Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Tak się naczytałam PM że ty już tyle zrobiłaś to ja też idę,trochę mi to zajmie to chociaż czas zleci,to do pózniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Hej! Byłam w pon. na usg. Nie do wiary. Mój synek przytył w przeciągu 2 tyg. aż 450 g, teraz waży 2020g (34 tydz.) A jak tam u Was? Mały cały czas kopie i się wierci, ale to miłe uczucie. Ostatnio zastanawiałam się jak to w końcu jest jesli chodzi o przewiezienie noworodka ze szpitala do domu.Czy trzeba w tym celu uzywac fotelika samochodowego, czy dziecko nie bedzie jeszcze na to za male i za delikatne? Dodam iż, widzę, iż niektorzy przewoza takie male dziecko w gondoli na paskach, czyli w pozycji lezacej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...35...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...34..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...34...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......33. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....32..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...31...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja juz tez w domku u mnie coś apetyt nie dopisuje.Podobnie jak demiluna musze wszystko w siebie wmuszać a od dwóch tygodni to nawet grama nie przytyłam.Dobrze że mała ma odpowiednie rozmiary.Dzisiaj przyszedł mi list ze szpitala że wyniki nie mam zbyd dobre po ostatnim badaniu i musze zgłosić się do lekarza po tabletki.Tak wyglądaja może któraś umie to rozszyfrować Hb:101 MCV:81.8 PM to udanych zakupów ci kochana życze :):):) U mnie dziś pogoda taka sobie niebo zachmurzone ale jest dość ciepło i nie ma wiatru więc nie najgorzej... Ide troche ogarnąć chałpke i wyprasować pieluchy bo zostały mi na samym końcu... Potem się odezwie buzka pa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...34...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......33. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....32..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...31...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie po dluzszej przerwie:), i pozdrawiam wszystkie mamusie. Apetyty dopisuja, chyba przez to, ze dzidzie rosna teraz najszybciej. Ja mam faze na jablka tak 3- 4 w ciagu dnia pozeram no i oczywiscie slodkosci, ale staram sie panowac nad apetytem, i jesc tylko to dzidzi sie przyda.Pieczywo zamienilam na to chrupkie, ciezko nieco bylo sie przestawic bo zoladek tez juz mam rozciagniety, ech byle by do porodu. Dziewczyny mowilyscie o smokach, w szkole rodzenia polozna powiedziala zeby nie dawac smoka dziecku dopuki nie nauczy sie dobrze ssac piersi. Smok i piers to sa 2 rozne techniki ssania, i jak zassa smoka to potem cyca nie chce. Takze ja nie kupuje narazie smoczkow. U mnie pogoda piekna, chyba na spacerek wyskocze a potem do ogrodu popracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merana ja mala do fotelika wpakuje martusia niemam pojecia co oznaczaja te wyniki, trzeba by bylo malinke zawolac pm no to zapowiada sie przyjemne popoludnie z tesciowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc PM mam nadzieje ze wszystko dobrze u ciebie mala, i nie daj sobie dzisiaj humoru zepsuc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu zdjęcia fajne:):):) Dzięki milka🌼 No i doczytałam mam niski poziom żelaza i musze zgłosić się do lekarza po tabletki więc powtarza sie to samo co przy pierwszej ciąży tez miałam anemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pisuje ostatnio bo czasu nie mam rano, ogrodek robie, albo ktos do mnie przychodzi na kawke rano, a potem maz okupuje kompa albo znowu razem cos robimy i tak leci dzien za dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziewczyny rewelacyjny przepis na ciasto ale podam wieczorkiem, bo teraz ide na spacerek. PM zagladniesz wieczorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już wózek. Ale sie cieszę jak dziecko. Jedynym mankamentem tego wózka jest mały kosz pod spodem. A tak jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorkiem bede napewno, na ciacho sie pisze :) baba jadze sie nie dam :p a my to trzy zelazowe bo ja tez biore chyba juz z 1,5 miecha ;) milka..tez bym chciala miec tak dzien wypelniony! a ja znow kielkacha z musztarda i teraz prince polo XXL :/ to juz 4 baronik dzisiaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ja już po wizycie u położnej-ciśnienie na szczęście w normie, następna wizyta za 2 tygodnie. Właśnie wcinam śniadanko-słodkie bułeczki i kakao, a za 30 min znowu muszę wyjść żeby odebrać małą z przedszkola. Wczoraj obciełam jej włoski bo sięgały już do pasa-i tak ścinałam że o 30 cm krótsze teraz są. Ale jej się podoba to najważniejsze. Po południu wybieramy się do znajomych, dzisiaj mężuś ma wolne więc trzeba to wykorzystać. Merana najbezpieczniej przewozić maluszka w foteliku. Foteliki są przystosowane do takich maleństw. Gondola nie zapewni tego co fotelik. NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...34...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......33. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....32..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....32...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...31...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie troche mnie nie ma a tu juz taki ruch na forum ja zdazylam zaliczyc spacer i male zakupy i ominac lodziarnie :-) zaraz wstawiam obiad dzisiaj mam reszte zupy warzywnej i gulasz z ogorem kiszonym i karfoflami i zaraz biore sie tez za umycie podlog bo se niezle zasyfilam, zasadzilam troche kwiatkow na balkonie no i tej ziemi wszedzie nanioslam :-O balkon tez musze umyc bo wyglada tragicznie :-O kurcze ale super pogoda jak skoncze z pozadkami biore ksiazkle rozkladam lezak i poczytam se na balkonie :-D a mlodego ze szpitala obowiazkowo zabiaram w foteliku, czytalam na stronie z roznych szpitali ze niektore to nawet wymagaja przy wypisie zeby przyjechac z fotelikiem bez nie ma wypisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po prasowaniu pieluch a krzyż to mi zaraz odpadnie:(:(:( Ja dzisiaj na obiadek mam ziemniaczki, wątróbeczka z cebulka i ogóreczka kiszonego mały ma rybe bo nie lubi watróbki. Zaraz uciekam do szkoły bo dzisiaj ide jako opiekunka do pomocy z dzieciakami na basen bo zaczoł sie im sezon pływacki... Ja tez malutka tylko we foteliku będe przewozic a one maja takie specjalne wkładki dla niemowląd.. Na ciacho tez sie pisze... No to usciekam bo nie zdąże to do wieczorka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ się dzisiaj rozpisałyście. mała_mi prześlij zdjęcia wózeczka przyszła, współczuję zakupów z teściową, trzymaj się Merana jaki duzy już synuś, ja mam termin tak jak ty i jestem też ciekawa ile moja malutka waży, usg mam dopiero za ok 2 tygodnie wczoraj byłam na ktg, z serduszkiem na szczęście wszystko w porządku, tętno miała od 120 do 160, chyba bo z tego wszystkiego nie zdążyłam się dopytać lekarza, najważniejsze, że po obejrzeniu wydruku stwierdził że jest dobre. Dzisiaj byłam z mężem na zakupach, kupiliśmy stół z krzesłami. Po długim weekendzie kupimy jeszcze komodę na ubranka dla malutkiej i zacznę też już je prać, bo zostanie juz tylko miesiąc do porodu. NIe mogę się już doczekać, kiedy ucałuje te malutkie stópki, które ciągle wpychane mi są pod żebra. Surfitka, rzeczywiście to ciśnienie miałaś niskie, ja wczoraj miałam 117/78. Co do poziomu cukru to lekarz stwierdził, że jest u mnie ok, raz przekroczyło normę. Co do diety to mi to samo podnosi cukier co tobie. Dobrze, że ziemniaki możemy jeść. Wczoraj kupiłam sobie nawet lody i troszkę podjadam. Za dwie godzinki jadę na egzamin, mam nadzieję, że będzie łatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ;) U nas pieknie sloneczko swieci bo wczoraj byla masakra-ulewa ,szkoda gadac. Wrocilam z zakupow,troszke spozywki a przy okazji kupilismy na taras komplet ratanowy,teraz tylko potrzebne sloneczko aby sie przy nim goscic.;) Ja nie wiem co ze mna jest,strasznie w nocy lapie mnie skorcz lydek tak z 3-4 razy,i bola mnie cale biodra,miednica,krocze wszystko,chodzic nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w końcu posprzątałam i teraz sennośc mnie ogarnęła,nie wiem chyba pójdę na małą drzemkę:)Ewcia mnie też wszystko boli,no poza łydkami,nie wiem dlaczego tak się dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia24, mnie też częso łapią skurcze łydek w nocy a póżniej mnie bolą przy chodzeniu, od wczoraj biorę magnez więc może troszkę będzie lepiej. Położna powiedział, że to normalne w tym okresie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia mnie też wszystko boli w nocy-chyba przez to że jesteśmu cięzkie. byłam na spacerze z koleżanką i jej bliźnie=aczkami a potem na kawce a teraz robie sobie pierogi z truskawkami.pigoda piekna jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wszystko mnie boli ze nie mam sily chodzic,a tu musze troszke posprzatac.Jutro mam wizyte wiec sie zapytam od czego tak mi sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha pm ja żelazo biore od 4 miesiąca-a problem potem mam z ....wiecie czym nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×