Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Jadzia a masz miejsce na grilka? może kiedyś wpadniemy :D Szkoda że w kwietniu zimno jeszcze bo zabrałabym Anię do Ciebie. Możesz też podesłać zdjątka swojego domku mi na maila :) Ania jak widziałam Basię na zdjęciu to cała Weronika! a ja myslałam że tylko moje dzieci są takie do siebie podobne Validosku ucałuj swój 3 miesięczny budzik od ciotki 👄 Kasia-wyobraź sobie ze wczoraj udało mi sie ;) naszykuj na jutro ładny recznik bo listonosz będzie pukał do Twych drzwi :D Ja w pracy więc tylko na chwilkę i spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie wstałam, ale chyba zaraz się znowu położę. Widzę, ze dziewczyny żeśkie i wiosenne. Oj zazdroszcze Wam tych ogródków. U mnie mdłości coraz gorsze, ale poza tym nie jest źle. Czekam na kolejną wizytę u gin . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki własnie wrociłam od ginekologa mam pecherzyk owulacyjny takze w tym miesiacu staram sie na maksa:)) maz swoja armie przygotowuje kupilam testy owulacyjne i czekam na właściwy dzien to chore, w zyciu nie sadziałam ze tak bedzie wygladac moje przygotowanie do ciazy ale mam nadzieje i gleboko w to wierze ze sie tym razem uda....trzymajcie kochane za mnie kciuki zeby mi sie w koncu udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minia-Stosunkowo udanej :) Banitko 🌻 mamusiu naszego czarnego przystojniaczka -sto lat sto lat!!!! Niechaj Ci Bruno rośnie zdrowy na pociechę Twoją i całej rodzinki oby nie sprawiał Ci kłopotów teraz ani potem i byś miała jeszcze kilkoro takich ślicznych bąbelków. Mnóstwa niespodzianek,uśmiechów,przespanych nocek radości miłości no i samych dobrych rzeczy z okazji urodzin dnia życzę ja :) motylek-słyszałaś o trupie w windzie na Czecha?-to w klatce u mojej przyjaciółki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrrrr paskudny ranek...KIEDY WRESZCIE PRZYJDZIE WIOSNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM_Jadzunia
Czołem dzięki za zdjęcia cebulko. Bardzo ładny domek i podobny do mojego :) przygotuje kilka nowszych fotek i wam wyjślę! Zapraszam na grila - miejsca dużżooo, a taras ma sie robic na wiosne więc będzie gdzie usiąść, wypić kawusie i nietylko. Wiecie , walcze z urzędnikami - szpitalem i USC - o zarejestrowanie moich Aniołków i ..... może coś z tego będzie. Odwołałam sie od decyzji USC (brak płci - brak aktu ur.) i mam dzisiaj podejśc do szpitala i oświadczyć jaka płeć wybieram, szpital wystawi dokumencik, zmieniajac wczesniejsze zgłoszenie o ur. (wtedy nie wpisywał, bo lekarze nie chcieli, a teraz chcą) i może urząd cofnie swoja wczesniejszą dec. i będzie nowa, dzieki której będę miała dokument potwierdzający istnienie aniołków. Trzymajcie kciuki !!!! pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM_Jadzunia
Cos się stało i jestem czerwona - nie wiem co !!!!!!!!!!! A tak poza tym, śpiochy wstawać, jakie mnie piekne słoneczko wygoniło z sypialni ......... super!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadziunia, zapomniałaś kawę zparzyć z rana :) to ja serwuję. Komu,komu?? Inkę czy czarną??? Powodzenia w walce z USC i szpitalem. Smutna sprawa, ale dobrze, ze chcą zmienić decyzję. Dziekuję za informacje odnośnie karmienia piersią. CHciałabym utrzymać laktacje jak najdłuzej, nawet jak zajdę. Niestety wiem, ze w rodzinie będzie nagonka, bo szwagierka jest w ciąży i na początku karmiła i miała dyskusje z rodziną na ten temat. Ale niestety u niej lekarz potwierdził że jednak nie może karmić (skurcze macicy) i odstawiła córkę jak miała 10 miesięcy. A w pracy to niech się ludzie zajmą sobą, a nie komentować czyjąś decyzję. Pewnie zazdrościli godziny wolnego na karmienie... Fisia!!! Bartuś super!!!!! Jaki on już duuuży! Ile waży? Prześlę zdjecie Karolka wieczorem. Ciągle mi się wydaje, ze te wasze grudniowo-styczniowedzieci takie malutkie.... A one rosną jak na drożdzach! Szymcio od Mani też taki duży! wow! Karol mial 7 kg w wieku 5 miesięcy, a Szymko już tak urósł. Mania, czym go ty tak karmisz?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki wstawać bo kawe zrobiłam a zimna jest nie dobra:D u mnie za oknem wietrznie i zimno brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wczoraj taka zawierucha śnieżna była ze hej ale tylko przez jakies 15 minut a potem słonce na maxa.coś sie chrzani w tej pogodzie przesyłam Wam linka do stronki na allegro z tymi ubrankami http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2729916 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babole Wpadłam złożyć naszej Banitce najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin. Kochana dużo zdrówka, cierpliwości, wytrwałości, niech synuś rośnie Ci zdrowo i wypełnia Twe dni uśmiechem i radością, życzę Ci też byś zawsze wokół siebie miała ludzi którzy Cię kochają, dobrze życzą i wspierają we wszystkich Twych przedsięwzięciach i codziennych zmaganiach no i by marzenia się spełniały. 😘 urodzinowy dla Ciebie i jeszcze 🌻 Przepraszam że ostatnio się nie udzielam ale mam trudny okres... w poniedziałek dowiedzieliśmy się że mój teść zmarł, więc szybko Krzyśkowi zabukowałam bilet na wtorek no i jest teraz w Polsce, niestety nie daliśmy rady polecieć wszyscy, bo zrujnowalibyśmy się finansowo :( W piątek jest pogrzeb... Kurcze to takie niewiarygodne, był chłop i juz go nie ma, a w przyszłym tygodniu miał do nas przylecieć... Do tego Basia ma katarek, Weronika kolejny raz antybiotyk bo zapalenie ucha się przyplątało ach mówię Wam jak się wali to wszystko naraz. Chodzę jak zombie bo Basia przez ten nosek jest bardzo niespokojna i w nocy częściej się budzi. Ostatnio wrzuciłam zdjęcia na NK żeby zająć mysli czymś innym więc można sobie zobaczyć, zapraszam. Dafi tobie mogę na maila wysłać jeśli chcesz. Trzymajcie się kochane. Czytam was na bieżąco i postaram się wkrótce odezwać. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w pracy ale przyznam sie ze nie chcialo mi sie wychodzic z domu, snieguuuuuuuu strasznie duzo u nas :/ a ja tak nie znosze zimy :/ poza tym noc lekko nieprzespana bo od dwoch dni meczy mnie jakies chorobsko...ale czuje ze dzisiaj jest troszeczke lepiej :] poza tym ciagle czekam na @ i juz mam dosyc tego czekania :/ tyllkaaa a jak u Ciebie? jak sie czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny odebrałam badania wszytkie ok ale w moczu śa szczawiany wapnia, a mój lekarz rodzinny powiedział mojemu mężowi( bo to on odebrał wyniki) ze wyniki nie są tragiczne ale... no własnie co z tym szczawianem ? no i jesze nie wiem jaka powninna być ilość białych i czerwonych krwinek w moczu ? któraś z was wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
softis jak mi wyszly szczawiany to lekarz kazal mi duzo pic zeby je wyplukac, ale ja poprosilam o zrobienie posiewu i wtedy wyszlo ze to jakies chorobsko jest...dostalam antybiotyk i po kolejnym posiewie jest juz ok, al eprzyznam ze lekarz sam nie chcial dac skierowania na posiew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski!!! wpadłam tylko zaserwować urodzinowego torcika:) i uciekam, bo będę miała dziś gości :/ i muszę w kuchni posiedzieć bye!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jetsem już zaniepokojona , bo jak byłam w ostatnio w ciązy okazało się że tez mam żle wyniki badania moczu no i lekarz dał mi furaginę kupę no- spy ...no i za tydzień dzidziusia już nie było ....:( cholernie się boję ...musze wyleczyć to cholerstwo bo nie moge znowu przez to przejsć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!Najlepsze życzenia urodzinowe dla Banitki!Fisiu dlaczego nie dostałam zdjątek Bartoliniego?Poproszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zapomniałam, zapomniałam, z wrażenia jak czerwony nic zobaczyłam dafodilek , a żebyś wiedziała że to głównie chodziło o ta godzinkę krótszej pracy. A mała która karmiła piersia będzie miała na dniach 2 latka więc juz im było za duzo tych wyjśc i jeszcze w kolejnej ciązy. tak więc teraz sie wogóle zwinęła i siedzi na chorobowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
softis ja jak bylam w ciazy to tez mialam i tez bralam furagine i skonczylo sie tak samo jak u Ciebie...ale to da sie wyleczyc...juz jestem zdrowa moze Ty tez popros o posiew moczu...ja powiedzialam, ze chce bo moja kolezanka miala podobne objawy i wyszlo jej ze ma jakas bakterie wiec ja tez chce skierowanie na to badanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) Softis z tymi szczawianami to lekarka miała racje to są pozostałości po nadmiarze spożywanych najczęściej słodyczy bądź też cytrusów. Nadmiar witaminy C który jest w organizmie jest wypłukiwany i wraz z moczem wydalany stąd obecność w moczu tych szczawianów wapnia.Są też przypadki kiedy nadmiar tych szczawianów w moczu jest znacznie przekroczony co może stanowić o jakimś stanie zapalnym dróg moczowych ale to juz naprawdę musiałabyś sama wiedzieć że coś jest nie tak.Dlatego właśnie kiedy pojawiają się te szczawiany-najlepiej je po prostu wypłukać pijąc dużo wody mineralnej-co do furaginu-to prawdopodobnie profilaktycznie Ci lekarka zapisała gdyby faktycznie miał wystąpić stan zapalny.Myślę że ziołowe tabletki mogłabyś spokojnie brać.Powodzenia i nie stresuj się :) Moja mała larwa zaczyna wędrować już w chodziku.Wczoraj był jej debiut w pokoju a dziś rano przeszła z pokoju do kuchni sama....normalnie byłam w szoku! OGŁOSZENIA PARAFIALNE : Dziewczyny mam kompa po formacie i brakuje mi sporo kontaktów.tzn dziewczyn które są dłużej niż rok mam ale np.mania wiem że zmieniła adres @ ,banitki nie mam,nowych dziewczyn. Prosiłabym o wpisanie aktualnych adresów @ w swoje stopki. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, Bardzo mi przykro z powodu teścia :( zdrówka życzę dla dzieci, rozumiem, jaki to stres, obawa zeby dzieci były zdrowe. Buziak! Jasne, prześlij zdjecia w wolnej chwili! Dziękuję :) Chętnie zobaczę Twoje gwiazdy. Podeślę Karola zdjęcie :) jadziunia, tak myślałam, że to o to chodzi. Słyszałam, ze pracodawcy niechętnie udzielają tej godziny wolnego, a inni pracownicy są zazdrośni. koug - a mnie chyba masz??? jak nie to podaję e-bieta@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie LAseczki Kochane:) Ja już odliczam dni....moje spojenie łonowe to masakra boli juz praktycznie całe dnie:( dzis już zmusiałam sie do noszenia tego posa przez cały dzień mimo że co krok go podciągłam:( wizyte mam na 08.04 czyli niecałe 3 tygodnie a już nie moge sie doczekać ze względu na ten ból do tego jak mam tan pas to maluszek ma roznieśc mi brzuch - bardzo go nie lubi.... Życzonka dla Betinki🌼 Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia! trzymam kciuki, zeby wszystko się udało! 🌻 Banitka, zapomniałam wcześniej napisać - Wszystkiego najlepszego!!! u nas na prwadę "w marcu jak w garncu" - przed chwilą ciemno się za oknem zrobiło od chmury śniegowej, a teraz słońce przyświeca! Rezygnuję jednak dziś ze spaceru, bo wczoraj bardzo wiało, brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dafi Ciebie mam rzecz jasna Aniula strasznie mi przykro :( mam nadzieję że za miesiąc się jednak zobaczymy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wyrazy współczucia z powodu śmierci teścia. Wysłałam zaproszenie na NK . No to jedna babeczke zlokalizowałam, a co z resztą ? :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem lasencjuszki pipuszki banitko stoooo lat🌼🌼🌼 Aniu tak mi przykro z powodu smierci tescia.trzymajcie sie dzielnie Agi obiecuje,ze jutro z ranca wysle fotosy Bartoliniego Koug to Emilcia teraz lata po całej chalupie???hihi kochana zabezpieczenia do szafek czas kupic:D validosku i jak?podoba Ci sie cos z tej kolekcji??? buziaki dla Was wszystkich.spadam spac kochane aaaaaa w Selgrosie promocja.chusteczki nawilżane pampersa 6sztuk za jedyne 30,49zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Aniu wyrazy współczucia - trzymajcie się. A u nas ok, mały od wczoraj sam siada i w końcu ruszył do przodu - tzn jeszcze nie raczkuje ale czołga się, dotychczas przemieszczał się do tyłu lub turlając się. A do tego gdzie się doczołga to zaraz siada a potem siup przytrzymuje się czegoś i wstaje. Czyli teraz trzeba mieć oczy dookoła głowy. Julek nie wie do czego służy chodzik, jeszcze nie załapał o co chodzii tylko w nim siedzi lub stoi za to uwielbia swojego jumpera. A u nas pogoda piękna, 26 stopni w słońcu więc korzystam kiedy mały w południe śpi i opalam się w ogrodzie. Pierwsza opalenizna już jest, tylko jak to u mnie bywa wyglądam jak wódz apaczów. Aha Fisiu ale z Bartusia mały przystojniak, slicznie wyglądał w garniturku. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×