Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

kasiu gratuluję dzidziusia niech się zdrowo chowa i dużo zdróweczka dla nich życzę 🌻 duży chłopczyk się urodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super kasiu ze urodziła takie dorodnego ewcia ach te nasz szkrabiki nieznosne małe mój ma zapalenie krtani wiec juz kompletnie mu dzisiaj odbija coagle mnie prowadza i ryczy masakra aischa no i twoja olunie tez dopadła ta zmora dwulatka? :-) a faktycznie dawno aguli nie było ciekawe u nich moze ich zmroziło tam albo co?i gosiek o nas zapomniałą beja jak w pracy kochana? a ja zadowolona bo kupiłam super zestaw dla dziecka http://www.allegro.pl/show_item.php?item=888591929 a iwec pierwsze zakupy za ,mna jeszcze tak szczerze nie kupowałm nic prócz lumpków jakie mi wpadły w rece i oko w lumpeksiku naszym :-) a do kupienia myslałam ze mam mało a się uzbierało kocyk posciele)w sumie mam 4 zmiany ale jakies łądne dla laluni kupie)materacyk skarpeteczki bodziaki pieluchy i inne takie bzdeciki a ja niemam narazie nic:-)a tu zostało mi 3 miesiace jeszcze a zleci jak z bicza na bank odezwijcie się kochana papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia dzidziuń brzuszkowy ma się dobrze,już jest ułożony główką do dołu także super:)Mamy już imię-będzie Mateuszek:) Kasiu gratuluję zdrowego chłopczyka:)Mój chyba też będzie taki duży bo brzuchol mam ogromny!!!13 lutego jade na usg więc dowiem się czegoś więcej-dam znać:) Współczuje wam tej zimy,u nas w Irlandii prawie wiosenka zawitała,słoneczko świeci i jest nawet ciepełko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Moja tez poki co na zakazy reaguje buntem. Mowi nie, i robi swoje. Chociaz sie slucha troche tez. Wiec nie zawsze tak jest. Tylko generalnie woli ostatnio slowo nie ;) A jak cos jej bardzo zabronie lub nie dam, to placze. I takie wielkie lzy leca jakby ja kroili. Ale nie rzuca sie ani nie bije. Nie mam pojecia co robic w takiej sytuacji. Kasia, pogratuluj siostrze :) Moja kumpela tez urodzila synka :) Wczoraj, ale maluszek 2950 :) Ewcia, no ja nie chce widziec rachunku za gaz...:( Katrina, wielkosc brzucha nie koniecznie swiadczy o wilekosci dziecka. Wlasnie ta kumpela co urodzila, przy pierwszym miala mniejszy brzuch, a dziecko o pol kilo bylo wieksze. Przyslij jakies zdjecie brzuchalka :) Goba ty tez sie pokaz z brzuszkiem :) Buziaki dla was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka ja tylko powtarzam słowa gina że będzie duży chłopak a jak będzie w rzeczywistości to się okaże hehe:)Oby zdrowy!!! Na razie nie mam żadnego zdjęcia brzucholka ale postaram się zrobić jakieś i wam wysłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) jestem:DPzrepraszam ze tak mnie nie bylo,ale ostatnio nie mam glowy na pisanie.Nie pamietam czy pisalam,ale sprzedaje pieluszki wielorazowe no i ostatnio po jednym programie o nich w tv bylo urwanie glowy,do tego na szybkiego kolejna dostawa-stres,bo 2 dni temu jakoby wyslali 2 paczki jedna z samymi wkladami druga z pieluchami i tej z pieluchami nie moglam wysledzic.Wymeczylam babke i dzis wieczorem wyszlo ze oni ja dopiero przed chwila wyslali..Czyli gdybym sie nie dopominala to pewnie nigdy by tego nie zrobili. Ja to chora znowu,od prawie 2 tygodni okropny katar i kaszel.Wczoraj w koncu pofatygowalam sie do lekarza:PI dostalam antybiotyk i inhalacje.C podobnie kaszel i katar ma,mlodsza trzyma sie zdrowo. U nas tez jak u Was rzucanie sie na ziemie i wszystkim co wpadnie pod reke.Do tego panna nauczyla sie mowic ''nie''wczesniej bylo ''no''czyli podwojnie protestuje:D:DSiostre to caluje jak wraca ze zlobka,jak idzie spac,popisuje sie przed nia,zabiera i daje jej zabawki i juz tak powoli sie bawia razem na kocu. Co do wielkosci brzucha i dziecka to niekoniecznie idzie ze soba w parze.Moze byc duzo wod plodowych:) Wiecie ja was pociesze,bo u mnie bylo dzis tez sporo bo15 stp,ale na plusie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , dalam wam troche odpoczac od siebie ;) U nas wszystko Ok, tylko ja jakos nie wyrabiam ze wszystkim i jak sie pisze codziennie to jest jakies uzaleznienie , ze trzeba kazdego dnia cos skrobnac na kafe a jak sie odpusci pare dni to potem ciezko sie zebrac :) U nas bunt dwulatka i czterolatka ( ?? ) w pelni , obie ciagle wrzeszcza i maja jakies problemy , nawet do WC nie da sie normalnie wyjsc .... Malej jak cos nie pasuje to tez piszczy , placze i rzuca sie po podlodze , a jak cos Kamilka jej podpadnie to i piesci i zeby ida w ruch ! Ja staram sie nie ulegac jej histerii , jak zaczyna swoje popisowy to staram sie odwrocic uwage od przedmiotu awantury np. o jaki fajny piesek idzie na dworze , chodz pomaluje ci usta ( uweilbia smakowe , bezbarwne pomadki :P ) a jak to nie dziala to z lekka ja olewam - nie zwracam uwagi na jej fochy , zajmuje sie jaks praca a ta jak widzi ,ze nie zyska nic swoimm zachowaniem to szybko odpuszcza . Dzis bylismy na pierwszych zajeciach dla maluchow , malej bardzo sie podobalo . A i zaliczylismy w tamtym tygodniu wizyte na pogotowiu :O Mloda co pewien czas ma powracajace wysokie temperatury , dochodza do 40C , ktorych nie udaje mi sie niczym zbic :( Lekarstwa pzreciwgoraczowe dzialaja przez 3-4 h a moge podawac je co 6-8h . Kiedys myslam , ze to od zabkow bo nie ma rzadnych innych objawow , ale temp jes za wysoka jak na zabkowanie . No i tym razem wystraszylam sie i zadzwonilam na pogotowie spytac co mam robic ( byla juz noc a nasza pani doktor nie przyjmowala tego dnia ) a oni stwierdzili, ze musza przyjechac to taka wysoka goraczka u malucha jest niebezpieczna . Na szczescie nic groznego nie wykazalo , podali jakies lekarstwa i na drugi dzien juz byla zdrowa :) Gabi nadal bardzo czesto budzi sie w nocy , potrafi co godzine budzic sie z placzem :O ja juz nie wyrabiam , caly dzien wymagaja uwagi i nawet nie dadza mi usiasc na tylku na chwile a w nocy pobudka co rusz - a to jej smoczek wypadnie, a to pieluszka zginie , piesek spadnie z lozka, siku , pic , przytulic sie itd, itd... Dzis przegiela bo budzila sie tak : 00:12 , 00: 20 , 00: 35 , 00 : 45 w koncu nerwy mi puscily i ja ochrzanilam , ze ma sie zamknac i od 5 rano nie chce ja wiecej slyszec ( jakby jakas pomaranczka miala zamiar mi pisac mardosci , ze do dzieci tak nie wolno mowic to z gory zapowiadam , ze mam to gdzies :P ) No i spala do 4.50 :D :D :D U nas tez zimno , mroz.... jeszcze z 2 miesiace i moze wiosna nas rozgrzeje ;) Camomilla , ale ci zardroszcze tej pogody !!!!!!!!!!!!!! Gratuluje wysztkim nowym mamusiom dzieciaczkow, niech sie zdrowo chowaja 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, masz urwanie z tymi dziewczynkami ;) Ja nie mam recepty na spanie, moja tez zle ostatnio spi, krotko, w dzien jakby mogla to juz by nie spala, ale sie przewraca ze zmeczenia, wieczor wojna o spanie, a pada jak pchla, w nocy krecenie, wlasnie a to smoczek, a to lala, a to drugi smoczek ( tak, jeden to malo, ma manie usypiana ze zmienianiem sobie smoczkow)...az sie boje co to bedzie jak przyjdzie ja odzwyczaic :P Camomilla, tez mnie zastanawia jakie te pieluszki sprzedajesz? Uzywasz tego dla malych swoich? Claudunia juz nie sika ci w gatki? Patrzylam na allegro, ale nie mam przekonania. Sztucznych nie chce z mikrofibry, a bawelna..sama nie wiem. No i do tego tanie to one nie sa, srednio 20 zl za sztuke to troche...:o Napisz cos o tych swoich lub daj linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was.. comomilla duzo zdrowka ci zycze... katrina...mateuszek sliczne imie wybraliscie... dziewczyny jak piszecie o tym buncie to az mi sie włos jezy... moj na szczescie jeszcze tego niema....i mam nadzieje ze nas to ominie.... narazie jestesmy na etapie ,,ja sam,, wszystko jest na sam... chce jesc sam...siada na nocnik sam schodzi z niego, chce sie ubierac sam, mowie wam wszystko sam i nieda sobie pomoc, niewychodzi mu ta samodzielnosc narazie ale dalej probuje.. a jak niechce mu czegos dac to staje, marszy nos i tłupie jedna noge mi sie smiac chce jak cholera bo to tak smiesznie wyglada.... duzo zdrowka dla nowo narodzonych dzieciaczkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina - Mateusz jak mój mąż- piękne imię! mnie grypa rozłożyła na amen. ale już staję na nogi ;) ja się wybieram na imprezkę domową za tydzień (podczas zjazdu we Wro) - fiesta mexicana - obowiązują stroje meksykańskie ;) fajnie będzie, już się cieszę! tylko problem stroju mam mam na oku taką sukienkę: http://www.allegro.pl/item898778228_nowa_pie kna_meksykanska_sukienka_cekiny_hit.html tylko kwestia jest, czy koleś da opcję kup teraz, bo tak to nie zdążę. jutro na 13 idę do dentysty, może uda mi się wpaść do lumpeksu i coś wyszperać tańszego - no, ale ta sukienka wydaje mi się w miarę sensowna, rozmiar mój więc powinna pasowac. do tego warkocze i czerwone wstążki we włosach kolor włosów co prawda nie taki, ale co tam pozostaje jeszcze kwestia kolczyków i butów - z butów mam tylko czarne na obcasie, od biedy by mogło być, choc czarno widze cały wieczór na takim wysokim obcasie... a kolczyki - hmmmm... mam takie małe kulki czarne, o średnicy ok 7mm. i w komplecie czarne korale. to może spasuje z butami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U nas po staremu, mały teżsię trochę buntuje i na zakazy reaguje biciem, nie wiemskąd mu się to wzięło, ale mam nadzieje żeminie i do tego teatralny płacz jak sie mu zwraca stanowczym głosem uwagę. U nas ze spaniem nienajgorzej, w dzień śpi od 1,5h do nawet 3, a wieczorem chwilęmu zajmuje zasypianie bo od 3 tygodni śpią zWiki w jednym pokoju i zanim zasną to 30 min śmiechu jest, bo julek to prowokator - śmieje się i czeka ażWiki też zacznie. Jak już zaśnie to budzi się ok 4 w nocy i wtedy idę do niego i śpimy sobie do 7-8. Za 2 tygodnie lecimy do Polski i trochę się boję czy znowu nie poprzestawia mu się z tym spaniem. No zobaczymy. A tak pozatym to jest grzeczny, dużo bawi się sam albo z Wiki, czasami łaskawie wpuszczą mnie do pokoju. Plus tego taki że teraz nie mamy zabawek porozrzucanych po całym domku tylko w pokoju dzieciaków. Ok dziewczyny pozdrawiam i uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Ewcia,Agula,Surfitka,Ewelona,Hanio,Goba,Aisha:) Agula juz sie boje co to bedzie u mnie za rok,bo moje obie charakterne:P Pieluszek zaczelam uzywac przy Laurze od samego poczatku,C zakladam jak jest w domu(weekendy)na zmiane z treningowymi i na noc-moj patent 4 cienkie wklady i trzyma do rana,jednorazowki (huggis,z lidla)na noc nam sie nie sprawdzaja,bo przeciekaja i potem wszystko do wymiany lacznie z przescieradlem.Na pampersy szkoda mi kasy 8e za paczke 18szt:PMOICH na razie nie ma na allu,bo sprzedalalam wszystko czekam na nowe i wlasciwie jak na szpilkach:ojedna paczka jakoby z powrotem do wawy wrocila..nie wiem co jest grane Co do ceny to kieszonki z ''marka'' kosztuja nawet i 80zl:D:DJa zaluje ze sie wczesniej nie wglebilam w temat wielorazowek,jeszcze na poczatku przy Claudii. Laura wlasnie sama skonczyla pic mleczko:)Ja pisalam a ta sama trzymala butelke i pila:) Hanio fajna ta kiecka,ale moze jeszcze jakies sobrero sobie sprawisz?;)w koncu meksyk ma byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... ale do Wro jadę pociągiem, jak się z tym wszystkim zabiorę??? ;) i tak będę musiała się na miejscu przebierać, bo przecież zamarznę na śmierć w tej temp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) O jak fajnie "ruchliwie" się tu zrobiło :) agula fajnie,że się odezwałaś :) oj bidulko ty to masz wesoło z tymi dziewczynkami. agula jak Eryk się denerwuje i złości to ja tak samo jak ty zagaduje go czymś. katrina śliczne imię wybraliście dla synusia :) camomilla ale super spryciulka z Laury ale fajnie,że macie tam taką ładną pogode :) ewelona pociesze cię.....Eryk na początku zachowywał się tak jak twój Maciuś a teraz to zachowuje się bardziej "agresywnie" :( a on od zawsze był taki aniołek,w ciągu kilku dni się tak zmienił :( hanio dużo zdróweczka życzę 🌻 a ja tej kiecki nie mogę zobaczyć bo coś mi się nie otwiera :( demiluna o jak fajnie,że Julianek zasypia z siostrą :) he to ty masz teraz jeden obowiązek mniej ;) goba jak tata ? ale fajnie już niedługo będziesz miała kolejną kruszynke w domciu :) a macie już dla niej imię ? surfitko to wy ogrzewacie gazem,wy macie też duży domek prawda ? a jeśli mogę wiedzieć to ile płacicie miesięcznie i jaką powierzchnie ogrzewacie ?? bo my zastanawiamy się nad zmianą pieca. Pozdrawiam serdecznie i miłego wieczorku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, dom ma ok 260 m.kw. Wszystko ogrzewamy gazem, plus kuchenka i ciepła woda. Nie powiem ci ile miesiecznie wychodzi, bo oni tak dziwnie przychodza do odczytow. Ostatio nas nie bylo, zapomnialam zadzwonic no i zeszlo 3,5 miesiaca sie bez rachunku.:P Wiec od polowy wrzesnia do konca grudnia przyszlo 1500 zl. Grzane bylo od pazdziernika, w domu mam 20 stopni. W lecie przyszlo za miesiac ok 100 zl. Camomilla, a to zdolniacha Laurka :) Nie rozumiem, 8 e za 18 szt tych pieluch placisz? Czy u was pampersy takie drogie? Hanio, udanej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko jej to bardzo mało płacicie za gaz :) kurcze u nas jest tyle samo m.kw. co i u was,temperatura u nas wynosi 23,24 stopnie a tego opału to idzie nam strasznie dużo :( co miesiąc 800 - 900 zł. nas to ogrzewanie kosztuje :( U nas nasz dom stoi 150 m od drogi a więc podciągnięcie gazu nie wchodziło w grę. Yhm nie wiemy czy to ten piec tak dużo spala czy to normalne jak jest taka powierzchnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, macie brdzo cieplo w domu. Jakbym chciala dogrzac dom do 23-24 stopni to na pewno byloby znacznie wiecej na rachunku. W poprzednich latach to tak srednio w sezonie grzewczym wychodzilo po 500 - 600 zl za miesiac, z ciepla woda i kuchenka wlacznie. A macie ocieplony dom? Dobra izolacja tez duzo daje. No i dobra automayka :P Moj maz sie troche pobawil i mamy mieszanke grzejniki plus podlogowka. Ogrzewanie pogodowe, do tego w kazdym pokoju oddzielny sterownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak surfitko mamy ocieplony dom,ogrzewanie podłogowe też mamy,w pokojach również mamy założone sterowniki.a jeśli chodzi o temperature to mój mąż twierdzi,że jak jest 20 stopni to piec i tak spala tyle samo co przy temperaturze 24 stopni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, to wy ciepluto macie w domku :) U nas tak jak u Surfitki nastawione jest na 20 C , z tym ze my mamy ogrzewanie na prad . Niezle bulicie za to ogrzewanie :( Do nas z powrotem zawitaly mrozy , dzis mamy jakies -10 C ale wiart okropny, wiec odczuwalna pewnie jest z -20 C !! Surfutka , dobra jest Ninka , dwa smoczki do spania :D Ja ciagle mysle jak ja oduczyc smoczka ( uzywa go tylko do spania i jak jest Mega marudna ) i widze, ze bedzie ciezko :O Moj P ciagle sie czepia o ten smoczek, bo martwi sie , ze bedzie miala krzywe zeby :( Mysle, ze jak policzyc ile placimy za pieluchy jednorazowe w ciagu roku to pewnie taniej jest kupic 10-12 szt pieluch wielorazowych a przedewszystkim zdrowiej dla skory malucha :) Hanio zycze udanej imprezy :) Demiluna , moja mala tez spi w jedny pokoju , nawet na jednym lozku ze starsza siosta i bardzo jestem zadowolona z tego . Fajnie, ze twoje pociechy tak ladnie razem sie bawia , masz troche spokoju :) Camomilla , za rok bedziesz miec bardzoooo wesolo :P Masz szczescie, ze Claudia teraz w zlobku , za to w weekendy pewnie masz robic ;) Ewelona, masz szczescie ze Macius na razie taki grzeczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehe no wlasnie temu chodzi do zlobka.2 miesiace spedzone z dwojka non stop i skapitulowalam:PZe zlobka wraca mega zadowlona,lubi chodzic,wybawia,wymecza i jest ok:)Co druga niedziele rano zawozimy C do ciotki i odbieramy po poludniu-tez mega zadowolona,no i mama tez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Rubenek jaki wygadany:)Zeby tak moja 1/3 tego tak powiedziala a nie tylko mama laula dygudad-co nie wiem nawet co znaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia niestety nie jest aż ta dobrze, muszę z Juleczkiem poleżeć aż zaśnie, ale i tak jest dużo lepiej niż wtedy kiedy spałw naszej sypialni. Agula Julek zWiki mają łóżko piętrowe.Wcześniej Wiki miała metalowe łóżko piętrowe- u góry spała a na dole miała kanapę, ale Julcio szyko opanował wchodzenie po drabince na górę więc nie mógłbyś samw pokoju bo zaraz się wspinał. Teraz kupiliśmy łózko drewniane i wymontowaliśmy najniższy szczebelek z drabinki i jest spokój - Wiki wejdzie bez problemu a Julcio na szczęście nie. Naprawdę mam teraz dużo wolnego czasu, Julcio bawi się sam, a jak ma ochotę pobawić się ze mną to przychodzi i bierze mnie za rękę i prowadzi do pokoju albo przynosi swoje ulubione książeczki i wdrapuje mi się na kolana. Czasem aż mi głupio że on tyle czasu sam się bawi więcwtedy idędo niego. A on poprostu wyciągaswoje zabawki, bawi się chwilkę, przychodzi do salonu albo kuchni pogada poswojemu, powygłupia się czy pośpiewa i znowu idzie się bawić, a jak Wiki wraca ze szkoły to już radocha na całego. U nas też bez smoczka nie ma szans na spanie, postanowiłam oduczyć go od smoczka jak wrócimy z urlopu bo nie chcę mu zabierać smoczka a potem zaraz fundowaćmu tyle zmian- tzn podróż, 2 tygodnie w innym miejscu i z nowymi ludźmi. A tak sobie przypomniałam i nie wiem czy wam pisałam, ale jak bedziemy w Polsce to jeszcze na wesele idziemy bo moja przyjaciółka ustaliła datę slubu pod nasz przyjazd - kurcze bardzo to miłe z jej strony. Hanio ale z Rubenka gadułka mała,mój nadal nic nie mówi, tzn prawie nic bo jak chce to potrafi powiedzieć mama, tatuś dziadziuś, a ostatnio na topie jest babu do babci, a wczoraj nawet ładnie powiedział babciu i to tak wyraźnie żemyślałam że to Wiki.I jeszcze mówi po swojemu pasta jak idziemy myć ząbki- ale to tylko ja wiem o co mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demiluna , alez Julek przystojniak , a jaki sliczniutki :) U nas dzieki temu ze spia razem skonczylo sie wieczorne marudzenie Kamilki , ze sie boi, ze nie chce sama spac . Bo w sumie to z Gabi nie bylo problemu , kladlam ja do lozeczka i sama zasypiala a Kamilka domagala sie mojej obecnosci - sama ja tak przyzwyczailam niestety :O A wczoraj po moim narzekaniu na Gabi, ze tak ze zle spi przespala mi cala noc :D Haniu , ale Rubenek ladnie sobie radzi . Moja zaczyna lapac angielsie slowka , nie powie prosze tylko : plisssss , zamiast przepraszam to : solyyy i jeszcze takie tam proste zwroty . Niestety , gdy bawi sie z siostra to ta mowi do niej po amerykansku a mala chwyta w mig i widze , ze prawie wszystko rozumie . My w domu rozmawiamy tylko po polsku, a Kamilka odkad zaczela chodzic do przedszkola to coraz wiecej nawija po angielsku i mino , ze ja udaje , ze jej nie rozumie ( bo chce , zeby mowila do mnie po polsku ) to i tak do Gabi mowi w tym jezyku jak sie bawia . Zycze wam milegoo dnia a ja uciekam do lozka , bo nie wiadomo co dzis w nocy odbije moim pannom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) hanio cudnie Rubenek mówi !!! U nas Eryczek również bez smoka nie zaśnie :( i do tego musi być jego ulubiona podusia :( Z zasypianiem nie ma problemu bo zasypia sam w swoim łóżeczku :) Kurcze u nas dziś takie straszne zamiecie,zawierucha straszna się robi - normalnie szok to co się dzieje za oknem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!Wita WAs matka polka pracująća!!!!!!!!!! Ech jakoś ciężko mi sie było przestawic na prace............co za czubki w tej robocie msakra-po prawie 3letniej przerwie dali mnie bez przeszkolenia na działtylko powiedzieli no co nie pamietasz co i jak tylko pokazali co i jak chwilke i se sama radzić miałam!!!!!!!!żeby było śmiesznie kasjerek brakuje! i juz na 2 dzień w pracy dali mnie na kase-teraz jestem zwykła pani kasjerka!!!!!!!!!!!!!!!!!!1ha!ha!ha! lepsze to niz nic!No ja tez zaczynałam jak sie zatrudniałam od kasjerki i dalej małymi lroczkami wyzej a teraz od nowa!!!!!!!no trudno nie jest żle!zobaczymy !dziewczyny MAsowo zachodza w ciąże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A jak nie wiecie to pracuje w sieci sklepów PIOTR I PAweł! KOchane u mnie jak na razie buntu nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KInia ma swoje zagrania ,lepsze i gorsze dni ale nie jeset az tak żle!jedyne co to jak sie wkurzy to ryczy az tchu nie moze złapać i sina sie robi-ale leczymy to farmakologicznie-pisalam Wam chyba juz byiśmy kardiologa i neurologa!kardiologicznie ok-neurolog przepisała tabletki i syrop jak do 2 miesięcy nie przejdzie to na 1 dzień do szpitala na badanie podczs snu bedzie miała ze podłączą jej jakieś kabelki do ciałka i bedz aobserwować czy bezdechu nie ma!!!!!!!!!!!!!!!! ja Wam powiem,ze juz sie do tych jej tzw,ataków przyzwyczaiłam-juz jest lepoiej lekarka mówila zeby to zbaatelizować i z wiekiem to jej przejdzie!ale jak by jedna z Was to zobaczyła to normalnie ąz serce rozrywa.....taki widok straszny!!!!!!!!!!!!!!!!! HANIO K.-ja jestem DZIKa FANKA SZPERAKÓW,LUMPEKSÓW i tym podobnych rzeczy lubie grzebać,w tych sklepach idzie wyszukać naprawde perełki za grosze!!!!!!!!!ostatnio kupiłam dla KINI na 104 bodziaki 8sztuk za 50grza sztuke,ładne sukienki letnie!i dla siebie tez kupuje cudeńka i to markowe!wcale sie tego nie wstydzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOchane co do tych skaz białkowych czy pokarmowych moja w ogóle nie je cytrusów jedynie banany i jabłko a z owoców to w słoiczkach! Zadnych na ciele uczuleń nie ma al e miala tez dostała masć robiona na recepte i claritine syropjak EWci ERYś !Ale moja od pół roku pije ZWYKŁE KROWIE MLEKO 3,2procent tylko raz wieczorem i żzyje!!!!!!!!!!!!!! A tak poza tym jakoś leci-ja 3 dni do pracy mąż 3 dni wolne,ja 2 dni wolne mąż do pracy i tak w kółko!do pracy mam 5 minut na piechote nawet nie z wiezowca mojego widze prace wiec na dojazdy nie trace ani grosza! wczoraj miałam wolne i dziś mam!a małżon w pracy!!!!!! KInia nawet nie płakała jak szłam pierwszego dnia!Na początkiu miałam wyrzuty sumienia ze taka mala a ja ide do pracy ale ona tego nie odczuwa tak bardzo tego jest cały czas z tata 2 razy tesciowa na 3 godz,przyszła!A krystionowi w to graj-jak 1 dnia wróciłam to on-MAMA A ILE DZIS ZAROBIŁAS?masz forse?materialista mały! OBCej osobie jak bym miala zostawić to predzej bym umarła -taka sjbuska ze mnie!no juz nic nie zrobie ze tak mam!może z wiekiem mi przejdzie....................... GOba zdrówka dla taty !i trzymaj sie kochana!teraz U ciebie w rodzinie bedą 3 kobitki i 2 chłopców KuBulek I twój mąż!wieć babay górą a małżon nie bedzie miał nic do gadania!!!!!!!!!!!!ha!ha! Ale sie rozpisałam....lece teraz ogarnąć te salony-40m!Ale salony to całe mieszkanie EWcia to pewnie ma taki salon jak ja mieszkanie!!!!!!! doBra juz lece naprawde!pozdrawim WAS gorąco wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) beja eee no fajnie masz w tej pracy ;) a Krystianek to mały materialista heh i dobrze :) beja a przez jaki czas dawałaś Kingusi ten syropek - bo ja nie wiem jak długo mam mu go dawać,aż całą buteleczke wypije ? haha no bez przesady mój salon ma troszkę mniej metrów :P Dziewczynki mówię wam mój Eryk zrobił się taki niedobry :( wszędzie go pełno,wszystko musi zabrać,dotknąć ech ja chcę spowrotem mojego aniołka ;) Spokojnej nocki życzę wam babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja stosowałam równe 2 tygodnie mimo ze po kilku dniach wszystko zeszło -ta wysypka.tak kazala pani doktor i maść tak samo 2 tyg.stosowałam! lece spać!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×