Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej laseczki :) Aisha szkoda że taka kiepska pogoda wam towarzyszyła :( goba - tak taką gorącą mase wylewam na herbatniki i następnie górę wykładam herbatnikami,jak wystygnie to dopiero polewam polewą :) Fajnie się kroi to ciacho,spoko :) Możesz zrobić na roczek,mi ono bardzo smakuje :) tylko ja cukru daję mniej niż szklanke bo daję suszone owoce : ananasy,truskawki,rodzynki i to jest bardzo słodkie. U nas wszystko ok. Buziaczki :) Surfitko,Agula i inne dziewczynki co u was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,zalapalam ssie na kawke jeszce??????? U nas tez ok,maly buszuje po mieszkaniu,caly usmiechniety,potem ruszymy na male zakupki spozywcze.Musze uprzatnac mieszkanko,a chce mi sie ze hohoho:P Kubie wydaje sie,ze juz duzo potrafi,puszcza sie i nie kontroluje sytuacji,moja niemotka,on jest taki szybki ,moj rozrabiaka :P Dziewczynki mam pytanko,jak dajecie mleczko dzieciaczkom to jest to jako przerywnik,czy zastepuje jeden z posilkow?????????Najdaja sie tym mleczkiem dzieciaczki,bo mi sie wydaje,ze jak ja podam np.mleczko na sniadanko bez zageszczania to na dlugo mu to nie wystarcza. I jeszcze jedno pytanko do mam dzieci ,ktore jeszcze nie chodza:P:P:PMoj sie puszcza czasami,zrobi 2-3 kroczki ,ale pytanie dotyczy tego,czy wasze dzieci np.jak siedza na srodku pokoju tam gdzie nie mozna sie chwycic czegos ,czy potrafia same wstac bez trzymanki,moj cos tam probuje ,ale nie umie wstac nie trzymajac sie czegos. Dzieki z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia dzieki :-) gosiek ja daje mleczko jako z posiłków i kubie wystrcza na 4 godziny 150 ml bez zaciagania dostaje na sniadanie i na kolecje czasem w środku dnia zalezy jaki mmy obiad albo czy mam dla niego bo zdarza sie ze niemam albo cos ze jestesmy u kogos ale z rególy tak:8 mleko 150 ml 12 kaszka na gesto 16 obiadek 19 deserek 20 mleczko na noc z kaszka no i budzi mi sie od około 4 dni i w nocy pije mleko ale to dltego ze zebi idda jak wyjda to znowu bedzie spał cała noc a co do chdzenia to kuba sie puszcza i na srodku pokoju jak siedzi to wiecej zdazy mu sie wstac niz nie podnoi pupe rekoma trzyma sie podłogi i powoli wstaje chwytajac równowage-śmiesznie to wyglada zawsze sie smieje z niego ze pijusek jest.ale wiesz to zalezy czymu sie chce i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Julek jeszcze nie wstaje gdy nie ma sie czego przytrzymać, czesto podnosi pupe do góry rekami opiera sie o podłoge i tak stoi. Julkowi nie wystarcza mleko jako posiłek, rano zjada normalne śniadanie i potem przed drzemką pije mleko, potem wieczorem po kolacji tez wypija mleko przed spaniem i niestety raz w nocy tez pije, w sumie jakieś 500 ml na dobę, czasem mniej. Julek zrobił 2 razy po 4 samodzielne kroczki, i na tym koniec, widac ze sie boi jeszcze, sam ładnie stoi ale do chodzenia jeszcze mu daleko. Teraz spi w ogrodzie a ja ide poprzesadzać kwiatki bo mi slimaki je zjadają, mam nadzieje że jak przesadzę to sie od nich odczepią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Moj Kuba ma cos z Julka hehehe Tez nie wystarcza mu mleczko jako posilek na 4 godziny,p takim posilu okolo za 1,5-2godziny jest glodny:P Skonczyla mi sie kaszka,musze leciec i kupic ,bo zaciagam mu mleczko kaszka troszke i dzisiaj zjadl tylko mleczko na sniadanko bez zaciagania i musial podjesc troszke chlebkiem,:) Moj tez probuje tak jak Julus,podnosi pupke do gory raczkami opiera sie na podlodze,ale jeszcze nie skapowal jak by tu sie podniesc bez trzymanki,ale trenuje juz. Dzieki dziewczyny za odpowiedzi👄 Nasz jadlospis wyglada tak 1. mleczko z domieszka kaszki 2. deserek,swieze owoce np banan caly plus brzoskwina 3. obiadek 4. mleczko z domieszka kaszki 5.kanpeczka z serem,lub czyms innym 6 kolacyjka to kasza manna na zwyklym mleczku w miedzy czasie chrupki,kukur. i to co ugryzie od domownikow plus picie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj to chyba za duzo tych posilkow mlecznych moze ma???????3 razy dziennie to ok,ale on wypija tak 250ml jednorazowo,kurka o cala stowe wiecej niz kuba Goby hmmmmmmmmmmmmm A w sumie to tlusty nie jest,cieniutki w pasie heheh,nozki ma jak rogaliki tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Troche nas nie bylo, bo siedzialam od czwartku u tesciowej. Pojechalam tam niby na 2 dni posiedziec z dziecmi a tak mam zeszlo ;) A przy okazji zaliczylismu chrzest bojowy - pierwszy raz zostawilam Gabrysie na noc u dziadkow !!!!!!! W sobote bylismy na weselu i babcia miala przyjechac do nas i pilnowac dzieci, ale Gabrysia miala duzo frajde przebywac tam, w nocy spala bardzo ladnie w lozeczku turystycznym. No i pojechalismyna wesele zostawiajac tam dzieci, dopiero rano pojechalam po nie. Zerwalam sie o 8 ( a przyjechalismy na 3 do domu ) i szybko do malej, bo pewnie zsteskniona do mamy a tam niespodzianka- Gabi taka zajeta zabawa z dziadkiem , ze prawie nie zwrocila uwagi na mame ! Oczywiscie przyszla, przytulila sie i .... poszla dalej bawic sie z dziadziem :D Wyszlo na to, ze ja bardziej przezywalam rozstanie z mala niz ona ze mna :) O Kamilke bylam spokojna, bo ona czesto zostaje na noc u nich. co do jedzenia to mamy tak 6- mlecZko zageszczone kaszka 10- kawalek kanapki i jakis owoc 11-mleko przed spaniem 15-obiad 17-kolejne podejscie do obiadu ( bo o 3 zle moze ze 2 lyzeczki) i kolejna porazka :O , wiec dostaje jakies platki sniadaniowe na sucho, jogurt, owoca albo jogurt 19 mleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie, jak sie odedzwalam, to wszystkie gdzies wymiotlo :P Ladnie witacie kolezanke po krotkiej nieobecnosci ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Sorki ze sie nie odzywam, ale u mnie duzo sie podzialo i juz od dzis jestem pelnoetatowa mama. Rzucilam prace. Poklocilam sie z mama. I jestesmy sobie z Ninka same. W piatek bylam u lekarza. Mala wazy 10400, a wiec idealnie przybrala 3 razy tyle co urodzenie i mierzy 79 cm, i jest ponoc na 95 centylu ze wzrostem :) Gosiek, moja zjada mleko i nie widze roznicy czy samo czy z kaszka. I na srodku pokoju nie wstanie, nie ma szans, o chyba ze pupine tak wypnie do gory i jedna reke podniesie ;) POzdrawiam wszystkich i obiecuje skrobnac cos w wolnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) U nas przez ostatnie 2 dni była piękna pogoda :) a więc balowaliśmy na powietrzu ;) a dziś :( masakra znów zimno :( agula to super że córunią podoba się u dziadków i są tam szczęśliwe :) to teraz możesz bezobawy dzieciaczki zostawiać z babcią i dziadziusiem :) surfitko przykro mi z powodu kłótni z mamą :( ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) teraz możesz 24 h na dobe spędzać czas ze swoją księżniczką :) gosiek - Eryk wszędzie wstanie,ale on już chodzi ;) a jak jeszcze nie umiał chodzić,to też nie umiał wstać,tylko jak się czegoś złapał lub przy ścianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!hej! Witam po dłuzszej nieobecności! byłam na bieząco ale jakoś nie mogłam sie zebrać.... My wszyscy bylismy chorzy tzn.nic takiego zapalenie spojówek Krystian z przedszkola przynósł a pozniej Knia Ja i małżon!rano to oczy zaklejone od ropy,ze hej!!!!!!!!!!no ale juz ok! Kiniusia wazy 8900 mam skierowanie na mocz,poprosiłam lekarke zeby dała bo sie tam grzebie i troche płacze jak siku robi zobaczymy czy ma jkies bakterie oby nie.. Gosiek Mojej KIni mleko wystarcza na 1 posiłek 220mleka rano ok.7 0 12-13 obiad(zupka,lub ziemniaki mieso marchew ,ewentualnie buraczki)16-17parówka,jogurt lub deserek lub reszte obiadu a 20mleko 220 i w miedzy czasie paluszki ,ciastka ,chrupki. Moja tez jak twój Kuba nie podnisi sie sma jak nie ma nic do trzymania. Surfitko-jak dobrze pamietam to mama sie duzo wtrącała w wychowanie Ninki tzn,olewała Ci i robiła po swojemu.Czy nie wytrzymałas i dlatego rzuciłas prace?przepraszam nie chce byc wscibska,jak nie chcesz to nie pisz!ale głowa do góry!!!!!!! Ja musze jakos inne mleko dawać bo maoja Bebilon pepti pije na recepte i lekarka powiedziała,ze juz mi daje ostatnią recepte bo jak juz zaraz ma roczek to to mleko jest dla alergików a ona nie jest i juz sie nie należy!!!!!!!!!!a ja kupiłam bebiko i 1 miarke dodałam i nie piła nie chciała! Parówke daje raz na tydzień al ete drogie i dla dzieci. EWcia -ta chrzesna to normalnie jakaś walnięta podziwiam ze ją przeprosiłas ja bym jej dała do wiwatu! A ostatnio Kiniusia posmakowal sobie mydła-he.he pewnie jakas pomarańczka sie przyp....ale w nosie to mam nic jej nie było dałam pić i zwymiotowała ale ok było!i uwielbia chusteczki chigieniczne!!!!!!!!!!!!!!!he,he zawze w pore jej wezme! Chciałam złozyc jeszcze życzonka dla solenizantów jeszcze raz duzo zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiem,ze Kinia na roczek dostanie rowerek taki z raczką z tyłu i krzesełko uczydełko!a dalej to nie wiem!imporezka 28czerwca mam nadzije ze pogoda bedzie! zmykam pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ja tylko na chwilke przywitac sie i zlozycz zyczenia dla Ninki Ninko, wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka i milosci z okazji pierwszych urodzinek zyczy ciocia Agula i kolezanki z Chicago 🌻 odedzwe sie pozniej, bo teraz moje krolewny zyc mi nie daja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Sto lat dla Nineczki na roczek 🌻 U nas jedzenie wygląda tak: po obudzeniu mleko niczym nie zagęszczane 8-9 micha żuru z żółtkiem i chlebem albo kanapka, ale zdecydowanie rzadko 11 - banan lub inny owoc 13-14- obiad 16-deserek lub jabłuszko 18-2 kanapki lub kaszka (ale praktycznie kaszki wcale nie chce) 19-19.30- mleko zagęszczone kaszką przed snem Chrupki kukurydziane sama sobie bierze z szafki jak ma ochotę, biszkopty dostaje czasem i pije bardzo dużo soków owocowych i wody. Wiadomo, czasem zjada więcej, czasem mniej, ale waży 10400 i mierzy 78 cm więc OK:) A mały człowieczek w brzuszku ma już 1300g:) Pozdrawiam wszystkie mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100lat 100lat dla mojej ukochanej synowej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczylam 2 h spotkanie z deska do prasowania.... jeszcze trzeba pochowac wszystko do szaf zanim Gabi wstanie ;) u nas beznadziejna pogoda- chlodno i przelotne opady :O siedzimu wiec w domu .... a dzieciaki malo domu nie rozniosa !!! Ale sie dzis usmialam z Gabrysi i Kamilki . Mala ciagnela mnie za wlosy i bezszczelnie sie smiala mimo moich stanowczych sprzeciwow, no i koniec koncow dostala po lapce..... dziobek w potkowke i wielki smutek. A Kamilka zaraz przyjela postawe starszej , dobrej siostry i dawaj przytulac mala. I siedzialy tak na dywanie z 5 min i pocieszaly sie, przytulaly , calowaly.... swietnie to wygladalo :) Surfitka, jak sie ma nasza fulltime mama ? Pewnie objadacie sie tortem i nie macie czasu do nas zajzec ;) Aisha, pieknie rosna twoje dziewczynki :) Gosiek, moja najpierw nauczyla sie samodzielnie wstawac, a za jakies 2 tyg zaczela robic pierwsze kroczki pozdrawiam wszystkie dziewczynki i ich dzidziusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie, Nineczko kochana, wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzinek! Dużo zdrówka, radości i usmiechów na codzień :) Oczywiscie najlepsze zyczenia dla wszystkich solenizantów, którzy pierwsze urodzinki już mają za sobą :) Dużo zdrówka!!! Surfitko, mam nadzieje, ze pogodzisz sie z mama :) Dlaczego rzuciłas prace? Czy cos sie stało? Gosiek, widziałam zdjecia Kubusia na NK. Jaki on śliczny!!! A buziolek cały czas uśmiechnięty :) Pozdrowionka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dużo zdrówka i słodyczy ciocia Ewelinka z rodzinką Ninusi życzy 🌻👄🌻 agula och małe komediantki z twoich dziewczynek :D Aisha duża dziewczynka z Oli :) ty masz w brzusiu synusia jak dobrze pamiętam ? też już ładny kawał chłopa ;):) beja Kingusia ma takie same smaki jak Eryś ;) kiedyś też w kąpieli spróbował mydła,ale on tylko raz polizał - i chyba mu nie smakowało ;) kasia,gosiek,pom.mamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, u nas nie ma zadnej imprezy. Tak sie porobilo :o Mamy torta, czekamy na tate az wroci z pracy zeby zdmuchnac ta pierwsza swieczke. Dzis bylam w pracy na chwile z Nina, pozbieralam swoje rzeczy. Ale poki co jestem na zaleglym urlopie. Moja mama ma nerwice maniakalna, bo tata byl porozmawiac z lekarzem i tak to wyglada z opisu. Widzicie, poklocila sie z tata, ale to jestem winna klotni a nawet mnie u nich nie bylo. Po prostu w niedziele dostalam telefon, zwyzywala mne, powiedziala, ze od 4 lat odkad tu mieszkam jest zle, ( nie mieszkamy z rodzicami, ale tata jej nie slucha), zazadlala ode mnie kupy pieniedzy, ze mam jej natychmiast je przelac i rzucila sluchawka. Maz zdecydowal, ze juz dosc. Nina i tak za wiele wysluchala przez ostatni czas. I dlatego jestem juz bezrobotna ;) Dziekuje WAM za pamiec i przecudne zyczonka. Aisza, nasze corcie sa identyczne z waga a moja jest tylko ciut wyzsza :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas ladna pogoda sie zapowiada! Dziewczynki dziekuej za mile komentarze na nk,Kubus reczywiscie minke ma zawsze usmiechnieta,ale maruda tez czasami z niego jest,jak chce na rece,przytulanka sie zrobil ale to fajnie,bo kiedy przytulac jak nie teraz,najpiekniejsze momenty sa wlasnie. Surfitko wspolczuje choroby mamie i oby bylo lepiej.nie wiem co napisac,ale to pewnieprzez ta chorobe taka sie zrobila,uwazam,ze dobrze ze zrezygnowalas z pracy i tak w sumie niedlugo do polski wracacie,a i Ninka bedzie miala z Taba lepiej niz z kims innym,najlepiej z mama to wiadome. A moj tylko wola mam i juz wisi na mnie heheheh echhhhhhhh a jaki on uparty!!!!!!!! wlasnie zdjal skarpetki,ciagle je zdejmuje,ma dosyc tego zakaldania:P:P:P zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Surfitko oj tak mi przykro z powodu choroby mamy :( no napewno Ona taka maruda była i jest z powodu rozwijającej się choroby :( Mam nadzieje że mama odzyska zdrowie i będzie ok.Dużo zdrówka dla niej życzę :) gosiek twój Kubuniek jest rewelacyjny !!! U nas oki :) Eryś maszeruje po domku i woła tata,tata ;) oj cukiereczek mój kochany !!! Pozdrawiam wszystkich i wszystkiego najlepszego dla solenizanta Aleksandra (klakowska84) spojrzałam w tabelkę kurcze ale nas było :) a teraz ? szkoda że dziewczynki już z nami nie piszą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkiego naj dla solenizantów 🌼 Surfitko współczuję sytuacji z mamą, niech jak najszybciej wróci do zdrowia Dziewczynki zapraszam na interię, bo wysłam troszkę zdjęć z roczku Ani Aisha współczuję wakacji:( z tą pogodą u nas to normalnie idzie zwariować 😡 Jaki już duży brzusiowy dzidzia, super Ewcia. Agula, pomarańczowa mamo, Kasia, Gosiek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia dogrzebalas sie tabelki naszej????????????????????????????????????? Wez ja skopiuj i wstaw,bo mi sie nie chce szukac hehehhe Ewcia dzieki,Erys tez uroczy chlopczyk,cudowny jest i tak azwsze elegancko ubrany w koszulach:)Ja tez uwielbiam zakladac koszule chlopcom ,to taki maly dorosly akcent:P Jak ja bym juz chciala by Kuba chodzil tak jak Erys ,ale jeszcze poczekamy troszke:P:P:P,pewnie jak zacznie to bede miala dosyc,ale coz takie uroki macierzynstwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj dzien lenia,booooooooooooooooo mam wszystko zrobione :) posprzatane wszystkie pokoje,lazienki ,nawet obiad mam z wczoraj:P.tak wiec tylko obowiazki przy Kubie i spacerek,bo pogoda nawet,nawet ladna:) Ach,tylko pranie musze nastawic,ale to pecha hehehe,ale mi dzisiaj dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja równieżsie przyłączam do życzeń dla NINKI i innych solenizantów!!!!!!!!!! Surfitko zdrowia dla mamy!!!!!!!!współczujeCi bardzo ale uwazam,ze juz twoja mama nie powinna w takim stani eopiekowac sie Ninką !wiadomo,ze na pewno krzywdy by jej nie zrobiła!dobrze zrobiłas Ninka najwazniejsza jest zwłaszza,ze tak długo onią sie starałas!!!!!!!!!!!! Gosiek ja tez mam chatke sprzątnietą!!!!!!te moje male 40m!!!!!!!!!!!! KInia to by non stop w kuchni sie bawiła ech juz czasem idzie zwariować!!!!!!!!!!!!Garnki,kasze,maki,oleje,talerze wyciaga uparta ze nie wiem!!!!!!!!!!!Ale ile energow to wkłada!!!!!!!Kruszynka moja kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beja gosiek na życzenie ;) proszę bardzo :) NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz-----cc malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------ Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51----------3000----- -Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------D awidek------Cc milka----------03.06----12.06----50-------------3360---- --Maya----------CC karolinna7----04.06---20.06-----54----------3100-------- --Julian--------cc mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------ Ania-----------CC AnetkaG27------05.06-----------------55-----3370-------- --julcia---------sn martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------J ulia------------SN Melania-------09.06----05.06----58-------------3250----- -Mikołaj--------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------ Kaja------------CC gosia29------10.06----20.06----51----------3440--------- Tobias--------Cc kasia78-------11.06----14.06---------------2800--------- Julia------------CC weronika-----12.06---------------49---------2970-------m artynka-----cc malgonia80---12.06---13.06----56----------4080-------Kub us----------sn kirysek--------12.06----08.06----------------3920------- tomaszek-----sn katrina0408----13.06----21.06-----60------4035-------van essa--------sn masterek28------14.06----18.06-----60------4350-------Fr anuś--------cc surfitka--------16.06----14.06----55-----------3490----- -Ninka----------sn klakowska84.....17.06....27.0 6.....57....3750............Aleksandra ewunia626/29------18,06-----14,06----57------4200------- Mateusz----sn Jotka79.........19.06....21.06....53.........3190....... Czaruś.......SN Goba1----------21.06-----13.06----59--------3600-------- -Kubus--------sn agula78........21.06......20.06......51.......3400.....G abrysia....sn abii33..........21.06.....16.06.......52.......3500..... Dorota........cc Perłakrynicy32....23.06.......18.06........4050......Mik ołaj.......cc beja---24.06-21.06........58-------3710-----------kinga- --------sn Demiluna------27.06-------21.06------------------------- ---Julian---------- oliwka100-----21.06-------29.06----3420--------------Oli wia-------- Monika82.......22.06....22.06... 55 .....3200 ....Ania.......sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane u nas wszystko ok mała sama chodzi juz pieknie cały dzien na nozkach o tylko dwie drzemki w dzien ma ,co do diety to nadal eliminacyjna jezeli chodzi o białko mleka krowieko i nie wiem do kiedy bede ja utrzymywac testy mowia ze nie jest uczulona a skorka mowi co innego wysypuje ja,,,Juleczka ma katarek te pogody sa okropne razupał 30 c a na drugi dzien 10c mowie wam do bani ... Na julcie trzeba miec cały czas oczy w koło głowy wszedzie wejdzie wszystko dotknie ostatnio zrzuciła na siebie karnisz artur złapal go z 5 cm nad jej głowka,,,Kochane nie dosyc ze julcia jest nie znosna to jeszcze moja dorastajaca klaudusia terz pyskuje strasznie a na dodatek jest z niej straszny bałaganiarz okropienstwo ,urwanie mam głowy z nimi \'\'\' Kochane wiecie co moja julcia w nocy spi strasznie cała noc sie wierci jest tak juz ze dwa miesiace i czasem popłakuje ja juz nie wiem od czego badania ma dobre wiedz sie wcale nie wysypiam okropienstwo kiedy ona zacznie ładnie spac to ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia dzieki wielkie👄 🖐️ maly zaraz bedzie jadl pomidorowke z kluseczkami,zobaczymy jak nam pojdzie:PWczesniej wrabal miche brzoskwin z bananem tzn.calego banan i 2 brzoskwinie:P Beja,moj to tez chyba kucharz bedzie,urzeduje w kuchni i wyciaga wszystko z szafek,tzn.probuje ale ja w pore interweniuje.Juz pisalam ,ze ostanio wszedl prawie do zmywarki,trzeba miec oczy normalnie w duuuuupie:P No i znow zdjal skarpetki,ja to sie z nim mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×