Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Mamuska rob tylko to co niezbedne chalupa sie nie zawali. Zycze udanych zakupow;) caluski dla Eliaska Abii chyba nie bedzie tak zle z porodem, no w kazdym razie statystyki pokazuja ze umieralnosc kobiet znacznie zmalala na przestrzeni paredziesieciu lat. Takze glowa do gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przespałam się godzinke po tym wszystkim. troche piecze ale już lepiej,robie okłady i zaraz posmaruje znowu alantanemdobrze ze mam kupił mi maz jak zrobiłam tatuaze w zeszłym roku-tak kazał ten co dziargał bo podobno goi. pm-ty lepiej odpoczywaj a nie łazisz w kółko-chciałabym tak to naturalnym porodzie śmigać jak ty po cesarce-ciekawe jak badzie. ja mam pomidorówke na 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Ale mnie dzisiaj c*pka boli w środku i na zewnątrz i już się zastanawiam jak to czuć przy rozwarciu. Jazdę już mam, mówię Wam. Ale może dlatego, że od rana posprzątałam, pomyłam podłogę i wzięłam się za porządki w szafach. Znów parę rzeczy wyrzuciłam i poukładałam wszystko ładnie. Narobiłam się troszkę. Chciałam jeszcze zrobić porządek w książkach ze studiów ale już nie zdążę, bo zaraz uciekam na korepetycje, a tak mi się nie chce. Może i bym się dzisiaj nie forsowała, bo plecy mnie bolą, ale mój mąż mi dzisiaj powiedział przy \"małej\" sprzeczce, że on do pracy wychodzi a ja cały dzień leżę z brzuchem do góry. Więc ruszyło mnie to jak cholera i pomyślałam, że porządki porobię, a jak to wywoła poród, to mała już jest na tyle duża, że będzie wszystko ok, a jak padnę na pysk to wypomnę mu, że to przez niego :p No i w sumie większą sobie karę zrobiłam niż jemu ale trudno. Milka -- jakoś mało pocieszające te statystyki. Lepiej nawet o tym nie myśleć. A na laktację wiem, że bardzo dobre jest piwo, oczywiście bezalkoholowe żeby dziecka nie truć. Ale wiem, że Karmi działa. Iza -- zrób nowe fotki Maluszka, który pewnie już jest całkiem spory. PM -- zacznij lać tego swego chłopa, może się ocknie, a teściową goń bez skrupułów. No i \"elektryczna czarownica\" byłoby całkiem fajnie ;) Pewnie się później odezwę, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj na obiadek mam gulasz,ziemniaczki i kapustke gotowaną,a jutro musze zrobic obiadek angielski bo syn kolege sobie zaprosił czyli frytki z kurczakiem... Mamuska naprawde spółczuje a domu nie sprzataj jak mąż wróci niech wezmie sie za pożądki a ty masz przecież dosyć obowiązków przy małym, ucałuj smyka😘 no i ciekawe co tam z nikiem wymysliłaś :):):):) el-mir-ka ja mam to samo boli i kuje tak dziwnie od sirodka czasem uczucie jak by mała tunel sobie kopała,a czasem jak ukuje to sie zwijam z bólu:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Mamuska, nie kupuj malych ubranek bo za 2 tyg wyrzucisz :) Te 56 sa teraz troche za duze, ale to nic, maly bardzo szybko bedzie rosl. A co do diety to rosolek, miesko duszone lub gotowane, marchewka, buleczka, serki, chuda wedlinka, jajeczko, ziemniaczki, kluseczki - w sumie lodowka wypchana na ciebie powinna czekac juz w sobote . I tez slyszalam, ze do picia to najlepszy kompot z jablek :) A na zakupy bym sie nie zdecydowala z 5-dniowym malenstwem. goba, jestem pewna ze maly nie poczul oparzenia :) Elmirka, nie forsuj sie tak. Swoja droga przyganial kociol garnkowi. Mialam lezec, a tu nawet godzinki nie wygospodarowalam w weekend :P I tak jak ciebie i martusie tez czasem mnie kuje w srodku, tak jakbym cos ciagle tam miala :) Milka, jakie statystyki? Wszystko bedzie dobrze i bedziemy cieszyc sie z naszych malenstw :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Goba-dzieki za zaproszenie na nk jestem wsród zWas razem Gosia29 Bidulko mysle ze małemu nic sie nie stało ma ochronę na pewno nic nie poczuł. PRZYSZŁA-ja po cesarce miałam 5lat temu ze szpitala wyszłam tydzien po cięciu.Lezałam 12 godzin po czym kazali mi wstac i na drugi dzien ściągneli mi cewnik.i kazali isc do kibelka zrobić siku.I wtedy przywiezli na sale małego i z nim byłam cały czas a lezałam tak długo bo miałam tzw.efekt uboczny cc ból głowy i kregosłupa potworny ne miałam siły łba podnieść a te France nic mi nie pomagały cały czas z małym.Na szczescue moja mama pracuje w szpitalu do tej pory zresztą ale na iinnym oddziale na okulistyce to co chwile latała do mnie i pomagała.A jak wypisali nas do domu to rana mnie niue bolała .położna po tygodniu sama wyciągła szew w domu specjalnymi nożyczkami.Ale przez rok czasu czułam odrętwienie brzucha a rozstępy które mi pozostały ładnie zbledły prawie zeszły jak pochodziłam do solarium tak poł roku po porodzie. TRZYMAM KCIUKI abyś szybko doszla do siebie no i swego chłopa zgarnij do pomocy ......... IZKA-super ze mały lepiej w tym tyg.do domciu trzymam kciuki! Ja jutro do lekarza ciekawe ile bedzie ważyć KINGUSIA 2 tyg.temu miała 2100 co do moich przybyłych21kg to mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dzis na obiad zjadłam zupke chinska i 2 pajdy chleba z pasztetem i ogórkiem.Chłop ma w robocie zarcie ,mały w przedszkolu najedzony a ja o zupce...............ech leń ze mnie jak nie wiem musze teraz leniuchowac zeby zbierac siły na malutką....tak se tłumacze to lenistwo.nieżle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki dziewczyny a ja tak bardzo bym już chciała małego w domu-tesknie za tym wczoraj i dzisiaj była szwagierka z małym-tym co wysłałam zdjęcie,jest tak malutki fajny ze ja już chce swojego.poprzytulać ucałować i woggóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odkąd zobaczyłam swoje maleństwo na usg 3d to już też nie mogę się doczekac kiedy przytulę to moje maleństwo,moją kluseczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrin a jak sie czujesz?bo mi już ciezko i te mocne kłucia w pochwie mam nadzieje ze za ok 2 tyg ju pojade,pod koniec maja poczatek czerwca biore się za ostre sprzatanie w domu i pochodze po schodach zeby ruszyło- chyba pomoże co?hhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi już też bardzo ciężko,też mnie kłuje już,ledwo się ruszam,ale myślę że już niebawem bedziemy tulic nasze maleństwa,a na pewno sprzątanie i przygotowywanie chatki na powitanie dzidziusia może przyspieszyc jego przybycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jestem w 35 tyg Mam wrażenie ,że dłużej nie wytrzymam Brzuch mam tak strasznie napiety ,ze wydaje mi sie jakbym miała za chwilę eksplodować Na dodatek mam biust wielkości dyni i przez to robia mi sie odparzenia bo brzuch mam jeszcze bardzo wysoko Macie moze takie problemy ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała tak za 2 tygodnie aby się zaczęło,w ten weekend czynię ostatnie zakupki dla maluszka,akurat przyjdą rzeczy z allegro które zamówiliśmy,pakuję torbę i będe czekac,byc może zrobię tak jak ty goba,troszkę wysiłku w domku i może się zacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka ja nie mam takich problemów bo biust prawie w ogóle mi się nie powiększył,ale domyślam się że na pewno ci ciężko...ech jeszcze troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka mi cycki urosły na poczatku ciązy,a teraz stoja,a brzuch mam juz nizej a napiecia niestety miewam czesto,wtedy się kłąde i troche lepij. oliwkw a jestes na nk i interii?przeslij jakies zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !oliwka ja nie mam takich problemów cycki mi nic a nic nie urosły tylko cięzko mi sie chodzi a tak to cisza w eterze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie moge sie juz doczekac jak mam takiego shizola to ide do pokoju małej i otwieram szafke z ciuszkami i sobie ogladam i przezywam jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRoche sie boje ,bo mamy 2 pokoje i mieszkanko nie duze no ale własne 40m na 4 osoby i synek i coreczka bedzie ciezko.Póki co za 2-3lata chcemy zmienic mieszkanie bo bedzie lipa...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pryskam z młodym na spacerek juz sie domaga.Moze kupie jeszcze pake pampersów 98szt.3-6kgza 41zł.Zobacze....mam takie 2 paki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale mi komp nawala wolno chodzi ja tez mam 2 pokoje łazienke kuchnie korytarz balkon -ja mieszkam na górze a tesciowa na dole i tak to wyglada w domku jednorodzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja, ja jestem :) Tez mam malutkie mieszkanko w tej chwili. Ale jakos damy sobie rade, za rok juz beda przestrzenie jak mala bedzie gonic :) Co do odparzen, to chyb amam jak Goba, cycki urosly na poczatku, teraz brzuch juz opadl i nie odparza sie nic. Ale na szczescie jeszcze u mnie nie ma upalow :) Goba, ja cos tak mam wrazenie ze my to termin mamy dzien po dniu i pewnie razem na porodowke pojedziemy ;) ale popatrzylam w kalendaz i sadze, ze tak szybko to jednak nie nastapi. Dopiero jest polowa maja w sumie..a my mamy termin na polowe czerwca :o Moja mam co dopiero przyjechala mowi ze nie wygladam jej jej zebym miala juz rodzic i tak ze 4 tyg jeszcze mi daje :( Ciekawe co powie szanowny gin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka to mnie poinformuj co powie bo mój mi powiedział ze to zalezy od czynnosci skurczowej a nieod czego innego-koniec kropka-i badz tu madra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam ,ze mam chyba ze 3 zdejcia jak jestem w ciaży Postaram sie to jeszcze nadrobić :) Niestety przed ciaza miałam tez spory biust 75d wiec teraz jest ze 2 numery wiekszy wiec sobie mozecie wyobrazic co ja nosze !! Nie rozumiem jak kobiety moga sobie powiekszac piersi brrrr...Na nk jestem ale jeszcze jako szczupła dziewczynka ;) Nawet niewiele z moich znajomych wie ,ze mam męża (jestem tam pod panieńskim nazwiskiem ) i spodziewam sie dziecka Dla wiekszosci moich znajomych zostałam spisana na straty Dla nich jestem stara panną :) 35lat Nie bardzo chce mi się to prostować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mam pytanko - ile takich pieluszek trzeba liczyc ze dziecko zuzywa na dobe ? Tak mniej wiecej? Bo kupilam huggies newborny i zastanwaim sie czy jeszcze nie wziac pampersow 1, bo te newborny to strasznie malenkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, to sie dopisz do nas na nk, no chyba ze nadal chcesz byc "stara panna" :P Goba, jak sie czyta to wychodzi na to, ze tak naprawde porod zalezy od dziecka i czynnosci skurczowej. No bo jest kilka wyznacznikow, jak brzuch w dole, czop, powiekszajace sie ujscie itp, ale to wszystko podaja w przyblizeniu. Jak dziecko wejdzie glowka do wchodu miednicy to podobno od 2-6 tyg..czyli niezla rozpietosc :P A mi zeszla 2 tyg temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iliwka a podaj namiary na siebie to wysle ci zaproszenie na nasza kafeteryjna nk. surfitka ja mysle ze ok10szt.niepamietam.ja mam narazie jedna pake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka ja nie wiem czy mój wogóle zszedł na dół,poprostu ja to widze i niektórzy w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×