Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Agula , u ortopedy dzieciecego. Mial kupe roznych dyplomow na scianach. Jakis specjalista, nawet wycinki z gazet i td. za osiagniecia ;) A Nine ledwo co dotknal, poswiecil jej 2 min. popatrzyl na zdjecia rtg, pomachal nozkami i powiedzial ze jest zdrowa. I dla swietego spokoju kazal przyjsc za 3 miechy. I nie poszlam, bo patrzyl na mnie jaknym miala kuku...wybrala sie baba ze zdrowym dzieckiem do szpitala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na szczęście tylko infekcja kataralna i nic w oskrzelkach nie ma, mam nadzieję, ze tak zostanie. Mamy brać Cebion i dwa syropki na odkrztuszanie. Zapytałam lekarkę, czy to w porządku, ze Ania nie rwie sie do raczkowania a ona mnie uspokoiła, że jest wszystko z nią w porządku, napięcie mięśni ma według niej ok, no i powiedziała na Anulkę, ze jest bardzo żywą dziewczynką(kręciłą się tam okropnie, że nie mogłam jej ubrać, mój mąż musiał mi pomagać). Powiedziała, że Ania po prostu rozwija się inaczej ale to nie znaczy że nieprawidłowo, uff, troszkę mnie uspokoiła Goba trzynaj się, oby Kubulkowi się polepszyło Agula biedna Gabi z tymi nawracającymi infekcjami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was widze ze wszyscy prawie chorzy... zdrowka zycze dla duzych i małych.... u nie tez w domu szpital na kólkach i młody i stary chory....tzn maciek spikow ciag dalszy nic lepiej nic gorzej ale na szczescie na oskrzela chyba nieidzie gorzej bo niema goraczki ani kaszlu... mąż tez chory spiki, gardło jutro do lekarza go wysyłam bo od poniedziałku faszeruje go lekami, mlekiem z czosnkiem i nic mu nie przechodzi a głownie chodzi o macka zeby jemu gorzej niebyło... u nas w rozwoju zaczeło cos ruszac do przodu....pomału ale chyba cos bedzie z raczkow.... jak siedzi i zabawka poleci mu gdzies dalej to podpiera sie na rekach, jedna noga juz zgieta jest w tył ale jeszcze niewie co z ta druga ma robic, i tak stoi bidulek bo niewie co dalej robic anie umie wrocic do siedzenia.... takze chyba cos sie rusza u mojego prozniaczka... a kosi kosi tak pieknie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisalam :P , mialo byc Podiatrist-Foot ;) specjalista od kolan, piszczeli i stop , jakby nie mogl zbaczyc jej zwykly ortopeda dzieciecy :O Mierzejka, dobrze, ze u Ani obeszlo sie bez antybiotykow, a ty troszke spokojniejsza jesli chodzi o rozwoj :) Ewelona, duzo zdrowia dla meza i Maciusia !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, ten nasz byl specjalista od kregoslupa i bioderek. :P Maja tu niezle specjalizacje. Ale z drugiej strony uwazam, ze to dobrze, bo jak cos jest do wszystkiego to do niczego ;) Mierzejko, ciesze sie ze omijaja Anulke antybiotyki. I od dawna wiedzialam, ze Anulka sie dobrze rozwija :) A kazde z naszych dzieci rozwija sie wlasnym tempem i troche inaczej :) Ale wszyskie dobrze :D Podobno zdrowe dziecko ma czas na chodzenie do konca 18 m.z. Wiec jeszcze duzo wodu moze uplynac zanim rusza. Ewalona, no to jak Macius wystartuje to oczy dookola glowy ;) Nina tez sie kreci jak baczek. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pierwsza ?? no to stawiam herbatke zieloną z pigwą :) jest pyszniutka... nocka nawet w miare - tylko 2 pobudki na jedzonko, spanie do 6 rano... generalnie jestem wyspana... wczoraj Miko nabił sobie pierwszego guza, jak byłam w pracy... wspina się wszędzie i ciężko go upilnować... zresztą same wiecie... Mierzejka__super ze to tylko katarek, nawilzaj powietrze i odciągaj smarki a powinno byc ok... Surfitka, Agula__ wy juz o bucikach ?? ja na razie nie zakładam zadnych bucików, ani kapci - mały smiga w rajstopkach - a powinno się zakladac buciki jak się dziecko prowadza za ręce ?? sorki za moją ignorancję... Ewelona__zdrówka dla całej rodzinki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Melania to ja poproszę zieloną herbatke :) Fajnie że dziś się wyspałaś :) 👄 dla Mikołajka mierzejko ciesze się bardzo że to nic poważnego i dużo zdróweczka dla Anulki 🌻👄 ewelona dla całej rodzinki zdrówka 🌻👄 surfitka,agula ja Erysiowi jeszcze bucików nie kupiłam takich do chodzenia,ma tylko takie mięciutkie,cieplutkie do raczkowania ;) Wczoraj Eryś zrobił sam parę kroków,bez trzymania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie! Melanio jak nocka lepiej troche? Buciki chce takie jej kupic, to sa takie do raczkowania http://www.baby-walz.com/SyEngine.php?Act=97554&Do=97740&_SSL=0&pNummer=1090 a potem cos sztywniejszego, jak juz zacznie pierwsze kroczki stawiac. Mierzejka kurujcie katarek zeby szybko minal. U nas jakis szczegolnych postepow nie ma, mala pelza, a gdy przyjmie pozycje do raczkowania, to zrobi pare kroczkow, i siada a ta sztuke ma opanowana na rozne sposoby. Do wspinaczki cos tez jej sie nie spieszy, ale to mnie akurat nie martwi, niech trenuje miesnie na pelzaka;) Ciesze sie, ze psychicznie super sie rozwija, powtarza wszystko co jej pokaze;) Pogode dzis mamy piekna, maz ma wolne, wiec jedziemy wkoncu wybrac jakies kafle do lazienki- u mnie ciag dalszy remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dla Eryczka za samodzielne kroczki, pewnie dumny byl ze swoich osiagniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka Eryś pewnie nawet nie wiedział o co chodzi,ja trzymałam go na rączkach i postawiłam na podłoge a on stał i nagle ruszył do przodu,Oskarek zaczął bić brawo i Eryś wtedy bach na dupcie ;) Kurcze dziewczynki jak to fajnie wyglądało :) dumna byłam z mojego synusia :D Co do pogody to szkoda gadać :O brrrrrrrrrrr :O Milka życzę udanych zakupów,jak będziesz kupywała płyteczki do łazienki to proszę kup i dla mnie ;) a tak na marginesie współczuje remontu :( My naszczęście już mamy troszke za sobą,jeszcze pozostał jeden pokoik i łazienka na poddaszu :( ale z tym narazie nam się nieśpieszy. Kurcze przez tą góre to ja nie wyrabiam ze sprzątaniem :( wszędzie bałagan,no ale dzieci mają się gdzie bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia mnie tez remont przeraza, a bedziemy jeszcze malej pokoik robic, ale z tym jakos tez mi sie nie spieszy, wole jak jest z nami w sypialni, bo ten jej pokoik na drugim koncu mieszkania, no ale dziecko rosnie i trzeba bedzie sie za to zabrac. Czekam na ciepelko, i ogrodek tez sie prosi aby cos zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,a u nas wrrrrrrrrrrrrrrrrrr Jeszcze takiej nocy w swoim calym zyciu przy trojce dzieci nie mialam:P Maly spal po pol do godziny i sie budzil,nie wiedzialam co robic doslownie,na koniec wyladowal w wozku i tak spal do rana tez z przerwami,to jego pierwsza nocka w wozku od dnia narodzin:( Mial goraczke,ma katar,ale lekki,nie dokuczal mu,bardzo plakal i mysle ,ze to zeby,tak wygladalo jakby cos go bolalo.Za to w dzien jest pogodny zawsze i nie marudzi,nie narzeka na zeby tylko w nocy juz kilka razy.Ma bardzo spuchniete dziaselka i przebijaja sie kolejne,ida jak burza:) Zdrowka dla chorowitkow,u nas tylko katarek,nie ide do lekarza,bo tam dopiero cos zalapie,ale widze ,ze sie nie pogarsza,wiec na razie lecze sama.Jas tez ma katar i kaszle troche,ale tez podaje na razie sama syrop. Gratki za postepy.Ewelona zobaczysz jak Macius ruszy zaraz.Moj juz opanowal do perfekcji siad z raczkow i z siadu na raczki,cwiczy pieknie,chce stac ale sam tylko do kolanek sie podciaga,ale to kwestia czasu widze,no i raczkuje do tylu hehehehe,o pelzaniu jescze nie zapomnial:) Jest strasznie zachlanny hehehe,wszystko zabiera Jasiow,wszystko chce,a jak tem mu nie da to wrzask,musze go tego oduczyc,bo pozniej bedzie ciezko,nie mozna ustepowac:P My buciki tez mamy ,ale zakladam tylko na spacery,w domu buszuje w skarpetach albo kapciuszkach skarpecianych. Ide wypic kawke,bo tak na dobre zasnelam o 5.03 a wstalam o 8 rano.Ech ten moj Kubol,a taki grzeczny byl zawsze w nocy,niech te zebiska juz wyjda,najlepiej wszystkie naraz,bedzie z glowy:P:P:P zapraszam na kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek ha, ha to Kubus nie taki spokojny za jakiego go mialam;) Moja mala tez lazi w kapciuszkach z gumowymi ABS-ami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj spi teraz bo zarwanej nocce:):):) Kochane wspolczuje remontow,my robilismy 2 lata temu.zmienialismy podlogi w pokojach.plytki w korytarzach i kuchni,no i przerabialismy strych na pokoj,trzeba bylo zbudowac schody drewniane,jessssssu ile mnie to nerwow kostowalo no i kasy hehehe Ale w maju znow mala zmian,bo zamowilismy sobie kuchne nowa po zabudowe,wie tez male przerobki itp. no ale juz przyjada fachowc wiec zrobia to w jeden dzien,ale ulga!!!!!!!!! Jeszcze raz wspolczucia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ty sie nie smiej heheheheheheh,bo dla mnie to koszmar byl.juz chcialam normalnie wyjsc i go zostawic w tym placzu ale serce nie pozwolilo. Kurcze,on super grzeczny jest,mam porownanie w dzieciach:P:P,to te zebiska teraz jakos daja nam we znaki,wczesniej nie tylko teraz,bo kurde ida chyba wszystkie naraz heheheheh Boze mam nadzieje ,ze dzisiaj bedzie lzej w nocy Ale mi numer wykrecil,a myslalm ze cos takiego,jak nie przespana noc nmnie nie trafi.Teraz was rozumiem,niektore mamusie oczywiscie. Przeciez on zawsze jak susel spal i sam zasypial,niech te zebole wyjda ,bo zwariuje.Naprawde bardzo plakal w nocy skoro moj pan nawet sie przebudzil i slysza,bo tak to on nawet nigdy nie zauwazyl,ze maly sie czasami przebudzil i zaplakal,a dzisiaj doznal tej przyjemnosci hehehehe:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek - raczkowanie do tyłu jest jak najbardziej OK:) Tak sie to zaczyna;) A co do wstawania z pozycji leżącej, to moja Ola praktycznie tego nie robi. Czasem, na przewijaku, jak chce się wywinąć od przewijania:) Ale jej po prostu wygodniej siadać z raczków, to też normalne:) Surfitko - wg rad Zawitkowskiego buty powinny trzymać się dobrze w kostce - sandałom wystarczy tam pasek, a podeszwa musi się zginać w 1/3 długości (tak bliżej palców) Kurcze, ja Was czytam tylko w pracy, na pisanie nie bardzo mam tu czas, a w domu remont na całego. Skuli mi tynki te z grzybem i wogóle pełna rozpierducha:/ A potem jeszcze łazienka, ocieplenie i elewacja.... Masakra jakaś:( Amerykanki - jak patrzę na te Wasze buciki, to normalnie Wam zazdroszczę. Nie dość, że takie fajowskie, to jeszcze takie tanie!!! Ja kupiłam Oli takie półbuciki na rzepy ze skórki i zapłaciłam ponad 100 zł:( No i przemilczę fakt, że moje dziecko drze się w niebogłosy jak jej zakładam buty.... Mam nadzieję, że to kwestia przyzwyczajenia, bo do tej pory nie nosiła. Wszystkim chorowitkom życzę dużo zdrowia!!! Gratulacje za wszystkie nowe osiągnięcia🌼 I wracam do roboty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek dużo zdróweczka dla Kubusia 🌻👄 oj bidulko to synuś dziś dał ci w kość :( oby tylko był to taki jednorazowy wybryk Kubunia. Milka ja uwielbiam odcienie pomarańczy i kremiki ;) a ty co proponujesz ? w jakim kolorku chcesz mieć łazieneczkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek ja poproszę kawke,ja wyspana jestem bo mąż wstaje w nocy do Erysia a pobudke ma o 3 na mleczko. Rano wypiłam herbatkę z Melanią a teraz czas na kawusie ;) gosiek masz coś do kawusi ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas nocka super bo wczoraj to była katastrofa...Mała teraz zasneła a ja na chwilke się przywitać wpadłam i zmykam do sprzątania. duże gratki dla Eryśa za kroczkia🌼 Melania super że sie wkońcu troche wyspałaś może teraz Mikołajek da ci trochę lepiej sie wyspać... Zdrówka dla wszystkich chorowitków❤️ Biedny Kubolinek żeby te ząbki szybko wyszły 🌼 Co do bucików to ja też w domu małą mam w skarpetkach albo w rajstopkach a jak wychodzimy to ma buciki. Takie sztywne w kostce też kupie małej jak zacznie kroczki stawiać sama ,bo ta nóżka jej tak szybko rośnie że jak teraz bym kupiła to się boje że na potem nie trafie z rozmiarem.. Ja narazie o żadnym remoncie nie mysle bo gdzieś koło pazdziernika będziemy zmieniać dom.Mamy teraz dwie sypialnie a chciała bym żeby Juleczka miała też swój pokój więc przeprowadzka obowiązkowa.Własnie się pomału rozglądam zobaczymy co się trafi...Dobra kochane zmykam i miłego dzionka wam życze buziole pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia,no pewnie.Serwuje specjalnie dla Ciebie nalesniczki z serem o smaku waniliowym i bita smietana,ale ja nie jem heheheheh:) A dla chetnych,a szczegolnie dla Aguli,bo wiem ,ze ona lubi na obiadek pyszny zurek na bialej kielbasce,ktora robila moja tesciowa,super smaczna. Agula,poslalam juz zurek do ciebie DHL-em moze lepiej samolotem powinnam poslac,smacznego!!!!!!!!!!!!!!!! Moja bidula wstala,cala szczesliwa i rozpromieniona,wesolutki,pewnie szykuje niespodzianke na noc hehehehhe Niech seeeeeeeeeeee teraz pomarudzi,a w nocy da mi spokoj!!!!!!!!!!!!!!!Ale nie,on na odwrot zrobi pewnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia,gratki dla Erysia spryciusia za kroczki,ale super! No i dla Julka na urodzinki i dla mojej biduli na wczorajsze urodzinki,🌻 👄,pewnie chcial pobalowac w nocy urodzinowo i dlatego nie spal :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek dzięki za naleśniki mmmm pychota :) a ty czemu nie jesz ??? co są z trucizną :P ?? o rany zpóźnion życzenia dla Kubusia i dla Julianka dużo zdróweczka i słodyczy ciocia Ewcia na kolejną miesięcznice solenizantom życzy 🌻👄🌻 a Eryś jutro będzie miał swoją miesięcznice ;) już 10 msc. jeju jak to szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia z tricizna kaloryczna hehe:P duuuuuzo kalorii,a ja bym tak chciala ze 3 kilo schudnac,tzn.nie odchudzam sie ,ale moze samo spadnie,wiec nalesniczkom mowie nieeeeeeeeeeee Ewcia ,ja juz dzisiaj na jutro skladam zyczenia eryczkowi,bo jutro moge zapomniec i bedzie wstyd:P wszastkiego naj naj naj Erysiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×