Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

elmirka fajne to ale wyglada jak nocnik hihi-ja nie zamawiam szkoda kasy a zaraz z tego wyrośnia wkładam malego w fotelik albo w krzesełko do karmienia i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za miłe komentarze odnośnie fryzurki Agula o tym samym dziś rano myślałam, że nasze dzieciaczki, które są na cycusiu sypiają gorzej, dziś mamy szczepienie, to wypytam się o to częste budzenie , dzisiaj wstawałam co dwie godzinki, Gosiek jak ja Ci zazdroszczę tych przespanych nocek. Martynka to niezła akrobatka z twojej niuni, ja chyba też już zacznę małą zapinać w leżaczku, bo jak ją trzymam na rękach to ciągle się dźwiga do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze goba ales ty zdolna ja nawet nie wiedzialam ze taka wizytowke idzie zrobic :-) mi sie te bumbo tez z nocnikiem skojazylo hihih ciekawe czy maluch bedzie siedziec w tym ja mam mojego w lezaczku, a lezak przestawia sie na rozne pozycje wiec se w tym calkiem wygodnie siedzi no a pozniej krzeselko dokarmienia aaa musze sie pochwalic ze wczoraj maly sie wyhustal na nowym sprzecie :-) ale mial ucieche hihi ja mam taka http://cgi.ebay.de/TOP-2tlg-HUDORA-Babyschaukel-Schaukel-Hochschaukel-6_W0QQitemZ360095810540QQcmdZViewItem?hash=item360095810540&_trkparms=72%3A1282|39%3A1|66%3A2|65%3A12|240%3A1307&_trksid=p3286.c0.m14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wściekła i chce mi się płakać😭. Babka z którą miałam zajęcia na studiach a niestety nie byłam u niej na warsztatach nie chce mi w żaden sposób inny zaliczyć tych zajęć, przez nią stracę cały semestr a mogę go powtórzyć dopiero za rok. To nie wyrozumiała małpa nie mam na nią słów, jeszcze jedyna nadzieja w kierownice tych studiów, dzwoniłam do niej i powiedziała, ze może uda się coś zrobić, ale wątpie w to. A w dodatku wpłaciłam jeszcze teraz 500 zł i poszło to w błoto!!!!! Ale muszę się uspokoić bo jeszcze stracę pokarm, tylko zal mi tego semestru okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całą ciąże się poświęcałam jeździłąm na te cholerne zajęcia, tak dużo mnie to kosztowało a tu przez jednego babsztyla-klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski,wlasnie byla u mnie sasiadka na kawce i se popilysmy ,zjadlaysmy ciach, ja malutkie heheh Moj szkrab wstal o 8.45 ,myslalam ze nie bedzie spal dobrze ,bo zasnal wczoraj o 18.20,ale bylo ok.Przebudzil sie o 5 nad ranem ,pogadal chwilke i spal dalej.Dziewczynki ,chetnie bym pomogla ale nie ma niestety zadnej recepty na spanie i niejedzenie w nocy.Mi P Bog chyba wynygrodzil wczesniejsze nieprzespane nocki ze starszakami heheheheheh. Myluszek zjadl flaszeczke 230ml mleczka i 1,5miarki kaszki ryzowej.Mam w domu kilka sloiczkow kupionych dla niego i np mam marcheweczke z ziemniaczkiem,mam ochote mu to Ci dzisiaj podac ,by sprobowal,ale nie wiem zastanawiem sie,moze nie powinnam,bo on skonczy 4 mies za 10dni,jak myslicie dziewczyny??Podac????????????? Na obiadek zrobie dzisiaj mielone ,mizerie i ziemniaczki,a co ?Malo roboty heheheh Ide zaraz sie wykapac i glowe umyc ,bo wygladam jak upior hehehehe Jeszcze zerkne na NK pa laski!!!!!!!!!!!!! Acha ,przy trzecim dziecku Pan Bog zawsze wynagradza i daruje przespane nocki ,takze do dziela heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki wczoraj minol rok jak zrobiłam tes i wyszły dwie kreseczki a teraz sobi siedze i wspominam ten okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. dziekuje wam wszystkich za zaproszenia na nk i oczywiscie wszystkie przyjete. fajnie was zobaczyc w realu... a wasze bobasy przepiekne.... moj w nocy obudzil sie jak zwykle o 2 zjadl 120 i spal do 7. wczoraj na noc dalam mu jedna lyzke kaszki kukurydzianej. tez bym chciala zeby przespal cala noc a super bybylo gdyby obudzil sie o 7 i poszedl dalej spac bo rano trudno sie wstaje jak na dworze ciemno jeszcze. ale coz uroki macierzynstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi we wtorek minie rok... to byla cudowna niedziela i szokujaca, tyle sie staralismy o baby az wreszcie 2kreski.... i moj maz polecial do sklepu kupil mi kwiaty i .... kubusia. ahhhhhhhhh fajnie tak powpominac i przy tym patrzec sie na mojego syna rozbojnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane babeczki :) U nas nocka :( Mierzejko,agula - dzieci na piersi szybciej trawia pokarm i ich zoladeczki domagaja sie jedzonka,a dzieciaczki ktore jedza mieszanke dluzej trawia,i dla tego pewnie nie sa tak czesto glodne :) ohh te nasze kochane cycolinki :):) tak tylko - masakre dziewczyno przezyłas,najwazniejsze ze Julcia jest juz z toba :) goba fryzurka suuuper,bardzo mi sie podoba. zaraz ide poogladac inne fryzurki,jak mi sie uda :) Ja wczoraj tez wybralam sie do fryzjera,ale zamkniete :( Dziewczynki ja jestem fryzjer :) z zawodu ;) Zawsze cala rodzinke ja obrabiam :) ale tym razem ja sie wybiore na podstrzyzyny :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Goba, czy możesz napisać co dokładnie dajesz Kubusiowi jeść? Muszę wprowadzić coś nowego do jadłospisu poza mlekiem, bo mi Dorcia nie chce jeść. A a propos podobieństw - Mierzejka, zajrzyj na interię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,ja obiadek ma juz przygotowany,Kubus spi,chlopakow nie ma w domku ,mam wszystko porobione wiec pucowac nie musze i przyznam,ze nudze sie troszke............ Piszcie cos to bede miala rozrywke hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zaczac wprowadzanie pokarmow od sloiczkow jednoskladnikowych np sama marchew czy jablko no i soczki mozna podawac mojemu baaardzo smakuje jablkowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to spróbujemy, mam nadzieję, że jej zasmakuje, bo martwię się jej wagą, w porównaniu do Waszych dzieci to moja to jest chudzina. Teraz sobie śpi, a ja piję kawkę. Ale bez ciasta, buuu. A tak bym sobie zjadła sernik, albo lody...Ach i dużo innych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny padniecie:D:D Niadawno ogladalam jeszcze raz mala Martynke,zatrzymalam sie akurat na zdjeciu na ktorym spala i wrocil moj.Zobaczyl fote i sie pyta:oo zrobilas nowe zdjecia dla malej??ja sie smieje i mowie przyjzyj sie lepiej.on patrzy i nic i mowi:czemu mam sie przyjrzec,Claudia spi,ja mu na to ze to nie ona_wierzyc nie chcial:D:D:D:D tatus nie poznal swojej coreczki hahah mierzejka to lipa z ta baba,ale moze na serio tamta kierowniczka cos zdziala.Nie ma rzeczy nie mozliwych.Wiem to po sobie jak i z obserwacji innych.W kuaratorium u mnie w Bialym nie chciano mi uwierzytelnic swiadectwa od reki,bo niby tam procedura trwa 30 dni min 2 tyg trele morele Z godzine razem z mama urabialysmy babke co sie tym zajmuje i ta expresem tego samego dnia wszystko zalatwila z podpisem kuratora wlacznie,a niby nie mozna bylo... Na roku mialam laske co wogole na zajecia nie chodzila nic a nic,oblala 2 egzaminy,byla juz skreslona z listy studentow,ale jak odwolania zaczela slac,nekac dziekana codziennie to ja znow przyjal i nie placila wcale kasy.Ale to wogole agentka byla ehh ja zaraz zaserwuje malej jak sie obudzi i bedzie chciala jesc kleik ryzowy,ale tym razem inaczej nie w butelce ale lyzeczka i zmniejsze ilosc,bardziej tresciwsze a mniejsza porcja jedzonka:)a sobie jak zwykle karotke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirka,camomilla wyslalam wam zaproszenie na nk.:) camomilla to naprawde wasze coreczki musza byc bardzo podobne do sioebie - skoro tatus nie rozpoznal ;) moj Erys ma 4 mc i prawie 3 tyg karmie go tylko pirsia,nie wiem czy mam mu juz wprowadzic posilek staly ? jak sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla ale sie usmialam z tego co napisalas ,za chwile pokaze twoja corcie mojemu mezowi i zobaczymy co powie:P Mi lekarka tez powiedziala ze na poczatek zaczac wprowadzac jednoskladnikowe rzeczy.takze zacznij tak a potem rozszerzaj dietke Ja musze poki co isc obiad robic bo maz do pracy za godzine idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylam u lekarki od brzucho to kazala mi wprowadzic od razu zupki ziemniak marchew pietruszka ciutka soli i ciutka masla zwyklego, moze ze wzgledu na to ze ma alergie na laktoze poki co nie kazala dawac jablka ani sokow. takze niewiem jak to jest naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelona a czemu z sola?przyzwyczai sie tylko do slonego.Ja osobiscie maslo zastapilabym oliwa z oliwek z pierwszego tloczenia,we Wloszech taka jest tendencja w zywieniu maluszkow i wedlug mnie sluszna,co o tym sadzicie? Moja juz kleik wsunela i odpoczywa w lozeczku:)Przybyl nam kolejny lyzeczkowy posilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko troszke kazala ze maslo zawiera cos tam cos, on ma alergie na laktoze w mlekach. ta lekarka to pediatra specjalizacja to brzuszki takze chyba wie co mowi. mam nadzieje.. moj usnal wiec mam chwile dla siebie, obiad gotowy wiec odpoczywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ,moj wsunal kilka lyzeczek marchewki z ziemniaczkiem,na razie wystarczy ,a do konca dnia juz tylko mleczko z domieszka kaszki,a teraz idziemy sie przebrac i pobawic.Pogoda do dupy ,leje!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwazam ze dla maluszka najlepsza jest oliwa z oliwek,tak czytalam i eksperci zalecaja,ale ja podaje na razie potrawki ze sloiczkow,sa sprawdzone ,i ze zdrowych skladnikow BIO paaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Ja swojej do tej pory dałam jabłuszko ze słoiczka ale wszystko wypluła i troszkę marchewki z ziemniaczkiem,tym razem troszke zjadła,teraz pojawiły jej się krostki na brodzie,myślicie że to od marchewki?Odczekam kilka dni i jak jej zejdą to znowu jej dam marchewkę i zobaczę.Dzisiaj też dałam jej soczek przecierkowy z jabłka z domieszką marchewki wsunęła 160 ml,chciałam jej zabrac wcześniej żeby za dużo nie wypiła ale ona aż piszczała jak jej zabrałam,baaaardzo jej posmakował,będe obserwowac reakcję organizmu na ten soczek.Kupiłam dzisiaj bebiko 2R czyli z kleikiem ryżowym,po raz pierwszy jej podam na wieczór,zobaczymy czy jej posmakuje,wasze dzieciaczki już wsuwają więc mojej też może posmakuje:) Dziękuje za zaproszenia na nk od goby i gosi35:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro na szczepienie,muszę iśc z nią sama bo mąż w pracy a ja jestem taka wrażliwa jak ją kłują że chyba tego nie przeżyję :(na 100% będę ryczec razem z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abii, no to mamy kolejne podobieństwo dzieciaczków na forum:) no i widzę, że z wagą też podobnie, nasza Anulka też jest chudzinka, ale jesteśmy włąśnie po szczepieniu i pediatra powiedziała, że Ania już mam taką urodę, najważniejsze, że przybiera na wadze a że mało to podobno ma w genach. Ja mam już podawać zupki z mięskiem ze względu na słabą morfologię tak więc dziś już kupiłąm kremik jarzynowy z cielęcinką i z kurczaczkiem, zobaczymy, czy Ania będzie chciała to jeść, kaszkę sinlac mam dawać 2xdziennie, na śniadanko i na kolacyjkę a jak spytałam czy może lepiej dawać jej mieszankę to pani doktor zapytałą, czy wole zdrowe dziecko czy chce je utuczyć i powiedziała, że do 6 miesiąca najlepiej cyc a później można poeksperymentować więc mnie troszkę uspokoiła. Katrin te krosteczki to raczej od ślinki, Ania też czasami je ma. Podczas szczepienia anulek była dzielna, tak fajnie, bo przed ukłuciem się śmiałą a jak jej baka wkuła to zrobiła minę w podkówkę i zaczęła płakać, ale zaraz przestałą. Mój szkrabek kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×