Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

a ja wlasnie wrocilam z lodziarni :-P na obiad mialam spagetti a potem tak mi sie tego pysznego loda zachcialo ze szok, i wyciaglam mezai syna na lody pyyycha byly wciaglam 2 galki a teraz jakos nie mam dosc slodkiego i dopycham sie miskami :-) juz ani nie wspomne ze to nie jedyne slodycze moje dzsiejsze :-O...gdzies tam w ciagu dnia wciaglo sie jakos tak samo kinder bueno i prince polo i michaszki :-O pszyszla m widzialam fotki na interii wcale nie sie zaokraglilas no procz brzuszka oczywiscie :-) ale po twarzy nic a nic :-) pasuje ci ta ciaza :-) a tych polskich lekarzy to tylko wspolczuje :-( dobrze ze ten porod bede miec w niemczech bo balabym sie zas tych rzeznikow :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM ALE TY JESTEŻ ŁADNA LASKA I GDZIE TY JESTEŚ GRUBA??????????? W KTÓRYM MIEJSCU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PM slicznie wyglądasz... Własnie smsa dostałam od psiapsiułki z polski że urodziła syna i robili jej cesarke bo lekarz wykazał że warzy 5200 a jak go wyciagneli okazalo sie że waży 3200 parodia z tymi lekarzami.A dziewczyna mogła rodzic naturalnie bo bardzo chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kufer mi urosl :o, ale to nic, wlasnie bylam w sklepie i wypozyczalni, kupilam jeszcze 9szt balisto pycha batoniki :o ale chce mi sie ciagle cos slodkiego! A ponic najgorzej sie tyje w 9mcu?? az sie boje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jak lekarz powiedzial, ze ma malo wod to pewnie przy porodzie mi malo zejdzie:( bede musiala jakies diety ciul wie co pisze tak , zebyscie mogly przeczytac! gosia--ja tez 2 galki wciagnelam:) a z lekarzami to porazka, jak mozna sie pomylic o 2kg??????????????? wariaci :o a wiecie co jest najlepsze, ze byla mojego chlopaka jest w ciazy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i to z kolega meza, oni juz cos krecili jak moj z nia byl, tez polka, ma termin na maj z tego co slyszalam :o, a jak z ta idiotka na porodowce wyladuje :O:O:O:OO:O:O:O::OO:O::OO:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ale ja wam zazdroszcze tych slodyczy ;) Slinka cieknie na samo czytanie. Mamuska, klapsa przez tylek i tyle :P Jaka gruba? W ciazy i tyle. Ale brzusio masz nisko, to fakt. No i mi chyba nikt nie bedzie przekrecal dziecka, bo po prostu nawet nie wiem jak jest ona ulozona jeszcze..ja tylko o tym czytalam, ze tak czasem robia. Kasia, co sie dzieje? Daj znac jak tylko morzesz. I wiecie co? Tez mi brzuch cos urosl ostatnio :D:D:D A czy wasze dzieci maja czesto czkawke? Bo moja ma codziennie, czasem kilka razy. Czytalam, ze dzieciakom to nie przeszkadza, ale ja sie o nia martwie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka--a no teraz mam wytlumaczenie bo w ciazy hehe :D! Nie martw sie czkawka ;), to jest normalne, moj ma 3 razy w nocy, w ciagu dnia chyba z 5, hehe on polyka wody i dlatego, cwiczy ;) brzuszek teraz szybko rosnie ;)!! Nie wiem co dlkladnie napisalas przez ta reklame cholerna !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurna, ta reklama daje w kosc :o Wiem, ze wytlumaczenie ciaza + slodkie :D. Mnie cala ciaze na slodkie bierze, a teraz mi po prostu nie wolno albo insulina mi grozi :o A pisalam, ze martwie sie o ta czkawke a wiem, ze dzieciom to nie przeszkadza bo cwicza oddychanie. No to niech cwiczy, tylko brzusiu tak smiesznie wyglada jak co pare sekund podskakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem z czerwcówek 2007. Podczytuję Was od czasu do czasu i wspominam jak to było rok temu :) Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, moja malutka też ma często czkawke, dwa, trzy razy dziennie. Znajoma, która niedawno urodziła mówiła, że jej mała też często miała czkawkę, więc chyba nie mamy się cym martwić. Beja, ale miałaś fajnie z tym świadczeniem. Też bym tak chciała, zeby mnie ktoś powiadomił konkretnie na czym to polega. Jest tu też troszkę mojej winy, bo położna mi mówiła już miesiąć temu, żebym zadzwoniła do Zusu, no ale ja liczyłam na mój zakład pracy, że oni tego dopilnują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a was też boli krzyż? ja w jednym miejscu po lewej to nie moge wyrobić momentami. a z prawej nie boli prawie wcale. laski moja córcia ma problem: kto sie zajmie domem jak my wszyscy poumieramy bo przcież brat nie bedzie w ciąży i skąd on wezmie dzieci żeby sie zajeły domem a ona już bedzie stara i też um że i jej dzieci też? niezłe co? brak mi słow na takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak piszecie o tym świadczeniu to ja składałam już pod koniec lutego. w zeszłym tygodniu dostałam odp.że przedłużają mi na 2 miesiące czyli do 27 czerwca. zus jest porąbany-więcej latania z tym to wszystko warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, ale ta twoja corcia ma czarne wizje przed soba :o No nie ma slow. Mierzejka, pewnie racja z ta czkawka :) I jakos zalatwisz z tym Zusem. Gerber, wspominasz..a ja jestem ciekawa jak to bedzie za rok jak corcia juz bedzie taka duza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha goba...Twoja corcia widze mysli o przyszlosci :D gerber... no ja sie nie moge doczekac tego \"za rok\" kurcze pojadlam pare batonikow jeszcze, ale jutro bede wazyl kg wiecej to kurde dieta pierdziele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ide ogladac ten glupi film the messengers -horror, boje sie i patrze wszedzie tylko nie w ekran, maly kopie, tatus po paru piwkach opowiada mu historie swojego zycia :D a ja juz tego sluchac nie moge, jakby ktoras nie wiedziala to w moim brzuchu siedzi maly mistrz swiata we wszystkich dziedzinach sportu :p komu autograf??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...34...Eli as karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...33...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......33. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..32..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....31..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......30....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian ilse_el/30...........Wroclaw............syn.......21.06. ...12.....X.... beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....30...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......30...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....30..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......28....Hania można uzupełnić-tzn.uaktualnić. mi się zaczyna jutro33 ale dzisiaj juz wpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szokujacych pytań To mój syn który kończy w niedzele 7 lat ostatnio się mnie zapytał co to jest geji i dziewica bo w telewizji usłyszał. Więc co ja mam mu powiedzieć????? Mój mąż składa własnie nowa komode dla dzidzi wiec jutro moge wziąść się za prasowanie i ukladanie ciuszków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no martusia to ładnie.juz powoli działasz. a ten twój mały też niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zmyka m bo mam oczy na zapałki. do jutra laski.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zaraz po urodzeniu wysle wszystkim autografy :D! kurde ide mojego starego za fraki do lozka zaprowadzic bo zasypia na siedzaca, zaraz zaryje nosem w lawe :p i bedzie dopiero! Musze sie pozalic, ze 29 maja moj mezulek ma sprawe w sadzie :o a ja mam termin porodu na 28 heh boje sie troche.. dwa lata temu byl na dyskotece z kolega, zanim ja sie wprowadzilam do niego, wypil troche za duzo i jak ubieral kurtke to jakis gostek podszedl do niego od tylu uderzyl go z piesci w nos, potem kopnal z piszczela w twarz i uciekl, musial miec operacje, nos byl rozwalony, on stracil przytomnosc, nic nie pamieta, mial wstrzas mozgu itd. Na szczescie na kamerze jest wszystko nagrane, gostek bral koks jakies narkotyki, do tego jest trenerem kik boxingu czy czegos takiego,wiec nie ma prawa jako trener ruszyc kogos, okazalo sie ze to jego 12 sprawa w sadzie o pobicia itd. chcial dac mezowi 500euro zeby wycofal sprawe ale on nie chcial, teraz sie boi ze on moze sie zemscic na mnie albo na malym :o Dziekowac Bogu tylko, ze on nie wstal tylko padl bo jakby sie zaczeli tluc to na smierc i zycie :o a innego gostka to by zabil tym ciosem, dobrze ze moj jest silny i ma twarde kosci inaczej nie wiem jakby sie to skonczylo.... no,juz mi lepiej heh to do jutra papa:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamuska masz przejścia ale dobrze że tak się to skończyło.no to ja też zmykam do wyra może dzisiaj uda mi się normalnie zasnąć... To buzka kochane do jutra😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...34...Eli as karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...33...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......33. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..32..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....31..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian ilse_el/30...........Wroclaw............syn.......21.06. ...12.....X.... beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....30...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......30...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....30..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......28....Hania no to tradycyjnie... pobuuudka :-) kurcze mamuska wspolczuje ci ..tyle stresow na raz w maju , nie ciekawie kurcze koles jakis walniety az strach takiego spotkac wiadomo sily ma tyle ze szok , dostac od takiego to jak spotkanie z czolgiem :-O yyyy a o jaiej reklamie wy mowicie? ja nic nie mam :-) za to mam problem z kotem swira przez tego futrzaka dostane :-( skubaniec upodobal sobie te lozeczko z baldachimem od malego i i wskakuje mi tam w nocy jak nikt nie widzi :-( jak tylko zauwaze to go pognam no ale musze go jakos tego oduczyc ostatnio obudzila mnie czkawka u malego...brzuch skacze a ja leze i slysze do tego jakies mlaskanie...myslalam ze jakies omamy mam...a co smieszniejsze mlaskanie dobiegalo z tego lozeczka....zapalilam swiatlo patrze a w lozeczku ten siersciuch jeb..lezy i sie w najlepsze wylizuje :-( myslalam ze go zamorduje :-O kurcze to perski kot futra ma w 3 doopy i ogolnie spory wazy 5,5 kg nie moge pozwolic zeby mi na dzieciaka skoczyl :-O jak go go mam oduczyc buuu musze cos wymyslec zeby sie bal tego lozeczka i ani sie nie zblizal :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslalam wam fotke siersciucha na interie :-O i czekam na wszelkie propozycje jak go skutecznie unieszkodliwic :-O oddanie nie wchodzi w gre to prezent urodzinowy mojego syna wiec jest przywiazany do niego baaardzo ale inne propozycje rozwaze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...35...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...33...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......33. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..32..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....31..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian ilse_el/30...........Wroclaw............syn.......21.06. ...12.....X.... beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....30...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......30...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....30..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......28....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia---to masz problem faktycznie :O , ja nie mam pojecia co by mozna bylo zrobic, porazic go pradem??:D zartuje oczywiscie.. albo moze nie wpuszczaj go do pokoju?? nie mam pojecia! a kota masz faktycznie duzego, kiedys myslalam ze masz psa jak widzialam fote :D ja wstalam juz, ciekawe jaka pogoda bedzie, narazie nie zapowiada sie na slonce.. ale dopiero 8 :o pocieszam sie ,ze przejda chmurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, ja dzisiaj też wyjątkowo od rana przed kompem. Kurcze dzisiaj zaczynam trzeci dzień bez słodyczy i na ciemnym pieczywie. Wczoraj wieczorem mój mąż wciskał mi do ust wafelka ale mocno zacisnęłam i się nie dałam. Chociaż potem usta polizałam co mi tam :p Mówił, że skoro dwa dni nie jadłam to nic mi nie będzie jak zjem jednego wafelka, bo wie jak uwielbiam słodycze. Ale zaparłam sie, bo wiem, że jak sobie raz pozwolę to już koniec - po postanowieniu i będzie tak codziennie, ze jeden batonik mi nie zaszkodzi, a jakoś przez ostatni miesiąc było właśnie po batoniku i się nazbierało tłuszczyku. PM --- nie stresuj się tak bardzo, na pewno wszystko się ułoży. Gosia --- włóż może łapkę na myszy do łóżeczka, koty wielkiej krzywdy nie zrobi, a jak go porządnie zaboli to może więcej nie wskoczy, bo kurcze koty właśnie roznoszą tą wstrętną toksoplazmozę. U mojej babci we wsi umarło jedno dziecko na to, przez to właśnie, że wiecznie koty koło niego spały, bo w domu mieli ich mnóstwo. I potem stwierdzono, że zmarło w skutek tej właśnie choroby. Więc lepiej coś zrób zanim Dzidzia przyjdzie na świat. Pewnie Twój kot jest zdrowy, ale lepiej nie wywoływać wilka z lasu. A teraz idę na jakieś śniadanko bo zaraz padnę pyskiem w klawiaturę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...35...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..31....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...33...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......33. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..32..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....32..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian ilse_el/30...........Wroclaw............syn.......21.06. ...12.....X.... beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ....30...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......30...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....30..Julia ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......28....Hania Hej ślicznotki! Jaki piękny dzionek!Słoneczko świeci i to już piątek!Żyć nie umierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no niezly pomysl z ta lapka na myszy :-) musze cos wymyslec bo nie pozwole zeby mi tam wskakiwal a moj kot na szczescie nie ma toxo jest badany regularnie szczepiony itd no i nie ma jak sie zarazic bo na dwor nie wychodzi i nie je surowego miesa tylko swoja sucha kocia karme ja tez sie juz 3 razy badalam na toxo bo wiadomo w ciazy to lepiej na to nie zachorowac, a zarazic to sie mozna toxo bardzo szybko nawet przez niedomyte warzywa czy owoce, surowe mieso itd wiec uwazac trzeba w ciazy szczegolnie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niby jesteście bezpieczni, ale ile dziecko się może kłaków najeść, jak kot będzie koło niego. No a jak wskoczy tym swoim cielskiem, to masakra ;) Wysłałam maila na interię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi klakami to racja musze czesto odkurzac bo lata tego w 3doopy :-O nie wyobrazam se jak np maly bedzie raczkowal po domu kurde musze cos z tym kotem zrobic nie wiem moze w lep oskuruje i do gara :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×