Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Pieknie sie rozpisalyscie mamusie dzisiaj:) Melduje sie po ciezkich robotach:( kuchnie konczymy i sama nie wiem skad tyle klamotow sie nazbieralo. PM dzieki za rade odnosnie kapieli, mialam tempke tak kolo 38-39 stopni to za duzo? Mysle ze moja boi sie tych odglosow wody, chyba tez poprzestane na prysznicu jak elmirka, bo mi mojej malej szkoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka nie przemeczaj sie!! temp wody powinna wynosic tyle w ile temp do kapieli niemowlaka..nie wiem ile to ma byc., tak mi polozna mowila, ale nie wierze ze to dziecko stresuje :) wlasnie wciagnelam pol paki chipsow :o i szykuje sie pomalu do spania...jutro wieczorem musze gdzies wyjsc bo zwariuje w domu ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie tez gdzies wyszlabym, dosyc mam siedzenia w domu. Do tego jak patrze na siebie to jakos niedobrze mi sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaparz sobie meliske , dodaj troche miodka.. uspokoi Cie i spokojnie zasniesz :):):) kurcze szkoda, ze w takim momencie musisz miec remont :o wiem ile to nerwow kosztuje .. , ale pomysl sobie ze jeszcze troche i bedziesz miala swojego maluszka i nie bedzie wielkiego brzucha, dolegliwosci i w ogole bedzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki właśnie wysłałam fotki na pocztę:)Ja właśnie jestem po fryzjerze i czuję się jak nowonarodzona bo też już nie mogłam na siebie patrzec,a jutro idziemy na imprezkę do znajomych także troszkę się rozerwę,a teraz idę lulu,trzeba troszkę odpocząc,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak trzeba troche wyluzowac, a ja przejmuje sie za bardzo innymi, kazdemu chcialabym dogodzic a tu okazuje sie ze maja mnie w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to juz jest, tez mamy duzo takich "przyjaciol".. nie ma sie czym przejmowac, olac ich!!! moze idz do fryzjera?? zrob jakies pasemka, mi to zawsze humor poprawia :) sama widzisz jaka Katrin szczesliwa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wtrącę że PM ma rację to naprawdę działa,idz do fryzjera od razu lepiej sie poczujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie:) Pasemka zrobie, bo wsumie to ja z natury ciemna jestem, a juz mi sie blond znudzil. Ale nie wiem czy we Wroclawiu nie zrobie jak pojade we wrzesniu kolezanka polecila mi super fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nawet lekarz ostatnio do mnie- "pani magdo jak pani wyglada?" No zalamka pomalu, ale do fryca pojde mam tu taka Ole polke to jeszcze zrobie na blond, a potem do Szymona zobaczymy co wymysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrin-- wlasnie ;) daj spokoj, nie czekaj do wrzesnia, zmien cos teraz :), a swoja droga lekarka niech sie w d..ugryzie , mnie tez ciagle gadaja, ze gruba jestem jak ropucha... i w ogole.dupsko jak szafa, no i co ? trzeba olac.. i tyle! ide spac bo padam, trzymaj sie i olej wszystko! wazne, zebys Ty sie dobrze czula a reszte pierdzielic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM masz racje, olac wszystko, a opiniami sie nie przejmowac. A gdzie jutro wybywasz? Tez chetnie wyszlabym na jakiegos koktaila odstresowac sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzis widze ze jestem pierwsza, i to wyjatkowo w sobote bo zazwyczaj nie pisze w weekendy... Noc mialam dzis znow ciezką, trzy godziny nie spalam do 5 rano... i obudzilam sie po siódmej... Chyba tez melise zaczne pic albo sama juz nie wiem co.... A wczoraj mielismy milą niespodzianke bo przyszedl wózeczek z USA - jest taki jak sobie wyobrazalismy, wprawdzie made in china, ale ma atesty i jest naprawde solidnie wykonany... Jedynym jego mankamentem jest maly kosz na zakupy i trudny do niego dostep... No ale poza tym wszystko jest super... Cieszylam sie jak dziecko, tak mi sie spodobał :-) A dzis na zakupy do miasta sie wybieram, bo dawno nie byłam... Milego dnia wszystkim zycze i wogóle fantastycznego weekendu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć brzuchatki, ale wy biedne.milka idz i to jak najpredzej do tego fryzjera bo nerwicy się nabawisz patrzac w lustro-a tak apropo to ogólnie wyglądasz super.ale to ci poprawi chumor. pisałyście o kąpaniu mój kubuś jak się wczorak kąpałąm to spał. melaniu jaki wózek zamówiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze masz juz wozek pokaz foto jak wyglada tez chetnie popatrzymy u nas pogoda do bani pada i nic sie nie chce bleee ja tez mam problemy ze spaniem bardzo szybko nad ranem sie budze :-O i co tu robic z samego rana :-( nuuuda ide zaraz do znajomej posprzatac jej chate bo sie babie nie chce samej :-P mi sie tez nie chce no ale mysle jeszcze pare razy i skoncze z tym chociaz szkoda mi bo baba fajna sprzatania nie ma duzo no i zawsze jakis grosz wpadnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja nie moge narzekac na brak snu, poszlam spac ok 24, wstalam na chwile o 4 jak maz przyszedl, zasnelam o 5, wstalam przed chwila! mezus spi dalej zmeczony. melania-----wszedzie pisze made in china, albo tajland albo uk, oni tam firmy swoje zakladaja bo maja tania sile robocza:o. hehe zrob zdjecie wozeczka juz nie pamietam jaki chcialas# Milka------ja dopiero dzisiaj ide, mysle, ze najpozniej ok 21 bo nie chce dlugo siedziec, jak spalas????????? Pijcie dziewczyny te herbaty one naprawde pomagaja, ja spie jak zabita po jednej filizance! Musze isc sie wykapac i leb umyc, coraz ciezej jest,bo musze sie nad wanna nachylic i musze sie nasztukowac, zeby sie wyprostowac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrin wyglądasz super.ale brzuchol masz ogromniasty-ja przy was dostaje kompleksów że mam mały.ale łądnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pm ta głowa najgorsza ja też nad wanną musze sie nachylać a wtedy napinam mięśnie brzucha i szok.nie boli ale mysle że małemu wtedy mało miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie jaki ruch od rana ja tylko na chwilke żeby sie przywitac no bo jak to bywa przy sobocie pożądeczki a popoludniu mamy gości to też cosik musze przygotować.No drugi dzień z koleji spie super a to dzieki temu że przed snem wypijam pół kubka mleka surowego dziala na mnie super i zgagi nie mam hurej!!!!!!!!!!!!! katrina brzucholek super no i fryzurka też... Ja moze odezwie sie dopiero w poniedzałek no bo jutro czeka nas ta ogromna wycieczka nie wiem jak dam rade bo po wczorajszych zakupach mialam dosyc a co dopiero cały dzień...Mam nadzieje że pogoda nam dopisze... Wiec wczoraj jeszcze wszystko poukladałam w komodzie dla Juleńki i zostalo nam tylko to nieszczesne łóżeczko do zlożenia tylko czekamy jak znajomy kupi nam śruby w polsce do niego.Oglądałam posciel ale żadna mi nie pasowała na drugi tydzień wybierzemy sie do innego miasta to może tam cos wybiore. No to ja umykam jak znajde chwilke to do was jeszcze skrobne miłego weekendu buzka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jakos dalam rade, wypindrzylam sie :p, wymalowalam i czuje sie lepiej hehe :D pogoda do d.... , pada, wiedzialam, ze tak bedzie bo kosci mi lamalo w nocy, bo ja jestem pogodynka :o czuje w kosciach wszystko ..bede musiala cos z tym zrobic po porodzie bo czasem to sie budze i rycze z bolu :o tak mnie bola kolana i kosci w nogach.. w dodatku cos pyli bo oczy mnie pieka i juz zatoki zawalone ble.... ! mam nadzieje, ze tego lata obejdzie sie bez masci z antybiotykiem.. , tak mnie oczy pieka i puchna ze nic innego nie pomaga. ej a moze pogadamy o czyms innym troche niz ciaza????????? nie wiem, co lubimy robic lub co nam sie marzy.. , o kosmetykach.. bo tak zmulamy ciagle i myslimy o jednym! my np za rok bierzemy slub koscielny w Polsce, orkierstre maly zamowiana, sale tez, alkochol sie zobaczy mam w hurtowni zamowi albo tesciu zalatwi od swojego przyjaciela(szef bacardi) tylko zobaczymy jakie ceny dadza.. ktora nizsza, sukienke chce pozyczyc..szkoda kasy na nowa, ciasta popieka ciotki bo w piekarni ok 3tys zl!!!!!!!!!!!!!!!!!! no i po weselu ,dokladnie 15sierpnia! chcemy poleciec na urlop z malym, 2-3 tygodnie w jakims cieplym kraju, albo fiji, albo maladiwy, kuba, dominikana lub haiti :D, a najchetniej bora bora ale kurewsko drogie wiec nie wiem czy wyrobimy, mielismy w tym roku leciec sami, juz mielismy obstukane ale .. jakos nie wyszlo :D za to bedzie bombel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki:) Dziękuję za komplementy,goba no mam już oooogromniasty brzucholek ale też ogromniasto przybyłam na wadze także może dlatego,no i może dzidzia bedzie duża,okaże się:) PM my też myślimy o ślubie kościelnym w przyszłym roku i też w sierpniu potem jakaś wycieczka z naszym dzieciaczkiem,dokładnie tak jak wy ale nie wiemy jeszcze gdzie,no i jeszcze nic nie zamówione,musimy pomyślec.Tez chcieliśmy gdzieś leciec w tym roku ale przybył ktoś niespodziewanie i wiadomo że plany odleciały i radośc była wielka:) A teraz uciekam zjeśc śniadanko,2 kiełbaski na gorąco o kanapeczki,mniam:)Odezwe się pózniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×