Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

ja spagetti planuje jutro. ja też wlece potem bo musze iść na poczte z ubezpieczeniem samochodu zapłacić-a nie chce ni się,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja się napisałam tyle i wszystko mi znikło :(:( coś się pieprzy, musiałam kompa restartować. I nawet nie pamiętam co napisałam :p żeby powtórzyć. W każdym razie Maleństwo ciągle daje o sobie znać i bardzo się z tego cieszę. Wczoraj kupiliśmy jej pieluszki flanelowe i pościel do łóżeczka. Patrzcie jaka śliczna ;) http://allegro.pl/item349248902__11_czesciowa_posciel_100x135_od_mamo_tato_.html wybraliśmy wzór miodowo - brzoskwiniowy plasterek miodu, i dokupiliśmy jeszcze jej zmianę poszewki na poduszkę i kołderkę we wzorze w pomarańczowe pieski, ale coś mi się teraz nie wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el mi rka piekna ta posciel ja sie jutro wybieram do hurtowni u mnie w lodzi sa dwie bardzo duze i porownam sobie ceny .ja jeszcze nie mam lozeczka to narazie sobie popatrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam pościel właśnie z tej firmy, niestety nigdzie nawet jej w sklepach nie widziałam. Dlatego zamawiałam przez internet i nie mogłam porównać cen. Ale w sklepach oglądałam pościel z feretti to była nieporównywalnie droższa. Mam nadzieję, że my i Kajunia będziemy z niej zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Nie pisałam tu pare dni,u nas wszystko ok.-maluszek rosnie i daje mi w kosc :) Elmirka posciel sliczna,ja na zakup jakos sie nie moge jeszcze zdecydowac,musze sie zastanowic nad wzorkiem,bo kolor chce pomaranczowy. Pozdrawiam Was serdecznie i zmykam z synkiem na spacer,u nas piekna pogoda a wiec moje dziecko w domku nie usiedzi tylko biega po podworzu a ja musze go pilnowac,a wiec do pozniej.Buziaczki,PaPa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka no to super, już jesteś spokojna chociaż o to. Ja dzisiaj znów będę dzwonić do swojego ortopedy, żeby się umówić w końcu na badanie tego spojenia łonowego, bo chcę mieć pewność, czy tak czy tak. Mam nadzieję, że na jutro mnie wciśnie. No i kurcze 13 na wizycie okaże się, czy nasz Mały Leniuszek się ustawił do wyjścia, bo cały czas ją czuję poprzecznie. Wyczuwam nawet czasem gdzie ma plecki, jak mi się oprze tak jakby o skórę brzucha hihi. Momentami sama się zastanawiam i chyba wolałabym nawet cesarkę, mniej bólu i mogłabym spokojnie zaplanować datę jej przyjścia na świat. No i obawiam się o to spojenie, bo jeśli ortopeda czegoś nie dopatrzy, Mała się przekręci, a ja po porodzie i tak będę miała problemy i leżenie placuszkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zjadłam loda,teraz marchewke i mam kokosanke i rozka na makaronowym spodzie,i kupiłamswieze bylki i pomidydka a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba butki ladne, na lato w sam raz a zrobilam termin w szpitalu zeby omowic porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Też bardzo powaznie rozwazam pród przez cc. Ostatnio na wizycie rozmawiałam o tym z ginekologiem i powiedział, że dobrze i ze o szczegółach porozmawiamy przy następnej wizycie. Ciekawa jestem co wpisze mi do karty. W sumie moze to że maluszek jest ułozony posladkowo. Bo tak rzeczywiscie jest. A czy jesli wpisze mi jakies zalecenie do karty przebiegu ciazy to będę musiała za cc płacić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie czy oni wogóle uwzględnią taki coś?może beda chcieli normalnie w szpitalu próbować-mi ostatnio położna mówiła że cc osłabia macice bo jest cięta i przy nastepnej ciąży może popekać.nie wiem co o tym myśleć.cc niby fajnie bo wiesz kiedy dzizie zobaczysz? marta ostatni raz pisała 26 więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem cała happy bo Mikołaj się odwrócił !! Gotowy do wyjscia na swiat siłami natury... Waży 2250 gramów i generalnie wszystko z nim ok... Nastapna i ostatnia wizyta u ginka za dwa tygodnie... Wtedy tez mnie przebada \"od środka\", niestety... Potem już bede chodzic do szpitala na ktg i usg w razie czego... A ja przytylam łacznie 13kg, teraz waże 81kg :-O dla mnie to i tak dużo, niektóre z was 5-6 kg przytyły... Ale się nakręcacie z tymi porodami - nie ma co... Zawsze jak czytam o nacięciach to przypominam sobie żeby miesnie Kegla cwiczyć :-) A powinno się 20 razy dziennie, po 20 sekund...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie zrobiłam listę pytań jakie chcę zadać w szpitalu, w którym mam chęć rodzić. Kurcze całą kartkę mi to zajęło, aż mnie ręka boli, a jestem pewna, że jeszcze coś podopisuję. Idę się chyba teraz położyć, bo od rana siedzę, a powinnam leżeć :p pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajna posciel :-) ja juz wrocilam od gina na ktg mialam tetno malego miedzy 120-170 a skurczy niet :-P tzn chyba jakies tam sa ale w normie na usg obmierzyl malego i ma 2 kg i 43 cm no i lezy se glowa w gore :-/ ciezko powiedziec czy sie przekreci czy nie teraz mam 33 tydz wiec jest jeszcze troche czasu no ale miejsca coraz mniej lekarz mowil ze jak dziecko ma do porodu wage ponizej 3 kg to mozna rodzic z nogami czy posladkami do przodu a jak powyzej to cesarka...wielkie dzieki za taki porod nogami do przodu wole jak juz to cesarke a tak wszystkie wyniki z moczu krwi itd mam dobre :-D ostatnimi czasy mdli mnie coraz mociej prawie jak na poczatku ciazy :-O i slabo mi sie robi blee jeszcze troche trzeba wytrzymac dzisiaj robie na obiad golabki wiec chetne zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem kalarepke melaniu to twój mały rosnie-który to tydzień ci leci?dobrze ze jest głowka na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba - jestem w 35 tygodniu, lekarz powiedział, ze do porodu bedzie miał jakies 3500gr... miesiac temu wazył 1580 gram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce gołabka.mały twój też duży już,ciekawe czy się przekreci-mi lekarka jedna mówiła ze jesli dzidzia wazy 2,5-3,3 to rodzi sie normalnie-szok nie?grunt ze zdrowy i duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meja to ładnie przybrał przez miesiąc.ja bede za tydzień miała34tyg i 4dni ciekawe ile kuba w 30tyg i 4 dni miał 1700.ale duże dzieci mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....33..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...32 Malwinka Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......32...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....31..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC prosze uaktualniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia wiesz ci lekarze to tak mowia ze mozna rodzic jak jest dzidzius posladkowo ulozony, tylko jakie sa konsekwencje takiego porodu, o tym raczej sie nie mowi I golabki pyyycha, nie pamietam juz kiedy jadlam Elmirka ja podobnie jak ty musze mowe przygotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez se wlasnie milka nie wyobrazam takiego porodu posladkami albo nogami ...no wielkie dzieki wole cesarke i spokoj i dla i dla dziecka tak jest chyba bezpieczniej no i doopa cala :-P ale moze jeszcze sie obroci...chociaz watpie w to chyba se jakas pozytywke albo mp3 w majty wsadze i moze maly pojdzie za glosem :-P ide robic te golabki mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posciel super :) widze, ze naluszki rosna jak na drozdzach :) gosia-- nie chce cie straszyc ale moj od 26tc mial glowke na gorze sie nie obrucil, a Ty tez nie masz baniaka wielkiego, wiec ma malo miejsca, ale zobaczymy ;) ja 2 rundy zrobilam po zakupy, nalatalam sie, zadyszki dostalam i jeszcze wniesc to wszystko na 3 pietro ..ble.... musze brac sie za robote kupilam sobie tylko buleczki z rodzynkami i brecle , wszamalam , pije kawke i wpadam na rejony, tylko ciekawe w ktorym momencie bede dzwonic po meza zeby mnie podniosl :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...36...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...35...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....33...Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........34. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....33..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...32...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....32.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...32 Malwinka Monika82...............Kraków..............X.......... 28.06......31......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......32...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....32..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......29....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC no ja juz jestem kochaniutkie witam was serdecznie...U mnie nie najgorzej bo mała fika jak szalona ale te skurcze cały czas mam dość silne.W piatek na ktg nic nie wykazalo ale ja czuje.W czwartek mam wizyte u połoznej to zobaczymy co mi powie... Na czytałam się was przez 1,5 godziny i nawet nie wiem co odpisać... Na poczatku bardzo się ciesze że u naszego pierwszego maluszka wszystko dobrze caluski izunia dla was😘😘😘 milka mam nadzieje że u was ze zdrówkiem juz lepiej PM masz ubaw z tymi wiewiórami... Gratuluje tym mamusia którym dzidzie juz się odwrócily Zaraz skocze na poczte zobaczyć zdjecia i troche poleże bo juz tu sporo siedze i kręgoslup mnie nawala to dla wszystkich calusy 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×