Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Wiecie co, a mnie całkiem chyba odbiło już. Najpierw się żaliłam, że krzyż mi chyba wyskoczy - tak boli od wczoraj. A teraz właśnie skończyłam dwugodzinne prasowanie ubranek Kajusi :p Bo mnie wkurzało, że poprane leży, a tak wyprasowałam i już ma w szafeczce. Boże ile ona ma ciuchów, ciekawe czy to wszystko wynosi, na pewno nie, i będę potem na allegro sprzedawać hehehe. ;) Goba -- wózeczek w ogóle nie w moim stylu, ale ostatnio widziałam jak jakieś małżeństwo w sklepie oglądało taki i jak nim jeździli po sklepie to na prawdę SUPER skrętny i łatwy w prowadzeniu. Myślę, że powinien się bardzo dobrze sprawować. A co do gondolki to zastanów się jeszcze i może tak od razu z niej nie rezygnuj, bo właśnie w lecie taki maluszek w gondolce cudnie wygląda leżąc sobie poodkrywany i merdający nóżkami. PM -- masz rację, nie zjedz jej przypadkiem, bo jad żmiji jeszcze przez łożysko do Małego Eliaska przeniknie o co będzie. Kasia -- lepiej bierz te leki, wiem co czułaś po fenoterolu, też to brałam, spcejalnie tak godziny wyliczyłam, żeby mąż był w domu, bo bałam się po nim być sama. Masakra co się z sercem dzieje. Ale ja miałam też przy tym przepisane leki na wyrównanie akcji serca i myślę, że to i tak mi trochę niwelowało te wstrętne efekty uboczne. Ale najważniejsze, że z Dzidzią jest wszystko ok. teraz tylko bardzo o Was dbaj. No i teraz do wszystkich!! Przestańcie się opychać słodyczami, bo miałam postanowienie i wielka DUPA z tego wyszła. Mąż z pracy przyniósł Kitkaty pop schock chyba z pół paczki i poszedł na trening, a ja między prasowaniem podżerałam co chwilę i wpakowałam w siebie prawie wszytko. Ale oczywiście wolę na Was zwalić, że mi smaka narobiłyście :P:P:P:P:P niż przyznać, że mam słabą wolę hihihi. Idę już chyba się położyć zaraz bo na prawdę nie wytrzymam z tym bólem, aż mnie z przodu brzuch rozbolał na wysokości krzyża i żołądek mnie ściska i tak dusi w klatce piersiowej. Na pewno wszystko od tego głupiego kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka...powinnas dostac niezle lanie za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale wiesz .. qmam cie bo sama tak robie ;) a potem zdycham i placze, ze mnie wszystko boli, taka nasza babska natura :o i znow mi przypomnialas o slodkim :p ide chyba po batonika milka gdzie zwialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pm przestań jeść to słodkie. ja zjadłam 8 pierogów z kapustą i grzybami-mniam. mała ale drogi ten wózek masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli mnie krocze i spojenie łonowe. A jak troszkę pospaceruję to już w ogóle masakra.Czasem chodzę z szeroko rozstawionymi nogami, wtedy mi łatwiej. A czuję się jakby mnie nabijano na pal.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro placki ziemniaczane robie, bieda w domu trza oszczedzac goba ty samolubie nam tu slinka cieknie, a pirogi do twojego zoladka leca, i tylko 8?? Ja to bym chyba z 15 zmiescila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie mi tez pare pierogow a najlepiej ruskich plissss :-) ja wciaglam dzisiaj apczka i ciacho i slodycze i szlak mnie trafia ze zre tyle slodkiego i mam wyrzuty sumienia a co do krwawienia po porodzie to to chyba kazdy ma inaczej... ze mnie sie lalo przez ok 3 tyg non stop z czego pierwszy tydzien to bylam tylko na tych pieluchach jednorazowych bo tak lecialo bleee no i jak karmilam malego to czulam jak mi sie macica kurczy no ale da sie wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany jak tylko urodze i nie bede karmic kupuje johny wokera i robie to ciacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D ja bym z 20 zjadla :p gosia-- mozemy sobie pofolgowac, jeszcze miesiac :p ja mam nadzieje, ze nie bedzie ze mnie bardzo leciec:o , dzis tesciowa powiedziala do synka, ze ma mnie nie tykac 2 miechy po porodzie i ona tego dopilnuje.. powiesi cos tam u nas w sypialni ble.. po moim trupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pm ta twoja teściowa jest niemożliwie chora milka ma spacerówke. do wszystkich-wysyłam wam pierogi :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pm ta twoja teściowa jest niemożliwie chora milka ma spacerówke. do wszystkich-wysyłam wam pierogi :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierogi pyycha, co prawda popilam je kakao ,ale jeszcze sie nie obzygalam :D wiecie co..spadam,bo maly mnie tak nawala, to jego ulubiona godzina miedzy 21 a 22.. , bola zebra i wszystko :o ide jeszcze jakas kromke wszamac i spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też spadam bo krzyż mnie boli. bede juto o 8 rano więc wstawcie sie. dobranoc brzucholki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi - mam termin na lipiec i mam zamiar kupić identyczny wózek. Także gartuluję zakupu. Napisz mi jaki masz kolor? I czy masz model z linii na 2008? Pytam, bo nie wiem jaką długośc ma gondola (spotkałam się z danymi, że 80cm. i 90cm.) Będę wdzięczna za Twoją odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis wzielam tyko 2razy ten feneterol bo poprostu po nim umieram biore luteine i nospe a jutro polece do swojego gina i zobacze co on mi powie na ten temat.ja uwazam ze lekarze przed podaniem takiego leku powinni zrobic szczegolowe badania bo to telepotanie serca jest okropne a ja nie jestem taka silna ze mna lezala dziewczyna co miala z tego kroplowke za kroplowka i sie czula normalnie ale tenlek dziala tak przewaznie na wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka stosuj sie do zalecen lekarzy, wiele dziewczyn bralo ten lek i czuly sie poprostu zle po nim. To sie stosuje rownoczesnie z lekami wyrownujacymi akcje serca wtedy mozna jakos to zniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka stosuj sie do zalecen lekarzy, wiele dziewczyn bralo ten lek i czuly sie poprostu zle po nim. To sie stosuje rownoczesnie z lekami wyrownujacymi akcje serca wtedy mozna jakos to zniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis tylko jednej tabletk nie wzielam w sumie rozwarcia nie mam i szyjka w pozadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×