Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

kurcze pisalam i mi zniklo brrr to na czybciocha.... gosiek lece na kawke szykuj poslalam ci na maila kuchnie i ide sie za malego wziac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Dzisiaj nocka wspaniala :) Erys poszedl spac o 8 a dopiero o 3 wstal na amciu,amciu - szok bo przedtem jak chodzil spac o 10 to na cyca budzil sie o 2. Kawusie juz popijam mniam,mniam uwielbiam! moj narkotyk ;) ide ogladac gosi mebelki potem wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecuje ze porobie fotki,moiej chalpki i wam tez pokarze ;) tylko musze jeszcze kolezanke bardzo mocno poprosic,aby mi z tym pomogla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia bardzo ,bardzo ladnie.ta scianka pieknie wyglada.Fajna kuchenka, ajaki porzadek!!!!!!!!!!!!Ty chyby nie gotujesz w tej kuchni hehehehe Ja tez cos wysle ,ale jak mowilam musze porobic kilka zdjec i zmobilizowac chlopine zeby mi to wszystko poprzegywal hihihi Moj baczek zasnal,a ja ide wypic 2 kawusie. Ja pije tylko rano kawke i dla mnie kawy mogloby nie byc.Nie pije codziennie,a jak juz to wiecej w niej mleka niz kawy heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Ewcia, tak trzymaj kladz go wczesnie spac.Na poczatku moze byc roznie,ale z czasem przestawi sie .Zobaczysz jak niedlugo bedzie przesypial Ci cale nocki.U mnie to juz normalka,mam nadzieje ze Kuba nie wywinie mi juz numeru i nie przestawi sie hehehe,io bylabym niepocieszona tym faktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołaczam sie do kawusi-tyle ze juz wypilam bo zanim to wszystko przeczytalam to kubek zdarzyl sie pusty zrobic:P Surfitka masz pieknie uzadzony dom:)) Jestem troche smutna z powodu mojej niuni.....Niby jest ok ale.... To ze sie w nocy budzi to spoko widocznie potrzebuje sobie zjesc ale wczoraj w dzien to prawie wogole mleczka nie chciala...Wieczore zrobilam mleczko z jedna miarka kaszki ryzowej i wypila tylko 100 ml poczym nie chciala spac.....nie wiem to u niej nieodobne ale przeczytalalm ze wasze dzieci tez sie buntuja? Dalam jej juz jablko z marchewka i wcinala jak szalona:) samo jablko nie bardzo jej smakowalo Pupcia dalje czerwona....a smaruje juz wszystkim co mam ,jutro podejde z nia do loekarza moze jakas silniejsza masc przepisze? A i jeszcze ma na ustach jakis bialy nalot ktorego nie idzie zmyc niczym ....to chyba jakis grzybek czy cos tam podobnego? Ale od czego? Ja juz sama nie wiem... Boje sie ze jak pojde do lekarza to on znowu cos wynajdzie u malej i bedzie musiala brac antybiotyk albo cos.....jestem troche podłamana tym wszystkim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam wolną chwilke to zaglądam tutaj, ale tyle napisałyście wczoraj że nie zdążyłam poczytać. No i na kawusie też się spóźniłam. Martynka jak mój mały dostawał w szpitalu antybiotyki to jego pupa wyglądała jakby ją ktoś wrzątkiem polał. Próbowałam wszystkiego, u nas sprawdził się sudokrem, częste przewijanie (nawet co godzinę) i przemywanie wodą a nie husteczkami. Niestety antybiotyki tak podrażniają skórkę. O słyszę że mały się budzi pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna ciesze ze mowisz ze to po antybiotyku ,bo juz myslalam ze to od czegos innego.....no jej pupcia tez wyglada katastrofalnie:( Teraz spi wiec musze to wykorzystac i sie ubrac bo jescze w pidzamie chodze-az wstyd .... Pa do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynko glowa do gory,wszystko dobrze bedzie ;) a te plamki w Martynki buzce to pewnie plesniawki,przecieraj malej w buzce,co jakis czas rumiankiem,albo w aptece jest specialny taki plyn aphtin.Nie martw sie,lekarz nic juz niewynajdzie,wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia wlasnie to plesniawki a ja nie moglam wpasc na to slowo:P Rumianek? Nie slyszalam ale napewno sprobuje,wiem ze mocz malej bylby dobry ale skoro jej smaruje roznymi kremami ta pupcie to odpada zebym potem jej w buzce smarowac.To brzmi dziwnie,zeby moczem smarowac usta i jezyk ale kiedys tak robiono .I ja musze sie przyznac ze tez tak zrobila jak mala miala jescze zdrowa pupcie a to znikalo no ale teraz zobacze rumiankiem.Dzieki:)) A jakie macie plany na niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynka ja nie wiem ale zasiegnelabym porady lekarza albo poszlabym do apteki ikupila cos na plesniawki,bo na pewno sa plesniawki.W aptece pani da ci cos dobrego.Nie wiem czy plesniawki mozna nazwac stanem zapalnym w buzi ale jesli tak to rumianku bym nie radzila ,ze wzgledu na to ze nie jest po prostu dobry na stany zapalne.Tak mi mowila moja polozna kiedys i gdzies to czytalam.tylko pisze to co wiem ale wolalabym na Twoim miejscu kupic cos konkretnego na plesniawki . U na s obiadek juz prawie gotowy,dzisiaj knedle ,miesko w sosie grzybowym,grzybki do tego oddzielnie i salatka wiosenna.Kuba szykije sie na drzemke!!pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,jak tu pusto :( Ja z rodzinka bylism w lesie i nad woda. Sliczna kolorowa jesien w lesie,wszystkie barwy teczy :) Oskarek sie wyszalal a Eris spokojnie podziwial swiat :) Wstapilismy do rodzicow na kawke i teraz wrocilism. Ja napisalam o rumianku,bo jak myslalam ze Erys ma,to pani w aptece powiedziala mi ze mam nim przemywac malemu w buzce,a jesli nie pomoze to dopiero lekarz przepisze specyfik na plesniawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, moj Erysiu dupcie ma czerwona,pruknal sobie z kupcia a ja nie zauwarzylam i troszke pewnie z ta kupcia byl :( teraz spi,dzisiaj go nie kapie,jak Milka pisala ze dzieci ze skaza powinno sie kapac 1 w tyg.tak ja postaram sie go co 2 dzien kapac. a co tam u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mojej to jednak zabki!posmarowalam jej zelem, dalam czopka i jak reka odjal-inne dziecko!dzis wstalismy o 6,mala przespala 12h.u nas utrzymuje sie nadal sliczna pogoda,wiec urzadzilismy sobie 5 godzinny spacer deptakiem wzdluz morza.oby taka pogoda jak najldluzej byla:)ja przed chwila skonczylam robic przeciery z jablka dla malej.popakowalam wszystko w worki lodu i bedzie spokoj na jakies 2 tyg mysle.na jutro zostala mi tylko marchewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Camomilla, a jak malenstwu smakuje mamine jedzonko? Ja zamierzam obiadki wlasnorecznie przyzadzac dla malej, co wlasciwie podajesz juz malej do jedzenia? Ja tylko jabluszko, lub gruszke, i na noc do mleka 3 miarki kleiku ryzowego. Gosiek jak tam wieczor filmowy? Ewcia, to teraz wietrzenie pupci, i moze sudokrem?? Martynka z tymi plesniawkami, to tez moze lepiej do lekarza- pewnie aftin przepisze, ale jakby to nie pomagalo, a malej czesto sie beda robic, to sa takie bakterie do picia dla maluszkow- to zwalcza tego grzybka. Porozmawiaj o tym z lekarzem. U nas dzisiaj mily dzionek- odwiedzili nas znajomi, porozmawialismy, posmialismy sie, a mala oczywiscie tez brala czynny udzial w spotkaniu, piszczala tak glosno, ze wsumie cala uwaga na niej byla skupiona. Och ta moja mala pocieszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka,moja jest tak zarloczna istota, ze wlasciwie nie robi jej roznicy czy kupne czy robione przeze mnie-je wszystko,choc musze przyznac,ze jak pierwszy raz jej podalam moja marchewke to tak przez chwile sie pokrzywila,ale mimo wszystko zjadla.Kleik jej podaje w poludnie przez smoczek-150ml mleka na to 1,5 miarki kleiku+jablko lub gruszka,nastepne karmienie to z kolei marchewka lyzeczka,a dalej to normalnie mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla to ja moze podam mojej kleik tez w poludnie, bo po co na noc obciazac zoladek, zwlaszcza, ze nie spi po tym wcale dluzej, a na deser narazie owocki. A reszte mleczko. Ja tak ostroznie wprowadzam nowosci, a to dlatego, ze dopiero 2 tyg temu od piersi odstawilam, i mala ma skaze bialkowa A jak Claudia sie chowa, wszystko w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie ktora jest godzina????????????????????????????? No własnie srodek nocy a moja panna jest głodna-przeciez ona powinna w nocy spac a nie domagac sie jedzenia,rozumiem juz o tej 5:00,6:00 ale nie po 3:(:( No cos tu jest nie tak ale nie wiem co mam jej podac na noc zeby spala......wypila juz mleko wiec tez ide spac!!!ale najozniej za trzy godziny znowu pobodka.....dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej martynka kolejne 3 godz minely wiec wstawaj na karmienie :-) na pocieszenie powiem ci ze ja tez juz nie spie :-P a moj maly tak hehhe wciagnol flache o 5.30 i spi dalej a ja jakas wyspana wiec komp i kawka chlopa do pracy juz pogonilam i zas sama z dzieciakami buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem ,jestem sorrki za \"spoznienie\" moja juz najedzona ,kupka zrobiona teraz odczekam 5minut zeby chociaz troche sie jej ulozy w brzuszku bo tak mi wszystko uleje jak ja przebiore.Ide robic kawke ,czy komus jeszcze? Aha! i bułe z dzemem:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz na nogach tyle ze u mnie syrena wlaczyla sie o 6.45-spala prawie 11h.jakby liczac z przerwa na karmienie o 20 to 14h :)180 ml wypite i mala cichutko lezy u nas w lozku,niedlugo bedzie juz spala,czyli wrocila normalnosc-nie ma krzykow,piskow i prezenia sie:) Milka ja mala odstawilam od piersi jak musialam wyjechac do Polski na tydz,10minal juz miesiac.Od tego czasu pije tylko mleko sztuczne,wczesniej pila i to i to.Jest strasznym zarlokiem-zreszta wiadac na zdjeciach.Nie moge czasem z niej jak widzi z daleka butelke i dziubek otwiera zeby jesc-a wlasciwie nie powinna bo skonczyla jesc zaledwie 10 min temu:D Na poczatku tez podawalam kleik na noc jej-pol miarki,ale tez nie spala dluzej po tym,wiec zrobilam z tego pierwsze danie obiadowe. Do kawki sie nie dolaczam,bo jej nie pijam,ale herbatke to chetnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem ,jestem sorrki za "spoznienie" moja juz najedzona ,kupka zrobiona teraz odczekam 5minut zeby chociaz troche sie jej ulozy w brzuszku bo tak mi wszystko uleje jak ja przebiore.Ide robic kawke ,czy komus jeszcze? Aha! i bułe z dzemem:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u nas nocka od 20:30 - 7 a ostatnie karmienie przed 20. byłam u siory na weekend-było sympatycznie-mój mąż był na dorszu 12 sztuk złapanych cała rodzina obdarowana. mój Kubulek w sobote oglądał z panami u siory mecz:-)u wujka na kolanach ja poszłam do góry zrobić tapczan i słysze jak krzyczą jeeeeeest gooooooooooooooool a mój bidulek na tych kolanach podobno aż w góre poszedł ale o dziwi zero płaczu tylko sie rozglądał o co chodzi:-) a potem moje siostra dała mu do possania kość od kurczaka-wyzwałam ją ze to tłuste itd ale powiem wam ze 1 raz widziałam jak się mały trzęsie jak tylko zbliżała-surfitka kochanie nie pomyśl sobie kochana to było tylko tak wiesz nie zebym dawała smażonego nie nie:-) pośle wam później zdjęcia na interie. a wy tu gadu o damkach ach jak ja kocham przestawiać meble malowanie i te sprawy-właśnie naciągam męża na malowanie u nas bo już brudno się zrobiło przez 2 lata;-) a mebelki mam w pokoju u siebie takie klonowe a u wiki sosnowe-ale szukam kupca bo się nie mieszcze i planuje komandora a w kuchni takie tam zwykłe,porobie focie potem to tez przesle bo teraz tapczany nie porobione bo najpierw szkola obowiazek odprowadzenia a potem komp nastepny obowiazek,mały spi o 7 zjadł mleko po 8 zasnął a ja kawke i kafe. dzisiaj na obiad planuje kotlety z piersi surówka i pyrki i tłuszcz z cebulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zamiast piersi wyjęłam skrzydełka-usmaże i ok.na interi zaraz wyśle zdjęcia0domu są niedokładne no i bałagan delikatny i tapczan u mnie nie zrobiony;-)ale wybaczcie. surfitka domek masz przepiękny to jest ten w polsce? gosia29 a ty kuchnie cudo i pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×