Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

blog na tej stronie też jest godny polecenia i podejmuje ciekawe tematy, dobra spadam na spacer, bo sie nudna robię, brzuch najedzony, pora w drogę, a na 16.30 do Kościoła w sprawie chrztu wkońcu. Będzie siwy dym, bo w tym roku nie przyjęłam Księdza w domu... ehhhh tłumaczyć się będę ogniście. No w końcu RODZIAŁM !!!!!! :):):):):):):):):):):):):):) RODZIŁAM... ...bye...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matysha są takie zastrzyki dla mężczyzn na wzmocnienie wojska.wiem,że facet kuje tyłek raz w tygodniu.na 1000% pomagają i nie trać nadziei bo nie takie rzeczy i cuda się zdażają a Twoje nerwy,strach i obawy napewno nie ułatwią zaciążenia Ania jak już odbieżesz ten dyliżans to prześlij kochana foty.musimy zobaczyć ten Twój \"tramwaj\" jak to nazywasz.No i kochana Szerokiej drogi mój tygrys śpi.mam posprzątane,ugotowane,pranie się pierze a ja mogę spokojnie posiedzec z Wami.popołudniu podjade z młodym do lekarki bo zaczął mi dzisiaj w nocy pokasływać a my choruścy byliśmy to nie zdziwiłabym się jakby młody coś podłapał. aaaa dziewczyny mam do Was pytanko. Jakie Winko poleciłybyście mi do obiadu? bo musze kupić jakieś dobre na chrzciny a nie mam koncepcji tylko nie takie za 100zł za butelke bo zbankrutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) wczoraj sie nie odzywałam bo byłam taka zabiegana...cały dzień w pracy a potem jeszcze zebranie pracownicze do późna...padłam zwłokami do łóżka i obudziłam się dopiero o 11:) teraz coś zjem i do dentysty na kolejne brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:( Dafodilek i Robur- wysłałam wam zdjęcia na pocztę:) miłego dnia życzę:):) Matyysha- bądź dobrej myśli- dzisiejsza medycyna potrafi wiele zdziałać!! przede wszystkim nie załamujcie się, połowa sukcesu leży w nas samych!! Trzymaj sie cieplutko!! papa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) Fisiu polecam Carlo Rosi:) nie drogie a dobre!! Fisenku całuski dla Barusia:) od cioci validoski i usmiech od Maksia! Matyysha napisz do mnie maila z wynikami meza! a ja napisze Ci co mojemu pomogło ! tez nie było za wesoło ale dzieki lekarzowi i informacjom w necie udało sie w ciagu 2 miesiecy poprawic wyniki! Ania K a jakie to autko moze wyslesz fotki ;) mi sie marzy takie duze!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja jestem po szkole i mase mam nauki:( nie wiem jak ja sie wyrobie do jutra chybaśćiągi pojda w róch;p no no fisiu jaka masz juz duza kruszynke:) normalnie wspaniale:):) matysha chyba nie jests tak zle??!!!! ale dziewczyny maja racje nie można sie poddawac!!!! trzeba brńac do celu mimo wiekszych czy mniejszych przeciwnośći!! gdybykażdy sie poddawałto uwierz ze nie było nic z tego świata!!! nadzieja jest najwazniejsza.Mówią;\"nadzieja jest matka głupich\"ale pamiętaj ze każda matkę należy kochac..Musisz dalej wierzyc a napewno sie uda. Znam osobiście pare gdzie badania im wykazały ze nie moga mieć dzieci i to nie jedne ale udało sie wierzyli w to strasznie isie udało mimo ze Zuzia urodziła śie jako wcześniak:):).Do końca nie moge znależc na co u was sa te badania ale jak widziasz nie należ sie łamać:)łAP BUKIEĆIK ODE MNIE NA POPRAWE HUMORKU 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Dafi ciesze sie ze w końcu doszło :):) fisiu co do obiadku to dobre jest czerwone Fresco albo czerwone Martini. to 2 jest droższe i śłodsze ale bardzo pyszne. co do Fresco to koszt ok 15zł. to co poleciła validos też słyszałam ze też jest smaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Dziewczynki Fisia - jak w domu wejde na Nk i spisze linka to Wam powysyłam i bede czekała na jakies zaproszenia ... koug ja mieszkam w rejonach Grudzice, Groszowice, Nowa Wieś Królewska - jesli Ci to cos mówi :)) A jak bedziesz się chciała spotkac too możemy wyskoczyć na kawke i lody do Dolcze :) dzisiaj spróbuje znowu z ta NK - chyba juz jestem do tyłu z tym całym internetem, linkami, suwakami itd. Dobra wracam do pracy, Kierowniczka chodzi i zagląda - musze pisac decyzję ....straszne nudy. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.autocentrum.pl/galerie/hyundai/trajet.html http://www.carzone.ie/search/Hyundai/Trajet/2.0-I-GL/200840190255929/advert dla zainteresowanych to linki do autek takich jak moje - czarny Hyundai Trajet :) a my juz po szczepieniu. pani doktor która dawała Basi szczepionki (dziś 6 w1 i pneumokoki) baaardzo miła no a Basia popłakała oczywiście ale potem dostała cyca i teraz spi sobie smacznie :) mam nadzieję, że te łzy i ból są warte tego, wierzę w to bo cóż innego nam pozostaje spadam po moje starsze szczęście do przedszkola 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam - oprócz wyżej wymienionych - kadarkę , równiez dobra na taka okazję i raczej nie droga ok. 20 zł. A teraz zajrze na polecana przez was stronke i zapisze sie na internetowy kurs ciążowy A co musze sobie przypomniec co nieco Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Matysha nie poddawaj się kochana, bedzie dobrze:-) Fisia buziole od Normusi dla Bartolinkiego, takie bez języczka;-) a co do wina to ja nazw nigdy nie pamietam, żłope co mi mąż kupi a zazwyczaj ma dobry gust:-) ale i tak preferuje czerwone albo likierki typu scheridan ale ten jest dość drogi, napewno nie dla teściowych;-) Banitka moja Norma dzisiaj tez wstała dopiero o 4, a poszła spać przed 22, jestem w szokuuuuuu!!! cycki mnie obudziły, aż wstałam na równe nogi wyspana miałam prawie wziąść sie za sprzątanie ale dałam spokój hihhii teraz też śpi, myślę że to po szczepieniu które wczoraj miała. Aniu ile Basienka waży , Norma wczoraj 4600, czyli 1,4 kg od wyjscia ze szpitala, to chyba dobrze, ile ty razy karmisz malutką i jak długo ci je? Moja Norma je średnio co 2 godziny nie raz czesciej, nie raz rzadziej, a je nie dłuzej niż 7,8 min. Czasami to się zastanawiam czemu tak krótko ale jak przybieraz na wadze to chyba jej wystarcza. teraz śpi, a ja mam czas na capuccino z wami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nooo :( chaiłam sie kawusi pysznej napić zaglądam do słoiczka a tu pusto:(:( buuuu ide wię zrobicsobie kakoi z pyszną bitą śmiewana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia! czerwone Carlo Rossi jest pyszne:) ostatnio dostalismy je w prezencie i piliśmy do kolacji- jest niedrogie i lekkie w smaku- kup sobie buteleczke i wypróbuj! Wróciłam od dentysty, dzisiaj zrobił mi kolejne dwa ząbki:) za chwilkę znowu wychodzę ale tym razem do pracy, będę w domu po 24..więc prosto do łóżka:) miłego popołudnia i wieczoru Laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak z tego pśpiechu mi pozjadało literki hi hi może któraś chce kakao?? takie pyszniutkie Mmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebulko Basia ma dziś 2 mies i 10 dni i waży 4800 czyli od wagi urodzeniowej +1890 a od minimalnej +2100 :) Przez ostatni tydzień przytyła prawie 300g :) A pije co 3 godz czasem trochę dłuższą przerwę ma zwłaszcza jeśli śpi no i karmienie trwa od10 do 20 min. Zgadzam się z Tobą w zupełności - najważniejsze że dzieci przybierają równomiernie na wadze i są zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. polecam Carlo Rosi rózowe!Pychotka. U mnie jutro trudny dzień. Ide do gin i wszystko się wyjaśni. Trzymajcie za mnie kciuki Matysha Głowa do góry. Wyleczycie co trzeba i zabierzecie sie ostro do pracy. Nie wolno Ci jednak wątpić na początku drogi!! Tylkaa ja zrobiłam test troche wczesniej niz termin miesiaczki-kupiłam w aptece test strumieniowy i nic nie wykazał(mysle jednak ze to troche przeze mnie zle go zrobiłam)ten zrobiony w dniu planowanej miesiaczki wykazał ciaze-mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka ale mi smaka narobiłaś tym ananasem....az poszłam do sklepu i sobiem kupiłam ananasa w puszcze ;p motylku wiesz ja nie wiem czy te obiawy co mam to mogą świadczyc o ciązy??! ja za jakies 10 dni powinnam mieć okres. i Qurdem jestem w kropce:(:( no a dzisiaj wogole dobrze sie czuje jak bynigdy nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czy jest możliwy okres 2 miesiące po porodzie przy karmieniu piersią?????????? bo jeśli to nie okres, to kurde, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Starm się nadrobić zaległości. Po pierwsze ogromne gratulacje dla Dziubaska i Robur - kolejne szczęśliwe mamusie - ale się cieszę, dużo zdrówka i radości. A ja czekam wciąż na owulację, jedak poprzestałam na testach owulacyjnych. Byłam umówiona na monitoring ale jak zwykle praca...mam teraz taką nerwówkę, że szkoda gadać, zobaczymy, jesli się nie uda to zaciągnę mojego męża na badanko. Czytałam Was troszkę i widzę że jeśli u faceta armia jest słaba to nie jest beznadziejna sytuacja. AniuK u mnie to już 9 cykl w którym się staramy, jakbyś mogła przy okazji poprawić w tabelce, ostatnią @ miałam 28 lutego. Validos, śliczny Twój Masio, nie mogłam się dzisija napatrzeć na N-K, tak sobie pomyślałam, ze gdyby nam się tym razem udało, to dzidzia urodziła by się mniej więcej wtedy co Twoje szczęście. Dafi mam nadzieję, że pamiętasz o kawce jak zrobi się cieplej, przyjeżdżam do Wrocka i oobiście wyściskam Karolka :) Tituś ciąża Ci służy, wyglądasz ślicznie, a brzusio niech rośnie, myślę, że z każdym nowym centymetrem w obwodzie Twój mężczyzna jest coraz bardziej dumny, a to że faceci nie potrafią ubrać komplementów w odpowiednie słowa to normalne, mam to samo :) (kwiat) http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20040904650123.png (kwiat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie banitka myślę że możliwe że to okres, niektóre dziewczyny nie mają okresu przez cały czas karmienia piersią a inne dostają @ szybko. Matysha wiara czyni cuda więc nie poddawaj się a wszystko będzie dobrze, dzisiejsza medycyna daje wiele możliwości. Napewno się uda. A u nas ok, mały miał wczoraj kontrolną wizytę po naszym pobycie w szpitalu jak miał 2 miesiące i wszystko w porządku i nie są potrzebne kolejne kontrole, pani doktor jest zadowolona, więc zostaje nam tylko badanie słuchu jak skończy rok. Wczoraj miał też bilans i nie uwierzycie ale mój pulpecik waży już 10.590, ale co się dziwić lubi jesć, zjada wszystko co mu dam a i rośnie w oczach i siły ma za pięciu. Z Wiki ciągłe problemy z jedzeniem to chociaż z Julkiem nie ma kłopotu, choc muszę przyznać że Wiki po raz pierwszy od 3 lat zjadła dzisiaj rosołek. Normalnie siedzieliśmy z mężem i patrzyliśmy na nią i gdyby nie uszy to uśmiechy mielibyśmy dookoła głowy. Takie małe głupstwo a cieszy. Pozdrawiam dziewczyny. Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jest ktoś ?...śpicie susełki? no ja niestety juz w pracy...i boję się bo ide na rozmowę z szefem trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
softis:) trzymam kciuki za rozmowe i daj znac jak sie skonczyła:) Kama ja zaszłam w ciaze 4 kwietnia:) wiec wiesz wszystko przed Toba a raczej wami:) trzymam mocno kciuki aby nasze brzdace były np z jednego dnia:) banitko @ niestety moze przyjsc tak szybko:) wiec pewnie sie nie cieszysz ze juz przylazła:( ale to oznaka ze organizm wraca do normy:) Demi ciesze sie ze z Julkiem wszystko dobrze:) nio mały sobie wazy jest co dzwigac nie powiem:) A Wiki za chwile bedzie sie upominac o schabowe z kapusta:) u mnie nock mniej wiecej przespana o 22 mały usnoł , pobudka o 2.30 na brzenczenie zeby wziasc go do siebie;) karmienie o 5.20 i wstał o 7.30:) teraz jakas drzemke sobie zrobił:) i dobrze mam czas dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry śpiochające babolki:):) ale jak któraś na nogach mogem zaproponowac kawusie i wspomne ze mam pączusie i rogaliki jakies chetne ?? :P spftis bedzie dobrze ja również bedem tzrymała kciuki:):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł długo dzisiaj z Wami nie posiedze bo młody ma katar(dostał wczoraj leki od lekarki)i się wkurza bo smoczka podoić nie może a moja gwiazda najadła się wczoraj u teściowej naleśników i wymiotowała cała noc. dzisiaj do przedszkola nie poszła.mam urwanie głowy w domu. spałam 1.5godz w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredna ta Twoja teściowa,Fisiu.Moja jaka jest taka jest ale żarcie robi rewelacyjne,zawsze świeże i smaczne i nawet robi mi teraz zupki i potrawki na 2 dni abym z głodu nie padła przez moje dziecię.Nie dowierzam natomiast mojej mamie w kwestii jedzenia,nie patrzy na daty ważności albo wręcz gotuje przeterminowane jedzenie (bo tylko Wy tj.ja i mój mąż macie fioła na punkcie dat ważności).Ostatnio jak zrobiła mi gulasz (niby ze świeżutkiego mięsa,bo się specjalnie pytałam,że nic starego nie mogę jeść,bo dzidzia itp.) to wieczorem mnie zaczął brzuch boleć i już zaczęłam podejrzewać,że może mąka nie była najświeższa czy coś.Tyle razy mówiłam mamie o tych datach ważności ale mama twierdzi,że to tylko nasz wymysł.Aź się boję czasem jeść tego co ona ugotuje,straszne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banitka, ja dostałam @ równo 8 tygodni po porodzie. Pierwsza była wydłużona (6 tygodni) potem już normalnie. Normalnie to dla mnie od 4 do 5 tygodni , bo mam nieregularny. Kama, oczywiście że pamiętam , tylko czekam aż się wiosna zrobi! Demi, zdrówka dla Julianka! Softis, jak tam na rozmowie z szefem? robur, ech, musisz uważać na mięso, koniecznie! Moze również za tłuste było i dlatego brzuch bolał. 🌻 Mały się budzi z drzemki, musz e lecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny stchórzyłam zawsze boję się tego rozczarowania że usłyszę \'\'nie\'\' taka dupa wołowa ze mnie !!! może się odważe za chwilę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babolki tchórzystki,wrażliwki,niedospałki i traktorzystki :) Ja od 7.15 próbuję uspać Emilkę i za każdym razem ktoś jak nie zadzwoni,to zapuka albo smsem mi zabrzęczy,albo na gg i z tego wszystkiego mała brzęczy od rana a ja jestem chyba bardziej zmęczona i padnięta próbami jej uspania niz ona sama jest spiąca :O Jadziunia co do kawy nie ma sprawy ale to chyba raczej gdzieś w mieście się spotkamy co...? Znam Twoje rejony ale teraz z maluchem jak jestem to się tak często nie wypuszczam poza centrum.Sama się wyniosłam poza miasto więc tym bardziej... Demi 🌼 Twojego Julka Emilka już goni :D ostatnio na wizycie miała 8245g Kama i Dafi moje drogie nie że się wpraszam ale ja tez się piszę na jakąś kawę z Wami -w końcu to 60km.Tylko niech się cieplej zrobi Aniu traktorzystko :) tez mi się marzył taki van rodzinny ale tu u nas w kraju to trzeba mieć trochę więcej kasy zeby kupić dobry rocznik w przystępnej nawet cenie.Kupiliśmy kombika.Najważniejsze ze wózek się zmieści z tyłu:) Dobra piję kawę rozpustną....KOMU JESZCZE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug, dawaj rozpuchola! :) Ej, no pewnie, że się spotkamy w 3! :D teraz pozostaje nam czekać na wiosnę... Może jeszcze Hanna da się namówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×