Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

przepraszam że się wtrącam... czy ktoś mógłby przesłać mi na maila "Język dwulatka"? byłabym bardzo wdzięczna 🌻 Mama 2be3@g.pl to mój mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Latem to było tłumaczenie, że piękna pogoda ale czemu Was teraz nie ma???? Ja dziś mam wolne, poszłam z Kają do miasta i jestem padnięta, bo chodniki nie odśnieżone, nogi się zapadają, a kółka to już w ogóle. W niektórych miejscach musiałam nieść wózek razem z Kają. A zaraz jeszcze idę na korki na 3 godziny i też się nachodzę od domu do domu. Aisha super że Ola już dobrze się czuje. Kasia Twoje maleństwo też już sobie świetnie radzi z mówieniem. Dobra uciekam bo Kaja szaleje paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) U nas wszystko po staremu,na saneczki z chłopcami chodzimy i zima nadal na całego. Elmirka próbowałam zrobić Erykowi fotke jego oczek ale on je bardzo mróży,bo lampa błyskowa go oślepia :( Miłego popołudnia Wam życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc U nas tez wszystko bez zmian. Zima w pelni, zasypane, oblodzone. Ja sie ostatno żle czuje, zmeczona jestem niewiadomo czym :o Ostatnio mialam troche kontaktu z chlopcami w wieku 1,5-2,5 roku i zastanawia mnie jedno..czy wy pozwalacie dzieciom robic wszystko co popadnie? Bo te dzieciaki z ktorymi mialam kontakt, to z jedzeniem na kanapy, z butami na oparcia, jakby mogly to by po scianach chodzily, a rodzice nawet uwagi nie zwrócą. Nie mowic o wrzaskach, kwikach, pluciach itp. Ja mimo wszystko nie jestem zwolennikiem bezstresowego wychowania. U mojej wszystko dobrze, troche po tych kontaktach z dziecmi nabrala olewajacego podejscia do zabawek, i juz nie dze sie jak opetana jak jej ktos zabierze. Widac, musi z tego wyrosnac i tyle. Ale sama nie zabierze nikomu nic, raczej stara sie zajac czyms innym. Buziacki dla waszych maluszkow. Goba, jak tata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u taty ok operacji narazie nie bedzie bo za bardzo żółty musi mu bilirubina spasc a ma 25 i spada wolno bardzo-moze w przyszłym tygodniu mój zaczyna pokazywac różki pozwalam mu na wiele ale bez przesady-w butach po domu nie chodzi a na kanapie je i pije :-)no i zaczyna opokazywac bunt a juz myslałam ze to tylko wy tak macie;-) kładzie ze złosci na podłoge i płacze ale ja nie reaguje albo się smieje z jego humorków wiec zaraz wstaje :-) sprzedaje wszystkie rzeczy po wiki bo powiem wam ze za 5-7 lat bedzie to juz niemodne wiec musze znalezc jakies darmowe ogłoszenia bo na allegro nie dam bo za drogo a ja rzeczy chce sprzedac za kilka zł zeby chociaz komus soię przydały a i mnie nie bedzie zal bo troche zarobie nie sa to firmówki ale sa :-) papa całuski do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, moja nosi ubrania po siostrzennicy, ma 7 lat. I wcale nie uwazam, zeby klasyczne bluzki czy spodnie dresowe wyszly z mody. Wiadomo, ze trzeba dokupic bielizne i rzeczy na wyjscie ( te na czasie ;) ), ale wiele rzeczy sie nadaje. Kurtki, spodnie sztruksy czy jeansy jak nowe... Dla taty duzo zdrowka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rudeboy, widzę ze się zalogowałaś :) cześć! mi się Rubenek pochorował, wirus jakiś go złapał i męczy. katarek i kaszelek, gorączka... wczoraj choroba osiągnęła apogeum, dzis już jest lepiej. mam nadzieję ze do weekendu bedziemy zdrowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mam takie pytanie - macie jakies doswiadczenie w kupowaniu ręczników? musze wymienić, bo mam ręczniki które dostaliśmy z okazji ślubu i po tych prawie 5 latach użytkowania nie nadają się do niczego, są poszarzałe, pozaciągane, brzydkie. Nie da się ich doprać... na szmaty może i nadają się, ale wstyd je w łazience wieszać... no i teraz zastanawiam sie, chciałabym kupić ręczniki dobrej jakości niedrogo (buhaha), nie muszą być piękne, ale dobrze by było, gdyby były naprawdę wytrzymałe. Myślałam o ręcznikach hotelowych, można na necie kupić też mniejsze ilości, a wiem ze one naprawdę są mocne... macie jakieś inne pomysły? tutaj dla przykładu ręczniki hotelowe białe: http://www.horecatex.pl/kategoria_68_hotel_p lus.html (białe mają ten wielki plus, że w razie plamy można potraktowac wybielaczem z pięknym efektem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Haniu :) 🌻 dzięki za miłe przywitanie :D 🌻 tylko że to nie ja jestem osobą, o której myślisz. całuski dla Rubenka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie??? parę dni temu na forum lipcówek rudeboy w kolorze pomarańczy komentowała i myślałam, że to ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Dzisiaj byłam z Erysiem u okulisty i okazało się,że Eryń nie ma wady wzroku :D tak się ciesze !!! Ewelona ty kiedyś pisałaś jak Maciuś miał badany wzrok,a ja ci napiszę jak Eryś.Pani dr. badała mu wzrok takim kółkiem na czole,później dostawiała mu różne szkiełka do oczy,a także kazała mu patrzeć na tablicę z rączkami i coś o tych rączkach mu mówiła a na samym końcu miał badanie komputerowe :) Eryczek był taki grzeczny tak ładnie słuchał pani dr. i pani go pochwaliła :) Dziś również byliśmy z nim u dermatologa,od jakiegoś czasu Eryś ma bardzo suchą skóre a od 2 dni doszła wysypka :( ehh okazało się,że to alergia pokarmowa :( ale od czego ? Pani dr. przepisała mu syropek,maść robioną i kazała odstawić serki,czekoladki,cytrusy wszystko to co może go uczulać. Jeszcze tylko stomatologa muszę z Erykiem zaliczyć,niech mu zobaczy te ząbki czy to próchnica czy może coś innego. To tyle co u nas a co słychać u was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wróciłam właśnie z mężem z zakupów, dostałam nowe buty zimowe, skórzane kozaczki - przecenione z 289 na 195 więc bardzo się cieszę. zawsze czekam na posezonowe obniżki cen i proszę bardzo - opłaca się! wysłałam zdjęcie na pocztę Rubenek już prawie, prawie na chodzi. dzis wypróbowaliśmy citro kapky na katarek - rewelacja! w godzinę przestały gile latać ;) zrobiłam roztwór 3 kropelki na pół szklanki wody i wacikiem smarowałam 2 czy 3 razy nosek w środku, tak delikatnie. niesamowita skuteczność, polecam! tutaj co nieco o zastosowaniu: http://www.allegro.pl/item846906621_citrogre p_ekstrakt_z_pestek_grejpfruta_25ml_tanio.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,witam piątkowo :) Demiluna śliczny jest twój mały przystojniaczek ! hanio buciki b.ładne a cena super :) dużo zdróweczka życzę Rubenkowi 🌻 dziewczynki co u was ? agula,surfitka,goba,beja,ewelona i pozostałe skrobnijcie coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane....ale cisza ostatnio zawitala tutaj.... u nas wszystko wporzadku.... ja juz doszlam so siebie po szpitalu... teraz niebyło nas w domu przez pare dni mielismy tzw ferie u babci z przymusu bo mi grzyba likwidowali w kuchni i poprawiali wentylacje ale juz w domku wreszcie.... wszedzie dobrze ale w domu najlepiej!!! maciek byl tak steskniony za swoimi zabawkami ze niemogl sie nimi nacieszyc przez pare godzin... ewcia... to super ze byl taki dzielny i ze wszystko ok jest...podeizewam ze moj nie byl by taki cierpliwy... hanio zdrowka dla rubenka..... i dobrze wiedziec na przyszlosc o tym leku... piszcie piszcie kochane... zycze milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - jak czytam o problemach ze skórą Eryka, to jak byś pisała o mojej Oli. Też na początku sucha skóra a później wysypka. Oczywiscie lekarze powiedzieli, że to alergia pokarmowa, ale zrobilismy testy i wszystkie wyszły negatywnie, a czekoladek, cytrusów itp. Oli nie dajemy wcale. Dermatolog dała nam maść robioną, która złagodziła swędzenie, ale wysypka sama zeszła i skórka wygląda już ładnie:) Może to jakiś wirus? Nie znam się na tym, czy może być wirus skórny, ale mojej koleżanki dziecko miało to samo, a teraz Eryk. Może coś w tym jest. Jedno jest pewne, jak lekarze nie wiedzą co to może być, to od razu alergia pokarmowa:/ U nas ok. Grzybek na skórze Oli juz zwalczony. Teraz ma lekkie zapalenie pęcherza bidulka moja:( Bierze antybiotyk. Muszę spadać:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) ewelona to super,że kuchnia już gotowa i fajnie że już w domciu jesteście :) Eryczek był naprawde bardzo grzeczny :) on lubi jak mu się coś przy ciałku robi ;) jak z nim byłam u lekarza to też tak grzecznie siedział jak go dr. badał a jak byliśmy w magicznej krainie to pani też była zdziwiona,że tak grzecznie siedzi gdy mu buźke malowała :) mam nadzieję,że u stomatologa też tak ładnie będzie siedział... Aisha hmmmm.....dziwne z tą skórką u naszych dzieci :( a może faktycznie coś z powietrza jakiś wirus ? Eryk też miał przepisaną maść robioną w skład wchodzi wit A + D3 hydrocortison,woda destylowana i Emenin (chyba coś takiego ) i dostał syropek Claritine i już po pierwszym razie ogromna poprawa skórki :) Dużo zdróweczka dla Oluni mierzejka i jak dostałaś @ ? U nas siarczysta zima brrr - 20 stopni :( Miłego popołudnia dziewczynki,papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm po tym co piszecie doszlam do wniosku ze przypadek Ninki tez do tego pasuje. Tyle ze moj peditra okreslil to jako chorob wirusowa, osutek jakistam. Wysypka moze trwac do 2 miesiecy. U as tez zaczelo sie od suchej skorki, posmarowalam balsamem i jakby pojawil sie rumien z drobnych krosteczek. Dostalismy puder w plynie na zlagodzenie plus calcium z magnezemi oraz clemastinum. Bylo to miesiac temu, wysypka niby zeszla po tygodniu, ale pojakims czasie znow zaczely sie pojawiac jakby placki i wlasnie z takich drobniusienkich krosteczek. Na razie czekam i lecze tym pudrem. Na to nie ma lekrastwa, ma ponoc samo zejsc. Jedynie co, to ma sie pojawiac na brzuszku, moze byc nozkach i pojedyncze krostki moga byc na buzi. Ninke to swedzi, bo sie drapie :( No i mam ja rzadziej kapac i tylko mydelko uzywac. Zadnych plynow do kapieli, czy zeli. Ide ja kapac :P Pozniej moze jeszcze cos popisze, ale nie bardzo mam co. Nic u nas ciekawego sie nie dzieje. Mala ostatnio niezbyt grzeczna, "nie" na porzadku dziennym. Malo spi, duzo gada...i sporo mi urosla ostatnio. Nawet ja zmierzylam i wyszlo ze ma 86 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej surfitko no wiesz to bardzo dziwne co nasze dzieciaczki spotkało :O kurcze a może faktycznie to choroba wirusowa ? u nas to identycznie wygląda. Ninusia to już kawał dziewczynki :) agula a co u was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, ponoc ten moj pediatra jest bardzo dobry. Ciezko sie dostac do niego i niezbyt chetnie przyjmuje nowych pacjentow. Poki co mu wierze, jak nie zejdzie za miesiac pojde do niego. Bo w alergie nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć to i ja coś skrobnę a wiec byłam u taty i już się lepiej czuje,żółtaczka spada wiec możliwe ze wezmą go około środy na operacje :-)takie pozytywy to cieszą wiecie moja mała w brzuszku buszuje ale nie az tak mocno-mam łożysko na przedniej ścianie wiec nieiwem czy moze tłumi rychy i kopniaki?wiecie cos na ten temat? mój kuba jak juz pisałam zaraził się od waszych i jak mu cos nie pasi to się kładzie na ziemie :-)hihi jakie to śmieszne no i wypowiem się na temat uczulenie:mój kuba ma to samo.tyle ze na buźce akuprat posd usteczkami wiec myslałam ze od mokrego na zeby się slini pluje sobie ii wgóle,ale to jest suche i ma małe krosteczki.zaczełam smarowac lipobase ale tylko raz dziennie bo jak mu w ciagu dnia posmaruje to mi to zliże a do lekarza nie doszłam bo daleko,ciężko,zarazków pełno no i zbagatelizowałm to.brałam pod uwage mleko nawet-zmieniłam z bebilon 3 na bebilon HA i nic.ale juz powiedziałąm ze w przyszłym tygodniu pójde narazie tyle pozdrawiam was kochane papa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas ok, na szczęście okres dostałam, ale test już musiałam zrobić, bo @ spóżniła mi się ok 1,5 tygodnia a to u mnie się bardzo rzadko zdarzało. Teraz już mamy zamiar bardziej uważać. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) mierzejko fajnie,że dostałaś @ goba to super wiadomość,że tata już lepiej się czuje :) moja szwagierka jak była w ciąży z Julką to miała łożysko na przedniej ścianie i bardzo słabo czuła ruchy dziecka - a więc może coś w tym jest ;) buziaczki dla Kubunia 👄 ..och bardzo dziwna sprawa z tą wysypką :O jak wrócisz od lekarza to daj znać co ci powiedział. camomilla,milka,gosiek,gosia,martusia i inne dziewczynki co u was ? odedzwijcie się do nas :) katrina a co u was,jak się czujesz ? U nas wszystko oki :) ale te mrozy mnie dobijają dziś było - 26 stopni szok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane moja Jula ma tak samo zaczerwienienie i takie malutkie krosteczki sama nie wiem od czego ma na czole i na jednej nozce wyglada to troche jak liszaj ale moj lekarz mowi ze to sa zmiany atopowe na skorze a mnie to bardzo denerwuje testy wychodza za kazdym razem ujemnie ,kochane wlasnie dzis rodzi moja siostra cioteczna swoje pierwsze dzieciatko i sie bardzo denerwuje dodam ze ma 32lata i ma dlon niepełnosprawna kiedys pracowala tam gdzie sie robi pierogi i prawie maszyna jej oberwała dłon masakra mowie wam ma ja strasznie nie ładnie przyszyta chociaz miala dwie operacjie aj szkoda gadac ma byc chłopczyk i ma wazyc ponad 4 kg i zastanawiaja sie lekarze nad cesarka zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!! Ewcia dziękuje za pamięć!!!:) Nie zapomniałam o was i często was czytam ale brakuje czasu na pisanie... U nas wszystko ok,całą parą czynimy przygotowania do przyjęcia nowego członka rodziny:)Jeszcze 10 tygodni zostało a może mniej hehe.Poza tym w końcu przenieśliśmy Vanesske do osobnego pokoju i jak na razie jest ok ale nadal w połowie nocy sie budzi i musimy ją brać do nas:(Nie wiem kiedy się oduczy bo tak poza tym to śpi bardzo dobrze chyba że akurat coś jej dokucza np piątki bo od czasu do czasu jest bardzo marudna więc wnioskuję że chyba piątki w drodze-na szczęście to ostatnie zęby. Jesteśmy zdrowe ale ja już czasami nie daję rady bo coraz ciężej mi a brzuch mam naprawde ogromny a moja córka wymaga wiele uwagi!!!Ciągle myśle jak to będzie... Współczuje wszystkim chorowitkom i życze szybkich powrotów do zdrowia!!! Goba życzę zdrówka dla taty,dbaj o siebie i nie denerwuj za mocno choć wiem że łatwo powiedzieć!! Postaram się odzywać od czasu do czasu jak tylko starczy sił:)Pozdrawiam was gorąco!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku! Dziewczyny, czym sie przejawia ten bunt dwulatka? Bo jak to nie to, to moje dziecko porwało UFO i oddało mi potwora!!! Czym to leczyć? Masakra:( Po weekendzie moja Ola jest nie do zniesienia. Wszystkich bije, wrzeszczy, tupie nogami itd. itp., a stanie w kącie to dla niej pestka. Sama jak cos zrobi to mówi " Ola idzie do kąta biła mamę" i stoi, dopóki jej nie pozwolę wyjść. Ale to nie działa!!! Muszę przejrzeć ten język dwulatka, może tam znajdę receptę na to zachowanie. Dziewczynki a co u Was? Tak mało piszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha moja Vanessa też jest niedobra,wszystko jest na nie,jak coś nie jest po jej myśli to kładzie się na podłodze i krzyczy tupiąc nogami.Ja już czasami nie mam do niej siły.To chyba zaczyna się ten ciężki okres u naszych dzieci kiedy chcą robić wszystko same i na wszystko kręcą nosami-masakra!!!Ja teraz końcówka ciąży,całe dnie sama z nią w domu i naprawde czasami nie daje rady. Dziewczynki a jak jest u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie :) Ja również,chciałam się pożalić na mojego Erysia - jest okropny !!! zachowuje się identycznie jak wasze dzieciaczki :( wszystko nie,nie ja siam itd,itd.... ech :( i jak coś mu się nie da to odrazu gryzie i szczypie :( szok !!! gdzie on się tego nauczył ? a Oskaruś to taki bidulek jak się bawi z Erysiem i coś Erykowi się nie spodoba to dawaj gryzie,szczypie,bije Oskarka :( Dziewczynki ta zima jest okropna przecież od kilku dni to mróz tak trzyma dziś o 8 rano było u nas - 28 stopni :O Dobrze,że mój mąż teraz ma urlop zimowy to zawozi Oskarka do przedszkola. Kurcze od ciężaru śniegu wierzby mi powyginało i w takiej pozycji są już dobre dwa tygodnie,jej pewnie się zniszczą :( A opał u nas idzie jak burza szok :( już 9 ton miału spaliliśmy...a gdzie koniec :O katrina a jak dzidziuń brzuszkowy,macie już dla niego imię ? agula a ty co tak zamilkłaś ?? dziewczynki meldować się,co u was ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dzis urdziła moja siostra cioteczna synka michałka 4kg przez cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×