Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Czesc Goba, gratulacje !!! Ewcia, nie mieszkamy w sasiedztwie czasem??? U nas tez grasuj, tesciom dwa razy z rzedu ( kolejne noce) ktos usilowal wlamac sie do garazu. Najpierw od strony podworka, potem od przodu, od bramy. Na szczescie sploszyl ich alarm. Ja tez sie boje. Niby czlowiek nic takiego nie ma, ale czasem za 5 zl mozna w leb dostac :o Agula, nie dziwie se Gabi ze chce chodzic do przedszkola, ma tyle dzieci wkolo :) Nina tez by chyba chciala gdyby tylko byla taka u nas mozliwosc. Niestety w Polsce nadal przedszkola sa od 3 r.z. i to jeszcze problem. W tym roku nie przyjeto wielu trzylatkow u nas na osiedlu. Co do smoczka to ukrcilam do jendego i tylko zasypiania. Szykuje sie na obciecie drugiego. Ale rownoczesnie uczymy sie nocnika. Coraz ladniej wychodzi nam kupka. Zdarza sie juz ze sama zawola i rzeczywiscie zrobi. A czasem zapomni sie. No i bardzo sie rozgadala. A najbrdziej sie ciesze jak mowi prosze, przepraszam, dziekuje , do widzenia :) Tak slodko te wzroty brzmia u niej. Nawet dzis w sklepie a odchodne pani podala zakupy, a Ninka ladnie powiedziala dziekuje pani, do widzenia :) Babka byla w szoku i nie wierzyla ze jeszcze nie ma 2 lat. Dobrej nocki dziewczeta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) hmm... surfitko no to wygląda na to,że obok siebie mieszkamy.... dobrze,że u twoich teściów alarm wystraszył włamywaczy Eryczek o smoczku nic a nic nie wspomina :) dosłownie tak z dnia na dzień o nim zapomniał :) kiedyś znalazł smoka w zabawkach i przyniósł mi go,a ja tego smoka wyrzuciłam do kosza Eryczkowi całkowicie obojętny był smok :) Z nocniczkiem niestety jest ciężko :( ale już tak fajnie dużo mówi słodziak mój kochany :) pozdrawiam was babeczki i zmykam obiadek robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki , widze ze jednak stara gwardia nie wymiekka ;) Widzialam na kafe nowy topik o 2-latkach i myslalam zeby moze tam sie przeniesc , ale tamtem topik tez cos kuleje . A poza tym znamy sie juz tyle czasu , tyle o sobie wiemy ze szkodaby to zepsuc :( Surfitka , u nas przedszkole 'panstwowe' , czyli darmowe jest od 5rz !!!!i to tylko na 2,5h dziennie 😭 potem do szkoly . Dlatego pewnie praca opiekunki do dziecka w USA jest taka popularna . Ja niestety musze placic za przedszkole Kamilki , a Gabi tez trzeba bedzie bulic . Gabrysia lekko zniosla rozstanie ze smoczkiem , chyba ja sie bardziej balam tego niz ona ;) A teraz sama z siebie rozstala sie ze swoja pieluszka do spania . W ogole zrobila sie z niej juz taka duza dziewczynka : nie spi mi w dzien , nie ma smoka , nie zakladamy juz pieluchy nawet do spania , mleko pije z kubka niekapka , pyskuje i nie chce ubierac tego co jej daje tylko sama sie stroi ;) Dziewczyny wspolczuje wam tych rabusiow w okolicy :( Mam nadzieje , ze szybko ich zlapia i bedziecie mogly spac spokojnie . Ewcia co dobrego masz na obiad ? U nas dzisiaj rosolek , jak co tydzien z reszta :P Moje nie sa za bardzo za zupami ( ja rowniez ) i mamy w swoim jadlospisie 4 zupy ktore zjadamy ze smakiem i w kolko : rosol, pomidorowa, ogorkowa i zurek . Zycze milego dnia, lece zawiesc K do przedzskola ... na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki pisałam wszedzie gdzie mozliwe ze mam juz paulinke przy sobie ale fakt ze nie sprawdziłam czy post doszedł bon juz kompa wylanczałam dzieki za gratulacje małą słodka jak niewiem grzeczna w sumie ale ja mam powikłania-zapalenie dróg moczowych i mnie boli nawet jak siede-a chozic moge mało wiec nie pisze juz tydzien i nie siedze na kompie ale dzis byłam zmuszona :-) posle zdjecie ale z telefonu na nasza poczte całuski od małej dla was pap acha poród szybki o 24 pekniecie wod szpital o 1 w nocy do 6 nic o 6:15 oksy po 7 skurcze bolace o 7:45 mała waga 3kg 52 długa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki:) Ja podczytuję, ale jakoś nie mam o czym pisać:) Ola mądralińska już strasznie, na okrągło zadaje pytania. Najfajniejsze jednak w jej gadulstwie jest to, że jest bardzo wylewna uczuciowo. Wieczorkiem po kąpieli siada mi na kolanach i mówi "bardzo Cie kocham mamusiu i ty tez mnie bardzo kochasz":) Takie to słodkie, dla takich chwil warto żyć:) Opowiada Filipkowi bajki, wierszyki, śpiewa mu kołysanki:) Ale jak ją poproszę, żeby coś mi powiedziała, to nie chce. Wieczorami opowiadamy jej bajki, albo czytamy, albo śpiewam jej kołysanki. Ostatnio chciałam jej zaśpiewać taką kołysankę, którą jej babcia śpiewa, a ja nie bardzo ją znam. Ola na to "śpiewasz głupoty mamo, ja nie chcę słuchać takich głupotów":D Czasem jeszcze przekręca słowa, np. wczoraj skakała na "trampolicy", ale wystarczy ją raz poprawić i już wie. Z innych umiejętności to umie już liczyć do 10, rozpoznaje dość dużo kolorów i zna wszystkie literki z lodówki;) Tylko nocnik wciąż nie bardzo, ale to wina mojej niekonsekwencji niestety:( Pogoda u nas taka porazkowa, nawet nie ma jak iść na spacer:( Olę aż roznosi energia. Często teraz jeździmy do galerii, bo tam jest taki mini plac zabaw dla dzieci i może się tam wyszaleć:) Ostatnio byliśmy na spacerze po deszczu, więc ubrałam jej gumiaki i wszystkie kałuże były jej:) Przemoczone miała nawet majtki, a i do gumiaków sie nalało. Ale miała taką frajdę z tego, że warto było:) No i chyba tyle u nas:) Ja dziś po pracy prosto jadę do Krakowa na zebranie zarządu naszej organizacji geodezyjnej, więc dzieci zobaczę już śpiące niestety. Ale cóż, coś trzeba w życiu robić. Ewcia, Surfitka - nie zazdroszczę Wam świadomości, że złodzieje grasują:( U nas na wsi na szczęście dość spokojnie, jeśli o to chodzi. Agula - Twoje córy są boskie:) Myślisz o trzecim dziecku, czy raczej nie? Bo powiem Ci kochana, że szkoda marnować takie geny:D Goba - gratuluję córy, jest cudna:) I zycze wielu przespanych nocy dla Ciebie, a dla Paulinki duzo zdrowia i dobrego humoru:) Ewelona - znam ból wyboru mebli, bo mi też się nic nie podobało i wreszcie zrobiłam sobie meble z regipsów z drzwiami z matowego szkła:) Troche robotnicy na mnie psioczyli, ale wyszło super i wiele taniej niż zwykłe meble:) W każdym razie życzę Ci powodzenia w urządzaniu domku:) Katrina - Mateuszek boski:) Chyba znów chcę takiego malucha!!!!!!!!!!!! Melania - Miko super chłopak:) No dobra, kończę i biore się w koncu do roboty, bo jestem w pracy, tylko mam lenia;) Miłego dnia kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane.... goba.... najserdeczniejsze gratulacje kochane!!! paulinka napewno jest sliczna i grzeczna dziewczynka.... a jak rodzenstwo zaakceptowało nowego członka rodziny?? aisha to masz ubaw z coreczka.... taka mala gadała ci rosnie.... madra dziewczynka.... unas jakos pomału do przodu....pogoda jest okropna nonstop pada deszcz.... a jeszcze moj maz zmienil prace i go wogole niema w domu tylko na noc przychodzi...a my siedzimy w domu i sie nudzimy nawet na zakupy niemam jak znim isc musze do mamy czy do siosrty dzwonic zeby przyjechaly....wkurza mnie juz tu...... maciek z dnia na dzien mowi corza wiecej, chociaz wiecej po swojemu ale mowie wam buzia mu sie niezamyka, na spacerze jak jestesmy to musze mu wszystko gadac i opowiadac... co do nocnika i smoczka to tak jak pisalam czekamy juz na nowe mieszkanie i wtedy do dzieła...... chociaz zauwazylam ze od niedawna wogole niesika w nocy wstaje z sucha pielucha...czytalam gdzies ze to jest najodpowiedniejszy moment.... wy tez tak sadzicie???????? zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba..widzialam zdjecie...paulinka jest sliczna a te włoski czarne i dlugie...super...jeszcze raz gratuluje ja podesle pare zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba mala Paulinka to wykapana mamusia :D slicznotka Ewelona a Macius to skora zdjeta z tatusia :) Widze ze tez ma taka przerwe miedzy zabkami na fajke jak moja Gabryska ;) Podobno potem stale zeby rosna prosto , bo maja wiecej miejsca . Aisha , wiecej dzieci nie planuje ;) Wczoraj mialam smieszna sytuacje . Rozmawialam przez Skypa z Pl z siorka , bylo cos na temat wagi no i mowie , ze mam tak z 2-3 kg co przed ciaza. A moj brat weszedl do pokoju akurat na ostatnie slowo : ciaza i z przerazeniem pyta sie : co ZNOWU jestes w ciazy ? :D :D ;) Co do Olenki to jest debesciara :D Przychodzi do nas do parku dziewczynka z 6 czerwca i tez nawija jak stara , tyle ze po angielsku. Ale jak ja widze to odrazu wyobrazam sobie Olenke :) Ide z dziecmi na dwor ,bo nas ladana pogoda . Pilnuje dzis syna kolezanki ( 8 l ) wiec ewakuluje sie z nimi z domu bo mi mieszkanie rozniosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Goba, slicznusia malenka :) Taki kochany dzidzius do zacalowania. Aisha, no zdolniacha mala z Olenki :) Nina tez nie mowi jak ja poprosze tylko wszystko sama z siebie. A jak chce by cos powiedziala np. dziadkom przez skypa to nie. A wczoraj sie jej pytam, powiedz dziadkowi ja tata chrapie, no to ona chr, chr..udaje jak tata :) A potem mowi, tata gnije..no i podlapala ze ja na meza narzekalam ze dlugo spi i gnije w lozku w czasie weekendu, no i podlapala ..i jest ze tata nie spi, tylko gnije :P Nic nie mozna powiedziec bo wszystko lapie. Agula, tez zaczelam pisac na mamach 2 latkow, ale jakos obco sie tam poczulam i po 2 postach dalam sobie spokoj ;) Ewcia, Ewalona 🖐️ Wreszcie przestalo padac to wezme mala na spacer bo wszystko jej sie poprzestawialo ;) Buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż to za cisza??? Mamuski meldować się tu szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza: W dniu urodzin życzę Ci by się spełniły wszystkie sny. Byś zawsze żyła jak w niebie i mnóstwo przyjaciół miała w koło siebie. Oby miłości nie zabrakło Ci i żebyś wiedziała co to znaczy ŻYĆ! A reszta strajkuje???? Czemu nic nie piszecie? Ja zagoniona, zmawiamy kuchnie. Wczoraj bylysmy z Ninka pierwszy raz na basenie. Najpierw plakla, a potem z wody wyjsc nie chciala :) A dzis juz 3 razy sama zawolala siku i zrobila :) Dziewczyny piszcie bo szkoda tych znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha wszystkiego najlepszego w dniu urodzin 🌻 🌻 🌻 U nas nic specjalnego , siedzimy dzis w domu bo deszcz leje :( Surfitka, gractulacje dla Ninki za siuski do nocnika :D A u nas odwrot o 180 stopni , Gabi chodzi dzis w pieluszce :( Nie wiem co jej sie stalo, ale nie chce wolac siku . Boze, kiedy ta moja mala przestanie budzic sie w nocy ???? Budzi sie co 2 h !!!!!!!!! dzis dalam jej na noc syrop przeciwbolowy , bo myslalam, ze moze zabki jej dokuczaja ale nic nie dalo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za życzenia:) Agula ja Cię na prawdę podziwiam, jak Ty znosisz te noce??? Ja już Filipa oduczam wstawania w nocy, bo mi sie wydaje, że jest już na tyle duży, że powinien przesypiać nocki:) A budzi się tylko raz, no czasem 2, wiec i tak nie jest źle. U nas nic nowego. Filip podnosi się na czworaki, więc jest szansa, że jednak będzie raczkował:) Ola zaczęła robić jakieś cyrki przy wieczornym usypianiu: Nie chce się położyć, tylko siedzi albo stoi w łóżeczxku ledwo żywa ze zmęczenia. Jak tylko przyłoży głowe do poduchy to momentalnie zasypia. Poza tym weszła w etap zadawania pytań. Dzis rano zapytała mnie, co to znaczy "przeciwieństwo". Albo co znaczy "właściwie". Te pytania są prowokowane przez Cbebes, bo tam ciagle uczą się jakiś nowych słów, a Ola rano ma godzinną sesje przed telewizorem, kiedy Filip śpi, a babcia je śniadanie i gotuje żurek:) Na szczęście ta telewizja nie jest ogłupiająca, wręcz przeciwnie. Ola do 10 liczy juz super, poznaje kolory i cyfry. Ale i tak najszczęśliwsza jest na polu:) Ostatnio nadmuchałam im ten basen do skakania, który dostała na Mikołaja. Ale mieli radochę! Obydwoje:) Właśnie chcę kupić Oli trampolinę na urodziny, bo ma z tego super frajdę, jak chodzimy na plac zabaw w galerii. No bo dziewczynki, nasze "maleństwa" już niedługo skończą 2 lata!!! Szok!!! No dobra, wracam do pracy, bo jeszcze dziś idę na 11 do ortopedy, a pasuje troszkę popracować;) Miłego dzionka! I piszcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - gratuluję nocnikowych postepów!!! Mówisz, że Ninka zadowolona z basenu? Muszę wziąć moją Olę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, Ninka bardzo zadowolona z basenu. I ona jest dosc strachliwa, ale wczoraj sama w koleczku juz plywala :) Juz mama musiala puscic. My nie mamy tego programu, Nina oglada minimini. Tam jest sporo ulicy sezamkowej i tam tez ucza :) Ale poki co dla Niny wszystko jest trzy lub cztery. Jak sie jej ktos zapytal kiedys ile ma lat to dziarsko odpowiedziala, ze cztery ;) No i ten ktos byl w niezlym szoku :P Ale nie wiem czy bedziemy nadal chodzic na basen, bo na pupie i nozkach pojawily jej sie krostki i mam dylemat, czy to uczulenie na chlor, czy zmiane proszku do prania, bo zmienilam z jelpa na lovelle. :o W kazdym razie robimy kilka dni przerwy od plywania. Ale jestem pewna ze i Oli i Filipkowi bardzo by sie podobalo - takie maluszki jak Filipek tez chodza :) Agula, no faktycznie dziwne z tym wstawaniem. U nas jest problem ostatnio z zasypianiem jak u Aiszy. Potrafi 2 h sie turlac, gadac, wstawac i kombinowac..ale jak juz usnie to raczej spi do rana. Nie zazdroszcze w kazdym razie. A idziesz do pediatry moze? Moze warto zapytac o to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko ja z Filipkiem jeszcze poczekam na basen, bo boję się, że się bedzie bał. A poza tym chlor na taką młoda skórę, nie wiem.... Chociaż Ola była z nami na basenie jak miała rok i była zachwycona:) Też pływała w kółku, chociaż chętniej chciała sie bawić bez kółka:) Troche wody wypiła, ale nie zniechęciła się:) Kurcze, muszę ją koniecznie zabrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze rozmawiacie o basenie . My mielismy wczoraj isc ale w ostatniej chwili przypomnialalo mi sie ze we wtorek Kamilka przekula uszy i balam sie czy chlorowana woda nie podrazni jej ranek . Mamy swietny basen, a raczej brodzik ;) dla maluchow , woda przy brzegu siega do kostek :P im dalej tym glebiej . A teraz Gabi chce bardzo tez miec przekute uszy , ciagle powtarza , ze w jednym uchu bedzie pink kolczyk a w drugim blue :D W oglole uzywa wiele angielskich slowek . Ale do slownictwa Oli to jeszcze jej daleko :) Moja mala z bajkami musi dostosowac sie niestety troche do Kamilki i oglada bajki o ksiezniczkach i rusalkach , ale najchetniej oglada bajki o wiejskich zwierzetach. Hitem sa piosenki pod tytulem Old Macdonald had a farm z YouTube . Aisha jak po wizycie u ortopedy ? Surfitka , mowilam kiedys lekarce o tych pobudkach w nocy . Powiedziala, ze dziecko szybko rosnie , caly dzien uczy sie nowych rzeczy i w nocy po prostu to przezywa , uklada sobie w glowce . A ja jade na kawie caly dzien, czasem P wezmie je na dwor to chwilke sie przespie :) Bo nie dosc, ze Gabi sie budzi to i Kamilka potrafi ze 2 razy wstac w nocy , a jakby tego bylo malo to P wraca z pracy tak ok 1 w nocy to tez mnie obudzi ( niechcacy ) . Teraz wlasnie poszedl z nimi na dwor polazic po kaluzach ;) a ja ide zdrzemnac sie z pol godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, no to nie zazdroszcze ci niewyspania ;) U nas ostatnio Nina tez chce kolczyki :) A hitem ze słowek jest szerszeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szerszen :D dobre, ja sam ledwo wymowie :P Mloda ma obiecane kolczyki jak przestanie lac w pieluche na dobre ;) W sumie to nie dziwie sie ze zdarza sie jej nasikac w majtki jak dzis naprzyklad tylko do do poludnia wypila 700 ml picia ( mleko, sok , woda ) !!!!!! Surfitka jak wasze starania o dzidziusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szerszeń - super:D :D:D Moja Ola kolczyki nosi moje, tak jej zakładam na uczo od góry i chodzi taka dama:) A jak jej mówię, że nie ma dziurek, to mi pokazuje, że ma:) Ale z kolczykami jeszcze poczekamY:) Na razie muszę ją wziąć do fryzjera podciąć włosy, bo z tyłu ma dużo dłuższe niz resztę. A nie wiem czy Wam pisałam, 29 maja mamy wesele i Ola będzie niosła obrączki. Z tej okazji kupiłam jej masakrycznie drogą kieckę:] http://www.allegro.pl/item1028649564_hit_okolicznosciowa_sukienka_dla_damy_wojcik.html Wygląda bosko:) Po weselu podeślę Wam foteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was....widze ze troszeczke piszecie.... unas jakos leci.... chociaz dzis ledwo zyje...nie dosc ze pogoda jest okropna bo zimno i deszcz pada to na dodatek pol nocy niespalam bo maciek cos sie dzis budzil, marudzil, wiercil i wogole niewiem co to było.... co do mieszkania to dalej czekamy na bank i na decyzje... jak skladalismy papiery o kredyt to mowili ze do 3tygodni i 3tygodnie juz minelo i dopiero ma byc w oststnim tygodniu maja a my umowy mamy do 1czerwca i niewiem jak to bedzie dalej...... unas z nowosci to niema nic narazie a maciek mowi po swojemu napisze wam co u niego co oznacza, otoz: kuka - to jego krolik do spania munia- misiu didi- drugi misiu dzin- to ksiezyc tatuni- to traktor itd to sa jego słowka takie a o szerszeniu to niemam co marzyc narazie brawo dla ninki!!!! aisha ta sukieneczka sliczna,ola bedzie jak mala ksiezniczka wygladac, ale cena.....zabujcza, ale raz sie zyje!!!! agula masz racje maciek to skora zdjeta z tatusia...tylko okularow mu brakuje ale prawdopodobnie on tez bedzie je nosil..... od urodzenia taki podobny jest a do mnie ni w zab.... zycze milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) z góry przepraszam,że tak długo nie pisałam ale ostatnio mam małego lenia :P agula współczuję ci tych koszmarnych nocek :( pamiętam,że mój Eryś i twoja Gabi od malutkich razem tak wstawali :( Eryś już dawno nie budzi się w nocy czego Gabrysi i tobie życzę :) jeśli chodzi o zasypianie w ciągu dnia i nocy to ja go kładę wtedy gdy on już chce spać,albo sam kładzie się do łóżeczka i zawsze w ciągu paru minutek mój smyk już smacznie sobie śpi :) surfitko twoja Ninusia to jest mała gigantka :) ona to ma język ;) Eryczek również uwielbia basen :) ...haa a nie wspomne o Oskarku ;) Aisha śliczna sukieneczka :) Olunia napewno bosko w niej wygląda :) co do trampoliny to Eryś i Oski w pokoju mają taką dmuchaną,świetnie się w niej bawią :) Eryczek lubi jak trampolina jest do góry nogami wtedy bawi się w środku i mówi,że to jest jego dom :) ostatnio kupiliśmy im trampoline z siatką taka na dwór kurcze tam to mają prawdziwą radoche :) Oski zaraz w pierwszym dniu skakania wybił sobie mleczną dwójke :( ewelona ojej tak mi przykro,że ten kredyt tak wam się przeciąga :( mam nadzieje,że wszystko się dobrze skończy i będziecie szczęśliwi :) ha ha ale Maciuś cudnie se gada :D:D a dziś mój Oskiś ma 7 urodzinki :) rano do przedszkola zabrał pake cukierasów i gdy tylko zamknął za sobą drzwi klasy to dzieciaczki chórem złożyły mu życzenia i tak bardzo głośno zaśpiewały mu sto lat :) oj napewno był bardzo szczęśliwy mój synuś kochany !!! dziewczynki życzę wam milusiego dzioneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Agula, staranka naturalne sa, poki co efektow brak. Ale mamy czas ;) Ja tez nie przebijam jeszcze, moze w wakacje? Nie wiem. Aisza, Olenka bedzie jak mala ksiezniczka. Ale cena prawie jak dla doroslego :) Ewalona, no niestety tak jest z tymi kredytami. Ponoc trzeba dzwonic do banku i sie upominac prawie co dzien, bo trzymaja ludzi do ostatniej chwili. Ja osobiscie nie bralam kredytu ale kilku moich znajomych. I kazdy mial ten sam scenariusz. A Macius jest a dobrej drodze do mowienia. Nina kilka miesiecy temu tez wszystko prawie mowila po swojemu. A teraz juz przeszla z mniam na jedzenie, z papa na dowidzenia itp. Z tym ze czesto nie dopowiada poczatkow slow. Czyli np pzepraszam brzmi praszam ;) , dziekuje, kuje itp. A i jeszcze jedno, budujac zdania mowi o sobie w 3 osobie. Np Nina idzie spac. Nie uzywa Ja ide spac, czy chce spac. Ale nie mysle, by poki co to byl jakis problem. A szreszeniem nazwal ja maz pare razy, i teraz ona tate przezywa szerszen :P A Nina rajfurzy ostatnio zdrowo. Bawi sie z tata w laskotki i niby, ze ja tata zje. I tata jej mowi, zjem ci noge, zjem ci brzuch, zjem ci pupe..a ona..nie jedz pupy tata, pupa fuj :P I chichiocze przy tym jak maly skrzacik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko - moja Ola bardzo długo mówiła o sobie w trezciej osobie, całkiem niedawno opanowała "ja, ty, on":) A cena nie prawie jak na dorosłego, bo moja kiecka na to wesele kosztowała tylko 169!!!;) Ewcia to nie pocieszyłaś mnie z ta trampoliną, mam nadzieję, że Ola zachowa zęby;) A dla Oskiego 🌻:) Ewelona - współczuję sytuacji:( A ja wczoraj byłam u tego ortopedy i nie pocieszył mnie zbytnio. Dał mi jeszcze skierowanie na USG i mam nadzieję, że jego diagnoza się nie potwierdzi:( Napiszę Wam wszystko, jak juz będę wiedziała. A tymczasem miłego popołudnia Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisza, no tak..w kzdym razie poszalalas z sukienka dla Oli :) No piz tu nam co z tym ortopeda. Ewcia, wszystkiego najlepszego dla Oskiego !!! A co do trampoliny to u nas chyba na to za wczesnie. Moze za rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u nas czas gna jak szalony, nawet nie zauważyłam kiedy a tu już maj i Wiki skończyła 6 lat, a niedługo urodzinki Juleczka, pewnie zleci nie wiadomo kiedy. My kupiliśmy Wiki i Julkowi trampolinę z siatką i mają super zabawę, Julcio mógłby z niej wcale nie wychodzić. Wcześniej mieli taką mała z uchwytem i juz było fajnie ale teraz to jest radocha. U nas niestety małe problemy zdrowotne, Julcio ma problemy z zatwardzeniami i musi dostawać regularnie leki, nawet przez kilka następnych miesięcy. Ma bardzo duże problemy z robieniem kupki i strasznie jest to bolesne dla niego, płacze pręży się, aż żal na to patrzeć. Wszelkie zmiany w dzicie nie pomogły więc poszłam z nim do lekarza i przepisał syrop i musimy poczekać aż się polepszy. U nas z mówieniem tak sobie, niby cos tam zaczyna, do perfekcji ma opanowane mama we wszystkich tonacjach, mówi tata, tak, daj mi, co to, kot i czasem zdarza mu się coś więcej ale to jednorazowo(np samolot, daj tosta, dog,) Z nocnikiem już było dobrze, pewnego dnia biegał bez pieluszki i tak ni z tego ni z owego siadł i zrobił siku i tak przez 2 dni i mu przeszło. Ale już powoli łapie o co chodzi więc byle do przodu. Teraz Julcio śpi (codziennie w dzień jakieś 2 godzinki), a wieczorem idzie spać koło 21 i budzi się raz w nocy i tak spi do 7-8 więc jest dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziękuje za życzenia dla Oskarka :) Aisha no tak co z tym ortopedą ??? Spoko nie jest tak źle ten ząb mu się już ruszał a Oskarek sprawił tylko,że on szybciej mu wyleciał ;) surfitko wiesz gdyby nie Oski to my pewnie też tej trampoliny jeszcze byśmy nie kupowali Erykowi.... ale wiesz,że Eryś świetnie się w niej bawi :) biega do okoła,odbija się od siatki - ma prawdziwą radoche :) a ze mną i Oskim tak fajnie podskakuje :) lubi też leżeć na pleckach a Oskar skacze i go tak fajnie wtedy unosi :) Podobno trampolina jest dobra na kondycje i można skacząc na niej schudnąć :) ale niestety dla mnie ona nie jest dobrym pomysłem :( troszkę się posypałam po 2 porodach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) demiluna mój Eryk też brał syropek na zatwardzenia,bo też miał z tym problem :( ha ja doskonale wiem jaką radoche mają twoje dzieciaczki z tej trampoliny :) dziewczynki miłego weekendziku wam życzę :) u nas zapowiada się baaardzo deszczowy :( pa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!Melduje sie! u nas ok!kinia juz po bilansie 2 latka -kończy za miesiąc!ale juz teraz pani doktor zrobiła bo byłam z nia po skierownie na mocz-juz od miesiaca okoła nie sika w pieluche łdnie woła-sama idzie do wc zeby ja sazać na kibelek na noc pielucha tylko!czesto sie tam na dole drapała jak szalona-nic czerwonego nie ma ale u dziewczynek podobno czesto infekcje sa dróg moczowych!wiec wole zrobic ten mocz i sie nnie denerwować! Malutka wazy 11,800-nic nie mówi prawie-no ale coś za coś....mam spokój z pampersami-majtki nosi zwykłe bawełniane lub figi kupiłm w sklepie zwykłym odziezowym tak na 2-3 latka!i jest git!!!!!! U nas w robocie nie ciekawie szykuja sie zwolnienia-mnie nie zwolnią-podobno!!!ale nic pewnego! Tak to ok! Krystian bedzie miał swój pierwszy turniej karate! ja od pon.mam urlp tydzień czsu i do chrzesniaka na komunie bde jechać! moja mama oszalala w sobote za tydzieńw wyprawia 50urodziny w lokalu impreza bedzie ponoć ze hej!!!!!!!!!Uwazam ze jej odwaliło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Goba gratuluje córeczki!ciesze sie ze wszystko ok! Dziewczyki pozdrawiam Was gorąco z pochmurnego,deszczowego Torunia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, Ewelona, Ewcia, Aisha .... co u was ???????? Siedze wlasnie i czytam o powodziach w PL , martwie sie bo wiem , ze to wasze tereny :( Jak sytuacja u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×