Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Melania-- to faktycznie oplacalo sie kupic, jeszcze nosidelko do tego, super! co do niego to chyba masz racje :o eh.. nie wazne, nie bede sobie teraz nerwow psuc, musze sie skupic na malym , jeszcze troche i bedzie. W czw do lekarza, jesli cc to duzo czasu mi nie zostalo. Chociaz nie wiem czy maly sie nie obrucil, sie okaze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja po weekendzie super w sobote mieliśmy gości a w niedzele pojechalismy na wycieczke nad może.Pogoda nie była najgorsza tylko slonca nie bylo potem jak upożądkuje to wyśle wam zdjęcia... Ja dzisiaj już po godzinnym spacerku oczywiście do szkoły syna odprowadzić.. Jestem dzisiaj podekscytowana bo na 15:40 mam usg i w koncu zobacze znowu moja kruszynke.. a pozatym ok troche brzuchol pobolewa i małe skurcze ale na tym etapie to chyba normalka.. PM zdjęcie sliczne a mężusiowi to musisz pępowinke odciąć od mamusi bo pewnie przy porodzie zasłabo to zrobili może jak maluszek przyjdzie na świat to się zmieni.Ale wiem co czujesz bo ja na poczatku mojego zwiazku miałam podobnie tylko wkońcu nie wytrzymałam i postawilam warunek albo ja albo mama i wybral mnie.Oczywiście że z mama ma super kontakt tylko jeżeli chodzi o racje to zawsze staje za mną.Teraz naszczęście jest daleko to wyjście super.Teraz mysl o maluszku a ich olej miej poprostu głęboko gdzieś teraz tylko twoja dzidzia się liczy.Życze ci z człego serca żeby się wszystko ułożyło po twojej mysli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie gacie mam z H&M i calkiem dobrze mi sie w nich chodzi, troche za dlugie byly, podwinelam u krawca, ale po przymierzeniu sa jeszcze troche przydlugawe ale smole to jakos przemecze jeszcze te 8 tyg ciekawe co ci lekarz powie ...czy sie maly przekrecil czy nie, kurcze jak cesarka to ci naprawde malo czasu zostalo jakies chyba 3 tygodnie :-) juz bym chciala urodzic, pojezdzic se na spacerki z wozkiem :-P no i nie miec juz takiego wielkiego brzuchola pamietam w 1 dobie po porodzie jaka bylam zaskoczona...ze taka ulga sie nagle zrobila, normalnie jakby pwietrza wiecej mialam do oddychania :-) i nic nie uwieralo nie uciskalo :-) ehh ejszcze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ranne ptaszki, Ja skończyłam dopiero Was czytać i już wszystko mi się pomieszało kto co pisał, od kilku dni mamy remoncik więc zamieszanie i bałagan jest. Dziś tylko już jakieś dokręcanie zostało. Niby mały remont a bałagan i sprzątania na cały tydzień. PM nie możesz teraz myśleć o rozwodzie bo po co nerwy sobie szarpać. Mąż może w nerwach tak powiedział, a jak dzidziuś będzie na świecie to może poczuje, że macie swoją, odrębną rodzinkę, którą trzeba chronić przed wszystkimi. Możesz mu powiedzieć że zrobił Ci wielką przykrość tymi słowami. No a jak się przeprowadzicie gdzieś dalej to teściowie może dadzą Wam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...35...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...34...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......33. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....32..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...31...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......30...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......28....Hania gosia brzuszek masz super i wcale nie gruby akurat🌼 ja już pranko wstawiłam zaraz z deka orarne chałpke i biore sie za obiadek dzisiaj robie krupniczek cos mnie naszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pm co ty biedulko przechodzisz przez nich.a ten twój mąż jakiś niedojrzały.może za krótko po ślubie jesteście i sie docieracie-a on jeszcze do cyca przywiązany.nie denerwuj się bo urodzisz.a tak apropo spisałaś sobie numer którejś z nas z interii żeby w razie co napisać?a reszta ma spisane?to do roboty. u nas dzisiaj pieknie. ja już po ktg.mały miał tetno 140-180 a ruszał się niesamowicie jak nigdy na ktg.ale położna która mnie podłącza mówi ze to super bo dzidzia zdrowa. pm a ty może masz zwiększone upławy?bo czop to galaretka i niekiedy zabarwiona na różowo a tak przeżroczysta raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia gdzie masz wielki brzuch.a tak aprpo to masz super kuchnie czy co tam widać na zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki ;) PM wspolczuje ci sytuacji w domu,ale pewnie gdy Eliasek sie urodzi to duzo zmieni-tesciowie moze w koncu przejza na oczy,a mezus doceni jaki ma wielki skarb przy sobie i ile jestes w stanie zrobic dla niego.Trzymam kciuki za polepszenie stosunkow w rodzince. goba super dzidzia bryka i zdrowa to najwazniejsze. Ja do tej pory nie mialam jeszcze robionego ktg,teraz w czwartek mam wizyte,zobacze co tam u mojego malego slychac.Narazie mialam tylko 2 usg a wiec nie wiem jak jest ulozony. A ja jestem slimok nie wiem jak sie dostac na interie i nk mam wszystko a nie wiem co i jak gdzie wpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba a jaki duzy juz twoj maluszek? fajnie ze na ktg wszystko ok ja dopiero za tydzien bede miec pierwsze ktg i juz sie doczekac nie umiem :-D a na foto to widac stol z jadalni poslalam wam na interie fotki z mojej kuchni do poogladania nic specjanego zwykla ikea ale nawet ja lubie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia nie wiem ile waży miałam tylko ktg wizyte mam w maju.ktg ma w innym pomieszczeniu także nawet do niego nie wchodze. ostatnio byłam w 30 tygodniu+ 4 dni to ważył 1700. ewcia w wyszukiwarce wpisz interia potem naciśnij na poczte i tam wpisz t dane kóre masz podane-użytkownika i hasło i dostaniesz się na poczte naszą. a na nk już jesteś.spróbuj i daj znać jak ci idzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia aż wstyd się przyznać ale masz porządek mi się dzisiaj dzisiaj nic nie chce,nic nie zrobiłam oprócz wstawienia pomidorowej i prania.do tego mam taki kaszel że szok i ból zatok.ide do lekarza popołudniu może coś poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba cieszę się, że z malutkim wszystko w porządku, ja mam wizytę w czwartek więc może się dowiem jak maluszek jest ułożony i i ile waży, Ty chociaż pomidorową wstawiłaś a ja jeszcze nic konkretnego nie zrobiłam. Wogóle dziewczynki pracowite jesteście. Napiszcie jak Wy na tej interii się kontaktujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!u nas super pogoda!pół nocy nie spałam chyba bo mała sie kreciła i skurcze w łydkach mnie brały i nogach jak sie przeciągałam!co za ból!A ja z moim meżem tez pokłócona od soboty nie gadamy ze sobą a ja śpie w pokoju u krystiana!!!!Polazl sobie w sobote na piwko,wyszedł o 18 moiłze bedzie o 21 a był o12w nocy.co do niego dzwoniłam to juz wychodzi......A miał wolne zamiast z nami siedzieć to od razu do swojej roboty musiał leciec sie zechlac(pracuje w restauracji) wkurzyłam sie na niego jak nie wiem co.A w niedziele tez miał wolne ijak rano wstał to powiedział ze mi to wynagrodzi........wiecie jak KUPI MI SZEJKA W MC donaldzie a synkowi zestaw i po drodze do sklepu po piwko na kaca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ręce opadają mówię WAm!!!!!!!!!!!Ach z tymi chłopami to same kłopoty!!!Dziweczyny u mnie juz 32tydz.a czuje zsie jak babcia ciezko gacie se załozyc i skarpety i odkurzyc a chodze jak wieloryb.....Masakra jakaś!!!!Tak bym chciła zeby juz po wszystkim,No ale jakos zleci..... Goba 1 mam prośbe podaj mi tez te hasła na interie wy oym ciągle a ja taka zielona.beata-maliszewska1@wp.pl Z góry dziękuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgonia,beja własnie wysłałam wam na poczte hasła... Ja już po pożądkach zupka się pichci a ja chwilke odpoczne sobie przed telewizorkiem jak wróce z usg to dam znać co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,dziewczyny ale mam nerwy,umylam glowe i suszylam wlosy suszarka,no i mialam pranie wlaczone,zrobilo sie zwarcie a wiec podlaczylam przeduzke-a ona jakas lipna byla.Wchodze do lazienki a tu kleba dymu,przeduzacz wtopil sie w pralke a ja odlaczajac ja palce poparzylam.Masakra,a pralka ma dopiero 6m a wyglada strasznie,ale narobilam,nerwy mam straszne. Na nk juz bylam ale to tylko w znajomych co mam tam dalej szukac? a na inerie jeszcze raz spróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia na nk poposto ogłlądamy siebie a na interii wysy łamy zdjecia i piszmy.jak weszłam na nasze hasło to tam masz 5 stron odebranych wiadomości i je czytasz. a tak apropo to współczuje.najważniejsze że tobie nic nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ,to na nk ok - rozumiem a na interii,nie wiem jak ogladac zdjecia,nie umiem tego otworzyc. mialam szczescie ze nie zostawilam tak pralki wlaczonej i nie wyszlam na plac,bo pewnie by sie wszystko skopcilo.szczescie w nieszczesciu.dziekowac ze to tylko tak sie skonczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ale czytania..przeczytalam i pogubilam sie :) Gosia, dobrze wygldasz :) Brzusio w sam raz :) Mamuska, rozwod to slowo ktore prosto rzucic, ale to ogromna sprawa..Nie ma co dzialac w emocjach. A narodziny dziecka sa ogromna emocja. A maz musi zrozumiec ze teraz ty jestes jego rodzina i wasz synek, ze zalozyl rodzine i jest za nia odpowiedzialny. I wlasnie zawsze musi stanac po twojej stronie, bo ty stoisz u jego boku..jak tego nie zrozumie popelni ogromny zyciowy blad. Ewcia, wchodzisz na skrzynke i klikasz na wiadomosc. Otwiera ci sie i po nadawca masz pliki z opisem .jpg..klikasz i ladujesz pojedynczo zdjecia :) Mam nadzieje, ze dobrze wytlumaczylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki,teraz juz wiem,tylko ze nie wszystkie mi sie chca zaladowac,nie wiem czego to jest wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po wizycie u internisty mam zapisany bioparox,wapno,sól do płukania i apap.zatoki zawalone po lekach w ciągu dni powinno przejść. marta a jak ty?już po lekarzu. surfitka witaj pracusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a gdzie nasza przyszla m? mi w koncu winde naprawili juhuuu i zaraz jade na zakupy z mauzonem a co niech ponosi tez troche ciezarow :-P pierwsze lata malzenstwa bywaja ciezkie bo to jednak trzeba sie dotrzec no ale mysle ze wszystko sie dobrze ulozy spadam na zakupy :-) troche ruchu dobrze mi zrobi bo sie niezle obzarlam i jak zwykle namieszalam :-/ kanapki, zupa, jogurt i prince polo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wciągłam 2 skibki z parówką,1 skibke z wątrobianką włąsnej roboty(nie mojej)i mam nałożoną pomidorówke i ide jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wy jecie to i a mam obiadek :) Ryzyk, kotleciki mielone i buraczki :) Goba, mam nadzieje ze naprawde po lekach te zatoki odpuszcza. Gosia, no to luz z ta winda ;) Ja mieszkam na pierwszym pietrze, ale do pracy z metra musze wyjsc jakby 3 pietra i dostaje zadyszki. Nie fajnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki ja już po lekarzu no to tak mała waży 1657g i wielkościowo wszystko zgadza sie co do dnia.Chcieliśmy potwierdzić płeć a mała zakryła sobie stupka cipeczke że nic nie bylo widać lekarka śmiala się że joge uprawia bo taką figure przyjeła.no i po 10 minutach wkońcu się odsloniła i nawet ja dojrzałam że dorodna z niej dziewczynka więc mam na 100% poptwierdzone...Jedynie co to mam troche zadużo wód płodowych i w piątek mam wizyte w szpitalu u lekarza i on zadecyduje czy będe miała robione jeszcze jedno usg ale mysle że lepiej miec więcej tych wód niż zamalo jak myslicie? Ewcia to ładną miałas przygode dobrze że żaden pożar sie nie zrobił i tobie się nic nie stało.. goba to kuruj sie teraz kochana🌻 Teraz ide piec placuszki z jabłkami bo synkowi sie zachcialo potem wskocze to zdjęcia powysylam, a mala po tym usg to szału dostała rozpycha się jak szalona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej martusia a ty miałas jakieś wskazania do usg na tym etapie ciąży??Bo mi powiedziano po usg w 20 tygodniu że to ostatnie i tylko w razie konieczności midwife może mnie skierować. Pm gdzie jesteś-mam nadzieję że więcej stresujących sytuacji nie miałaś. Odezwij się. Ewcia fakt szczęście w nieszczęściu-dobrze że tylko tak się skończyło Gosia ja w poprzedniej ciąży na 4 pietro(ok 80 schodów) śmigałam 2 razy dziennie i to ez zadyszki a teraz mieszkam na pierwszym piętrze i mam do pokonania 15 schodków i czasem jak za szyko sobie wchodze to mam zadyszkę. Teraz przeprowadzam się do parterowego domku tak więc chya całkiem odwyknę od schodów i pewnie jak przyjdzie mi potem wejść na 1 piętro to padnę po 3 stopniach :-) Coś mi się wydaje dziewczyny że kasia w szpitalu bo już długo się nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×