Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

My po kolacji ale jeszcze wciagne płateczki z mleczkiem... To tylko do waszej wiadomości a nie do obcucha co się wcina robie błedy bo mam dyslekcje robie je poprostu nieświadomie a jak miala bym siedziec tu ze słownikiem to bym na głowe dostała.Jest to przypadłość której nie da sie wyleczyc mozna jedynie dużo ćwiczyć i to przynosi skutki ale nie zaduże.Mam nadzieje że wam to nie przeszkadza... A jak ktos mysli że jestem matołem to juz jego problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też się kochane urywam śpiuchnać kolorowych i kosmatych oraz całuski dla brzucholków😴 P.S. wysłałam wam zdjecie na poczte mojej niuni co została w polsce pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka fajnie jak bysmy urodziły troche w czesniej ja bym chciała chociaz tak z tydzień bo przenosic raczej bym nie chciała jakoś czerwiec bardziej mi sie widzi niż lipiec.Teraz na serio zmykam papatki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze u was przygotowania pelna para a ja jeszcze nic nie popralam dla malego ani nie wygotowalam flaszek nawet nie pamietam jak sie to robilo :-P chyba wrzuce do zmywarki, mam mycie w temp do 70°C a potem chyba jeszcz wyparze, sama nie wiem :-O no ale chyba czas by sie za to zabrac poslalam wam wczoraj fotki na interie obzarlismy sie jak smoki w KFC pyyycha bylo, wciagalismy w sumie mase roznych rzeczy wiadomo frytki :-P kurczaki i burgery no i salatka rany jak ja uwielbiam ta ich salatke z bialej kapuchy :-) mniam a co do wrednych tesciowych to moja wczoraj nawet nie zadzwonila do wnuka na urodziny, ani mu glupiej karty z zyczeniami nie poslala zreszta nigdy nie posyla, jakos zapomnialo jej sie ze ma wnuka ( na komunie tez mu karty nie poslala i nie przyjechala mimo ze byla zaproszona) , w sumie nawet dobrze aby ja o tej cholerze nie musze pamietac i ciesze sie ze ja mam tak daleko bo jakby gdzies tu blisko mieszkala to ja bym chyba juz siedziala za marderstwo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu spodnie super syn duży już,a brzucholek nie za duży-dzidia chyba siedzi u taty. ja już siedze przed kompem jestem uzależniona chyba od was,wiki w przedszkolu-poszła z dziadkiem dzisiaj znowu.ja mam narazie herbatke potem śniadanko-pm chyba mmnie trzyma od wczoraj. a ja tak myśle butelki wygotować jak się urodzi-co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja, super maluszek, slodki ;:) gosia---ale mi smaka narobilas na to ciacho francuskie mniam,,,takie z jablkami najlepsze.. pycha :D ., kurcze ale do gory brzuchami lezycie :D martusia--ta mala przesliczna :) goba----------dzis runda druga, u mnie tez :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła właśnie wciągam podwójną skibe z szynką pomidorem ketchupem i majonezem a to wszystko przez ciebie bo ty ciągle mielisz-iedługo się nie podniose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jedz jedz na zdrowie :D ja zaczelam sniadanie od batonikow :p to przeciez dzieci tyja nie my :p a dzis na obiad ogorkowa, piersi z kurczaka, salata ,ziemniaczki ..chyba zapieke z pieczarkami i cebulka, buraczki mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak właściwie to chyba nie zrobie bo mąż pojechał na delegacje na 2 dni a mała je w przedszkolu-potem zje u babci jak bedzie głodna a ja pierogi z kap i grzybami mam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki ja też już na nogach coś mi się spac już odechciało,mąż pojechał do pracy to i ja wstałam.Właśnie zjadłam 4 kromeczki razowego chlebka z serkiem szyneczka i pomidorkiem i popiłam kawka z mleczkiem mniam:)Jutro przyjeżdżają znajomi w odwiedziny także trzeba chatę ogarnąc,mam co robic,tylko się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zjadlam bym pierogow i do tego barszczyk mniam :) czesc Katrin :) ja tez wciagam chlebek z szynka, dzis mam stresujacy dzien,... dzwoni tesciowa i pyta co robie ,mowie, ze sprzatam a potem musze jechac na zakupy a ona, ze jedzíez ze mna, a ja, ze nie wiem kiedy, a ona ze musi tez cos zalatwic.. , a ja mowie, ze chetnie ale nie wiem o ktorej pojade a jak pracujesz?? a ona:MAM WOLNE.. szkak by to trafil..wiec musze zabrac wrzoda ze soba.. a mezus by mi zaraz leb urwal jakbym nie chciala jej, bylaby znow wojna..krowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc PM:) Współczuję ci,ty to masz z tą teściową,moja jest daleko ode mnie może to i lepiej bo niewiadomo jakby było z nami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym to ja też bym zjadła pierogów tylko że ruskich,uwielbiam je i dawno nie jadłam a robic to mi się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robie-ide na łatwizne i kupuje gotowe.ale chodzą za mną z truskawkami i nie wiem czy nie kupie sobie. al piękna pogoda.słońca tak świeci że opale się przezszybe chyba haha.ide wstawić zmywarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym kupiła ale tutaj nie ma pierogów:(U mnie też ślicznie słoneczko świeci a wczoraj lało strasznie,cóż Irlandia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blee niedobrze mi pozarlam chleb z pasztetem chleb z ogorkiem zupe jazynowa i ptasie mleczko bleee wrzucam se do brzucha wszystko jak do smietnika w ilosciach hurtowych a potem ani oddechu nie moge zlapac :-O chyba musze wyjsc z domu i isc na jakis spacer bo zaraz zas sie do kuchni przespaceruje i moze sie to zle skonczyc :-O lepiej pojde na spacer albo jakies zakupy no ale jak tu przejsc obojetnie obok lodziarni :-O pogoda fajna a ja mam lenia i nic mi sie nie chce jeszcze sie nawet nie ubralam, chaty nie posprzatalam no kompletnie nic tylko tv, komp i zarcie chyba musze sie troche zdyscyplinowac i przywolac do porzadku prosze o kopa na jakis rozped

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się jeszcze za nic nie wzięłam bo mam takiego lenia że szok ale mam jeszcze czas,na razie sobie odpoczywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie Gosiu niezle sobie nawrzucałaś od rana:)Mogę ci przesłac kopniaczka na zapęd ale mi się akurat tez nic nie chce także cię rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dzień dobry zaraz uciekam z małą do przedszkola a potem do położnej muszę iść, bo po ostatnim razie kiedy byłam na badaniach w szpitalu kazała mi się dzisiaj pojawić. A mój mąż spanikował i od razu kupił mi ciśnieniomierz-na szczęście teraz mam ciśnienie książkowe i te zawroty głowy mi się skończyły. No ale jak trzeba to idę. Po wczorajszj pięknej pogodzie zostało tylko wspomnienie, dzisiaj szaro i buro. A ja chciałam pranie robić-a w domu niestety nie mam gdzie suszyć. Wy już prawie na 100 procent poszykowane a u mnie wszystko w rozsypce-ubranka będę prała dopiero jak się przeprowadzimy, łóżeczko też potem dopiero poskręcamy, a butelek i kosmetyków nie mam nawet kupionych. No ale do czerwca napewno zdążę. Widzę że wy apetyty macie ogromne-ja muszę prawie wmuszać siebie bo znowu od kilku dni nie chce mi się jeść. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Ja już mam posprzątane, niestety pranie mi tylko częściowo wyschło :( Wszystko przez to, że u mnie wczoraj tak lało. Ale wzięłam się teraz za golenie taką maszynką do ubrań tych ciuszków co miałam używane. Jak pozbędę się tych kuleczek z materiału to znów wszystko wygląda jak nowe. Ale chyba będę siedzieć przy tym do wieczora :p a potem prasowanie hihi. Gosiu -- no to faktycznie masz z żołądka worek hihi PM -- weź sobie lepiej Persen przed spotkaniem (taki lek uspokajający) hehe bo inaczej chyba dostaniesz białej gorączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam że to tylko ja mam takiego strasznego lenia. Dzisiaj koło 12 przywiozą mi wózek. Już się nie mogę doczekać. Pewnie będzie złożony więc muszę go poskręcać.A na małżona nie będę czekała bo on dopiero koło 20 będzie w domu. Ale wózek postoi u mnie i tak parę dni bo nie mam miejsca więc muszę go zawieść do matki lub teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...35...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...34...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......33. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....32..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...31...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......31...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe widze, ze apetyty prawie wszystkim dopisuja :D ja wcinam ryz na mleku z wisniami :p pyycha Wy sie lenicie, a ja juz zupe zrobilam, obralam ziemniaki, zrobilam salate, naszykowalam kotlety do smazenia, ogarnelam chalupe, pranie sie pierze.. jeszcze podkurzac.. ale ja od 5 na nogach :p zaraz moj stary przyjdzie bajzlu narobi :o ej przez was to mi sie chce pierogow z truskawkami i jagodami.. ja bym zrobilam :p bo gotowac lubie, tylko ciezko mi ciasto gniesc :) za tydzien mamy gosci i beda tez 2 dziewczynki to chyba nakleje pare :D gosia--- nie wiem czy wspolczuc ci tesciowej czy zazdroscic a persen mialam w domu ale ostatnio czarownica wyczaila u mnie w apteczce i zabrala :o bo jej sie przyda..zostala mi meliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×