Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

katrin ja kupilam jedna taką ze smoczkiem w kształcie sutka kobiecego i dwie małe mam z avantu bo były juz w kaplecie z laktatorem.Wierz wszystko zależy od tego czy chcesz karmic piersia czy stucznym mlekiem.Jak piersia to mysle że jedna do picia na początek wystarczy ,a jak sztucznie to ze trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę karmic piersią,ale zobaczymy jak to się ułoży,kupię na początek jedną najwyżej pózniej dokupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce tez karmic piersia.., ciekawe czy to mi wyjdzie jesli bede miala cc. Okaze sie w czwartek, ciekawa jestem, brzuch mam twardy od paru dni, moze sie przekrecil?? nie wiem.. boje sie co bym nie musiala miec :o lodzika wysle jak kupie, prosze chlopa od paru h, zeby ruszyl tylek, teraz oglada bajke i mowi, ze za 20min, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wciągłąm 4 skibki i zupke amino pieczarkową z makaronem. zaraz pękne. ja butelki mam 4 w tym jedną szklaną i jedną antykolkową,smoczki silikonowe a 1 lateksowy.ciekawa jestem w jakim bedzie chciał kubuś pić bo wiki piła tylko z lateksowego.musze jeszcze wszystko wyparzyć-PM do zmywarki kładłaś plastikowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pm pewnie że ci wyjdzie to karmienie po cesarce bo ja przy Kubusiu miałam i bez problemu od poczatku był na moim mleczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po praniu i wieszanku :) Kupiłam na razie tylko jedną butelkę z aventu taką niedużą do picia. Postaram się karmić piersią, ale jak nie wyjdzie, to zanim mąż odbierze nas ze szpitala, to dokupi więcej. Myślę, że nie ma sensu wcześniej bo potem się ich nie będzie używać. A co do gotowania, to ja chciałam normalnie w garnku gotować, ale mąż się uparł i kupimy sterylizator do butelek. A smoczki to do gara i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam butelke i smoczki Nuka bo sa orto-cos-tam. Dostalam gratis butelke Aventu, wiec zobacze ktora malej lepiej pasuje i wtedy jej wiecej dokupie jakbym nie miala pokramu. Tego w sklepach pod dostatkiem. A ja bede normalnie gotowac przez kilka minut i butelki i smoczki. Nie kupuje sterylizatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xprincessxforxyoux
Te Martusia 82 ale tępa jesteś. Tyle błędów orto co ty robisz to masakra. Do szkoły razem z synkiem powinnaś chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha znow pomaranczka.. spadaj stad polonistko :p ja butelki mam plastikowe, nawet pisze na opakowaniu, ze moge myc w zmywarce ;) a powinnam je jeszcze wygotowac?? bo ja tylko wyparzylam.. goba--- gratuluje apetytu :D, ja wlasnie wciagnelam tego wielkiego loda i bulke z kielbacha i ogorkiem kiszonym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xprincessxforxyoux
Co spadaj. Twoje forum prywatne? Będę chciała to będę pisała. Nie zabronisz mi. Nie trzeba być polonistą żeby zobaczyć że to matoł z tej martusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM jak wygotowałam smoczki z lateksu to zmieniły kolor i guma zrobiła się klejąca. Od razu to wywaliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee pomarańczka!!!! Inteligencję pokazuje się w ten sposób, że potrafi się rozmawiać ze wszystkimi, a nie wytykać błędy i poprawiać. Więc widać jaki z CIEBIE prymityw. No i faktycznie, jak Ci się tutaj nie podoba, to wcale za Tobą tęsknić nie będziemy!!!! A Ty Martusia przypadkiem nie waż się przejmować debilnymi zagraniami, bo nie wolno nam się stresować, szczególnie ludźmi epoki kamienia łupanego :p PM -- ja uważam, że już chyba nie musisz ich gotować. W końcu zmywarka też ma tam swoją temperaturkę i to nie małą. No i podziwiam Twój żołądek, że przyjął loda i bułkę z kiełbaską i ogóraskiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa no i zajrzałam na interię i gratuluję wszystkim Wam brzucholków. Pięknie wyglądacie - na prawdę. Też muszę sobie zrobić jakieś nowe fotki, bo rośnie mi ten ciężar w oczach ;) NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...35...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...34...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......33. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....32..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...31...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......28....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM ja już chyba do wieczora nic nie zjem.szwagierka mówiła że dostała apetytu pod koniec tak jak ja 33-34 tyd.i wtedy najwiecej przytyła-aż się boje. PM wysłałam ci zaproszenie na nk. a tak apropo ta ja nie wiem co ze smoczkami-jak długo co ostatnio wygotowałam jeden z silikonu i się zrobił matowy ale po 15 min wrócił do normy. a te pomarańczki jakie głupie. kaszel mam nadal ale już zatoki mniej bola-gorzej z głowa.a teraz na wspólnej ide oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Martusia dopiero teraz zobaczyłam, że mamy na ten sam dzień termin :p Niby ostatnio mi wyszło na usg, że na 25 ale ja już nie zmieniam, już się przywiązałam do 29 i tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z om wychodzi na 13 a z usg na 16-i tak cały czas na usg.ale ja mam nadzieje że pojade wcześniej 2 tyg.haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała ze dwa tyg wcześniej, bo chciałabym żeby była bliźniak tak jak ja, a najlepiej niech się 7 urodzi jak mamusia :D:D:D No i czas upałów w ciąży by się skrócił ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba--a ja sie zastanawialam kto mi wyslal zaproszenie :p, hehe corcia sliczna, a Ty bys dala troche opalenizny :D teraz to ja tez mam stracha gotowac smoki, w zmywarce mialam 40°C, wiec jeszcze tylko wrzadkiem zalalam, chyba ok. a ja tez bym chciala 2tyg wczesniej , czyli za 2 tygodnie :D zobaczymy w czw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM --- Ty i tak szybciutko, a my jeszcze będziemy nosić nasze maluszki. Chociaż z drugiej strony zostało nam więcej przespanych nocy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, Ty już będziesz Maluszka tulić, a my ze stoperami skurcze liczyć hihi ale nie ma tego złego.. na każdą z nas przyjdzie pora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pm opalenizne ci dam ale w przyszłym roku po wakacjach bo teraz jestem jak ściana biała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra lecę do spania, bo mąż już chyba z godzinę śpi na zaścielonym łóżku :P więc trzeba go zgonić i musimy iść do łazienki, bo sama mam problem z wyjściem z wanny hihi Jutro pewnie się odezwę przy prasowanku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×