Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

dobry wieczór ale tu dzisiaj pusto, pewnie wszystkie z weekendu korzystacie. Ja niestety sama z dzieciaczkami w domu dzisiaj siedze, mąż już 3 nocna zmianę ma, ale na szczęście jeszcze jutrzejsza noc i koniec. Dzieciaczki wykąpane i już od 21 w łóżkach. Mam nadzieję że mały dzisiaj ładnie pośpi, a może być różnie bo w dzień odsypiał noc to może w nocy już nie będzie chciał spać. Ja też zaraz uciekam do łóżka. Jutro małe święto-Julek kończy miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko chce się przywitać..Wczoraj troche dzień zalatany ale dzisiaj zaraz jedziemy nad morze więc szykuje się zabawa... Miłego dzionka kochane i całuski dla bobasków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj walczę z moja Hanią. Próbuję nauczyć ja ssania smoka. Bo ja nawet nie mogę wstać od niej na 2 minuty.Ciągle przy cycku lub na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skwar...... a mój zacny mąż chce jechać nad jeziorko a co ze mną?:-( szukam kwatery nad morzem w niechorzu bo jedzie mąż z córcią laski dzwonie od rana a tam nic zadnych miejsc wolnych a jak sa to za taka cene ze szok:-( i teraz niewiem co zrobić wysłać ich w ciemno czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas też upał, po tygodniu deszczu zmiana radykalna, co wcale Mikołajowi nie służy... dziś marudzi i ledwo zasnął pół godziny temu... poza tym wszystko ok, coraz mniej czasu na kompa bo on się domaga zabawy ;-) no ale to przecież sama radość... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was kochane:) U mnie powoli sie wszystko stabilizuje,mały skonczy miesiąc w piatek i juz jest taki fajny,usmiecha sie swiadomie. W ogole to mam teraz tyle czasu(zeby nie zapeszyc) w dzien spi baaardzo duzo,tylko je i czasem chwilke pomarudzi,noce tez nie najgorsze chociaz budzi sie częsciej:) Ja osttanio pozwalam sobie z jedzeniem i mały nie ma jak narazie zadnych rewolucji..wczoraj nawet karkoweczka:) Ja bede karmiła jeszcze z miesiąc,bo powiem Wam szczerze ze bardziej sie zmuszam do tego,jakos nie sprawia mi to w ogole radosci,nie wiem dlaczego ..ale przeciez nie bede sie zmuszac. No ale jeszcze do konca sierpnia zamierzam pokarmic a potem butla. To prawda ze to z naszego lenistwa,jednak karmienie piersią jest duzo bardziej wymagające poswięcen..a tak w ogole chce zaczac sie odchudzac a karmiąc niestety nie bardzo moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka_81
witam dziewczynki:) dawno mnie tutaj nie bylo, ale jestem u rodziców i nie mialam dostępu do internetu bo im padł, jutro nadrobie zaleglosci z czytaniem i moze posle na interie jakies fotki dawidka. jest sliczny, grzeczny i dalej karmie go piersią. juz waze tyle co przed ciążą ale chce jeszcze z 5 kg zrzucic, bo i tak wazylam za duzo. a co do antykoncepcji to w środe ide na założenie spirali. dam wam znac czy bolało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC U nas weekend fajnie minal..akurat byli goscie co jeszcze Ninki nie widzieli, a ona juz wita wszystkich usmiechem :D Wczoraj spala cala noc w lozeczku, pomalu ja przyzwyczajam i chyba ja bardziej to przezywam niz ona ;) Co do karmienia to jak dla mnie prostsze jest karmienie piersia niz butelka..w nocy wystawie tylko cyca i juz po sprawie :) Tez bede karmic do wrzesnia, ale to dlatego ze wracam do pracy. 3 miesiace na cycu to chyba niezle. Pozdrawiam , buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Julianek skończył dzisiaj rano miesiąc. Czas gna jak szalony. U nas dzisiaj upał niesamowity więc pojechaliśmy na chwilkę na plażę żeby wiki trochę na piasku poszalała, jutro jak pogoda pozwoli to też się wybieramy tylko tym razem na dłużej bo dzisiaj tylko 40 min byliśmy bo mąż znowu na noc do pracy szedł. Dziewczyny czy wasze dzieciaczki też tak bardzo dużo śpią. Julek w dzień budzi sie tylko na cyca i zaraz potem zasypia (w nocy zdarza mu się więcej nie spać-tak ze 2 godziny w sumie). Zastanawiam się czy to normalne żeby był ciągle taki senny. Pozatym wszystko w jak najlepszym porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane my dzisiaj cały dzien spędzilismy nad morzem bylo super zaraz posle kilka zdjęc na interie.Julia była bardzo grzeczna... goba mała dzisiaj mialam tylko w spacerówce bo w tej gondoli to pewnie by się ugotowała na tym skwarze.... demiluna wierz ja nie wiem moja mała w dzień śpi gdzieś ze 4 godziny łącznie a nie raz ma dzień że owiele dużej za to w nocy budzi się tylko dwa razy na cyca i potem odrazu zasypia.Jak kochana cie to nie pokoji to jak pójdziesz na szczepienia to zapytaj się lekarza bedziesz spokojniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminula, moja mala tak jak Julcia Martusi spi..w nocy budzi sie czasem tylko raz. A w dzien to moze 3-4 godz sie uzbiera :) Dolozylam zdjecie w fotosiku i tez cos posle na interie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Mikołaj skonczyl dzis siódmy tydzień i chyba w związku z tym stwierdził że czas najwyższy dać się matce wyspać :-) miał tylko dwie pobudki - o 0.30 potem o 3.30 i o 6.30 wstał, a teraz sam zasnął w łóżeczku !!!!!! no normalnie szok... odpukać oczywiście... Goba, ja Mikołajka od urodzenia woże w spacerówce i nic mu nie jest tak że myślę że spokojnie możesz... Demiluna, myślę że to nic groźnego z tym spaniem, po prostu udał ci się spioch straszny...jak tylko je i dobrze przybiera na wadze to nie ma co się martwić... no ale pewnie że lekarza warto zapytać... Mój Mikołaj to tak jak Ninka Surfitki - w dzień to mało co śpi... zazdroszczą tym co nad morzem... ech, marzy mi się szum fal... idę na interie, a na motylkach też są najnowsze zdjęcia... Mikołaj uwielbia aparat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helka1979
Czesc dziewczyny, mam pytanko. Kiedy po porodzie zaczelyscie wspolzyc? Ja urodzilam 5 i pol tygodnia temu i nie bedac jeszcze na wizycie kontrolnej wspolzylam z mezem juz 2 razy tak nas ponioslo. Troche boli na poczatku tak kuje i piecze ale nie jest zle jest przyjemnie. Zastanawiam sie czy dobrze zrobilam i czy moze byc cos nie tak? A jakie moga byc przeciwwskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny helka jezeli nic ci nie jest to znaczy ze ok ale lepiej poczekać dłużej niż potem cierpieć. dziewczyny no ja wczoraj uległam mężowi po 5 tyg od porodu no i pisałyście ze zrobiłyście się ciasne a ja znowu jakaś taka luźna w środku aż się głupio poczułam ze tak łatwo wszedł;-);-);-)ale czułam w pewnym miejscu zszycie tej szyjki takie dziwne cosik;-) mój kuba na nutramigenie,cyca dostaje coraz rzadziej a jaka ma ładną buźke hoho niestety ale nici z długiego karmienia a żal mi jak cholera,bo jak go karmiłam piersią to wiedziałam ze jest taki mój i tylko mój a teraz z butlą to mi pada na psyche ze już taki wiekszy i nie potrzebuje tylko mamusi,ze wystarczy ze ktos da mu butle i jest git:-( a ciekawe co z agula dawno nie pisała, jak tak pepek u nich, u nas skwar znowu masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisała mierzejka ze jest z anulka w szpitalu bo ma zapalenie układu moczowego i antybiotyk musi miec 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, cos niewiele piszecie, nie bylo mnie ponad tydzien, myslalam, ze bede miala mnostwo czytania a tu tylko trzy strony przybyly. A nie ukrywam, ze wasze doswiadczenia z maluchami sa dla mnie tez cennym zrodlem wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, ja tez zaczynam sie zastanawiac czy nie przestac karmic. Maz non stop albo w podrozy sluzbowej albo zajety budowa domu, dlatego przyjechalam do Polski na jakies 2-3 tygodnie ale nie bardzo mam co robic, jest upal wiec siedze w domu u rodzicow i sie nudze. Przez to karmienie nie moge sie nigdzie ruszyc; ani na basen ani do sklepow (a wyprzedaze sie juz koncza) ani do kina... nie mowiac juz o wyjsciu na piwo z dawnymi znajomymi. Niby mozna to zorganizowac przy pomocy odciagacza ale to tak duzo roboty, ze wlasciwie nie warto. Z drugiej strony jak pomysle, ze mam pozbawic Lilke najcenniejszego dla niej pokarmu z tak blahych powodow to przychodzi mi do glowy tylko okreslenie 'wyrodna matka i samolub'. Ze sarsza corka wytrzymalam pol roku, tym razem tez bym chciala, tym bardziej, ze w pracy juz wszystko pod tym katem zaaranzowalam. Aj, nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Jestem zalamana,moj maly ma chyba skaze bialkowa,bylam z nim dzisiaj u lekarza i on nie jest na 100 pewny,ale tak to mu wyglada. jeszcze znow dupcia mu sie zaczerwienila,jest taki biedny.bardzo ma czerwone na szyjce i takie plamki na pleckach. a jak u waszych dzieciaczkow wyglada ta skaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia mój miał na czole najwiecej takich brzydkich krostek a jak odstawiłam nabiał to po 3 dniach zeszły ale całkowicie odstawiłam,a wiki ta starsza miała ciemieniuche w głowie i brwiach i to byłą u niej skaza wiec kazde dziecko inaczej ale spróbuj wyeliminowac całkowicie to zobaczysz efekty,no i mój jest na nutramigenie i ma super buźke teraz jak model;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, o co chodzi z ta ciemieniuch a brwiach? Bo moja ma tak jakby jej skorka schodzila z czola i brwi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda Aprilia ze coraz mniej sie udzielamy na forum, no ale to dlatego że mamy zajęcie :-) co do karmienia to sama piszesz, że zrezygnowanie z niego byłoby samolubne - myślę że warto jeszcze pokarmić, przecież to bardzo ważne dla naszych pociech... jeśli tylko możesz karmić, to nie rezygnuj... laktator w dłoń i do ściągania !! a Mikołajek śpi sobie grzecznie, chociaż upał dziś znów potworny... idę coś poćwiczyć bo nie mogę patrzeć na siebie - nie dość że na twarzy trądzik jak sprzed lat to jeszcze tyle zbędnego cielska... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia karmie ale pokarmu mam tyle co ma mały do napicia:-(((niestety ale przez diete mi zanikł bo nawet nie mogłam wedlin wiec duzo mi nie zostało do wyboru no i moze za mało piłam? surfitka a ta ciemieniucha to taka skóra schodzaca troche jak łupież wygląda ale taki mocny-mniej wiecej dobrze opisałam melaniu jak ja bym chciała tak jak wy a tu nic cycki puste niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, które karmią piersią. Jaki macie apetyt? Bo mi sie ciągle chce jeśc. Nigdy nie mialam takiego apetytu. Normalnie szok. A jak jest u Was? Zaznacze ze karmie tylko piersia, nie dokarmiama i nie dopajam i nie uzywam smoczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka, ja tez ciagle miele buzia nic juz nie chudne :( Goba, a co z tym robic? Jak smaruje kremem to troche pomaga..ale moze sa jakies metody na to? Melania, twoj synek to uroczy przystojniak o pieknym usmiechu :) i tez by sie przydalo cos schudnac i pozbyc tradziku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm-----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----26.07- -----4265----53 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------10.07- - ----4550---?? Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---17.07---- ----4750--54.5 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----3.07--- -----3900-----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------22.07------4630---54,5 el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -?? Melania---MIkołaj-------09.06-----3250----58----21.07--- ----5200-----62 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----25.07 - - ----4250---58 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50------??? ---------????-----?? Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----8.06---- ----3510----58 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----18.07-- ----4400-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----21.07-------4760- ---55 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---22.07--- ----?????------53 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????------?? demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----24.07 -------4200-----??? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------3110------?? kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------23.07-------5000---55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie taką chustę do noszenia Hanki i nie umiem jej zawiązać.Musze jeszcze poćwiczy bo nie moge małej nawet na krok zostawic. A tak mialabym ja przy sobie. Bo dom mam zapuszczony jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy jak moj maly ma skaze to ja moge pic jakas kawke?np:rozpuszczalna,zbozowke,albo taka slaba parzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×