Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hej dziewczyny... bylam dzis na usg, bedzie cora :)))) martwi mnie tylko za wysokie tetno plodu 174 razy na minute....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klakowska mój mały dzisiaj miał miedzy 140-180.ale wiekszość 180.położna wytłumaczyła mi że jeśli dzidzia śpi to ma niższe jeżeli wariuje to ma wyższe.a jeżeli skacze z niskiego na wysokie to bardzo dobrze świadczy że dzidzia zdrowa i nic jej nie jest.ja też się wystraszyłąm dzisiaj jak zobaczyłam tętno ale tak musi być.więc nie martw sie. ciekawe gdzie pm pewnie łazi po mieście. no i co u kasi? marta a ty się nie martw dużo to nie jest zle chyba-poczytaj w necie o tym.a mi się wydaje że mam mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zdjęcia wysłałam na poczte ,, Demiluna u mnie jest problem z pępowiną bo nie jest prawidłowo rozwinięta bo zamiast dwóch tętnic posiada tylko jedna i jestem pod obserwacją ścisłą.Tak jak by nic nie było to tez bym miała ostatnie zrobione w 20 tc a teraz w piątek sie dowiem czy będe miała jeszcze jedno czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba1 ja jeszcze nie mialam robionego ktg dopero 12 maja, dzisiaj mialam usg i z usg tyle wyszlo...lekarz ic powiedzial, kazal sie nie martwic...ale jakos dziwnie mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam z podworka,troszke musialam zadbac o swoje krzewy,im sie tez cos nalezy,poszlam sie odstresowac po dzisiejszych paskudnych przezyciach. Martusia zdjecia super,synek caly tatus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, fajna i duza corcia :) Ja juz w srode zobacze moja :D:D:D I mam nadzieje ze tez potweirdzi sie ze to baba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) juz jestem!! Mialam dzis troszke roboty, bylismy na zakupach, w sumie nic nie kupilam, nawet kosmetykow wszystkich nie mam a poszlo mi 120euro nie wiem na co.. za jakies spozywczaki drobne, pare szamponow i w sumie nic wiecej .. co za porazka :o kurcze chcialam odpisac kazdej z was, bo nie pamietam co ktora pisala ale reklamy cholerne mi wyskakuja 😠 Gosia--ciesze sie, ze winda naprawiona :) Ja nie mam zadnych numerow waszych, skad moge wziasc ? Gosia chyba od Ciebie wezme :p Ewcia--mialas przeboje .. goba.-...kuruj sie! martusia--- ciesze sie, ze niunia bedzie :) a jak wiecej plod to lepiej wydaje mi sie Beja.... ja bym mu na Twoim miejscu leb urwala :o My mieszkamy ze soba ok 1,5 roku, w tym rok sami, wiec jestesmy na etapie docierania sie.. eh nie qmam facetow Ja dzis na obiad robilam szparagi, 1 raz w zyciu, obralam je, wydawalo mi sie ze sa miekkie, ale nie dalo sie ich przekroic , robily sie z nich takie nitki dlugie.. :O, ale niektore byly zjadliwe, do tego sos ten holenderski czy jakis tam, do tego ziemniaczki ,sznycle i buraczki :), pyycha, a teraz zjadlam 3 balisto i wcinam orzeszki slone :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ale bajery :D, super!! szkoda, ze mojego by to nie ucieszylo :o zbieram sie do spania, najadlam sie krakowskiej suchej drobiowej.. pycha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gosia---w lidlu jest krakowska mniam!! i pisze , ze polski specjal :D do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja zaraz do łóżeczka zmykam, ale chyba jeszcze coś zjem na dobranoc dziewczyny ja ostatnio zauważyłam że nie mogę ani chwili być bez stanika-z piersi mi cieknie jak z kranu(szczególnie z prawej), w stanik wkładam wkładki, ale czasem chciałabym odpocząc od stanika i nie mogę, nawet po kąpieli nie pochodzę w samym szlafroku bo mi wtedy po brzuchu cieknie, normalnie jestem w szoku. Ja dzisiaj kupiłam na allegro pościel do łóżeczka http://www.allegro.pl/item349808099__6_cz_posciel_100x135_z_baldachimem_od_mamo_tato.html wzór w błękitne kaczuszki z paseczkami. teraz tylko czekam aż mama przyjedzie i przywiezie i będę łóżeczko szykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka !! Gosia, jeszcze nie na nogach ?? Ja od 5 rano nie spie, jakos tak się obudziłam i leżałam w łóżku słuchając ptaszków ćwierkających :-) No a teraz już w pracy ciężko zasuwam :-P Ja też martwie sie o Kasię, ostatnia wiadomość od niej była w czwartek w zeszłym tygodniu... Oby wszystko było z nią i maluszkiem dobrze... Wczoraj łóżeczko mi mąż przywiózł i skręcił, pokoik nabrał charakteru dziecięcej sypialni... Dziś może komode przywiezie :-)) A pościel mam taką jak ty Demiluna, tylko że 10 częsciową z moskitierą... Jest naprawdę dobrej jakości więc na pewno będziesz zadowolona... Ja sobie jeszcze dokupiłam na zmianę poszewkę na kołdrę i poduszkę i pościel do wózeczka... I teraz wszystko czeka do połowy maja, wczesniej nie będe zakladać... Martusia, fajniutkie zdjęcia - brzuszek śliczny... Ja mojemu jeszcze nie zrobiłam sesji w bieliźnie ale trzeba bedzie jak najszybciej, bo potem to już nie będe się nadawać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedziec Przyszla, ze sama nie jestem :-) A najgorsze jest to że teraz chętnie bym się połozyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie na stanowisku :-P ja juz dawno na nogach ale musialam sie mlodym zajac bo ma dzisiaj urodziny (9te) no i zawiozlam go do szkoly po drodze o piekarnie zahaczylam i teraz moge spokojnie pokawkowac przy swiezej bulce i paczkach :-) ale mialam dzisiaj sen :-O snilo mi sie ze tak mi mleko zaczelo leciec ze szok normalnie ciurkiem...a ze szkoda nam go bylo zmarnowac bo ponoc takie zdrowe no i balam sie ze jak nie bede sciagac to do porodu mi zaniknie to se meza przystawialam zeby doil no i tez sciagalam co sie dalo i uzywalismy jako mleko do kawy :-) jessu skad sie takie gupie sny biora...powiem wam ze nawet smak tego mleka we snie poznalam takie slodkie dobre i nie biale a jakby przezroczyste :-P...sama se doilam i iplam chociaz tak naprawde mleka nie nawidze i wogole nie pije od dziecka no chyba ze w kawie :-P teraz mam spokoj w domu musze troche chate posprzatac a obiadu nie gotuje mam dzisiaj luz idziemy z okazji tych urodzin do KFC ( tak se mlody zazyczyl) ale sie obezre :-)) przyszla m...ja chyba bylam wczoraj gdzies w okolicy twojej chaty..na ulicy August-Wolff-Str. 23, szukalismy tam kolesia co naprawia kompy bo nam sie jeden spieprzyl no ale mamy drugi wiec spoko moge klikac :-) cholera zas sie wydatek z kompem szykuje no ale co zrobic :-( ta kielbacha z lidla kupilam :-) polskie sa lepsze niz niemieckie aby maja jakis smak wyrazniejszy no i wlasnie sie tym obzeram :-P a o jakich nr myslicie mowiac zeby sie wymienic? ja jestem jak najbardziej za :-) gg czy tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gosiu numery sa na interii w kontaktach numery tel.jak któraś pojedzie do szpitala to niech napisze na komórke którejś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo zapomnialam , ze sa urodziny syna, 100lat dla malego :D! Ale masz pokopane sny..blee... hehe :D Kielbaska pyycha, tez ja wciagne zaraz,ale jestem za leniwa, zeby po bulki isc bo zimno,czekam az maz wroci z roboty o 10 ,ma przywiesc, ale chyba kromke chleba opendzluje bo nie wytrzymam tak dlugo :p Kurcze ale mi smaka narobilas na KFC! A wczoraj trzeba bylo wpasc na kawe jak juz bylas w poblizu :D ja dzis chyba znow sprobuje te szparagi cholerne zrobic,ale nie wiem ile trzeba je gotowac.. wczoraj wydawaly mi sie miekknie a na talerzu nie dalo sie ich pokroic, ciapaly sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo wlasnie przypomnialy mi sie szparagi... robilam w zeszylm sezonie pierwszy i ostatni raz :-O kurcze nie wiem co nie tak z nimi wyszlo ale niektore byly jakies takie z wluknami niektore sie rozlatywaly robilam niby tak jak w przepisie ale smole to poddaje sie i nigdy wiecej szparagow :-/ i nie smakowaly mi jakos rewelcyjnie polowe jakos wciaglismy a polowe wywalilam i juz nawet nie probuje :-( wole gotowizne z KFC :-D mlody kasy dostal na komunie sporo i stwierdzil ze dzisiaj on nas zaprasza juhuu jak to fajnie isc na sempa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no wlasnie mi to samo sie zrobilo :o do dupy, chyba sobie odpuszcze, mam ochote na wielkiego loda spagettii z polewa czekoladowa :D mniam!! chyba mojego nad ren wyciagne.. tylko pogoda do d.. juz pozarlam chleba przez ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa mnie boli przez te zatoki.masakra mówie wam.jestem do dupy. nic mi się przez to nie chce.ma któraś ochote przyjechać i posprzątać u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoją drogą ciekawe co u kasi.codziennie czekam aż napisze i nic.pewnie została w szpitalu.ale ciekawe co ją bolało bo nie narzekała chyba wcześniej nie? a która ma problemy ze spojeniem bo nie pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×