Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hej tyle się napisałam i nic z tego nie wyszło więc w skrócie napiszę jeszcze raz. Widzę że u was przygotowania pełną parą. Ja już też nie mogę się doczekać kiedy rozłoże łóżeczko ale jeszcze przyjdzie mi poczekać bo przed przeprowadzką to nie ma sensu, a tak w połowie maja jak się wezmę za robotę to przynajmniej mi czas szybciej zleci. Gosia fajna kołyska, ja też bardzo chciałam kupić i nawet przekonałam męża ale w końcu jak się okazało że się przeprowadzamy i będziemy mieć więcej miejsca to jednak zdecydowaliśmy się na łóżeczko. A ja i tak jak widzę kołskę to mam ochotę kupić i tak się zastanawiam czy nie skuszę się na taki koszyk na stelażu. Co do badań to mam nadzieję że te badania w kierunku cukrzycy wyszły ok, położna nie dzwoniła więc myślę że w normie, o jakby co to by zadzwoniła. A następne badania mam w połowie maja tak jak i spotkanie z położną i kolejną dawkę anty-d. A swoją drogą trochę wam zazdroszczę tych badań usg bo bardzo bym chcaiła wiedzieć jak maleństwo rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba jak juz pisałam wczesniej wozek super i prowadzi sie dobrze.Najlepiej jak bys pojechala do sklepu i na żywo sobie zobaczyła.Jeden minus to że nie ma raczki regulowanej a my z meżem jestesmy mali ludzie ale dajemy rade nie jest zle... Ja tez zamierzam kupic taki koszyk na stolarzu bo sypialnie mam na gurze a kuchnie na dole i jak bym cos w kuchni pichcila to martwila bym sie o mała.Bym latała co chwile na gore wiec sobie ja postawie w salonie i bedzie bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
A ja dzisiaj kupiłam coś takiego,uważam że będzie bardzo przydatne jak będe siedziec na dole albo w kuchni bo mam tak samo jak ty Martusia góre i dół w domku,co myslicie?To co ty chcesz kupic Martusia jest ładne ale chyba na krótko ci sie przyda,nie wiem ja chyba wolę właśnie taka huśtaweczko-leżaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka to co ja mam to to nie jest typowa kolyska bo to sie nie buja, moze nawet i dobrze bo aby nie ma strachu ze jak dzieciak bedzie fikal to mi wyskoczy z tego :-O to jest koszyk wiklinowy na stelazu a stelaz na kolach :-) w sumie praktyczne mozna z pokoju do pokoju bez problemu przewiezc :-) ja wlasnie wciagam poranna kawusie i swieza pachnaca bulke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam tylko góre więc problem z głowy.jedyne co mam to łóżeczko turystyczne dodatkowo. wy jak?śpicie/.pm co z tobą. :p :o ❤️🌼 wstawać laski,ja pół nocy nie spałam bo wiki mnie obudziła potem zasnąć nie mogłam ale jak zjadłam 2 skibki chleba to mi przyszło spanie-chyba z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gocha ty małpo a ja chleb mam od wczoraj a nie bułki świeże wiec nie rób smaka od rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo!!!!Tyle co sie obudzilam, spalam jak susel :D wczoraj mnie troche nie bylo, ale sie rotpisalyscie :) gosia--leniuchu..., daj kawalek bulki.. ja mam tez wanienke na stelazu metalowym, super sprawa, nie trzeba sie schylac. A na lody bede uwazac. Wczoraj byla u mnie ta kolezanka, siedziala do 21 wiec do szkoly nie poszlam, zreszta nie chcialo mi sie, nudze sie tam, poza tym to sa lawki gimnazjalistow male i niskie, jak mi przyjdzie cos pisac to katastrofa :/ . Wiec zasiadlysmy obydwie , zjadlysmy prawie calego biszkopta brzoskwiniowego!!!!!!!! do tego kupe salatki jarzynowej , ze sie nie obzygalam to dziwne, a na noc jeszcze jakies kinderki,az sie boje na wage stanac, Dzis do lekarza na 15:30 ciekawe co mi powie, juz 34 tydzien, ciekawe ile wazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj kończe 31 tydzień.z wami szybciej ten czas płynie.przyszła ty też masz fotelik maxi-cosi bez budki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam maxi cosi, ale o jaka budke Ci chodzi? to jest zwykly fotelik. Wczoraj podpytalam troche kolezanke o pampersy itd, to mowila, ze najlepsze sa baby love z dm, bo pampersy sa malo szczelne i ucieka kupka do gory i dziecko ma plecy umazane, husteczki tez jakies z olejkiem z dm, husteczki penaten sa dobre. Olejek welenda do kapieli. No jak cos sobie przypomne to napisze,ide sie myc..wygladam jak czarownica hehe musze sie doprowadzic do ladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............synek...28.05...34...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...32......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...31..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...32...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 ....30.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......31. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek...13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..31..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....29...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....30....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....30..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....30.....Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......30....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....29...Julin ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.................córcia.......... .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....29...Vanesa perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......27...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....29..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......24....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!u mnie dziś pada i pada....pogoda do d.....Wczoraj byłam u mojej ,przyjaciółki która 26.03.urodziła synka.Cudny widok mówię Wam taki malutki,bezbronny wtulony w jej piersi doił cyca.Super!Ale poród miała niezbyt nie opisze szczegółow nie chce Was straszyć!Powiem tyle ze miała skurcze co 3-5minut a rozwarcie....1cm i bidna meczyła sie 3dni az miała 5cm i wtedy na porodówke.Ale synek zdrowy a o bólu juzzapomniała.Mój mąż ma jutro urodziny i nie wiem co mam mu kupić!Musze coś wymyślec.A a niedziele przychodzą tescie i moi rodzice na jego urodziny więc trza coś od jutra pichcic!taka pogoda a ja zaraz musze iśc do mojej pracy bo dzwonili zebym była o 10 u ksiegowej!nawet nie wiem o co chodzi!Z domu do prac mam 5minut a na chorobowym jestem od4tyg.ciąży ze wzgledu na 2poronienia.Jeszcze wypije herbatke i ide w ten deszcz............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki fotelik bez budki mam nadzieje ze zda egzamin a wanienke mam taka wmontowana w komode ( na dole w komodzie sa 3 szuflady) fajna bo tez sie nie musze schylac a komoda na kolach mozna z nia jezdzic po calym mieszkaniu i dodatkowo ta komoda sie rozsuwa i ma miejsce do przewijania :-) posluzy moze z pol roku bo ta wanienka nie jest za duza a potem moze wstawie na ebay :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki i Cześć Brzuszki :) Ja znów od rana siedzę nad książkami bleeeeeeee już mam dosyć. A pogoda piękna się robi, wczoraj było też ślicznie i pochodziłam po mieście i wiecie co - kupiliśmy naszemu Aniołeczkowi wózek. Stoi w pokoju i nie mogę się na niego napatrzeć :P Mieliśmy upić jej nowy, ale zaszłam do takiego komisu z wózkami i znalazłam dokładnie taki jak chciałam, prawie nowy, jeszcze ma igły na oponach. Mąż wczoraj go wymył i jest taki śliczny. Dokładnie taki jak obrazek nr 930 na tej stronie :D http://allegro.pl/item339748441_roan_kortina_kolekcja_2008_rocco_wysylka_od_24h.html Super się go prowadzi i jest bardzo leciutki. Oczywiście mam też do niego spacerówkę, osobno zakładaną. Był tez inny z nosidełkiem, ale nie brała, bo nosidełko już mam z firmy chicco więc bez sensu jeszcze jedno. No i zapłaciłam za niego tylko 260 zł więc superowa cena. Niestety nie mam do niego torby, bo była pogryziona przez psa poprzednich właścicieli hehe Ale mam w dokładnie takich kolorach popiel-biel-róż plecak nawet te same odcienie i idealnie pasuje. A że ja wolę plecaki to chyba nie będę torby kupować, chyba, że gdzieś trafię do tego modelu i w tym kolorze. Mówię Wam jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pm chodzi ma o budke-aszek do fotelika.bo ja nie mam i ciekawa jestem jak się sprawdzi.elmirko ale ci się udało z tym wózkiem.ja jestem w polu tej kwestii.a kooy nie mam.przewjak mam na łóżeczko a wanienke samą.bede kąpać na automacie albo na łóżku w pokoju jak wiki,albo w wannie.zobacze jak mi bedzoie wygodniej bo lata leca i krzyż nawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu bardzo ciekawa ta komoda,2w1 jak wykąpiesz możesz od razu kłaść na przewijak bo w innych tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el-mirka, fajny ten wózeczek i za taką cenę to napewno warto. My jeszcze nie kupiliśmy, ale najważniejsze, że wiemy już jaki chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! elmirka, super wózek, coraz bardziej żałuję, że kupiłam taki traktor :) A u nas dzisiaj piekna pogoda, chyba namówię mojego na spacer do parku. Musze sie rozruszać po zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam daszka zadnego. Jest cos doczepiane jakby padalo, ale nie patrzylam jeszcze jak to wyglada, lezy zapakowane :) elmirka--b,ladny wozek ja mam wanienke na stelazu, bede kapac malego w pokoju kolo lozeczka, materacyk do przewijania bedzie na lozeczku, wiec tez nie bedzie problemu mysle. Ide chyba nad ren sie przejsc, pokarmie kaczki,bo biedne beze mnie to by z glodu poumieraly :p a ze mam duzo starego chleba + wczorajszy prezent od tescia(dal mezowi stary chleb zebysmy zjedli bo on kupil sobie swiezy a nie chce wyrzucac :o) to uciekne na troche. Wczoraj tez z domu nie wychodzilam, bo bylo zimno ,padalo i mialam lenia. do potem a dzis mam pierozki ruskie na obiad,..mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............synek...28.05...34...Eli as karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...32......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...31..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...32...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 ....30.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......31. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek...13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..31..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....29...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....30....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....31..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....30.....Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......30....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....29...Julin ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.................córcia.......... .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....29...Vanesa perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......29.0 6.......27...Kaja martusia 82/25....Kalisz/WB........córeczka........29.06....29..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......24....Hania Witam babeczki! U mnie dziś słonko od samego ranka pięknie świeci więc wysyłam Wam po kilka promyczków dla każdej!:) Mnie się dziś zaczął 31 tydzień!Jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taki przewijak o którym chyba mówiłyście, taki z dwiema półeczkami pod spodem. I ściąga się tą nakładkę z góry a w środku jest wanienka. Uważam, że to super rozwiązanie. Moja siostra tez ma taki i jak patrzyłam jak kąpie swoją córeczkę, to jedną ręką nakładała na tą wanienkę przewijak i już mogła ją ubierać. Bardzo to wygodne, a te półeczki ma wykorzystane na wszystkie jej kosmetyki, a drugą na pieluchy. tylko że zajmuje trochę miejsca, nie ma co się czarować. My mamy bardzo ciasno, bo teraz mieszkamy w jednym pokoju i to nie dużym, ale uparłam się na niego i zmieści się :) tym bardziej, że dostaliśmy go w prezencie. Bo tak to pewnie nie kupowalibyśmy go, tylko taką nakładkę na łóżeczko i małą wanienkę do kąpieli. Spróbuję znaleźć podobny na allegro to prześlę Wam linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirysek
Witajcie Kobietki.Ja kupilam fotelik Gracco, juz od 3 miesiecy czeka na bobaska. Nie ma daszka, ale mysle ze to nie problem. Wozeczek jak pisalam wczesniej kupilam firmy Breaker jest super, świetnie sie prowadzi i ta amortyzacja....:) Kolorki tez cudne wisniowo-kremowy,mam nadzieje ze nie bedzie sie mocno brudzil.Ja dzis czy\uje sie super. slonko za oknem,zaraz mam miec wizyte dziadkow, podobno babcia jakes pysznosci przywiezie, no i w ogrodeczku mi troszke kwiatuszkow posadzi.Oj bedzie ladnie :):)Ide obierac ziemniaczki.Aha co do tych podkladow, to zakupilam i od razu mattki poporodowe 2 pary.Mam nadzieje ze bedzie ok. U mnie koniec 32 tygodnia. Kluseczka rusza sie niemal caly czas. Pozdraiwam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, babeczki, pisałam kiedyś o wymianie przepisów kulinarnych? I co, macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia80
Cześć dziewczynki, ja ostatnio rzadko pisze bo serwe siada - mam nadzieje, że dzisiaj troche pochodzi . Wczoraj niezbyt się czułam, bo miałam problemy z żołądkiem i cały czas leżałam. Nie wiem co znowu mi zaszkodziło. Mam okropny żołądek więc na wszystko muszę uważać, już raz będąc w ciąży w szpiuatalu wylądowałam więc nie chcę powtórki. El - mir - ka ładny wózek zakup Ci się uadał. Ja nie kupuje kołyski bo już nie miałabym jej wstawić, ale to dobre rozwiązanie jak macie sypialnie na górze. PM Ty to nawet jak byś zjadła 2 biszkopty naraz to nie musisz bać stanąć się na wagę, ja już wyglądam jak balon a ostatnio jeszcze większą ochotę mam na słodycze. Goba ja też nie mogłam się zdecydować na wózek, bo tyle tego jest i nie wiadomo, który będzie najlepszy dla dziecka i dla Ciebie, ale wydaje mi się że większość wózków jest dobrych, z pewnością ładny i dobry wybierzesz. PM Ty to masz teściów, widzisz nawet czerstwy chleb Ci posyłają a ty nie chcesz i kaczką dajesz, też bym się przeszła ale chyba poczekam jak mąż wróci mam nadzieję że pogoda wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do mojego fotelika mam daszek taki doczepiany, ale doczepiać go wygodnie tylko jak już dziecko jest w środku. Bo jak jest doczepiony to trzeba go złożyć żeby dziecko wsadzić do środka. W sumie jeszcze nie próbowałam tak nikogo sadzać, ale myślę, że przy wkładaniu i wyciąganiu troszkę będzie przeszkadzał. Choć zapewne w podróży w samochodzie zda egzamin, bo nie będzie Małej świecić w oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas okropnie.wstawiłam pomidorowke.musze iść na poczte wysłać zwolnienie L4 do zusu.porządek jako taki.wyprasuje to co poprałam wczoraj dla kuby.iwszystko miałabym wyprane.jeszcze łóżeczko przynisć trzeba i umyć i deske do przewijake umyć.i yprać pościle w dzicięcym proszku bo prałam narazie w zwykłym. pm o jakich mówiłaś pieluchach?są dostępne w polsce czy nie? musze jeszcze uszykować torbe do szpitala.ale to jeszcze troche .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja mam bez daszka i mam nadzieje ze nie bede klnąć.a nie można dokupić osobno?jak widziałyscie gdzieś to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×