Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

gosiek moze to neurodermitis? moj starszy syn ma :-( milka fajnie ci mala rosnie :-) moj juz spi wiec wolny wieczorek...ehh jak ja to kocham :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane.Ja juz po kawce.Dzisiaj mij strszy syn zaprowadzil Jasia do przedszkola ,a ja mam luz. Gosia29,jezeli Twoj maly sie najad to jest Ok.Moj jeszcze do niedawna tez tak mial ,ze zjadal tylko 110-130ml i mu wystarczylo ,tak od 2 tyg je od 160-220 i czasami jeszcze by ciagnal,ale mu nie daje,no juz bez przesady.Gosia ,a Twoj Tobi ladnie przybral ,wiec nie ma sie co martwic. Mowa o fryzurach????????Ja mam krotkie i wlasnie znow sie wybieram do fryca,trzeba podciac delikatnie znow. gosia29,ale Ty walisz fachowymi tekstami!!!!!!!!!!co to jest ta neurodermitis??????Domyslam sie ze choroba skory ale pierwszy raz slysze taka nazwe. Pa narka!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pierwsza witam mamusie mały leży w kołysce i ogląda zabawki wiki w szkole dziedek ją zawiózł więc mam chwilke. o dziiwo mójmkuba dzisiaj obudził się po 3 w nocy pogadał i głodny się zrobił więc dalam mu mleko-a teraz powinien jeść ale strajkuje tak jak gabi-narazie nie woła.może obudził się bo miał to szczepienie wczoraj?o dziwo zupełnie nic mu nie było więc ok. ooo gada sobie-a wiecie jak potrafi głośno wyzywać i gadać szok normalnie-bedzie miał głos donośny za mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry:)) Bartuś jednak ma katareki kaszelek.lekarka przepisała syropek i aerozol do nosa.goraczki nie ma bo dzis mierzylam i mial 35,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc goba ,witaj z rana.Moj tez krzykacz ,glos trenuje!!!!!!!!!!!Moze spiewak bedzie,albo taki krzykacz jak ja.Moj jeszcze spi,od wczoraj 19.00i!!!!!!!!!Ten to ma dobrze!!!! Iza niech Twoj malutki bartoszek powraca szybko do zdrowia,ach te chorobska!!!!!!!!!!!!Taki okres niesprzyjajacy teraz mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylascie dziewczyny?Moj np tak ma,ze jak gada sobie to na rony sposob ze mozna o zozroznic.Np jak gada i cieszy z czegos to tak fajnie radosny jet i smieje sie przy tym,albo nieraz zrobi tak zla mine i gada donosnie jakby sie z kims klocil,albo nie raz takiego biedniutkiego udaje i gada sobie z takim zale jak to mu zle jakby sie skarzyl.Ale to super wyglada,uwielbiam tego sluchac,a najpiekniej mu wychodzi jak sie skarzy,te minki cudowne!!!!Wasze tez tak na pewno maja!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez tak gada na rozne sposoby teraz przewiniety , wyspany, najedzony to lezy se w loczeczku i se cos jakby spiewa :-) dal mi dzisiaj pospac, o 5 sie o flache upomnial a potem zas do wyrka i do 8 pospalismy :-), pewnie i dluzej by sie dalo no ale musialam starszego do szkoly wykopac :-P a neurodermitis to inaczej atopowe zapalenie skory, moj starszy syn to ma :-(, raz jest lepiej raz gorzej, sa to wlasnie czerwone plamki na skorze jakby takie przesuszone do tego swedzace :-(, jest to reakcja alergiczna na cos, ale nie da sie stwierdzic na co konkretnie, u mojego syna musielismy odstawic wszystko co moze uczulac czyli barwniki, czekolada, kakao, orzechy, mleko krowie i przetwory itd, ubrania tylko bawelniane... kiedys mial mocniej teraz mniej wyskakuje mu np jak za duzo ma na raz rzeczy co go uczulaja czyli np za czesto chodzi an basen a tam woda chlorowana wiec od razu mu wyskakuje wiecej tych plamek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia trzeba bylo od razu tak !Dzieki za odpowiedz,atopowe zapalenie skory znam,nie z doswiadzenia ale dobrze orientuje sie o co w tym chodzi. Moj zjadl o 8.30,a od 10.00 juz chrapie ,tem to ma melodie do spania.On tak najdluzej wytrzymuje od1,5 do 2 godzin bez spania.On chyba juz na przyszlosc odpoczywa hahaha,nieglupie myslenie,paaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez juz od 10.00 chrapie a ja aby mam troche czasu zeby przygotowac obiad i chate odgruzowac dzisiaj na obiad mam karkowke z piekarnika pieczona na soli http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,75534534.html do tego kartofle i kappucha czerwona i z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam,lubie karkoweczke,podziel sie kochana,tylko sama nie zjedz za duzooooooo:Przypominam ze diete masz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A u mnie ziemniaczki,tez kapustka czerwona,ja robie na cieplo dodaje przyprawy i z jabluszkiem,a do tego miesko w sosie chrzanowym,ciekawe czy bedzie domownikom smakowalo.Lece bo maly sie budzi!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moja mala od 4 nocy spi od 21 do 6 rano :) mam nadzieje, ze jej tak zostanie. Ona zjada tylko 120 ml co 3 godz. I teraz ma juz tylko 6 posilkow dziennie. W miedzy czasie pije po ok 50-60 ml herbatki lub wody. Ale wedlug mnie duza jest, nie wiem ile wazy, ale na pewno jest dluga. Ubranka na 68 osob sa w sam raz ;) A co do tego, ze dzieci teraz wolniej rosna, to chyba prawidlowo, bo jakby ciagle tak tyly po kilogramie na miesiac, to na roczek mialybysmy dzieciaki z waga trzylatka ;) I tez duzo gada :) A jak ja kapie to cos jej strzelilo od kilku dni i strasznie narzeka..a w tym narzekaniu wychodzi jej takie " mama nieee, mama nieee, o jejejejeje" ;) I tak cala kapiel krzyczy. Jak wyciagne z wody cisza jak makiem zasial. melania wracaj szybko do zdrowia !!!! Mierzejka, nie wiem jak ty sobie radzisz z tym karmieniem..a moze blednie odczytujesz jej sygnaly. Moze wcale nie jest glodna tylko np. chce sie bawic ? Ja nie dalabym rady karmic co godzine, pamietam jak karmilam piersia to wisiala na cycu pol godziny, 10 min odbijanie i co? 20 min na spanie lub zabawe? Niczym nie zageszczam malej mleka, do 4 miesiaca niech je takie lekkie, skoro rosnie i wytrzymuje przy nim 3 h i cala noc znaczy ze jest ok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula mała ssie dość długo ok 20 minut. Dzięki za radę z tym odbicem, choć niedawno sama do tego doszłam, normalnie człowiek po jakimś czasie sam staje się ekspertem w wychowaniu dziecka. Dziś byłam zważyć małą i Ania przez trzy tygodnie przybrała tylko 200 g, ale pediatra powiedziała, że niektóre dzieci tak mają. Trochę mnie to dziwi, bo mała często wisi na cycku. Za dwa tygodnie mam jej podawać już kaszkę SINLAC i deserki, choć nie zagwarantuje to podobnio tego , że waga pójdzie dużo w górę. Mam nadzieję, ze będzie chciała to jeść. Milka twoja Maja super przybiera na wadze, fajnie też, że sama zasypia, Ani zdażyło się samej zasnąć niestety tylko dwa razy. Wogóle jak tak czytam to stwierdziłam, że te wasze dzieciaczki to jakoś tak same się potrafią zająć sobą. Goba, Kubuś nieźle przybrał na wadze w porównaniu z Anią. Melania wracaj szybko do zdrowia i do nas. U nas nocka dzisiaj nie za ciekawa. Ania robiła mi pobudki od godziny 12 co godzinę, czasmi co pół i o 5 już nie wytrzymałam i wzięłam ją do łóźka choć chciałabym tego uniknąć. Żałuję, że mała nie chce jeść flachy, bo może wtedy lepiej by spała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, to jedzenie co godzinne to nie jest tak na szczęście przez cały dzień, ale zaczyna się tak od 16, 17 i trwa do 21. Też jestem już tym bardzo zmęczona. Zawsze zanim jej dam cyca to próbuje sprawdzić o co jej chodzi i jak nic jej się nie podoba i dalej płacze to uspokaja się właśnie przy cycu i niestety najczęściej też przy nim zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----12.09-- -5100----60 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --5900---56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------09.09- - ---6000---?? Merana----Akeksander-23.05---2700------52------28.08---- ---5260---61 Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----19.09- - ----6400---61 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---04.08---- ----5250--57 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----23.09-- - -----5000----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------14.08------5310----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -? Melania---Mikołaj-------09.06-----3250----58----18.08--- ----6300-----66 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51----19.09-- -----7450----64 kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------15.0 9-------7000--64 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----20.08 - - ----5120--59 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-----05.08-- ------5100--58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 MAMA MELI--MELANIA--19.06----2490-----46-----23.09-------5150---- 61 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-------53----23.09-------6240----62 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----23.09-- ----6900-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----25.08-------6400 ---64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 abii........Dorota.......21.06.....3500.....53...12.08.. ......4800....60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????-----?? Beja1981-----Kinga----- 24.06----3710 ----59------14.08-------4570---59 gosiek35--Jacob(Kuba)26.06-----3580-----52-------22.08-- ----5980---59 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----22.09 .------6659----?? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------4820-59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka czytałam ostatnio że jak chce sie dziecko nauzyć pić z butelki to mleczko powinien podawać ktoś inny niż mama - np tata lu babcia bo dziecko czuje zapach mamy i wie że coś jest nie tak i że w pobliżu jest pierś pełna mleka. Mój Julek chyba bardzo dużo je, właśnie wypił 190 ml po 4 godzinnej przerwie|(tyle spał), wczoraj wieczorem podałam mu mleko 2 - tu jest od urodzenia dla głodomorków-ono nie jest zagęszczane tylko dzieciaczek dłużej nie odczówa głodu. I tak mały przespał do 5 nad ranem i teraz 4 godziny bo tak to góra 3 godziny wytrzymywał i to z wielkim trudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ja jeszcze z pol godz i mojego poloze spac na noc nie mam wiele problemu z zasypianiem, najedzony przebrany po,ozony do lozeczka troche se pospiewa i usnie po ok pol godz a najbardziej podoba mi sie ze tyle wolnego mam jak on spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u mnie od 3 dni dziecko jest marudne wieczorami i nie chce spac. Jest śpiąca ale twrdo trzyma głowe i nie położy się, a do tego jest strasznie marudna. Napewno nic ja nie boli jest nakarmiona i przewinięta i na sile nie spi. Dodam że to tylko wieczorem w dzien ładnie mi śpi i nie marudzi cyrk odstawia po kąpieli. Może macie jakieś sposoby na uspienie dziecka dodam ze pieluszka noszenie bujanie przytulanie nie pomaga :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u mnie od 3 dni dziecko jest marudne wieczorami i nie chce spac. Jest śpiąca ale twrdo trzyma głowe i nie położy się, a do tego jest strasznie marudna. Napewno nic ja nie boli jest nakarmiona i przewinięta i na sile nie spi. Dodam że to tylko wieczorem w dzien ładnie mi śpi i nie marudzi cyrk odstawia po kąpieli. Może macie jakieś sposoby na uspienie dziecka dodam ze pieluszka noszenie bujanie przytulanie nie pomaga :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, moj maly juz jak zwykle od 19.00 spi.O 19.00 to on juz jest zawsze tak padniety ,ze musze sie spieszyc ze wszystkim,bo jak zasnie to juz sie nie obudzi,dopiero rano.Zjadl przed spaniem 190ml i zauwazylam,ze jak probuje dac mu jesc co 3godz,to nie chce ,dopiero po 4 robi sie glodny.W miedzy czasie tez pije ,ale nie duzo.dzisiaj wszystkiego razem wypil 100ml. Gosia29 ,zauwazylam,ze nasze dzieciaczki zachowuja sie podobnie.Ja tez nie mam zadnych klopotow z kladzeniem go spac na noc.Najedzony,klade go do lozeczka ,zostawiam przy zapalonej lampce i po prostu sam zasypia i tak spi do rana.Zadnego karmienia w nocy!!!!!!!!!!!! W dzien tez spi ladnie i malo marudzi . Laski zycze przespanej nocki pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek a jak dajesz mleko-w butli?ile ci wypija na dobe mlewka? mój kuba tak jak wasze tez bez problemu w dzień i w nocy i całe noce przesypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Goba , ja karmie butla.piersia karmilam tylko 2tyg.Zjada mi tak od 160-220ml ,a karmie go 4-5 razy na dobe.W nocy oczywiscie nie je.Pierwsze jedzenie tak o 8rano ,a ostatnie krotka przed 19 i potem padniety zasypia.I jak wczesniej pisalam daje mu tak co 3-4godziny,chociaz od wczoraj je co 4godzinki,czesciej nie chce ,i dobrze .Uwazam,ze to Ok.na poczatku idziemy na kontrol ,ciekawe ile wazy??Ale wydaje mi sie ze jest w normie.Dobrze wyglada,ale spaslaczkiem nie jest. A i mleka mu nie zaciagam kaszka,uwazam,ze ne ma takiej potrzeby ,bo najada sie, a niedluga dojda przeciez deserki ,soczki i kaszki.paaaaaaaaaaa pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Ninka tez sama zasypia, po kapieli flacha, i klade ja i sama usnie po ok. 15 minutach i spi juz do rana :) Alkatraz, moze jakas infekcja lub zeby zaczely isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ U nas tez trwa zasypianie, ale to dopiero popoludniowa drzemka :) Kamilka lezy juz w siebie a ja bujam noga Gabrysie w bujaczku , mam nadzieje ze zasnie jeszcze, bo przespala sie z 5 min . Pod oknem wlaczyl sie alarm w samochodzie i koniec spania. Budzi sie przy najmniejszym halasie :( Wieczorm nie mam problemu z zasnieciem, odkladam ja do lozeczka , gasze swiatlo i spi. Ale w dzien nie ma tak dobrze :P . Do poludnia zasypia w wozku na dworze, w domu przy cycku , w bujaczku a nieraz sama w lozeczku. Oczywiscie najpierw probuje w lozeczku, ale jak bardzo marudzi to wtedy kabinujemy :) Mierzejka 20 min to chyba dobry czas, moja ssie ok 10 min , co 3 godz. i klucha jak ta lala. Widocznie taki urok twojej Ani. A moze twoje mleczko mniej tluste i przez to mniej przybiera :) Wyglada na to , ze u mnie sama smietanka :P Iza_ duzo zdrowka dla Bartusia 🌻 Milka ... masz jakies fotki Mayi na necie ? :) Bo na interii chba cie nie ma, albo ja slepa . gosia29 narobilas mi smaka na ta karkowke, chyba jutro zaserwuje na obiad :) , bo dzisiaj ide na latwizne - mam zamrozone pierogi i pyzy z miesem. A poza tym moj P mnie wczoraj podk****il , wiec niech sie cieszy ze wogole jest obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi spi, a Kamilka nadal kreci sie na lozku. Niech ona juz zasnie, bo mam jej dzisiaj serdecznie dosc :O . Na placu zabaw jest mi az wstyd za jej zachowanie- rzadzi sie, wszystkie dzieci musza sie jej sluchac i robic co ona chce :O . Charakterek ma po babci..... :( Ale pracujemy na tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×