Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Hej Kobitki ostatnio coś nie mogę się zebrać do pisania a Wy produkujecie że aż miło :) Mam nadzieję, ze teraz mi się uda, dzieciaki w szkole i przedszkolu, Basia śpi to mam chwilkę dla Was i na sniadanko :) Przede wszystkim by mi nie umknęło: Koug pracujesz w poniedziałek 06 kwietnia? Pytam bo będę w okolicy Opola i chętnie się spotkam z Tobą i może z Jadziunią przy okazji :) Daj znać czy Ci pasuje i gdzie się spotkamy. Motylek ❤️ ogromnie się cieszę z tego cudu który masz po swym sercem. To chyba najpiękniejszy widok dla kobiety pragnącej Maleństwa - bijące serduszko na ekranie USG. Oszczędzaj się teraz, rozpieszczaj i duuużo wypoczywaj. Zyczę Ci kochana spokojnej ciąży bez większych dolegliwości :) Fisia ty to ostatnio dość często masz te kontrole NIKu :P stanowczo za dużo okazji do odwiedzin no ale jak trzeba to trzeba więc życzę miłego pucowanka :P Malwina 🖐️ faktycznie długo Cię nie było. Dobrze, że Hubercik zdrowo rośnie i daje Mamusi pospać. Kamila gratuluję pierwszej @ niech szybko się kończy i nie wraca przez co najmniej 9 mies :) A przy okazji sprawdź w tabelce czy dobrze wpisałam datę. Maniu nawet nie wiesz jak się cieszę, że u Szymonka widać już postępy! To mądry i silny chłopak i wkrótce zapomnicie i tych wszystkich trudach a Szymonek, choć wczesniaczek, to przerośnie nie jednego swojego rówieśnika. Ucałuj tego przystojniaczka od ciotki i od Basi 😘 Tituś a kiedy to mnie nawiedzisz znowu?? Chciałabym zobaczyć ten Twój śliczny brzusio life :) Musimy się koniecznie spotkać bo stęskniłam się za Tobą i Basia urosła od ostatniego naszego spotkanka... A Weronika co widzi McDonald\'s u nas to mówi że była tam z ciocią Gosią i była też pani Ala :D a kiedy to było! Taką ma dobrą pamięć. Mówisz że po pęcherzu już córcia kopie... no tak to już jest dają nam wycisk te nasze Brzdące jeszcze zanim się urodzą :) Validos dobrze, że maksiowi się poprawiło, tylko żeby się zbój mały nie przyzwyczaił do tych nocnych zabaw bo będziesz miała wesoło ;) Muszę Ci powiedzieć że Basia żywo zareagowała na zdjęcie Maksia na NK :) Nie wiem czy to oznaka pierwszej fascynacji czy jak ;) Demi zdrówka dla Wiki. mam nadzieję, że to nic poważnego i Julianek się obroni przed chorobą. Wielki buziak dla dzieciaków 😘 Softis piękne słowa. Miłość jest niepojętym uczuciem... To dobrze że potrafiłas się tak szczerze ucieszyć z narodzin dziecka koleżanki, dobrze przede wszystkim dla Ciebie :) To szczęście na pewno wróci do Ciebie i już wkrótce Twoje marzenia o maleńkim lokatorze Twego brzusia też będą się spełniały. Życzę Ci tego z całego serca. Tyllkaaa no to nie mogę się doczekać tej wizyty i gin :) Skoro to sprawa honoru to trzeba wytrwać haha :) Miłego dnia Wam życzę 😘 P.S. Gdzie znów się zapodziała nasza Wiola? Ostatnio tak tajemniczo pisała coś o postanowieniach i zniknęła, no chyba nie baluje jeszcze od czasu swych urodzin? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻NICK .........WiEK...MIEJSCOWOŚĆ..POTOMSTWO....CYKL....OSTAT.@ 🌻Schering.......36....Wrocław................................................ 🌻Majek123......23.....Zakopane.............................................. 🌻Gooosha.......25.....Ballymena............................................. 🌻Anucha26......27.....Śląsk................................................... 🌻Wiola30........30.....Kuj.-Pom........Angela 7lat........................ 🌻Anna6889......40.....Kłodzko......Gosia 18l..Ola 11 l.................... 🌻Bolerka34......34.....Warszawa............................................. 🌻Karla31.........31.....Warszawa............................................. 🌻Kama26.........26.....Jelcz-Laskowice......................9 cykl....28.02 🌻Dafodilek ......29.....Wrocław......Karolek 6 m-cy........4 cykl....23.03 🌻Tyllkaaa........19.....Dzierżoniów...........................1 cykl....19.02 🌻Matyysha.......28.....lubelskie...............................6 cykl....21.03 🌻Hanna22........23.....Wrocław...............................1 cykl....19.02 🌻Minia 24........24.....Częstochowa........................................... 🌻Kamila220579..29.....Niemcy................................1 cykl....23.03 🌻Asik79...........30.....Trójmiasto......Kacperek 4 l........................ 🌻Softis............31.....podkarpackie...Weronika 6 l..................28.02 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻...........................ZACIĄŻONE...........................termin porodu 🌻Basiunia*.........29.....śląsk..........Szymon 5 lat......ciąża.....22.04.09 🌻Titowa1..........28.....Irlandia............................ciąża.....20.07.09 🌻MM_Jadziunia...32.....Opole....Jan Pawełek 4 l..........ciąża....30.08.09 🌻Motylek55555...29.....Poznań...............................ciąża....13.11.09 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.................Planowane imiona dla dzidziusiów........................... 🌻Basiunia*...............Miłosz 🌻Titowa..................Laura ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻.........................SZCZĘŚLIWE MAMUSIE................................... 🌻Mar—gerita....26..Warszawa................synek ur. 16.06.08 🌻Madziulek81...27..Gdańsk...................Kacperek ur.17.06.08 – 2380g 45cm 🌻Sylwia .........29..Trójmiasto...............Natalka ur. 20.06.08 – 3690g 54cm 🌻Demiluna......26..Anglia......Wiki 4 l......Julian ur. 27.06.08 – 3640g 🌻Harbatka......29..Warszawa.................Bartuś ur. 27.06.08 – 3300g 54cm 🌻Agital..........27..Żywiec.....................Piotruś ur.18.07.08 – 3450g 58cm 🌻Avinion........30..Kraków....................Martynka ur. 08.08.08 – 3700g 54cm 🌻Koug...........35..Opole..Michał 13,Ola 8..Emilka ur. 23.08.08 – 3245g 54cm 🌻Dafodilek .....28..Wrocław...................Karolek ur.12.09.08 – 3400g 🌻Kasika1........23..Rzeszów...Kacper 2l.....Karolinka ur. 22.10.08 – 3300g 50cm 🌻Mania23........24..Warszawa................Szymonek ur. 17.11.08 – 2600g 52cm 🌻Fisia**..........30..śląskie....Marta 4lata...Bartuś ur.10.12.08 – 2640g 52cm 🌻Validos27......28..Kraków....................Maksymilian ur.18.12.08 – 3480g 56cm 🌻Maliwina29....30..Warszawa.................Hubert ur. 28.12.08 – 2700g 50cm 🌻Ania.K_81.....27..Dublin...Weronisia 3l....Basia ur. 28.12.08 – 2910g 49cm 🌻Agi37...........38..Warszawa.................Paulinka ur. 31.12.08 – 3000g 52cm 🌻Banitka27......27..Koszalin...................Bruno ur. 03.01.09 – 3700g 57cm 🌻Kołderka*......24..Żyrardów..................Julia ur. 07.01.09 – 4200g 54cm 🌻Nuczka.........28..podlaskie..................Zosia ur. 20.01.09 🌻Cebulka30.....30..Piotrków Tr...Nadia 7l...Norma ur. 21.01.09 – 3350g 54cm 🌻Robur..........31..Zach.pom...Daniel 8 l....Milena ur. 26.02.09 – 3550g 🌻Dziubassek....22..Trójmiasto................Kubuś ur. 27.02.09 – 2530g 47cm ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta kiedy planujecie kolejne dzieciaczki ;) Ja dopiero urodziłam ale chce mi się już kolejnego na co moj mąż kategorycznie mowi "nie" Zobaczymy może mu się odwidzi, ale z kolei on nie chce abym się zabezpieczała biorąc tabletki, a sam też nie za bardzo lubi prezerwatywy....Spirala też nie wchodzi w grę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz w szpitalu powiedział nie wcześniej niż za rok, czyli ciążę można planować po 1 roku i 3 miesiącach....po cesarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że żadnej nie ma, zaraz synek mi się obudzi i znów nie będę mogła pogadać.....;( A on rzadko śpi w dzień (ok. 3-4 godzin na dzień ), za to w nocy pięknie (oby nie zapeszyć)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku i tak czytam tyle nowych staraczek, dziewczęta życzę Wam powodzenia w staraniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wiki już dobrze i poszła dzisiaj do szkoły bo bez szkoły ona nie potrafi żyć, ale co się dziwić w domu sie nudzi a w szkole tyle koleżanek i zawsze jest się z kim pobawić. Mały teraz śpi a ja zmykam bo kuchnia woła o pomoc. Trzeba posprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam zaczarowałam dziubasska, tzn. wiedziałam, że jest w ciąży ;) i się zprawdziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko uda Ci się ;) chociaż 3 miesiące temu urodziłam synka ale moja możliwość zaczarowania jeszcze nie minęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zrobiłam zupkę tzn. dogotowuje się ;) Jak z tym wzrostem u Was???? waszych dzieciaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was i czytam, tak wogole to chciałabym podziękowac za życzenia z okazji moich urodzin :) dziękuję za pamięć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem, Motylku - gratuluje i trzymam kciuki, żeby serduszko biło i biło i biło ......................... cały czas. Aniu - ja mam zaległu urlopik w tym czasie, więc jestem za ! Malwina - jesli miałas cesarke to musisz poczekac około 2 lat do nastepnego porodu - niestety :((( Teraz zapraszam na kanapeczki - z kielbaska i serkiem i owocowa herbatke. Niestety ciasto już wrabałam i sie nie podzieliłam . Nieładnie Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinko moja Basia ma teraz 58cm urodziła się mając 49cm, 28.03 skończy 3 miesiące. Piszę Ci to bo prosisz, choć ja niechętnie porównuję dzieciaki zwłaszcza takie malutkie bo każde jest inne, tak jak my jesteśmy inni. Musimy przede wszystkim pamiętać, że każde Maleństwo to indywidualność i ma prawo rozwijać się w swoim czasie a najważniejsze jest to by regularnie przybierało na wadze i rosło, dobrze jest obserwować ten wzrost i wagę na siatkach centylowych. Twój synuś na pewno jest zdrowy i rośnie prawidłowo. :) Ucałuj go od nas mocno 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, mogę się zacząć starać po 1 roku i 3 miesiącach, a urodzić najwcześniej po 2 latach i tak to wychodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu K. rodziłyśmy w tym samym dniu ;) moj Hubert też urodzil się 28 grudnia o 1 w nocy, o ktorej urodzilaś Basię ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobni skończy 3 miesiące 28 marca ;), 2 tygodnie temu byłam na szczepieniu i miał 54 cm, urodził się mając 50cm ..... Wiem, że to jest indywidualna sprawa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki ze dopiero teraz odp ale byłam po dziewczyny w szkole i przedszkolu a zaraz zmykam po jeszcze jednego podopiecznego :) Maliwnko tzn że Basia jest młodsza od Hubercika :) urodziła się o 10.58 a w nocy zaczęły mi odchodzić wody płodowe. Hubercik faktycznie malutki ale skoro lekarkę to nie niepokoi to pewno taka jego uroda, przyjdzie czas to wystrzeli w górę :) A Wy - rodzice jesteście wysocy czy raczej niscy?? No i nie bez znaczenia jest też wzrost dziadków. No to zmykam juz bo nie mogę się spóźnić po dzieciaka do szkoły :) Miłego popołudnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu 2 tygodnie temu miał 54 cm, a teraz już nosi ubranka na 62 cm, ale ja nie potarfię go zmierzyć, on ciągle te nóżki zgina i zgina ;) jakby to go łaskotało.....ja mam 160 cm, mąż prawie 190 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 10:58 to ja już wstałam po cesarce i już miałam przy sobie mojego synk a;), zresztą miałam go już od 7:30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) widzę, że tutaj dyskusja kredytowa...ale mnie na szczęście nie dotyczy więc tez się nie wypowiem:) Wczoraj miałam napięty dzień w pracy ale za to wieczór bardzo udany:) mieliśmy pierwszą rocznice ślubu...byliśmy na pysznej kolacji i ogólnie było bardzo romantycznie:):) Jeśli chodzi o starania to na razie są zawieszone! Póki co to Aniu możesz wnieść poprawki do tabelki, dzisiaj dostałam okres:) i bardzo sie z tego cieszę bo ostatnio przyjmowałam bardzo duzo tabletek przeciwbólowy, dwa znieczulenia u dentysty, jutro prześwietlenie więc bardzo dobrze!!! chcę byc odpowiedzialna za zdrowie przyszłego maleństwa i nie chcę przeżywać drugi raz tego samego z powodu naszego egoizmu. Duzo myślimy z meżem o dziecku w ostatnim czasie i zobaczymy jak to się ułoży...bo jest jeszcze jeden problem... z jednej strony bardzo chciałabym już miec maleństwo ale jednocześnie w czasie ciąży chciałabym zadbać też o siebie tzn realizować się zawodowo....póki co moja obecna praca nie jest odpowiednia dla kobiety w ciąży dlatego szukam pracy w zawodzie który studiuję...nie wiem co z tego wyjdzie ale jeśli w najbliższym czasie zmienię pracę to nie będę mogła od razu zajść w ciążę..bo nikt nie przedłuży mi umowy....i tym samym znowu sprawa przeciągnie sie o dpbrych kilka miesięcy.... ale mam nadzieję, że te sprawy sie rozjaśnią a ewentualne miesiące szybko miną....moja mama mówi, żebym sie nie martwiła na zapas bo jestem jeszcze młoda i rok w tę czy druga stronę nic nie zmieni... może jest to myśl??? w końcu jeśli nie będę sama z sobą szczęśliwa to dziecko tez nie może byc rozwiązaniem na poprawę samopoczycia..??? jak to jest mamusie? no bo przecież życie po porodzie zmienia się diametralnie???? ale maM DYLEMATY:) Malwina jesli chodzi o zabezpieczenia to polecam NPR- ja jestem zadowolona, pomimo nieregularnych okresów tak dobrze poznałam swój organizm, że niemal co do dnia wiem kiedy mam owulację. A jeśli nie jestem pewna do końca sprawdzam to testem owulacyjnym i zawsze się sprawdza!! ale też jestem spokojna bo ewentualna ciąża będzie tak naprawdę radością a nie przekleństwem. Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo :0 Ja też już jestem Aniu 6 kwiecień rezerwuję dla Ciebie a w pracy jakoś sobie to zorganizuję żebym miała wolne :) jadziunia spotykamy się we 3 + reszta rodzinki.Daj znać czy jesteś mobilna i czy mogłabyś dojechać do mnie.Wszyscy raczej w mieście się nie umówimy ze względu na maluchy...no chyba że u Ciebie ale musiałabyś wziąć pod uwagę że jest nas trochę.... ;)Wysłałam Ci też zaproszenie na NK zebyś umiała mnie sobie skojarzyć gdy się spotkamy :) Co tego kredytu...piszę ostatni raz.Pani w moim banku dziś powiedziała ze gdybym wzięła ten kredyt we frankach,dziś płaciłabym więcej.Mało tego ze względu na obecną sytuację na rynku w tym okresie rozliczeniowym (od IV.2009) moja rata zmaleje od 606 do 503zł Taki spadek dotyczy tylko kredytu w PLN. Temat uważam za zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Milalam problemy z kompem tak wiec od wczoraj nadrabiam material :) a sporo tego powiem Wam. Motylku tak sie ciesze ze wszystko dobrze ja staranka zaczynam gdzies za 3 tygodnie i mam nadzieje ze uda sie za pierwszym razem!!! Wierze ze bedzie o wiele latwiej niz wygrana w totolotka :) :) :) Tak wiec jak ktoras zlapie bociana to prosze go naslac na Trojmiasto w trybie pilnym :) Co do kredytu to my tez mamy we frankach i rata wzrosla nam 560zl na 800zl. Obnizone zostaly stopy ale nie wszystkie banki stosuja sie do tego. Zalezy czy masz ustalony libor odgornie czy przez bank. Tak naprawde do dla potencjalnego klienta jest to wielka niewiadoma... Niedawno wrocilam z jednej pracy a teraz lece do drugiej... Pozdrawiam i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisiu** i MM_Jadziunia wy mi tu nie FISIUJCIE he he :-P To sprawa honoru jak to Ania powiedziała :) Motylku to Wspaniała Wiadomość ❤️GRATULUJE!!!!!!!!!🌼🌼🌼!! A mam do Ciebie pytanie który to tydzien?? Aniu.K dziekuję Ci ze chociaż Ty rozumiesz he he:) a i ja równieżnie moe sie doczekac wizyty i to baaardzoo.... Aaaa Jadziuniu kidy odbierzesz zaproszenie na NK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na temat kredytu się nie wypowiem bo ba szcześćie mnie nie dotyczy... co do bociana to nie widziałam :( i prawdę mówiąc zauważyłam, że chyba chce mnie omijać szerokim łukiem :( u mnie zimno i mam już dość nie tylko pogody ale całej reszty też dzisiaj zrobiłam pierwsze badania, kolejne za tydzień i następne za dwa (wyniki pierwszych też będą doipiero za tydzien) prawdę mówiąc to nie wiem czy dobrze robię, że na nie poszłam bo chciałabym nic nie wiedzieć, niczym się nie przejmować ale chyba przejmować się muszę, bo to już 6 cykl starań i ciągle nic a to raczej nie wróży nic dobrego :( eeee tam humor jakoś mi nie dopisuje więc może już nie będę tutaj go przelewała tylko lepiej sobie już pójdę miłego wieczorku Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wpadłam Tylko na chwilke złożyć Dziubasskowi życzenia i przywitac sie z Wami Dziubasku jednym słowem STOOOOOLAAAAATTTTTT🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek ! :) serwuje kawusie i tost któraśsię przyłaczy?? Wszystkiego NAJ NAJ LEPISIEJSZEGO 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo mój ssaczek wlasnie jest na cycu, wiec moge robi bledy:-) co do kredytow, uwazam od dawna ze w jakiej walucie sie zarabia w takiej bierze kredyty. Dziubasku wszystkiego naj🌼 niech ci sie synus chowa zdrowo, jaka ty mlodziutka jestes az ci zazdroszcze:-) Fisia co do roweru to mojemu ojcu też kiedyś ukradł sąsiad z i nnej klatki, żenada, szkoda gadac, trzeba miec po prostu tupet. Fisiuu a czemu myślisz ze Norma moze miec kaszke od wycierania tetrówka buzi, od urodzenia jej to robie. jeju zaczynam powoli pakowanie, tak mi sie nie chce, cały dobytek mam wrzucic do pudeł i wiooooo na wieś :-) :-) ale tam chociaż bede wam cykać dużo bocianówwwwww:-) takżee staraczki kupowac testy bo cebulka wkracza w wasze życie intymne;-) Malwina fajnie, ze sie odezwalas, no troche cie nie było....podeslij fotki synusia. ja jak zgram z aparatu to tez wam podesle. a własnie ktoras pisała że jej dzieciątko bierze całe pięsci do buzi, moja tez tak robi, czemu???? głodna napewno nie jest. robie kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×