Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Czesc Bezire, gratuluje !!!! I kolejny mezczyzna :) A panienki to cos leniwe sa i same nie chca wychodzic :P Mojej tez sie jakos nie spieszy. No i dzis zaczynam ostatni tydzien w pracy :D Milka, mierzejka - alez wam zazdroszcze, ze to juz. :) Ja tez tak chce. Ubranka slodkie...ja mam roznokolowe, ale jasne ( z przewaga rozu :P ) , a na wyjscie ubieram tradycyjnie bialego pajacyka i bodziak z krotkim rekawkiem - biale, jakies tam malenkie kwiatuszki haftowane rozowe sa na pajacu i rozowa czapeczka i skarpetki..bo pajac bez stopek :) Do tego kocyk i zastanawiam sie nad rozkiem na wyjscie, ale i tak musze mala do fotelika wsadzic, wiec rozek na nic sie nie zda. Nie wiem, ale mi takie malenstwa podobaja sie najbardziej w jasnych kolorach. Ale wszystko jest kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, może nasze dziewczynki nas wezmą z zaskoczenia :) Mamy podobny termin - dwa dni różnicy. A co do wyprawki, to jak kupowałam ciuszki dla małej, to pani ekspedientka była oburzona gdy nie chciałam kupić białych! Bo do szpitala to tylko białe! A ja kupiłam kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie pani ekspedientka byla w wieku mojej mamy... Wczoraj sie pyta czy cos am i czy przypadkiem nie ma mi czegos kupic :o Rychlo wczas...I mowie jej ze mam duzo ubran i nie chce juz nic, i co spakowalam..to uslyszalam, ze spiochow i pajacow noworodkowi sie nie ubiera, tylko owija pielucha dziecko :o , a koszulke to tylko z batystu, a nie bawelniane..i na to co najmniej 3 warstwy ubran i kocyk...normalnie teorie sprzed 30 lat. No to uslyszala, ze to moje dziecko i ubieram jak ja chce, a ona mogla ubierac jak chciala. I wspolczuje sobie ze bylam przegrzewana :P Abi, ja czuje, ze moja corcia do 15 czerwca sie nie ruszy..i wyciagna ja sila :P A teraz widzimy juz ze terminy to takie cos pic na wode :P Kazda rodzi wtedy kiedy dzidzius chce, lub cos sie dzieje, ze trzeba :) A nie ze termin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
tak...mam sie nie przejmowac?? a jak ja t5akigo paczusia urodze??to moj pierwszy porod...i stresa mam niesamowitego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolusia, usg czesto sie myli. Kolezance powiedzieli ze synek wazy 3700 wlasnie na 3 tyg przed poroem, a urodzila i wazyl 3200. Ona tak sie przejela ze zalatwila sobie cesarke na zyczenie :o A nie bylo po co i spokojnie urodzilaby silami natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej późno niz wcale :) Ja nie chciałabym małej ubierać i chować tak jak ja byłam - chciałabym ją zahartować, żeby nie była takim zmarzluchem jak ja. Ale juz czuję, że czekają mnie boje z babcią i prababciami :) A co do terminu, to ja ostatnio znalazłam jakąś stronkę, gdzie można było sobie wyliczyć termin, przy podaniu długości cyklu i datą ost miesiączki, czyli przy użyciu bardziej konkretnych danych - no i wyszło mi, że termin mam na koniec czerwca! No, ale i tak wszystko zależy od małej, tak jak pisałaś, a nie od internetowych wyliczeń, czy obliczeń lekarza wg tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
to moze faktycznie nie bedzie tak zle???tym bardziej ze w szpitalu w ktorym bede rodzic nie dosc ze mam super obstawe bo pol rodziny tam pracuje to jeszcze sama przez pol roku tam pracowalam....wiec znam wszystko i wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolusia , no pewnie ze nie bedzie zle :) Abi, no tez chcialabym jakos mala zahartowac. Oczywiscie bez przesady i nie wyobrazam sobie wyciagniecia 3 dniowego noworodka w samym body na spacerek..bo to jednak maluszek przezywa szok termiczny - do tej pory mial 37 stopni. Ale jak bedzie 30 stopni to przeciez nie ubiore jej swetra i przykryje grubym kocem, bo mi sie dziecko zagotuje :o Ech te mamy i babcie. Tesciowa tez mi przyslala jakies cieple pajace, i mimo moich tlumaczen, ze tutejsze lata sa gorace, noce gorace i dzecko bedzie pewnie wiekszosc czasu spedzalo w body i pod pieluszka, to nie dotarlo. I mam troche polarowych i pluszowych komplecikow w rozmiarze 56 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej , z przegrzaniem rzeczywiscie trzeba uwazac, slyszalam opinie, ze lepiej jak dziecku troche chlodniej, niz je przegrzac. Surfitka , to masz przeboje z rodzinka, ale nie przejmuj sie zbytnio opiniami starszych ciotek Jezeli u Ciebie sa takie upaly jak u mnie teraz czyli w domu 25 stopni, to nie wyobrazam sobie np trzymac dziecko w rozku, lub spania pod koldra. Wystarczy flanelka i jakies cienkie spioszki. Kurcze jutro musze przezyc te wklucia w kregoslup i cewnik:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, trzymam za ciebie mocno kciuki 😘😘😘 Badz jutro odwazna i juz jutro o tej porze bedziesz tulic swoja Zosie :) No i czekam na zdjecia jak juz bedziecie w domku :) U mnie sa upaly straszne, bogu dzieki mamy klimatyztor, tutaj kazdy chyba ma ;) Juz nie tyle upal przeszkadza, ale ta wysoka wilgotnosc powietrza..nie ma to jak morski klimat :P A mama wcale sie nie przejmuje...tylko czasem wkurza swoimi przemysleniami ;) ( apropo moja mama to tez Zosia :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w morde!!! Surfitka, chyba wszystkie Zoski takie wodzowe- ale maz sie uparl.Zastanawiam sie jeszcze nad jednym imieniem, co dla niektorych tez staroswieckie- Maria-Elena, a zdrobniale Malena, ale maz cos nosem kreci. Stwierdzilam ze dopoki dziecka nie zobacze to wszystko pod znakiem zapytania pozostaje. Juz jutro o 8 rano bedziemy po. Przed chwila dzwonilam do szpitala mam sie stawic o 6:30na oddzial. Oj juz chyba nocke bede miala z glowy, za duzo emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ale ci zazdroszcze tak po cichutku, juz powoli wszystkie nidlugo bedziemy tulic nasze malenstwa, chcialabym by topic nie zaginal, zawsze to mozna sie wspierac i doradzac:) Zmykam za godzinke maja wpasc przyjaciele.Buziolee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow milka ale szybko jeszcze pare godz ci zostalo bede trzymac kciuki zeby wszystko poszlo szybko sprawnie i bezbolesnie i zebys szybko wstala na nogi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIlka trzymaj się, super, że tak rano, krócej się będziesz denerwować. Trzymam kciuki, napewno rano jak sie jutro obudzę to będę Cię wspierać myślami. lolusia1505 tą waga to się nie przejmuj, bo tak jak Surfitka napisała lekarze często sie mogą mylić. Wczoraj właśnie koleżanka mi powiedziała, że jej dziecko miesiąc przed terminem porodu ważyło niby 3700, a synek urodził się z wagą 3200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirysek, na pewno nie zaginie :). Ja sie chyba uzależniłam. A poza tym, to moje pierwsze dziecko i będę pewnie miała mnóstwo pytań do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abi, to tak jak ja :) A te pytania to wyjda w praniu... Milka, no to masz tak raniutko jak ja..ja mam byc o 6 rano :)..tylko kurcze czemu dopiero za 13 dni :( Powodzenia dla waszej dwojeczki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam nadzieję, że to forum przetrwa:) Ciekawe co z dziewczynami, które są w tabelce przede mną-Karką i Aspirą. Melania też jakoś ostatnio się nie melduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania pisala w weekend, ze jeszcze czeka. Ale pisze rzadziej, bo nie ma w domu neta, a dawniej pisala z pracy. Natomiast Karka juz po terminie...a Aspira to wogole dawno sie odzywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za wsparcie, tez ciesze sie ze to tak rano, przynajmniej nie bedzie czasu na myslenie o glupotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Dziekuje wam za zyczenia:) Dzisiaj troszke czasu mam zeby usiasc przed kompem,bo wczoraj odwiedziny mielismy,rodzinka przyjechala zobaczyc naszego Eryka.Postaram sie jeszcze dzisiaj wyslac zdjecia na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja matka też próbuje się wtrącać ale już kiedyś jej powiedziałam co o tym myślę. Ale spuchłam po powrocie z małym z przedszkola.Aż mnie piekły stopy. Wcale nie mam apetytu. Zjadłam dzisiaj tylko bułkę na śniadanie. Chciałabym przespać ten czas do porodu. Mam dość. Aż dzisiaj się popłakałam. Jutro jadę zrobić badanie na obecność tych paciorkowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie, ja mam maly problem, maly zjadl o 16tej, potem o 19 marudzil to dalam mu flache, zwymiotowal wszystko, wykapalam go i plakal, dalam mu flache, jadl jak szalony i po 20ml nie chcial wiecej, znow plakal i dalam mu flache, zjadl znow 50ml i znow zwymiotowal i zasnal teraz.. boshe co za koszmar jak nie wiesz co jest maluchowi a on placze a nic innego nie moglo byc procz glodu.. dobrze, ze zasnal..ale stresy.. a ja nie wiem ale mam okropny bol w okolicach pupy :o nie moge sie zalatwic od 5dni chyba gdzie u mnie to nie mozliwe bo zawsze mialam dobra przemiane, czyzby to te hormony na zatrzymanie pokarmu? kurcze dziewczyny rozpakowywac sie!! Milka---daj znac co i jak, buziaki, trzymaj sie i powodzenia ;:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownica widac upaly Eliaskowi doskwieraja, podawaj mu tez herbatke, dzieci potrzebuja duzo wody, a jak bedziesz u lekarza, to niech zaleci Ci mleko dla malego, bo moze to co masz nie podchodzi mu. Na bolaczki odbytnicze nie poradze, ale moze jakies ziola lekko przeczyszczajace bylyby ok?? OK zegnam sie na pare dni, bede informowac co i jak u mnie. Buziaki, i dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i kolejny dzien za nami i jeden blizej do rozwiazania :-) milka pewnie juz jedzie na stol az jej zazdroszcze bedzie miec z glowy ehhh ja tez chce :-) cos mnie stopy pieka od rana jak tylko wstalam tak od spodu ale nie widze zebym miala spuchniete :-O o 9.00 mam wizyte u gina ciekawe co tam wyjdzie ciekawego ide po kawusie i pobuuuuudka bo samej tak nuuuudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki miałam sie wczoraj odezwać ale ten cholerny internet cochwile mi sie wyłancza... Jeju milka kochana ty juz nie długo utulisz małą jak ja ci zazdroszcze... Zaraz ide zrobic sobie śniadanko tylko na poczte skocze zobaczyć zdjęcia i postaram się dzisiaj wysłać moje jak mi to dziadostwo nie padnie...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..40.......x *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...40...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....40...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....37......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........39. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....39.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..39..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....38..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....38............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......36....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...37.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......37...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....37..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN Ewcia24--28.05------2.06-----52----------3200--------Ery k-------------SN bezire 31.05--------7.06---------51----------3000----krystianek---- ----cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim !! Widze ze kolejna z nas ma juz za sobą - Bezire gratki kwiatki !! No i o tej porze to juz chyba Milka tez jest po... Ale super jej... Ja wczoraj znowu bylam na KTG, wszystko ok a lekarz mi powiedział zebym sie na przyszly tydzien szykowała... Oby...Jak oglądam kolejne maluszki, które się rodzą na topiku to dopiero uswiadamiam sobie ze ja tez już lada dzien bede tulic Mikołajka i chyba dlatego codziennie sni mi sie dzidzius :-) Ewcia, sliczniutki twój synus. Przekochany, a brat jaki dumny !! Elektryczna, moze maluszek z upału tak reaguje ale moze tez udziela mu sie twój nastrój ?? Jak tam u ciebie bo dawno was nie czytałam a ostatnio narzekałas na rodzinke... Ciekawa jestem jak obecne mamusie sobie chwalą macierzyństwo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no udalo mi się wkońcu zdjęcia wam wysłać są już pewnie na poczcie teraz ide małemu robić śniadanie i go odprowadze do szkoły odezwie się potem oczywiście jak mi ten internet nie padnie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×