Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubassek

ciążowe staranka

Polecane posty

Allo :) Czy ktoś serwuje dziś ciacho do kawy.....? Gdzie Wiola się podziewa? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kogu ale sie potarałaś :) ślicznie Ci wyszło serduszko :) Ja mogę zaproponować co najwyżejczekolade :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku wszystkiego najlepszego, Cebulko co do władania piąstek do buzi to u mnie jest to samo, podobno grozi to wadą zgryzu w późniejszym wieku ;( Ja staram się jak mogę odstawiam mu piąstki, już zaczął nawet patrzeć na mnie jak wkłada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek, dobra, dobra, wejde dzisiaj - OBIECUJĘ - na NK. Wczoraj zajełam sie porządkowaniem papierzysk z budowy i faktur, żeby jeszcze sobie co nieco odliczyć z VAt-u. Koug jestem mobilna więc nie ma problemu. Tylko prosze o spotkanko w godzinach dopołudniowych - mam o 15 wizyte u gin.! Dziubasku wszystkiego naaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjj !!!! Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadziunia własnie odebrałam twojego maila, super:-) jak wam zazdroszcze ze juz tam mieszkacie, tez macie przestronny dół i wykusz:-) no u mnie teraz elektrycy działają i potem tynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku wszelakiego dobra Ci życzę:) Tylkaa teraz jakos jestem ostrozniejsza i staram się nie wyprzedzać diagnozy lekarza. Z tego co rozmawiałam z gin to jestem w 7 tygodniu ciąży. Najgorsze przede mną.... Ale nie będe rozpoczynała poranka od zrzędzenia...zapraszam na inkę i chlebek z dżemem:) Teraz musze sie ubrać i pojechać na jazdy bo egzamin tuz tuz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylku wiesz pytam bo zastanawia mnie to,czy jeśli i u nie fasolka zamieszkała czy bedzie słychac....Ale to musi byc niesamowite przeżycie tak uslyszec :) wszystko bedzie ok zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylkaa to chyba zależy od tygodnia ciązy i rozwju maleństwa. Ja będe słyszała po świętach mam nadzieje, jak bije serduszko.Teraz widziałam-także niesamowity widok. Mam nadzieję, że u Ciebie też juz cos się kręci po serduszkiem i radosne dni przed Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ wsyskiego najlepsego dla Dziubaska nasego by sie Kubalinka dobrze chowala mame baldzio kochala by na jej buzi mega usmiech zawse byl psyklejony i lano i w nocy i pses sen by bylo jej kojojowo i stlasnie odjazdowo!!!!! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ boszszsze jeszcze pamietam jak skladalam Ci zyczenia w tamtym roku!!!!!!!!!!! czas leci nam tu na topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka Matysha nie smutac mi sie tam! tylko bocki lapac! :P glowa i uszy di gory, cycuchy tez w pion postawic prosze, pupcie naprezyc, wyprezyc cale cialko, wiosenka kalendarzowa jest, jest! bedzie dobrze! Anus no pewnie ze sie spotkamy, ja mam pociag w Dublinie o 10 a na 12 wizyta, zobaczysz ten brzuszek na life :) no jak Basia juz taka duza to pozwole ja sobie wziac na raczki, bo wczesniej to sie przyznam balam :P taka kruszynka myslalam ze jej krzywde zrobie :) Tylka no jak sprawa honoru to sprawa honoru, ale pliiiiiiiiiiizzzzzzzzzzz nastepnym razem sie o nic nie zakladaj ok????? na pewno nie w tej sprawie :) bo my tu usiedziec n dupkach nie mozemy :D :D :D Motylku Bijace serduszko Twojej dzidzi sprawilo mi wiele radosci! to suuper! badz dobrego nastawienia i nie rozdrabniaj sie w myslach, tyg leca jak oszalale, i niedlugo to Ty bedziesz paradowac z 5m-cznym brzuszkiem jak ja :) Jadziunia zaraz poszukam Cie na NK. a FOTKI DOMKU to i ja poprosze, dziekuje pisze to maniaczka budowli projektow, teraz jestem na etapie armatury łazienkowej :P glupia jestem i tyle dzis znow od 4tej nie spie bo projektuje w glowie! :D :D :D :D Fajnie by bylo gdyby moja Niunia zrealizowala marzenia swojej mamy, i sama zostala architektem, dla mnie to juz za pozno na studia :( ale jedno co wiem, ze jakbym juz wygrala w tego totka, to swoja pasje, ktora tak kocham przelala na codzienne zycie i sie wlasnie tym zajela, z pomoca fachowcow, ale ze swoimi aranzacjami :) no to do piatku niedaleko, jutro graaaaaaaaaaaaaaaaaam! :D :D :D Koug ja wlasciwie tez moge sie z Wami umowic na spotkanko 1kwietnia :P :P :D :D :D no to byl slaby zarcik heheheh Fisiolku Cebulko Validku Malwinko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug toz kurcze 1kwietnia juz w ta srode!!!!!!!! A to mi sie w glowie popierdzielilo! :P nie wiem w jakim ja swiecie zyje! Stracilam rachube czasu! Tylka coz Malwinka otwarła strone 700tna! ale Ty spoznilas sie o 3minutki, uwazam, ze cosik sie im w sieci pokićkało :P :P :P Malwinka i tak teraz zafasolkowac nie moze :) Hubercik potrzebuje jej 24h :) Wiec obstawiam na dobre wiesci z Twojej strony :) i mozna przerobic tekst z reklamy coca-coli na: ...coraz blizej ginka, coraz blizej testu... :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku:) Wszystkiego najlepszego:):):) Dafodilku:) w końcu się zorganizowałam, ogarnęłam i na Twoim mailu powinny byc moje zdjęcia:) sprawdź proszę czy jest juz ok:) A Twój Karolek.....po prostu bajka...śliczny chłopczyk:) Ja za chwile spadam do dentysty....uaaa:) Do zobaczenia wieczorem! Miłego dnia Wszystkim!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug dziękuję za bociany ale ja z bocianami to mam złe wspomnienia(: w tamtym roku siadł mi bocian na kominie w domu i osrał pół dachu za miesiąc byłam w ciąży ale jak \'\'wywróżył\'\' swoim sraniem wszystko było do dupy. Twoje bociany są śliczne i w locie i nie srają nawet :) więć może będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Softis bo te srajace sa inne a feeeeee! ale w locie to co innego :) ja widzialam jednego lata jak bylam w kraju trzy bocki na niebie, bylo to podczas podrozy autem z centralnej nad morze do Miedzywodzia, no i zaszalam w nastepnym cyklu, tez sie nie udalo, ale wszystko byloby klar gdyby nie toxo, wiec bocki nie mialy z tym nic wspolnego... nadal wierze w ich nadptasia moc :) Ja wpadam jeszcze raz :P pomolestuje Was troszke! :D :D :D Dla tych co lubia wnetrza i sie remontuja: Cebulcia min, to dla Ciebie 😘 http://www.zucchetti.pl/index.php jak widze office maja w Poznaniu, wiec Motylek moze i by posprawowal nad zamowieniem piecze! :P Najbardziej podoba mi sie to: http://www.zucchetti.pl/view.php?id=img_head/34-26 no i ciekawa jestem kosztow :( juz sie zarejestrowalam, i z pewnoscia zapytam o cene u dealujacego. ok uciekam buszowac dalej, a ja nadal lozko i pizamka, i zero szpachelki na twarzy, no trza wstac 12 sie zbliza :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ich chyba poje**********************o! soreńka za gwiazdeczki! zawsze to co mi sie podoba kosztuje fortune :( :( to wczesniejsze znalazlam na innej stronie i od innego producenta, sterowane elektronicznie koszt prawie 10 patykow! chyba pojde do lasu i sobie suszu pozbieram!! http://megalazienki.pl/pictures/products/bigger/1317_0.jpg koszt 2024zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllkaaa ;) przekazuję Ci szczęśliwą 700 stronkę, ja urodziłam mojego synka 3 miesiące temu ;) więc na razie nie planuję powiększenia rodzinki ;) a 700 stronka może coś znaczyć....hihihih Może za rok ;) pomyślimy ;) A tymczasem powodzenia w staraniach i na pewno uda Ci się zaciążyć i zoastać szczęśliwą mamą ;) czego życzę Ci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz po drugim śniadanku i nadrobiła zaległości. Cebulko jeszcze troche, nawet sie nie obejrzysz i będziesz sobie mieszkac w sowim domku. Mnie wczoraj wzieło na wspominki, a porop porządkowania dokumentów z budowy, że jeszcze rok temu gnieździlismy sie w samym centrum na 25 m2 mieszkanka - w trójkę !!!W jednym pomieszczeniu była garderoba, salon, sypialnia, kuchnia i pokój dziecinny (hihihi) + łazienka a jakie było pojemne :))))) a teraz metrów do sprzatania duuużżżoooo ale tak sie juz przyzwyczailiśmy, że nie wyobrażam sobie powrotu do takiego malutkiego gniazdka. Teraz jeszcze tarasik, żeby można było postawic lezaczek i sie poopalac. Titowa, daj adres e-mail to przesle zdjęcia a w zamian prosze projekt lazienki - wszystko mozna w niej pozmieniać i zrobić bo sa tylko otynkowane ściany i nawet wylewki tam nie ma. Ja jakos nie mam natchnienia, a na wrzesien umówiłma sie z wykonawcą na robotę. Please !!!!!!!!!!!!!!!!! Wracam do pracy, a mam jej dużooooooo ale jeszcze tylko piatek i poniedziałek i urlop !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadziunia moj mail : titowa@op.pl Sprawdz NK wyslalam zaproszonko i podalam Ci namiar na galerie, ktorej zdjecia sciagnelam z internetu, jest tam pare fajnych projektow. Dziubalku a prosze Cie bardzo 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku mam nadzieje, że tak bedzie :):) Też bym tak chciała.....to było by najwspanialsze... :) Titusiu oj OBIECUJE!!!! Naprawde,bo wiem teżjak każda tu przeżywa,że sie udało i wogóle. Uwierz,mi teżjest cięzkoooo z tym,ze musze czekac ale juz nie długo...No zobaczymy czy 700strona da mi podarunek he he .... Malwinko dziękuje za przekazanie szczęścia zwiazanego z okrągła liczba:):):)A i nie w staraniach bo już jest postarane trzeba topotwierdzic hehe bo 5 dzien @ brak....Coś to musi znaczyc. . . :) Dziubassku....nie dziekuj ten wspaniały topic to jak jeda wspaniała,WIELKA rodzina..... I to normalna jest pamięćo jej członkach:):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubasku-wszystkiego naj najlepszego- spelnienia wszystkich marzen!!! Koug - dziekuje za bocki, mam nadzieje ze przyniosa mi szczescie :) :) :) tylkaaa Te kilkudniowe spoznionko @ wrozy dobrze, zobaczysz za kilka dni bedziemy juz wiedzialy :) Kamilka i matysha Musimy sie zgrac i zobaczycie ze niedlugo my bedziemy ogladac nasze malenstwa na monitorku. Zycze milego wieczoru :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nawet nie wiesz jak baardzo bym chciała. . . . Wiecie co dziasiaj jadłam parówki normalnie miałam na nie straszliwa ochotę....zjadłam weszłam do kuchni a tam tak śmierdziało mi parówkami ze normalnie nie wiedzieć czemu właczył mi sie odróch wymiotny. Masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) nie odzywałam sie bo walcze z kryzysem laktacyjnym:(:(:( mały przy cycku co godzine ! chce go jeszcze karmic tak do 6 miesiaca !! wiec mały przy cycku laktator w rece:( masakra moze macie jakies rady :( tylkkka:) trzymam kciuki za dwie piekne kreseczki:) dziubasku:) słonko moje:) sto lat kochana:) w zdrowiu i szczesciu!! motylku:) niech bije to wielkie serduszko bardzo głosno bo ktos czeka aby je pokochac bardzo mocno Kamilko, Matyshu jade 14 kwietnia na podkarpacie:) a tam duzo bocianów obiecuje złapac i dostarczyc pod wskazany adres:) jeden czy dwa:) odrazu maja byc? Titus to juz 5 miesiac:) wow ale ten czas leci:) za chwile bedziemy rodzic:):) zmykam sie kapac bo cały dzien na cyku wisiał mój mały:( padam aha Koug gdzie to spotkanko? moze do krakowa ktos sie wybiera:) zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×