Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Monika , mnie przedpowiadajace mecza juz od 2 miesiecy, ale jak sie martwisz , to moze zadzwon do swojego gina. Surfitka , dalam swoj numer na interie, to jest na komorke, ale nie wiem czemu pokazuje ze to do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, juz zapisany w telefonie :D Jak cos to sle ci smska to dasz znac dziewczynom :) A moj znalazlac? Monika, mnie przepowiadajace zaczely meczyc tez kolo 35 tc, moze nie sa czesto, ale bywaja nawet tak regularnie co 20 min czasami i zanikaja. Dlatego glupia ludzilam sie ze kolo 38-39 tc urodze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula78 dzięki za zainteresowanie Niestety po nieprzespanej nocy zawsze mam doła :( wyć mi się chce i nogi mi spuchły ,że nawet nie mogę wcisnąc klapki żeby się przejść :( Pojechałam rano do pracy i wracajac zobaczyłam leżącego na poboczu faceta Był porządnie ubrany więc zadzwoniłam na pogotowie i mówie tej kobiecie ,ze lezy facet i raczej nie wyogladał na pijanego tylko na chorego i prosze zeby kogos tam wysłali na co ona do mnie- czy podeszłam do niego i sprawdziłam czy oddycha Grzecznie odpowiedziłam ,że tam nie ma sie gdzie zatrzymac bo sa pasy szybkiego ruchu bez pobocza z krawężnikiem po kolana a poza tym jestem w 9 miesiacu ciazy i raz ,ze nie chce sie denerwowac a 2 ,ze nawet bym nie była w stanie sprawdzic bo z tym brzuchem ciezko jest mi sie schylac Po czym Pani zjechała mnie i rzuciła słuchawką :( No i przyłapałam jeszcze większego doła A może uratowałam mu życie .... ach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, oby takich ludzi jak ty bylo wiecej :) Niestety jak sie slyszy w wiadomosciach o naszej poslkiej sluzbie zdrowia to :o I nie martw sie jakas glupia baba... A dlugo planujesz jeszcze pracowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka bardzo dziękuję *_* właściwie to jak nie chce to nie muszę jeździc do pracy ale w domu tez nie mam co robic Poza tym mieszkam na poddaszu i przedwczoraj w mieszkaniu miałam 33st wiec wole ten upał przeczekac w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie moglam spac w nocy, ale nic sie nie odzywalam, bo mialam humor do du**. wiec moglabym sie jeszcze bardziej zdolowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny jesteście kochane :) Muszę się wziąć w garść Może chociaż nasi mecz wygrają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprasowałam ,byłam z wiki kawałeczek na rowerze,a teraz ma koleżanke. mąż zrobił u wiki rolety-dzisiaj odebrał i założył a ja teraz jem i zerkam na mecz;-) a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie własnie wykąpałam i juz mi trochę lepiej :) Mała dostała czkawkę i jak obserwowałam mój skaczący brzuch pomyslałam sobie : Matko Boska jakie to wszystko dziwne przecież ja mam w sobie człowieka chmm Chyba nadal to do mnie nie dociera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie zjadlam obiad, dzis poszalalam i zrobilam schabowe z frytkami i mizeria ;) Mezus zadowlony, bo wczesniej wrocil z pracy i lezy teraz do gory brzuchem po pysznym obiadku :) Oliwka, moja mala regularnie ma czkawke co wieczor. Ale tez do mnie nie dociera, ze wszystko sie zmieni za kilka dni i juz nie bedziemy we dwojke :D A tak wogole to jakas bardzo grzeczna dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wkoncu bez obiadu jestem, bo zadzwonilam do Polski i przegadalam chyba ze 2 godz. a teraz nie chce mi sie nic robic, a poza tym naszlo mnie na chinszczyzne i jak chlop wroci to zabierze nas na wyzerke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Przed chwila bylam w kibelku. Zauwazylam na bieliznie dlugi bardzo gesty galaretowaty sluz bialo przezroczysty delikatnie zarozowiony. Czy to moze byc czop sluzowy??? Czy mam cos z tym robic? To znaczy czy musze isc do lekaarza czy to moze tak sobie byc jesli nie mam innych objawow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka , chyba nie musisz nic z tym robic, czpo wychobi do paru dni przed porodem, niektorym chiewczynom wypada nawet do tygodnia przed, a moze tez juz dzisiaj cos zaczac sie dziac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy macie juz odejscie tego czopa? Opiszcie to prosze. I czy trzeba jechac do lekarza np. jutro zeby mnie zbadala czy nie? Jesli nie mam innych objawow to moge normalnie siedziec w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka, mi chyba nie zszedl, znaczy bylo troche galaretki przezroczystej, ale nie wiem czy to czop..ale moj gin powiedzial, ze zejscie czopa nie jest powodem do jazdy do szpitala czy nawet telefonu do niego, bo moze sie zdarzyc nawet 2 tyg przed porodem. Jakby odeszly ci wody albo bys zaczela krawaic to wtedy natychmiast do szpitala, ale z czopem to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jesze nie wypadl, ale jezeli nie masz zadnych innych objawow to nie musisz jechac do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam skoki ciśnienia. Zaczynam się bać. Najpierw miałam 137/98. Potem154/105 A teraz 113/70 I tętno koło 100 Zaraz będę dzwonić do mojego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ale biedne sie meczycie z brzuszkami:( U mnie juz 10 dzien po porodzie, i boli troche brzuch, polozna kazala lezec, zeby nadmiar wody rownomiernie z ciala schodzil, tzn brzuszek mam juz jak w 4 mies, i z dnia na dzien jest coraz mniejszy, tylko wzgorek lonowy caly opuchniety, tak prawde mowiac to podczas operacji mialam wrazenie jakby mi ta kosc lonowa wyciagneli, a potem znowu wsadzili;( Mala spi jak zwykle, wczoraj ja wykapalismy, ale nie lubi tego, placze i kurczowo trzyma sie reki, potem w nocy jakas niespokojna byla. No i troche zolta jest, polozna jutro ja obejrzy i zobaczymy moze do lekarza trzeba bedzie bilirubine zbadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, to pisz co z Maya :) Leci ten czas i mala juz ma 10 dni :D Ciekawe kiedy Gosia wyjdzie ze szpitala. Mala mi, i co z toba? Zrobilam sobie herbatke z lisci malin, ide na spacer i sprobuje przekonac chlopa do czegos ;) Mam dosc juz tego brzucha i naczytalam sie za duzo o wywolywaniu porodu, az mnie brzuch zaczal bolec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka76 na szkole rodzenia pediatra nam mówił ,że każde niemowle lubi sie kąpać bo to dla niego normalne warunki ale sa dzieci , ktore potrzebuja albo odbrobine cieplejsze wody np 37st albo troszke chłodniesza 35st musicie sami wyczuc Mówił tez żeby najpierw umyc je na "sucho" w sensie zeby zmoczyc ciałko wacikami ale tak aby nie zmarzło Nie wiem czy to pomoze ale zawse warto spróbowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z mała_mi?kurcze czy to nie zatrucie?milka no to mała w sumie ok? nasi wygrywaja ale fwjnie co?chociaż coś tylko do końca 20min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide aaaaaaaaaaaaaaa dobranoc laseczki papa mała_mi daj znać co i jak,najwyżej odczytam rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba z mala ok, ale dla sw spokoju, jezeli polozna stwierdzi, ze lepiej ta bilirubine sprawdzic, to jedziemy do lekarza. A tak wogole to spokojne dziecko, troszecze wiadomo jeitka jejdokuczaja, jak sie powietrza nalyka podczas jedzenia, ale tak to suuuperrr!!! Kasi 78 tez dawno nie bylo moze juz urodzila???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka ja moja kapalam w temp 37, moze pielucha ja okryc podczas kapieli?? Sama nie wiem, a ile tak przecietnie kapiel powinna trwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×