec do stracenia wiecdlałachu stwierdziliśmy ze spróbujemy;-P no i nie pwoiem kupa śmiechu była:D he he co do tego jak to sie sprawdza to jajlepiej stanac na podłodze i jedna noge podnieść do góry. Palcem wyczujesz taka jakby kulke :) ona sie zmienia jak sa płodne staje sie miekka i lekko rozchylona, a jak sa iepłodne to jest twarda jak chrząstka w nosie i jest zamknieta:):) masz racje kupie ten przed @:):) mam nadzieje...i znowu jak od 3 dni mam ochote na pączka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry babolki POBUDKA:)!!kAWUSIE SERWUJE KTO CHETNY:)?? Kamilo własnie wiem ze to fajnie tak znacswoje ciało:) ale z jsesdnej stronu o troche śmiechu mieliśmy:):) na początku:)przepraszam ze wczoraj juz nieodp ale zasnełam:):) jak to jest ciążą to z tego so wiem powinna byc zamknieta, nisko położona no i nie sucho tyklo mokro powinno byc:):) i w sumie ja tak mam :) ale juz mi nawet mdłości przeszły, miałam tylko 4 dni:(no i juz nie wiem:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyllkaaa a moim zdaniem dodatkowo warto mierzyc temp codziennie o stalej porze, wtedy jak jest sie w ciazy to od razu mozna to zauwazyc bo bedzie caly czas ok 37stopni. ja np dzisiaj mam 34dzien cyklu (a zazwyczaj mam 28dniowe) i wiem ze to nie ciaza, bo tep ciagle jest na stalym poziomie i dopiero wczoraj lekko sie podniosla czyli pewnie dopiero teraz jest owulacja. co do testu to uwazam, ze nie wykarze ciazy przed spodziewana @, najwczesniej mozna go wykonac w dniu w ktorym sie spodziewasz, naparwde nie ma co sie nakrecac bo pozniej sa tylko niepotrzebne rozczarowania :( wiem, bo sama pare razy przez to przechodzilam :( sciskam mocno i milego poczatku weekendu zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł baby:-) ja wczoraj miałam dzień Świstaka:-) Norma prawi wcale cały dzień nie spała, robiła sobie drzemki na jakieś 15 minut i to wszystko, wieczorem byłam tak zmęczona że padłam juz o 21.30 a Mała ze mną. Nie wiem co jej jest ale cały dzień na cycku prawie była, przez całą dobe naliczyłam 12 karmień, juz myslałam że może ona sie nie najada cyckiem, ale mleko leci choć są już miękkie. Podobno na tym etapie laktacja sie unormowła, nie wiem co mam mysleć... Dziubasku dobrze, że opanowałaś już sytuacje, moja Norma robiła około 7 kup dzienniejeszcze tydzien temu, ostatnio juz ze 2, a wczoraj wogóle nie robiła, i może to ją denerwowało. Na szczescie rano zrobiła:-) jak to kupsko potrafi cieszyć:-) :-) Aniu autko fajowe, my chyba tez pomyslimy o wiekszym aucie w przyszłym roku, bo jak tu przyjdzie spakowac sie na wakacje z całym majdanem to chyba przyczepe trzeba bedzie zamontowac:-) a co do spotkanka, to zapraszam do centrum, latem będę mieszkać u tesciowej wiec jest gdzie grilla zrobić. a i domek pojedziemy zobaczyć:-) Dziś słoneczko świeci, chyba bedzie spacerek:-) iderobic inke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyn starających się odłuzcie te wszystkie termometry, badania szyjek i inne pierdoły:-) wiem, że usilnie staracie się o Dzidzie i wiem co czujecie ale uwierzcie mi same to przechodziłyśmy tutaj i wiem że najlepszym lekarstwem na zajście jest spontan. Kamlo ty juz byłaś w ciąży wiec problemów z zajściem napewno nie masz, ja też poroniłam i 6 miesiecy później zaszłam w kolejną ciąże. W sumie staraam sie ze 2 cykle, w tym czasie porobiłam troche badań i dałam organizmowi czas na zregenerowanie się. Dobrze żebys miała okres bo wtedy wiadomo, że macica gotowa jest na kolejną ciąże. Daj sobie troche czasu , kilka miesiecy szybko zleci a do lata dzidzioch bedzie w twoim brzuszku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częśc dziweczyny ja od rana mam tylko jedno w głowie \'\'dziś piątek dziś piątek...\'\' ciesze sie bo się wyśpię a nie jak w tygodniu o 6 pobudka.Kupiłam sobie witrynkę o której pisałam wam wcześniej i mam mieszane odczucia ponieważ marzyłam o witrynce mebin Bursztyn ale ona kosztowała około 5000 zł co na moją kieszeń to zbyt dużo jak za witrynkę.Więc mąż sprowadził mnie na ziemię i zakupiliśmy witrynkę stylius z brw za 1600 więc jakby nie było dużo mniej...ale cóż ja to ja zamist się cieszyć to narzekam że nie mam tej za 5000 ...........ehhhhhhhhhhhh.........Muszę się rąbnąć w łep! Robur to ja Agnieszka z dwoma nazwiskami :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to w tabelce Ani jestem na pierwszej pozycji dziewczyn starających się o dzidziusia zaraz pod jest tabelka zaciązonych wystarzcy więc tylko mały przeskok.... za tydzień idę do lekarza z wynikami badań i zaczynam staranka:) ( jak oczywiście będzie ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć gaduły ja tylko na chwilunie bo mam trochę roboty w domu.Jutro wielki dzień mojego synusia i wielkie zgromadzenie rodziny hihi. Aniu ty wytłumacz dziewczynką o co chodzi z tym pocieraniem bo jeszcze pomyślą ,ze ze swierzbem latałam po parkingu i sie o auta pocierałam No faktycznie to już rok od spotkania.Niech no się tylko ociepli to zrobimy kolejny wyskok ale do tej pizzeri w Jaworznie to nas chyba nie wpuszczą więcej bo żeśmy tam dniówe wtedy odwaliły ,że hejj Dziubasku głowa do góry,Jestes dzielną mamusia i Kubuś niebawem wynagrodzi Ci tą cierpliwośc Kamilka nie daj się zwariować niech mnie któraś dzisiaj poczęstuje obiadem bo nie mam koncepcji ani ochoty gotowac papatki ahaaaa u mnie za oknem pada śnieg.zimno jak cholera.Ciekawe jak moj synuś wystąpi jutro w garniturze.chyba mu poupycham ciuszków pod niego zeby nie zmarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł dziewczyny :) Poodśnieżane już? Fisia ja pamiętam to spotkanko kiedy ostrożnie zamiast piwa brałaś herbatkę miętową :D a na zdjęciu pomiędzy autami na parkingu które mamy razem wcisnął się tajemniczy jegomość hehehe a Ty podejrzewałaś że to nasza ulubienica tysiąca nicków :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Fisia ale się usmiałam z tego świerzba i pocierania o autka :D:D:D:D No więc wyjaśniam: Fisia i ja pocierałyśmy się o brzuszek naszej Koug w którym już rezydowałam maleńka Emilka :) Potem, juz w Irlandii Tituś pocierała się o mój brzuszek i przekazałam jej magiczny eliksir od Koug ;) a eliksir jest na serio magiczny bo Fisia chyba tylko powąchała, ja nawet go nie otwarłam tylko nosiłam w torebce (zapomniałam że tam jest :P ) więc był często przy mnie no i tak jak już wspomniałam w niespełna miesiąc po naszym spotkaniu obie z Fisia już byłysmy w ciąży :) Fisia cykaj dużo fotek Bartoliniemu w garniturku bo chętnie na taki widoczek popatrzę :) Cebulko popieram w 100% twoją wypowiedź do dziewczyn starających się - spontan, spontan i jeszcze raz spontan a przede wszystkim przyjemność z seksu :) Choć wiem, że łatwiej jest powiedzieć jak zrobić... No a w lato na bank wpadnę na grillka :) Juz nie mogę się doczekać, na szczęście czas zasuwa jak oszalały więc w zasadzie to już tuż tuż. A Normusia wczoraj może miała ciężki dzień i po prostu chciała się poprzytulać do cycusia mamusi. Jeśli dobrze przybiera na wadze to na pewno się najada :) A z tymi kupkami to na serio... kto by pomyślał że śmierdząca pielucha może być powodem do takiej radości ;) No i masz rację, ze to ją mogło denerwować ale mleczko z piersi pomaga, położna mi mówiła, że mleczko z piersi działa lekko przeczyszczająco do tego niedojrzały układ trawienny dziecka i dlatego Maluszki często robią kupki jeszcze podczas karmienia albo zaraz po. Tyllkaaa trzymam kciuki by to jednak było TO 🌻 Softis znam to uczucie jak coś sobie upatrzę i spodoba mi się tak od razu to potem ciężko przestawić się na coś innego choćby było równie ładne. No cóż ale te pieniądze... A co do tabelki to skacz :) a jk będziesz się wahać to dziewczyny już tam Ci kopniaczka zaadzą byś szybciej spadła do niższej tabelki ;) Dziubassku trzymaj się kochana wkrótce wszystko się ułoży. kubuś jest wcześniakiem więc przystosowanie się do życia poza brzuszkiem mamusi może zająć mu troszkę więcej czasu. No i pomimo wszystko staraj się zachować spokój (wiem że to trudne) bo gdy Ty się denerwujesz to Kubuś to wyczuwa i jest jeszcze bardziej niespokojny no i koło się zamyka. Pamiętaj, że tak jak słusznie to ostatnio napisała Validos, gdy masz niemowlę w domu to żadne niepozmywane gary czy nieposprzatane mieszkanie nie są ważne. Maniu a co u Ciebie? Jak Szymonek? pewnie z każdym dniem robi postepy :) Pytałaś mnie jak Basia zniosła szczepienia, teraz dopiero mogę Ci odpowiedzieć bo we wtorek pierwszy raz ją szczepiłam. Dostała 6w1 i pneumokoki. Była trochę marudna tego dnia i do tego bolał ją brzuszek, nie wiem czy to przypadek czy powiązane ze szczepieniem, zrobiło jej się lepiej jak trochę zwymiotowała, potem ją nakarmiłam bo oczywiście zaraz była głodna no i nockę przespała juz spokojnie (pierwszy raz spała 6 godz). Nie zauważyłam tez żadnych niepokojących objawów, jest taka jak była, sporo śpi a jak jest aktywna to uśmiecha się i gaworzy do nas albo do swoich koników w hustawce. Następne szczepienia za dwa miesiące - 6w1 i meningokoki. Daj znać co u Ciebie. A Wiola znowu gdzie sie podziewa?? Pewnie szykuje się na jutrzejszą imprezkę :) Miłego dnia kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u nas ostatnio ciężko, mały marudny i w nocy często się budzi i robi sobie przerwy w spaniu nawet do 2 godzin i o 6 juz pobudka. Także wybaczcie że mimo że obiecałam częściej zaglądać nie pokazuję się. Mam nadzieję że wkrótce małemu się poprawi i wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maiałam racja sadzac ze jeszcZe nie wykaże:(ale poczekam jeszcze 9dni i zobaczymy wtedy. matyysha to prawda dodatkowo ta temp sie przydaje:)a do testu niałaś racje. i stwiardziłam ze juz nie warto nawet o tym myslec bo to człowiekowi tylko humor psuje:-P cebulko masz racje...tylko że wiesz co prawda to prawda Ania ma dieci a ja naprawde bardzo chcem wiec czemu nie spróbowac??! wiem tez ze spontan jest najlepszy ale czasem ....po prostu sie nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu kurcze wiem,ze nie mozna sie denerwowac przy dziecku bo to wyczuwa ale kurcze jak mam byc spokojna jak grozi mu pobyt w szpitalu i badania,przeciez on jest taki malusi i bezbronny:( miejmy tylko nadzieje,ze w poniedzialek cos przybierze na masie bo zaczal juz normalne kupki robic... sorka,ze mam truje o swoich problemach ale od porodu jestem jakas placzliwa i szybko sie denerwuje mam nadzieje,ze to tylko hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubassek Ja kilka dni po powrocie ze szpitala też płakałam razem z małą ale teraz już wiem jak ją uśpić i powoli rozróżniam płacz jak chce jeść i spać,bo tylko wtedy płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A śpi Bardzo dużo.W dzień potrafi spać nawet po 3godziny od razu lub np.godzina spania,cyc,godzina spania,cyc - tak kilka razy.W nocy chrapała od 21.30-45 aż do 3.00,potem cyc i do 7.00,znowu cyc i do 9.00.Teraz znowu śpi,nie wiem czy ona powinna tyle spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×