Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej kochaniutkie u mnie pogoda jak narazie nie zawesoła.Mała spokojna zasypia własnie na sofie a ja zaraz ogarnąć domek i może już obiadek zrobie dopuki bedzie spała... goba jak tylko znajde ten krem to jakoś ci go przetransportuje;) Demiluna nie ma się co martwić ja tutaj szkołe chwale sobie bardzo dobrze i napewno mala da rade mój teraz do 3 klasy idzie i też jestem podekscytowana.W czwartek jedziemy do miasta po plecak i przybory i buciki.Dobrze masz z tym mężem ja to od 5-19 jestem sama na głowe idzie dostać(ale oczywiście z dziećmi). Beja bidulka ta twoja malutka całuski dla niej gorące😘żeby to badziejstwo szybko jej przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello u nas nocka ssssssssssssuper mały wypił mleko o wpól 8 zasnął ok 21 i obudził się o 5:50 normallnie super potem o 10 a teraz o 2. martunie dzieki za pamięćco do płatności to się jakoś umówimy co i jak jakby były tanie to 2 bo siora tez chce. ja za tydzień chrzciny już czekam żeby byc po.musze mężowi kupić garnitur bo się roztył;-) i nie wchodzin w swój pezytył ponad 15kg przez prawie 2 lata -inna praca i rzucił palenie-a ja niestety popalam znowu-cholera kuszi mnie mam słabą wole i tak jest niestety. a co u milki-bo elektryczna jest chyba w polsce dlatego nie pisze a zdj.ęcia na nk daje mały słodki jak nieiwiem a jaki dużuchny już chłop z małego eliaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, pozazdroscic takiej nocki :-( u mnie to chyba jeszcze długo nie przespi tylu godzin... w ten weekend mamy chrzciny - tesciowa zajmuje sie stroną zaopatrzenia gastronomicznego - a ja będę pomagać... już się boje co to bedzie jak zacznie mną dyrygować :-( no ale jakoś muszę to przeżyć... grunt że bluzkę jakąś znalazłam i mam w czym pójść do kościoła - nic specjalnego, ale w miare ładna i rozpinana, to z karmieniem nie będzie problemu... Ciekawa jestem jak Eliasek wygląda, niestety nie mogę zajrzeć do galerii bo nie jestem wśród elektrycznej znajomych... Goba, może przemycisz jakies zdjecie na interie ?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Melanio, liczymy na zdjecia z chrzcin :) Goba, no ladnie maly spi. :) Moja tez jak usnela o 9 wieczor to do 4 rano spokojnie przespala :) No i pochwale sie ze usypia sama. Juz od jakiegos czasu nikt jej nie buja..czasem maz jest w tym samym pokoju co ona, poda jej smoka..a ona najpierw z 15 min sie wycisza, i usypia glebokim snem na cala noc :D A ja mam wieczory dla siebie :) Beja pozazdroscic utratu wagi..ja to bym az tyle nie chciala schudnac, bo chyba zle bym sie czula we wlasnej skorze, ale okolo 15 byloby niezle ;) Deminula, no ja tez sie juz nie dam namowic ;) Agula, skoro mowia, ze oki, to oki :) Ja sie tak tylko zapytalam, bo spotkalam sie juz z sytuacja niejednokrotnie, kiedy lekarze zwracaja matce uwage na to ze dziecko za szybko rosnie :) Abii, masz racje pierwszy swiadomy usmiech jest cudowny :) A je smiech wczoraj byl jak dzwoneczki w uszach :) Potem popoludniu jeszcze raz jej sie udalo zagruchac :D Pewnie bedzie sie to teraz czesciej powtarzac..musza ja troche porozsmieszac ;) Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melaniu u mnie na nk jest elktryczna-marta dudek a ja byłam u lekarza z kuba bo znowu ma cos na uchu i w uchu takie suche i w jednym miejscu wyciek ale nie ropny i podobno alergia ale nie wiadomo na co:-) no i grubas wazy 6320 masakra w 3 tg na +1kg tłuscioch;-) agula tak jak twoja gabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----26.08-- -4800----56 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --------5900---56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------21.08- - ---5600---?? Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---04.08---- ----5250--57 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----12.08-- - -----4500----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------14.08------5310----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -?? Melania---Mikołaj-------09.06-----3250----58----18.08--- ----6300-----66 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------23.0 7-------5000---55 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----20.08 - - ----5120---59 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-----05.08-- ------5100---58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-------53----12.08-------5200----59 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----27.08-- ----6320-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----25.08-------6400 ---64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 abii........Dorota.......21.06.....3500.....53...12.08.. ......4800....60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????------?? Beja1981-----Kinga----- 24.06----3710 ----59------14.08-------4570---59 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----18.08 ------5310-----??? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------3110------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Goba1 , ach te nasze pyziaki hi, hi :D . A ile Kubus ma dlugosci, wiem ze u ciebie nie mierza dokladnie, ale tak pi razy oko? Mam pytanie do dziewczyn ktore karmia tylko piersia, co ile czasu jedza wasze dzieci i jak dlugo ssia? Bo nie wydaje mi sie, abym ja przekarmiala :O . Moje panny wlasnie poszly spac, a ja szykuje obiad , w sumie to dwa. Jeden dla mnie a drugi dla mezusia, bo mu sie zachcialo kapusty- ja nie chce jej jesc ze wzgledu na mala. Beja , ale wynik!!!! A czy ty karmisz jeszcze mala piersia? Fotki z chrzcin fajne, widac ze impreza sie udala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja go ostatnio mierzyłam to 61-62 ale niewiem czy dokładnie,bo wiesz jak to jest samemu.małe grubasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, bardzo fajna ta mata.Kamilka miala podobna , tyle ze innej firmy, i taz uwielbiala bawic sie na niej. Trzeba ja wyciagnac z szafy dla Gabi, moze ja zaciekawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba1 fajne zabawki, napewno sie Kubus ucieszy z nich :) Surfitka , duzo poszla jej w gore? Ile jest juz po szczepieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala ma 38,3 w pupie. Dalam jej krople na to. A raczej to nie po szczepieniu, juz 2 tygodnie minely, ostatni tydzien byla zdrowa jak rybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widac zawsze :( Teraz tempka nadal taka, mimo kropelek. Chociaz tyle, ze Nina przestala plakac. Lezy i usmiecha sie biedactwo moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!Agula 78 dzieki za słowa ale kochana ja w ciąży sie spasłam jak świnka pigi-bite 36kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!starczylo by na 3 kobitki no ale cóz..... A prezenty to 800zł i ciuszki i mata edukacyjna z fischer prica. ALE JESTEM WALNIETA-pokłociłam sie z moim mezem we wtorek i rzuciłam telefonem kom.ze złosci!!!!!!!!!!!!!!!!no i!!!!!! naprawa 100-150zł to juz wole nowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cressny Kingusi przyleciał złondynu na tydzien to kuzyn mego meza i we wtorek mój miał wolne i polazł z nim chlac na starówke a akurat mała była bardzo marudna mówie ma wolne to mi pomoze..a tu.................gadali,ze beda w domu 0 20 ze 1 piwko góra 2 a wrócili o 2.30 i jeszcze on u nas nocował!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! b oze nie lubie jak moj pije naprawde zadko to mu sie zarza ja tez lubie od casu do czasu malibu wypic lub lampke winka ale zzeby do upadłego........................................... co do pieniązko z chrzcin i tak jak ktos da dzieciaczkom jakąś kase to mają swoje skarbonki od urodzenia i my tych pieniedzy nie bierzwmy -chyba ze pozyczamy do tzw.wypłaty a pozniej oddajemy. zmykam pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas karmienie o 22 a potem przed 5 i po 8 mały leży i gada do rybek:-) ja z chrzcin wiki kupiłam jej coś wtedy ale nie pamiętam co a reszta ;-) wstyd przyznać ale dla rodziców bo stracili duo kasy na chrzciny i kiepsko było z jednej pensji a teraz z kasy jak dostanie to jakieś coś chce mu kupić to co poyrzubuje dla niego śpiwór do wózka do łóżeczka i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Beja, dobry pomysl z tą skarbonką od urodzenia... chyba musze zastosować u mnie - o ile będzie taka potrzeba wogóle :-) a co do picia w wydaniu facetów to się szkoda denerwować - mój też rzadko pije, ostatnio to czasem piwko w domu... ale jak mu się czasem zdarzy jakaś okazja to potrafi się załatwić na cacy ( tymbardziej że głowe ma słabą ) i wtedy szlag mnie trafia, bo spimy w jednym pokoju z małym i nie dość że ja wdycham opary to jeszcze Miko...:-( Agula, ja karmie piersią tak co 2-3 godziny, zależy od dnia... ostatnio je częsciej ale to może też chcieć mu sie pić bo go niczym nie dopajam... a powiedzcie mi dziewczyny jak często wasze dzieci spią w ciągu dnia - tzn. jak długo się bawią między spaniami ?? bo mój Mikołaj tak średnio co 2 godziny ale płacze bardzo ostatnio jak go kłade do łóżeczka, może nie potrzebuje już tak szybko i jeszcze nie spiący ?? Surfitka, ja też taką mate zamówiłam i czekam :-) od babci na chrzciny :-) a jak Ninka ?? lepiej dziś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochana własnie wciągłam sniadanko a moje dzieciaki jeszcze spia jaka cisza aż miło:) Agula ja moją karmie też tak co 2 godziny nieraz co godzine jak nie doje.A je mi jakieś 10 minut.w nocy tylko raz wcina tak między 2-3.30 potem budzi się o 7 rano zje cycka troche pogada i znowu w kimone... Melania moja mała różnie ma nieraz co 2 godziny nieraz co godzine ale chyba najdużej to 2 godzinki mi wytrzymuje.Faktycznie może nie chce mu się tak często spać ja moją kłade jak zaczyna marudzić i oczka ma czerwone to znak że pora na drzemke😴 http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3487163/c_1/1%7Ccategory_root%7CNursery%7C10199769/c_2/2%7Ccat_10199769%7CPlaymats+and+gyms%7C10199840.htm ja mojej taką mate chce dzisiaj kupić chciałam inną ale troche u mnie teraz ciężko z kaską a tamta wiecej kosztowała😡 No mój naszczęście nie pije ,czasem jakieś piwko sobie chlapnie jak razem jesteśmy 9 lat to 2 razy mu się zdarzyło i dzięki bogu bo bardzo tego nie lubie i nie pali też więc pod tym względem dobrze się dobraliśmy :D Zmykam bo sielanka się skończyła dzieciaki powstawały i koniec dobrego:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój dzisiaj od 7- 9:40 nie spał i taj prawie codziennie nie spi od 8-10 a potem 2-3 godziny śpi i tak potem naokrągło z tym ze nie spi 2 godziny a drzemka ok godzinki chyba ze na spacerze to 2 godzinki.ale musi juz mocno marudzić jak go kłade do spania towtedy szybko usypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kurde dziewczyny ze mnie elci juz 6 dzien:( okres zazwyczaj miałam 5 di i to 4-5 dzien to juz mało co leciało...a teraz(jesli to okres) to juz 6 dni i to porządnie:( Czy ktoras z Was tez tak miała,dodam tylko ze nic mnie nie boli...i juz prawie nie karmie cycec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca,ja tak mialam tylko ze ja nie karmilam piersia ale z 7dni byl obfity okres a pozniej 7dni mniej obfity ale przy drugim cyklu juz tylko 5dni trwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca 1 okres po porodzie może tyle trwać bo nadal się oczyszczamy więc nie pękaj. a ja przechwaliłam małego na forum troche bo nie chce spać raptem 40min i koniec a gdyby mógł to zjadłby palce swoje tak ssie a dopiero mleko wypił grunt ze nie płącze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzieki za pamiec - Ninie temperatura spadla i zastnawiam sie z czego to bylo...moze jakas niestrawnosc, bo potem kupke strzelila? A moze jednak zeby, bo rece pcha niemilosiernie do buzi. Jej tato na 4 miesiace mial juz na wierzchu zabka :) A ja mam wrazenie ze ma dziaslo dolne pogrubuione, a moze to tylko autosugestia ;). Najwazniejsze, ze temperatura spadla. Juz kilka razy ostatnio Nina obudzila mi sie dodatkowo o 2 na karmienie. Obca, moj @ tez byl dosc obfity i dluzszy, moze nie tak jak u Izki, ale chyba z 8-9 dni trwal w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Bartus po szczepieniu jest wesoly,tylko wpierwszy dzien plakal bo bolala go nozka,nie goraczkuje.co do marudzenia tez nie powiedzialabym aby wiecej marudzil po szczepieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×