Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

dobre-jednak koty to mądre stworzenia. a ja sobie własnie robie pierogi na obiad.a moim frytki-haha mąż już jadł a wiki frytki uwielbia(robie w piekarniku nie na oleju bo niezdrowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, fajne te filmiki, ale ja wogole nie lubie kotow..sa ludzie drzwi, klamki i parapety. :P Dziekuje za komplementy odnosnie brzuszka, wiem ze nie jest za duzy, ale sam taki urosl...a ja nie przytylam duzo bo w sumie od poczatku jestem jakies 6,5 kg na plusie. Na sernika i wogole wszystko czym czestujecie sie wpraszam. Uleglam pokusie i zjadlam rzed chwila loda..ciekawe jaki bedzie cukier po obiedzie :P A i poprawie tabelke bo kolejny tydzien sie skonczyl :D NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden.......synek...28.05...35...Elias karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...33..x Ewcia24..............śląsk................synus... ....02.06..34....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..31.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...33..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...34...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....31.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......33. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....31.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..33..Nina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....31...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....31....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....32..Franek kasia78/29.........łodz...........córunia.......1 9.06....30...........Jula Jotka79................Lublin............synek.......... ...1 9.06............? gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......32....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....30...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........29....Kinga katrin0408/30........Irlandia......córeczka?.....21.06 ...31...Vanessa malinka*****...........Edinburgh............x........... .21.06....30.......x Alkatraz/28............Elbląg córeczka.....23.06......26....Hania klakowska84..........Głogów..........XXX............27.0 6...29....X Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22......Brzeg..........córeczka......29.0 6.......30...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....30..Julia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 06.07.......28....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła zjadłam 9 pierog,ów z kapustą i grzybami,4 skibki chleba z serkiem żółtym i szynką,a teraz wciągam klera kokosanke i ciacho.masakra nie rusze się zaraz. mały daje o sobie znać.a teraz chyba ma czkawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) I zjadlabym sobie pierozkow, ale z truskawkami i smietana :D Alez mam dzis zachcianki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko ja w domu pożałowałam że nie wziełam z truskawkami-ale te rez byly dobre.mam zatkane zatoki a gardło już ok. mam pytanie czy wam tez nieraz kreci sie w głoowie? ale sobie wbiłam w łeb o tym cesarskim że mały się odwrócił a tak naprawde niewiadomo bo u lekarza nie byłam-dopiero za 2 tyg.tak sobie wbiłam ze czytam namietnie o cc i zaczynam schizować. normalnie dostaje na głowe. w poniedziałek ide znowu na ktg.teraz tak co tydzień. ale tak myśle ze może czas szybciej minie.już jest33 tydzień więc nie jest zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślałam że narazie nie bede powlakać kołdr dla małego bo latem i tak nie bedzie spał pod kołdrą tylko pod kocykiem albo w samym rożku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie szykuje, znaczy kupilam caly zestaw i byla ta mala kolderka, ale watpie by mala ja w lecie uzywala, pewnie posluzy sie jesienia. A na zime to wogole bede chciala jej moze pierzynke skombinowac :) Ja tez sobie umyslilam, ze mala pewnie sie nie odwrocila, bo ona kopie z kazdej strony i wyczuwam jej cialko jak sie pcha :) Ale czy to glowa, czy pupcia nie mam pojecia. Ale jeszcze do srody i sprawa sie wyjasni jak ona sobie tam lezy w brzuszku :) Nie ma co panikowac na zapas, bedzie co ma byc, byle wszystko sie szczesliwie zakonczylo tylko. Ale tak bedzie, jestem tego pewna. Martwie sie o kasie. Wie ktos cos o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie. nawet szukałam na nk naszej i nie ma telefonu bo zadzwoniłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, kasia chyba w szpitalu?? cos pisala ostatnio goba--- narobilas mi smaka na pierozki, mniam!! nie ma co sie schizowac, a mi tez sie kreci w glowie, tak jakbym miala przytomnosc stracic :o chyba cisnienie spada.. nie wiem a nie wiem sama co lepsze ,moze cc ? co by nie bylo jakos pojsc musi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała też jest ułożona pośladkowo. Mam nadzieję że jeszcze się obróci. Nie mam wcale ochoty na cc. I nigdy na własne życzenie bym tego nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,czy ktoras z Was moze mi powiedziec jak moge dostac sie na nk? bo ja jestem jeszcze w tym temacie zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mojego.już cię znalazłam ty jesteś z wrzosowej?jeśli tak to ci zaraz wyśle zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wysłane.a na interii byłaś?teraz wejdz na nasza klase i odbierz zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na nk byłaś już? ja fotki na inteie wysłąłam z telefonu bo z kompa nie umiem za bardzo a poza tym na kompie niemam aktualnych. wejdz na nk i odbierz zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz jak ładnie. a ja teraz zmykam bo mi krzyż siada. do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki goba,dobre mi dalas wskazowki,dalam sobie rade jeszcze troszke a z moja obsluga kompa bedzie lepiej. ;) zycze milej nocki ,do jutra papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, no to czekamy na zdjecia na naszej klasie lub interii :) Zmykam do domku, po drodze na jakies zakupki :) Ide do polskich sklepow sprawdzic jakie maja kosmetyki z pOlski dla niemowlat. Jak na razie znalazlam w amerykanskich skleapch Welede o ktorej pisala Melania. I chyba malej kupie taki zestaw startowy - 5 roznych rzeczy w rozmiarze 10 - 15ml, zeby sprawdzic jak jej to bedzie pasowalo :) Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×