Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Przyszła mamuśko,mały jeszcze niezbyt radzi sobie ze smoczkiem ale za kilka dni znów sprobuja go karmic przez niego.Narazie karmiony jest przez sonde.Karmia go jakimis pelnowartosciowymi mieszankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! Dzięki za miłe komentarze wyglądu mojego brzuszka Melania, ja też uwielbiam truskaweczki i juz nawet jadłam je kilka razy, ale jakoś tak średnio sie po nich czuje, wogóle to zaczęlam miewać znowu jakieś mdłości. W niedziele mam komunie mojego chrześniaka a oni uprawiajają truskawki i podobno juz nadają się do jedzenia, ale będę miała frajdę, tylko niestety glukometr będę musiała wziąść ze sobą...Wczoraj byłam na kontroli cukrów, wszystko ok, ale pani doktor powiedziała, żeby uważać bo każdy powiększony wynik wpływa źle na maluszka. Wysłałam fotki mojego pieska oraz jedną na którym jestem ja z moim mężem(na miesiąć przed poczęciem malutkiej:) Iza dobrze, że z Bartusiem wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, ja jestem nie zorientowana, myslalam, ze moze Twoj podaja, ale oni wiedza sami co najlepiej robic, a mam takie pytanie... bolal ten zastrzyk w kregoslup?? :o bo ja panikuje.. zaraz obejrze Wasze zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła no właśnie czasami ją nazywam nietoperz, ona jest tak rozpieszczona, że martwimy się jak to będzie jak urodzi się malutka. Najgorsze jest to, że jest bardzo hałaśliwa oraz to, że śpi z nami i nie idzie jej od tego odzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak ja moj pies, tez jest gorzej jak dziecko male, spi w lozku, obraza sie , jak sie wkurzy to trzaska szafkami :p umi je otworzyc i jak jej sie nie da chrupka to trzaska :o, nawet wie jak dzwonic i raz nadzwonila do niemiec na 250zl :o co za psiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowie Ci, ten pies to gorzej jak dzidzius:) to znajda, ktos ja wyrzucil na autostradzie :o byla malutka jak kuleczka, sliczna i ledwie ja odratowalismy, a potem jak sie do luksusu przyzwyczaila tak koniec! Ostatnio miala operacje, moj tato ja zawiozl do weterynarza i wrocil zaryczany bo jego piesek cierpi :p i wiecej nigdzie níe jedzie z nia na takie akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i moj piesek kawe pije, jak moja mama nie ma towarzystwa to pije z nia, a wiecie jaka ona kulturalna, zrobi dwa lyki i czeka .. potem znow :D, a najbardziej lubi jesc nalesniki i pierogi ;) dlatego tez tak wyglada..heh maly grubas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie u mnie od rana coś chłodnawo może potem się rozpogodzi.Mała ostatnio warjuje na całego łobuzica :):):) Taką ochote narobiłyście mi na te pomidory że juz 3 kanapki zjadłam z pomidorem na śniadanie... Teraz skocze na poczte pooglądać zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja ładnie wyglądasz,a twój synus jaki fajny Mirzejka fajny brzucholek, a zpieska fajny uszolek.Ładna parz z was PM fajny psiak ,a krulik boski.. To ja też wam wysle zdjęcia moich zwierzaków co niestety musiały zostać w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu ja już po ktg. mały ma tętno między 140-180 a średnie 160-170.raz mu spadło do 120. położna mówiła dzisiaj że to super jak dzidzia ma takie tetno to wtedy zdrowa wiadomo jak skacze. ja teraz wciągłam 4 skibki chleba. skurczy mi nie wykazuje na wykresie takie tam małe ale mówiła że to od ruchów i jeden miałam porządny powiedziała żeby brać relanium jak tak jest.5 wizyta i 8 znów ktg potem 14 itd. a mały chyba się wczoraj obrócił bo poczułam kilka razy kopa przy żołądku. a na ktg tak wariował ze nie nadążałam naciskać na guziczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, no to super ze wszystko ok... Ja jeszcze nie mialam KTG robionego i pewnie pierwsze dopiero za jakies 2-3 tygodnie mi zrobią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajne psiaki.ten mały jak nietoperek faktycznie,pm a twój ma super przyjaciela.ja w domu mam rybki 300l akwarium,a na dworze psa 3 koty,teść gołębie i króliki normalnie jak wieś a mieszkam w mieście.zrobie zdjęcie rybek to prześle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melaniu a twojego psiaka nie moge obejrzeć nie ma w motylkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba n to dobrze że wszystko ok ja tez zmykam ogarnąć chalpke i zrobic zupke dzisiaj mam kalafiorową i zrobie placuszki z jabłkami bo mój mały ubustwia i mógł by je jeść naokrąglo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamuśko,tylko troszke boli ten zastrzyk tylko wtedy jak wbija igłe ale to przez chwilke a jak wbije to odrazu znieczulenie działa posladki,nogi dretwieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytalam. Zalezalo mi na tym. Chcialam dowiedziec sie szczegolow, a ten artykul jest bardzo szczegolowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No np. dowiedzialam sie, ze krotkotrwale wzrosty tetna sa norma i wrecz swiadcza o dobrostanie plodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo dzisiaj napisałam.nie masz się co martwić jest zdrowy bobas a tetno ma ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka a co u ciebie? dawno klakowskiej nie było nie? a reszta robi obiad? jotka a u ciebie który tydzień?głowka już w dole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×