Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Dziekuje jeszcze raz za gratulacje:)jeszcze nie spie,leze na kanapie,1 okiem ogladam tv drugim czytam gazete,bo dzis przyszla kolejna paczka z probkami i gazetami dla malej,kompa mam na stoliku bo emule wlaczone-sciagam horrory i bajki dla malej:)tzn horrory to dla mnie zeby nie bylo:D kasia78 no dzieci to niestety=wydatki i to spore:) Martynka12..jestes w szoku,ciekawe co ja mam powiedziec!ostatnio jak glupia nakupowalam ciuchow rozmiar 38 i ciekawe co to bedzie,czy potem nie zrobi sie rozmiar 48:D:Dpfu pfu odpukac czy wy po porodzie nosilyscie pasy lub cos w tym stylu sciskajace?bo ja nie i nie wiem czy to cos daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla tak z ciekawosci moge spytac? bo ty chyba we wloszech ejstes nie? jak tam panstwo placi na dzieci? stawia na polityke prorodzinna? czy kazdy se musi sam radzic? my mamy 154 € na 1 dziecko rodzinnego, a potem jeszcze dochodzi przez rok wchowawczy minimum 300€ a jak matka pracowala przed porodem to i wiecej a jak tam jest? bo w holandii top slyszalam ze strasznie nawet glupie rodzinne daja raz na kwartal i to jakeis byla smieszne pieniadze ale nie pamietam teraz dokladnie ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla no to gratulacje też mnie ciary przeszły ale super gratulacje🌼🌼🌼 mała nawet przy tym katarku była dzisiaj grzeczna tylko na noc wypiła 30ml ale to moja winna bo pół godziny wczesniej dałam jej pić i wybombala 100ml to brzuszek już był pełny.Potem dam jej wiecej to na śpiku zje... kasiu czy to ją swędzi jezeli tak to moja kuzynka miała coś w podobie jak chcesz to się zapytam i wysle ci linka na ten temat.U niej tez lekaz nie wiedzial co się dzieje i miala podawane rózne antybiotyki nic nie przechodziło dopiero jak przeszła na jakąś diete to pomogło.A co było dla niej dziwne to że pojawiło się z nikąd i po tej djecie zeszło.Mam nadzieje że malutkiej szybko przejdzie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cammomilla ja nosilam i nadal nosze gorset wyszczuplajacy ,wydaje mi sie ze efekt jest:) A Wy nie zabezpieczaliscie sie w zaden sposob? Ja mam stracha z gumkami a co dopiero bez!!!!! Mowa o wychowawczym itp....no nie ma jak w zasranej Polsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ja nie dostane ani grosza,tzn dostalam 1000zł becikowgo i do widzenia.Rodzinnego i wychowawczego nie dostane bo przekracza nam okolo500zl na osobe ,kur.... wstyd co za kraj!!!!!No i dlatego ja musze isc do pracy bo z jedna pensja jest ciezko......... Ide zobaczyc na Interie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiu82 to bardzo prosze zapytaj sie tej swojej kuzynki bo ja juz nie mam siły na to wszystko .Julka nie chce jesc ani spac teraz gfada do siebie no i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde cos słabo sie czuje mam zawroty głowy i mi niedobrze ale to chyba przez moja nerwice Jeszcze o dzieci sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to napewno z nerw nie mam juz tego linka ale wejdz w wyszukiwarke na goglach i wpisz lamblie i dużo ci się pojawi na ten temat.Ona własnie to miala a obiawy były bomble takie swędzace z wodą normalnie strasznie wygladalo i swedziało.Okazało się ze to te pasozyty a wszystko wskazywalo na alergie.Nawet hormonami ja faszerowali i dopiero po wizycie u ktoregoś lekarza z koleji kazal jej zrobić badanie na to no i wyszło.Każdy moze być nosicielem tego ale nie liczni mają obiawy jak poczytasz to zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochane uciekam bo jestem padnięta to do jutra papatki kochane🖐️ Ewcia wysłałam ci moze uda ci się obejrzec to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kasie na dzieci szkoda gadac :( nasze kochane panstwo :( - wielce dbaja o nas. kasiu za duzo na glowie i sie na zdrowiu odbija,bo widze ze u ciebie wszystko na raz,wspolczuje. martusia fotki obejrzalam,kol.mi przeslala na maila :) Julenka sliczna dziewczynka,jak pieknie pozuje do zdjecia :) a Kubus przystojniacha :);) Ja dziewczynki zmykam lulu,milej nocki wam zycze,do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cammomilla- GRATULUJE!!!!👄🌻🌻🌻 Az mi sie lezka w oku zakrecila!!!! Supeeerrr!!!! Jeszcze jeden sliczny czlowiek bedzie chodzil po ziemi:) Mierzejka tak sie ciesze, ze z Anulka wszystko dobrze, i ze byla dzielna dziewczynka, a z ta mniejsza nereczka- zaden czlowiek nie jest symetryczny grunt zeby funkcjonowalo wszystko nalezycie. Ja znam osobe ktora ma 3 nerki!!! Wszystkie 3 pracuja, a on sam ma sie jak najlepiej:) Kasiu trzymajcie sie!!! Goba ty chyba Kubusiowi drozdze do tego mleka sypiesz, ale rosnie- chlop jak dab;) Demiluna interesuje cie jeszcze ten przepis na salatke z pierozkami???? U nas dzisiaj super!!! Maya caly dzien byla tak wesola i radosna, az promieniala, do tego poszla spac okolo 19 bez jednego marudzenia. Wczoraj za to byla tak marudna, tak dala mi w kosc, ze o 20 mialam juz dosc wszystkiego. U nas jedzonko tak wyglada: 6- mleko150ml 11-mleko 150ml 14- purre warzywne{2-3 razy w tygodniu z mieskiem] 16- pare lyzeczek gruszki 19- mleko 150ml i jeszcze kolo 24 pije 150 ml mleczka nie zageszczam mleka kleikiem, ani kaszka Za jakis czas to mleczko co pije o 11 bede podawac jako kaszke na gesto z lyzeczki,no i chce oduczyc ja od picia tej flaszki o 24. Dzieci w naszym wieku moga juz przespac noc- ok 12 godz bez jedzonka. Problem mam tylko taki, ze mala nie chce pic wody, a soczkow nie moze, bo ja wysypuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka 12 h powiadasz.... oj cieszylabym sie gdyby moja pospala ze 4 h :) Bylam wczoraj u lekarza z moi m cycusiem. Pierwszy i ostatni raz bylam u tej baby. Na poczatek, bez zadnego ogladania, czy badania piersi od razu wziela sie za przepisywanie antybiotyku , no i ze trzeba bedzie dziecko odstawic od piersi :O . JA, ze nie moge bo mala nie chce butli ( pare dni temu wypila 40 ml, i znowu obrazila sie na butelke :( ) . Pyta sie ile ma dziecko, to mowie 4,5 mies. A ta na mnie prawie z geba ,To po co pani jeszcze je karmi piersia! Przeciez po 6 tyg, to juz nie potrzeba mleka matki, ze powinnam od urodzenia przyzwyczajac ja do butelki . Ale ja chce ja karmic ! No to przez 7 dni bedzie pani sciagac i wylewac pokarm . Kuzwa, 2 lata temu, jak mialam zapalenie , to inna lekarka dala mi anybiotyk , po ktorym moglam karmic, bezpieczny dla dziecka ! Pyta sie co daje jesc malej. Ja jej powiedzialam , ze od 2 dni dostala po lyzeczce kaszki i banana , to myslalam ze mnie wzrokiem zabije, ze niby glodze dziecko . Na koniec wyszla ze mna do poczekalni, gdzie czekal maz z dziecmi i mowi , ze moje dziewczynki wygladaja jak chlopcy :O No i jeszcze musze wam napiasac jak wygladala :P - leginsy w panterke za kolano, bluzka ala mokry podkoszulek, dlugie tlenione wlosy ...... A baba ok.60 !!!!! Jezu , na rure do domu starcow !!! Nie biore tych antybiotykow, robie cieple oklady i prawie mi juz przechodzi :) Wyczuwam jeszcze zgrubienie ale nic juz mnie nie boli ta piers :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camommila gratuluje raz jeszcze :) Zobaczysz za jakis czas bedziesz sie cieszyc , ze tak sie stalo :) A w ciuchy 38 szybko wskoczysz po porodzie, nalatasz sie przy 2 dzieciaczkow to nawet nie zauwazysz jak kilosy poleca w dol. W USA panstwo nie placi NIC na dzieci, nie ma nawet becikowego, zadnych rodzinnych, a po porodzie jest chyba 12 tyg wolnego ( trzeba by Surfitki spytac ) i to chyba tez nie placa 100% .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej babeczki.moj spi jeszcze,a ja juz mleko przyszykowalam. Milka to prawda dzieci nasze juz powinny przesypiac cale nocki,moj spi 13 godzin bez przerwy i nie je w nocy,kazdy sie dziwi jak komus mowie ja sama tez ,bo tamte dzieci byly inne.On tak juz spi od 2 miesiecy,zlote dziecko.Milka odzwyczaj mala od jdzonka o 24,bedziesz miala spokoj,a i dziecko bedzie mialo lzejszy brzuszek w nocy,to zdrowsze.Ja wiem tak mi latwo mowic,bo u mnie wyszlo to jakos automatyczni,bo wiem ze ciezko sie odzwyczaja dzieci od czegos.Dodam ze moj Kuba nawet smoka nie mial ani razu w buzi tak od miesiaca,sam rzucil ten nalog hehehehehe Gosia ja robie chrzciny w restauracji,beda tylko chrzestni,tak wiec spoko,a potem kolacja w domu ,ale tez zamowilam platy z party servis heheheheh,Tylko ogarnac chalupe musze i flaszki kupic heheheh Gosia to u nas na obczyznie spoko,placa za wszystko ,nie????????????A i tak ludziska narzekaja ze sie tak pogorszylo w de,ja tam nie narzekam,zawsze mowie ze nie chcieli by w Polsce zyc,tam nie ma nic. Cammomila,ja nie wspolczjue,GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale jak to przeczytalam,to az mnie samej w gardle scisnelo,jakbym swoj test zobaczyla!!!!!!!!!!!!!!! A ty jestes taka lacha ,ze w 38 na spokojnie wejdziesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Na pewno wrocisz do formy,troche wysiku to kosztuje ale nie martw sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach,ja tam gorsetu nie nosilam po zadnej ciazy,teraz po kubie chlop kupil majtki obciskajace ale zalozylam je moze z 5 razy,ale nie mam faldow ani rozstepow,na bokach tez fald nie mam.Juz prawie doszlam do formy,a sumie figure mam normalna,ale jeszcze male niedoskonalosci,tak z 5 kilo chce jeszcze,ja nigdy nie mialam problemow z brzuchem ,zawsze mialam plaski i taki umiesniony jakbym nigdy nie rodzila,a nie cwicze w o gole,za to mi wchodzi w nogi bardziej i tego musze pilnowac.A ty kamila nie pekaj,moze schudniesz tak potem przy dwojce ze 36 bedziesz nosila hehehe Agula,olej tego lekarza!!!!!!!!!!!!Glupia bab jakas,a z tym karieniem piersia co Ci powiedziala,to zalamka!!!!!!!!!!!!!Nienormalny babsztyl,az sama sie wkurzylam!!!!! Zapraszam na kawke!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he dziewczyny camomilla gratulue co do pieniędzy to należy się becikow ale est jeszcze jeden tysiąc od panstwa ale o tym nie informują. Jak idziecie na wychowawczy to tracicie swoe dochody i żyjecie tylko z pensji męza wiec zmiejsza sie dochód. Ja na wychowawczy jak pójde dostane jeszcze 1000. i rodzinne. Dowiedzcie sie dokładnie u was w urzedzie miejskim. Wiem ze trzeeba miec zaswiadczenie ze skarbówki ( na to czeka sie 2 dni) i jakies jeszcze papiery dokładnie nie pamietam co. Ale wystarczy byc na wychowawczym miesiąc aby go otrzymac. Przynajmniej u nas jest tak. To sie nazywa zapomoga jednorazowa. U nas oki mała waży 7600 i żarłoczek z niej jest w sumie nie zjada zadużo jej jedzonko wyglada tak. 7-mleczko 150 10-11 zupka słoiczek 14- mleczko 150 17-mleczko 150 20-2:30 mleczko 150 1-mleczko 150 czasem nie zjada mi całego mleczka ale godzinowo pilnuje zeby i musi dostac. Za to z deserkami jest problem nie smakują jej i nie chce mi jeść. Zamiast owoców woli coś konkretnego tak jak ja zamiast owoców lub słodyczy wole schabowego Hahah. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie ide na kawe bo mały ogląda bajki znowu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cammomilla gratulacje!! dzis ide do lekarza z Bartusiem bo cos pokasluje niech oslucha go.mały tez nieduzo je bo przewaznie 120 czasem zdarzy sie 150 chyba musze dawac mu juz caly czas 150 zeby zoladek mu rozepchac troszke,a tak to je jeden deserek dziennie,i 160 ml kaszki.a mleczko co 3-3,5 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka,moj jeszcze spi, a ja zamiast sie cieszyc to czekam az sie obudzi ,bo jedzonko czeka!!!!!!!!!!!!! o 7 przebudzil sie na mala chwilke ,pogadal ja polecialam zrobic butle a on w tym czasie zasna i tak jest prawie zawsze z tym jego spaniem,on zawsze zasypia sobie rano jeszcze i tak chrapie do 10,co za leniuch z niego rosnie hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u nas nocka oki pobudka na cyca o 3-6 a wiec moze byc,nie to co wstawanie co 2 h :( jak ja bym chciala zeby moj maly tak przespal chociaz raz w tyg. 12 h :) boze agula ale do babsztyla trafilas,szok :( a corunie to przeciez slicznotki,glupia franca,tej babie to chyba sperma na oczy poszla i nic juz nie widzi :P iza duzo zdrowka dla Bartusia gosiek zasdroszcze ci snu Kubusia :) zeby moj Erys tak chcial spac,bym sie nie pogniewala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia,on mi psuje caly plan dnia hehehehjesli chodzi o karmieni albo wyjscie do przedszkola z jasiem,dlatego jasia zaprowadza nieraz bartek,a dzisiaj zostawilam kube samego bo spal i obrocilam w 10 min,na szczescie mam b blisko. No rozumiem jakby do 8 albo 9 pospal ale juz 10 jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!I tak jest czesto,bo on przebudza sie tak po 7 i potem w sekundzie znow zasypia oooooooooooooooooooooo slysze budzi sie ,no w koncu!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuuuuuuuuurka!!!!!!! Falszywy alarm,on jeszcze spi,teraz to juz mi sie smiac chce,ide zapalic i zaraz go budze,a tak mi szkoda bo slodko spi sobie,ale juz pozno na pierwsze jedzenie,a potem wyrobic sie w godzinach karmien nie moge ,bo znow o 20 idzie spac na noc.W sumie to dzieki ci Panie Boze !!!!!!!!!!!!!!,Bo jak sobie przypomne noce z Jasiem to ,az sie wszystkiego odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie sie dzieje !! Camomilla, serdecznie gratuluje dwóch kreseczek... mi też, jak częsci dziewczyn, ciarki po plecach przeszły... od razu wszystko wraca... rok temu o tej porze byłyśmy w zupełnie innym świecie :-) na pewno poradzisz sobie świetnie - nie zdązysz wyjść z wprawy ;-) Mierzejka, teraz dopiero doczytałam o Ani... ale grunt, że wszystko z nią dobrze, zdrowie dziecka to skarb matki... duża buzia dla Anulki... u nas nocki coraz to gorsze, zamiast lepsze... jak zaśnie o 19 to już o 20 pobudka, potem około 22, północ, 2, 4 i 5,30 pobudka... kiedys lepiej sypiał... on cały czas jest tylko na moim mleku to może po prostu musi więcej jesć w ciągu doby... jeszcze miesiąc chce tak pociągnąc, żeby pł roku mu stuknęło i będe podawać kaszki i zupki... w pracy nadal ok, jestem zadowolona... buziaczki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dwojga zlego pewnie to spanie kubusia lepsze niz pobudki Jasia :) Melania mi sie wydaje ze cycusiowe dzieciaczki sie budza czesciej w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek ciesz się, że Ci tyle śpi. Skoro się nie budzi to chyba nie jest głodny. Chciałabym, żeby Kajcia spała chociaż do 8, a ona najpóźniej przed 7 już się budzi, a chodzi spać między 19, a 21, zależy o której się obudzi popołudniu i o której kąpiel. Czasem zasypia przy butli, a czasem trzeba jej pośpiewać, bo ona chętna do zabawy się robi. Agula trzeba było opieprzyć tego babsztyla, dobrze, że jej nie posłuchałaś. Mierzejka super, że z Anulką wszystko ok. Camomilla kurcze jak to przeczytałam, to miałam dreszcze na całym ciele. Gratuluję serdecznie, na pewno będzie wszystko ok. Choć ja sobie nie wyobrażam tego. I wcale nie chodzi tu o nas, tylko warunki mieszkaniowe. Mieszkamy u teściów w jednym malutkim pokoju, byłaby tragedia, bo z pensji męża nie starczy nam na wynajęcie czegoś lub kredyt. Dlatego perspektywa jakaś dopiero jak ja do pracy pójdę. Kajusia właśnie mi się obudziła, włączyłam jej babyradio i słucha sobie. Zaraz biorę się za sprzątanie, Kaja lubi na to patrzeć, dlatego jak śpi to zajmuję się sobą, a jak się obudzi to biorę się za robotę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane u nas nocka była ok małej już lepiej z tym katarkiem zasneła o 20 i o 7:30 musiałam ją budzić to też przesypia prawie 12 godzin tylko na spiku dokarmiam ją koło 23 pewnie nie długo musze z tym skończyc... Ewcia dzięki🌼 Agula faktycznie ta baba porypana takie to już dawno powinny z dupami na emeryturze siedzieć w domu a nie leczyć.Coś mi się wydaje że ona to dzieci nie ma bo jak by miała to napewno była by inna. moja niunia z jedzeniem ma tak 8-cyc 9:30-cyc 13-cyc 14-pół słoiczka zupki 17-cyc 18-pół słoiczka deserku 19:30 cyc 23- cyc Kurcze coś dużo tego wyszło hi hi hi no i pije raz więcej raz mało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43---- 07.11-- 6140 ----62 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-----28.07 -- 5900 --- 56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52----03.10- --6400-- -?? Merana----Akeksander- 23.05---2700-----52----28.08----5260--- 61 Milka76------Maya--------03.06---3360-----50----19.09- --6400--- 61 camomilla_22-Claudia-- 03.06.-- 3980-----52--- 07.10---7200-- 64 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51---- 23.09---5000----?? martusia 82-Julia------- 08.06--- 3260--- -?------02.10-- -6580----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06---2850-----57---- 17.10-- -5280--- -? Melania---Mikołaj------- 09.06---3250---- 58--- 29.09-- -7400-- -74 gosia29----Tobias-------10.06----3440--- -51----19.09-- -7450-- -64 kasia78----julcia--------11.06----2800--- -52--- -15.09--- 7000-- 64 Kirysek---Tomaszek....12.06... 3920.... 55.....23.07. ..4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490-----55-----10.10 - -6440-- 66 Alkatraz---Hanna--------18.06---2900-----50-----05.08-- -5100-- 58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190----53---- 31.07--- -4550---59 MAMA MELI--MELANIA--19.06----2490----46-----23.09-----5150-- 61 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-----53---- 23.09-- --6240---62 goba-------kubuś---------21.06---3600-----59----23.09-- --6900----?? agula -----Gabrysia------21.06---3460-----51----25.08-----6400 --64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420----53--- 30.07--- -4450---60 abii........Dorota.......21.06....3500.....53.. .06.10.. ..5700...60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59-----???? -------????-----?? Beja1981-----Kinga----- 24.06---3710 --- -59-- 14.08-----4570---59 gosiek35-Jacob(Kuba) 26.06----3580-----52----09.10-----7150--64 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???----22.09 .--6659----?? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57----24.07- -5250- - 59 Ollas--------Weronika----13.06---4070----57-----09.10--- -6370---?? ewelona....MACIUS.....18.06....3150....55....20.09....68 00..??? my juz po lekarzu,jest wszystko w porzadku.dostalismy skierowanie na badanie morfologii i zelaza jesli zelazo bedzie w normie juz hemoferu nie bedzie musial brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak sie mylilam z tym spankiem cycusiowych bobaskow. martusia dobrze ze Julenka ci tak fajnie nocki przesypia,super ze juz jej katarek przechodzi :) buziaczki dla niej 👄👄 iza super ze Bartus zdrowy :) moj maly teraz wstal wiec dostanie cycusia ;) i ja bede sobie sprzatac a Erys bedzie sie przygladal,podobnie jak elmirki Kajunia moj Erys lupi patrzec jak mamusia sprzata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz posprzątałam a mały patrzył tak jak u elmirki i ewci własnie zjadł kaszke i śpi 2 drzemka dzisiaj a ja jeszcze tylko powiesze jego pranie i na mopie polatam bo szok mam kurz w każdym kącie-niecirpie robic na mokro podług buuuuuuu zajrze potem elmirka ale kajcia słodko je stopki-mój chyba za gruby do nie dosięga albo nie umie chwycić???a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu tylko na chwilkw, bo mała jakaś marudna i ciągle tylko by na rączkach chciała Melania To chyba Ania z Mikołajkiem się dziś w nocy zmówili bo u nas dziś pobudki w takich samych godzinach!!! Canomilla tez mi ciarki przeszły jak przeczytałam, że jesteś w ciąży, gratuluje i trzymajcie się cieplutko Goba co do jedzenia stpek Ania posiadłą tą umiejętność tydzień temu, więc myślę, że twój Kubus też wktótce zacznie wkładać stópki do buzi, a łapie się za kolanka, bo to od tego się zaczyna kurcze popisałbym, ale moja marudA MI NIE DAJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43---- 19.10-- 5915 ----62 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-----28.07 -- 5900 --- 56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52----03.10- --6400-- -?? Merana----Akeksander- 23.05---2700-----52----28.08----5260--- 61 Milka76------Maya--------03.06---3360-----50----19.09- --6400--- 61 camomilla_22-Claudia-- 03.06.-- 3980-----52--- 07.10---7200-- 64 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51---- 23.09---5000----?? martusia 82-Julia------- 08.06--- 3260--- -?------30.10-- -7140----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06---2850-----57---- 17.10-- -5280--- -? Melania---Mikołaj------- 09.06---3250---- 58--- 29.09-- -7400-- -74 gosia29----Tobias-------10.06----3440--- -51----19.09-- -7450-- -64 kasia78----julcia--------11.06----2800--- -52--- -15.09--- 7000-- 64 Kirysek---Tomaszek....12.06... 3920.... 55.....23.07. ..4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490-----55-----10.10 - -6440-- 66 Alkatraz---Hanna--------18.06---2900-----50-----05.08-- -5100-- 58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190----53---- 31.07--- -4550---59 MAMA MELI--MELANIA--19.06----2490----46-----23.09-----5150-- 61 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-----53---- 23.09-- --6240---62 goba-------kubuś---------21.06---3600-----59----5.11.--- 8140---67 agula -----Gabrysia------21.06---3460-----51----25.08-----6400 --64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420----53--- 30.07--- -4450---60 abii........Dorota.......21.06....3500.....53.. .06.10.. ..5700...60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59-----???? -------????-----?? Beja1981-----Kinga----- 24.06---3710 --- -59-- 14.08-----4570---59 gosiek35-Jacob(Kuba) 26.06----3580-----52----09.10-----7150--64 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???----22.09 .--6659----?? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57----24.07- -5250- - 59 Ollas--------Weronika----13.06---4070----57-----09.10--- -6370---?? ewelona....MACIUS.....18.06....3150....55....6.11...7300...69 my wczoraj bylismy na szczepieniu i wazy 7300, w ciagu 1tygodnia przytyl 200gram....szok... a tak to nic ciekawego nie ma, maciek łobuzuje ... comomilla -gratuluje bardzo, bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×