Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

podobno waga rodziców ma wpływ,ja i mój m byliśmy mali-niecałe 3-ja 2550 a mąż 2790.więc wiki mała a kuba????????????/ pm nieprawda bo jak pękniesz to masakra-szwagiera miała sińce na dupie i nogach kilka tygodni i bolało a ja nie miałam sińcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sama nie wiem co myslec, tak czy siak bede miala 20 centymetrowa dziure.. ile szwow to nie wiem. mysle, ze mozna zaznaczyc wczesniej zeby nie nacinali bez potrzeby, oni traktuja to jak rutyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze krocze jak peknie to ok, ale szyjka tez moze peknac, ludzie jak dlugo to wszystko sie potem goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z waga o sie okaze ja 3500, maz 3300..a mala z prognoz tez cos kolo tego ma miec do 40 tc , wiec moze to genetycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem bez sensu nacinają,moja miała małą główke i niepotrzebnie mnie cieli ale cóż-najgorszy był szew jedem skubany tak mnie ciągnął że prosiłam położną o zciągniecie bo bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra pekla na szyjce. Problemow potem miala duzo..i do tej pory ma :O ( 16 lat ma jej syn) A szwow dwadziescia pare :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta jak to moj gin powiedzial- mozna miec 1 szew, a mozna tez miec ich parenascie i to juz zostaje do konca pewien dyskomfort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka moim zdaniem jak cos jest nie tak to powinni robic cc a nie czekac i meczyc kobiety, po co?? moja mama tez byla szyta pod narkoza, miala to samo co Twoja siostra, a pekla az do odbytu dajcie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AŁA aż mnie wszystko boli.ide do wyrka bo od 7 na nogach padnieta jestem.surfitka ale to dziwne ty do domu na obiad aja spać. do jutra rana.papa i nie myślcie na noc bo bedą sny ble. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to sie czesto zdarza PM niestety, nie kazda kobieta ma predyspozycje do porodu silami natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, dlatego nie rozumiem, nie mieszkamy w epoce kamienia lupanego.. kobiety sie traktuje jak maszyny do rodzenia, polozne maja ten sam widok codzien i jest im obojetne czy cierpisz czy nie, masz urodzic i tyle... a gadanie bo kiedys to sie rodzilo ...tak czy siak nie trafia do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj misiek(maz) przecial sobie palec, taki opatrunek mu zrobilam ze wyglada jak ITI he, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie tez nie, dletego bede rozmawiac o cesarce, bo moja cora chyba drobniutka nie bedzie, a jak mam popekac, i jeszcze do tego maja wyciagac ja proznociagiem to dziekuje za ten cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj na poczatku panikowal, a teraz juz sie przyzwyczail, bo co chwile albo mlotkiem sobie przywali, albo pilka, albo nozem. Ja sie tylko modle zeby palca sobie nie odcial wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam skierowanie ale dal ze znakiem zapytania, bo w sumie u mnie nie ma przeciwwskazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w domku. Za duza dzidzia jest wskazaniem do cesarki, wiec Milka moze jest szansa. Ja wole jednak porod silami natury...jakby bylo cos nie tak, to wtedy :) A siostrze tak wyszlo, bo maly bylsz szerszy w ramionach niz w glowce i poszlo :o Dobranoc i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis na ktg w szpitalu bo maly sie malo ruszal. Lekarz powiedzial ze wynik jest dobry ale za 3 dni mam przyjsc znowu i moze mnie polozy do szpitala :( Czyli moze jednak wynik nie jest dobry? Widze przeciez normy tetna plodu, moj dzidzius mial pare razy ponad norme, nawet 183. A wiecie jak odczytac z wykresu skurcze i ruchy plodu? Pomozcie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brr ale straszycie ja sama sie boje mimo ze porod jeden mam za soba i wiem jak to jest :-/ urodzilam w 2 godziny wiec spoko oby i tym razem tak bylo i nacieli mnie nawet nie wiem kiedy :-) maly mial 3300 g i byl 2 dzien po terminie, szybko mi porod poszedl bo ja mialam duze rozwarcie juz tydzien przed porodem wiec bylam w miare przygotowana :-) porod sam w sobie nawet jakos baaardzo nie bolal dalo sie przezyc :-P wody mi odeszly zanim pojechalam do szpitala i dali mi kroplowke bo nie mialam ani skurczy bolesnych po tej kroplowce sie ruszylo no a mnie sie zygac chcialo :-O blee po porodzie jeszcze musialam urodzic lozysko niestety bylo baardzo poszarpane i lekarz nie byl pewien czy cale wyszlo no i zrobili mi taka jakby skrobanke...fuuj lycha mnie czyscili zeby wszystko ze srodka wyciagnac i to juz bylo bolesne i obrzydliwe :-( no a potem szycie i tydzien na dooope nie siadlam tak mnie tam bolalo rwalo i wogole :-( moja mama miala gorzej :-( rodzila mnie 3 dni, jak sie urodzilam wazylam 4 kg i urodzilam sie przez porod wywolywany 11 dni po terminie :-/ a do tego wyciagali mnie vacum czyli prozniowo, mama ani nie wiedziala co to ejst i co jaj tam robia dopiero po czasie sie okazalo jaki to moze miec na dziecko wplyw ale na szczescie wszystko ze mna ok :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×