Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Dzien dobry dziewczynki:) U nas pogoda paskudna:(,wczoraj bylo pieknie,sloneczko takie cieplutkie,zaplanowalismy na dzisiaj wyjazd nad wode,zeby Oskarek sie nacieszyl koncoweczka lata...a tu pogoda nam popsula plany,szkoda bo maly tak sie cieszyl z naszego wyjazdu,w tym roku niebyl jeszcze nad woda,poniewaz nigdy nie bylo czasu,a w zeszlym roku nad woda siedzielismy prawie codziennie. Dziewczynki zycze wam milej niedzielki,BUZIACZKI DLA MALUSZKOW👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek35.
czesc dziewczyny!Podczytuje Was od konca maja,dosc dlugo juz!sama tez urodzilam w czerwcu 26.06.08. Chetnie bym do Was dolaczyla na pogaduchy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) my od srody na nowym mieszkaniu,a wczoraj skonczylam w koncu wszystko myc i ukladac-SAMA SAMIUSIENKA meble przestawialam, bo na mojego to jak zwykle liczyc nie mozna ehh.w czwartek Claudia byla na pierwszym szczepieniu-tak byla zajeta smokiem ze nawet nie zauwazyla,ze lekarz ja poklul 2 razy:)po szczepieniu byla spokojna,powiedzialabym ze ospala,pod wieczor miala stan podgoraczkowy,wiec dalam czopek.nie wiem ile wazy,sama ja tylko zmierzylam na moje oko 61 cm bylo.od wtorku podaje jej na wieczor 150 ml+odrobina kleiku ryzowego zeby w koncu sie najadala.ale i tak domaga sie jeszzce.ja juz nie wiem,jakakolwiek ilosc mleka bym jej nie podala,ona zawsze zje wszystko i chce dokladke,nie chce jej zbytnio utuczyc takze narazie na 150 ml sie konczy.ja w srode lece na tydz do Polski i to sama niestety.a mi wrocil znow pokarm,na zlosc kiedy musze wyjechacmala zostaje z tata,jak on bedzie w pracy to bedzie sie opiekowala nia babcia.nie mam innego wyjscia:(jak wroce to tez ide do pracy,jeszcze nie wiem co,bo moj ma mi cos znalezc.zobaczymy czy podolam,bo dojda mi jeszcze studia,cale szzcescie tutaj nie ma obowiazku uczeszczania na zajecia. claudia przedwczoraj po raz pierwszy obrocila sie z brzuszka na plecki,a wczoraj z pleckow na brzuszek.z raczka jest juz lepiej,lezenie na brzuszku jak widac jej pomoglo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Meli
witam :) trafiłam na WASZ wątek przypadkowo ale bardzo chetnie - jesli mogę - się przyłącze :) Ja urodziłam swoją córeczkę 19-ego czerwca 2008 :) byla maleńka przy porodzie ale teraz ma okolo 5kg i 60cm :) widzialam na pierwszej stronie ze jest tu mama Iza ze świetochłowic - przyznam sie ze ja tez :P :) gdzie rodziłas? tez w świetochłowicach? :) postaram czesciej odwiedzac was :) buziaki dla dzieci i mam czerwcowych :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamo Meli:)))rodziłam w Zabrzu,bo tam mnie przewiezli z Dąbrowy Górniczej.a do Swiętochłowic dopiero sie przeprowadzam .milo mi Ciebie poznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----07.09-- -5035----56 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --------5900---56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------21.08- - ---5600---?? Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---04.08---- ----5250--57 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----3.09-- - -----4800----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------14.08------5310----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -?? Melania---Mikołaj-------09.06-----3250----58----18.08--- ----6300-----66 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------23.0 7-------5000---55 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----20.08 - - ----5120---59 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-----05.08-- ------5100---58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-------53----12.08-------5200----59 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----27.08-- ----6320-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----25.08-------6400 ---64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 abii........Dorota.......21.06.....3500.....53...12.08.. ......4800....60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????------?? Beja1981-----Kinga----- 24.06----3710 ----59------14.08-------4570---59 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----18.08 ------5310-----??? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------3110------??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wczoraj bylismy z mezem w dyskotece na trzy godziny z okazji naszej zblizajacej sie rocznicy slubu!Bylo na prawde super-tak sie oderwac od codziennej rzeczywistosci:P polozylam Martynke spac i dopiero wtedy poszlismy,moja mama byla u nas i zostala na noc bylo na prawde fajnie,tyle smiechu no i wstawac nie musialam rano :P:P Ale w dzien nie bylo kolorowo bo mala miala tak straszne kolki ze prawie caly dzien przeplakała,biedna moja kruszynka:( no i kuki nie mogla zrobic wiec pomoglam jej termometrem i od razu ulzylo jej:) Dzis jest lepiej,kuka zrobiona samodzielnie:)) teraz wypila 180 ml mleczka i poszla spac:) Ja tez uciekam pozdrawiam wszystkie mamuski i malenstwa i witam nowe kolezanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynko to raczej nie koleczki a zaparcia spróbuj małej masować brzuszek jak często tylko możesz i podawaj więcej płynów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Meli
Iza_ witam mamo Meli rodziłam w Zabrzu,bo tam mnie przewiezli z Dąbrowy Górniczej.a do Swiętochłowic dopiero sie przeprowadzam .milo mi Ciebie poznac mnie tez b miło :) byłaś moze na fastiwalu polki dzisiaj? ja własnie wrociłam i padam.. to znaczy moje stopy padają:D wybrałam się w butach na obcasach o ja mądra haha:P tak w ogole to jestem Dominika i od pazdziernika wracam na studia. jakos sobie nie moge wyobrazic na dzien dzisiejszy tej "rozłąki" z dzidzią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiek35.
czesc mamusie!witam o poranku.Moja dzidzia zjadla o 6.30 mleczko i teraz spi.Ja mam synka Kubusia(ur.26.06).Od dluzszego czasu tzn. od okolo juz miesiaca sam zasypia w lozeczku,na noc tez.Nie usypiam go w ogole,a co najfajniejsze to od tygodnia przesypia cala nocke!!!!!!!!!!!!!zasypia okolo 19.00 i budzi sie okolo 7 rano zje ,pogadamy troszke i potem znow sobie zasypia.Wczesniej tez bylo OK,bo budzil mi sie tylko raz w nocy okolo 3.30,a teraz spi juz jak "stary".SUUUPER!Moja myszka najdrozsza!!!!!!!On jest taki kochaniutki,grzeczny i pogodny,a jak smiesznie juz "gada"!!!Dodam,ze mam jeszcze dwoch synow Bartosza 14lat i Jasia 5lat.Od 6 lat mieszkam w Niemczech i mam bzika na punkcie mojej malej perelki tak jak wszystkie mamusie tutaj.Widzialam niektore dzieciaczki na zdjeciach ,bo codziennie Was pogladalam i czytalam,tak wiec jestem na biezaco.Bobaski slodkie ,przesliczne.Pozdrawiam wszystkie mamusie i caluski dla maluszkow.Do nastpnego razu Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Meli nie bylam,ale moj maz cos tam wspominal,ze jest festiwal bo on pochodzi z Rudy Slaskiej:) u nas wszystko ok,Bartus zjadl o 22:30 i pozniej pobudka byla o 4:30 takze jest super.teraz lezy w lozeczku i patrzy na karuzele i marudzi.usypia przewaznie w wozku,potrzebuje troszke pojezdzenia nim w domku i usypia a potem przenoszony jest do lozeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Hania znów sama nie może zrobić kupy. Muszę jej pomagać termometrem a szczerze mówiąc trochę się boję czy jej nie zrobię tym krzywdy.Ale jest to jedyny sposób by mogła się załatwić. Dziewczyny które karmicie tylko piersią czy dopajacie jakoś swoje maluszki? Bo ja nie dopajam i jak dotąd nie było problemu z kupkami.A i jeszcze te ostatnie kupy z wczoraj i dzis są lekko zielonkawe. Zastanawiam się czy to nie biegunka. U nas słońca brak. Pochmurno ale przynajmniej nie pada. Mój Maksio strasznie sie rozpłakał w przedszkolu i obiecałam mu że odbiorę go przed spaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick------imie dziecka---d.u.-----w.u.-----cm----d.o.w.----o.w.----cm Iza_--------Bartosz------18.04----1380----43-----07.09-- -5035----56 malinka*****---emilka----09.05---2300-----43-------28.07 --------5900---56 Ewcia24----Eryk---------28.05----3200-----52------21.08- - ---5600---?? Milka76------Maya--------03.06----3360-----50-----11.07- - ----4550---55 camomilla_22-Claudia--03.06.---3980------52---04.08---- ----5250--57 mierzejka----Ania-------05.06----2770-----51-----3.09-- - -----4800----?? martusia 82-Julia------- 08.06----3260----?--------14.08------5310----?? el-mir-ka ----Kaja--------09.06----2850-----57----23.07--------3700--- -?? Melania---Mikołaj-------09.06-----3250----58----18.08--- ----6300-----66 gosia29----Tobias-------10.06-----3440-----51-----8.07-- -----4750----54 kasia78----julcia--------11.06----2800-----52-------23.0 7-------5000---55 Kirysek---Tomaszek....12.06.... 3920....55.....23.07.........4600....?? Surfitka---Nina----------16.06----3490------55-----20.08 - - ----5120---59 Alkatraz---Hanna--------18.06----2900-----50-----05.08-- ------5100---58 Jotka79---Czaruś-------19.06----3190------53----31.07--- ---4550----59 hanio.k--Ruben Jan-----20.06---3150-------53----12.08-------5200----59 goba-------kubuś---------21.06---3600------59----27.08-- ----6320-----?? agula -----Gabrysia------21.06----3460-----51----25.08-------6400 ---64 oliwka100---Oliwia------21.06----3420------53---30.07--- ----4450-----60 abii........Dorota.......21.06.....3500.....53...12.08.. ......4800....60 lolusia-------maja--------23.06----4250-----59------???? ---------????------?? Beja1981-----Kinga----- 24.06----3710 ----59------14.08-------4570---59 demiluna---Julian--------27.06....3640-----???-----18.08 ------5310-----??? mała_mi----hania--------10.07----3000-----57------24.07- ------4820------59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do IZY : Mela przy porodzie wazyła 2490 g:) teraz bedzie kolo 5kg juz. (na ostatnim wazeniu miala 4400) Do MAŁA MI: słuchaj , faktycznie mozesz zrobic krzywde malenstwu... wiesz co słyszałam?? sprobuj naciagnąc do gruszki (do tego czegos co sie kiedys tym noski dzidziom czyscilo..) letniej wody. i wpuusc maluszkowi - to taka \"mała lewatywa\" ktora powinna rozruszac troszkę jelita dziecka.. ja nie mam problemów z Melą ale słyszłąma ze to pomaga przy zaparciach - znajoma mi wspominala o tym ze ona to stosowała swego czasu u swojej córki i pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela mi (tfu tfu!! nie zapeszać) ostatnio bardzo ładnie śpi. np wczoraj zasneła o 23i spała do 5:30 potem papu i znowu do 9-ej. ogolnie na dziecko nie moge narzekac- bardzo grzeczna jest i zadnych dolegliwosci kolkowo-brzuszkowych nie mamy. a wczesniej jak spała krócej to tez masakrycznie nie bylo bo zazwyczaj tylko 2 razy do niej wstawalam w nocy trzecia pobudka to juz rano byla wiec nie mialam źle. zjada mi ładnie i z piersi i z butli - i to nie ma zasady ze ciagnie tylko z jednego smoczka.. obojetnie jaka butla i jaki smok to jej pasuje. ale zwykłego smoczka -uspokajacza nie preferuje. ciesze sie bo nie bede miala problemow(?) z oduczaniem jej od niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff wreszcie Bartus kupke zrobil bo wczoraj tylko troszke w pieluszce bylo a dzis chyba 6pieluch juz wyrzucilam bo w kazdej byl bobek a dopiero potem pelna pielucha.moze od soczko bo na opakowaniu pisze ze scalaja stolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartus tez nie preferruje smoczkow uspokajaczy,jak juz possie to z 2minuty i wypluwa.dolegliwosci kolkowych nie ma.w nocy wstaje 1 lub 2razy.czasem w dzien jest meczacy,bo marudzi i nic nie da sie zrobic innego tylko w wozku go wozic.bo na rekach szybko mu sie nudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza widzialam ze wczesniaczkiem byl Twoj synek? ile masz lat w jakiej dzielnicy mieszkasz jesli moge zapytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ksiezniczka to nawet smoczka uspokajacza do ust nie weźmie zeby go possac chociaz minutkę.. na szczescie płacze tylko jak głodna jest wiec nawet nam nie potrzebny smok tak na dobra sprawe hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest wczesniaczkiem,34tydzien ciazy.mam 27lat,mieszkam w centrum Świetochlowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek tez nie bardzo uwielbia smoczka no i dobrze.Ogolnie mam duzo czasu dla siebie, bo potrafi sie juz dluzej zajac zabawkami w lozeczku i placze jak jest glodny no i czasami pomarudzi.Jak juz pisalam wczesniej sam pieknie usypia w dzien i na noc w swoim lozeczku i przesypia cale noce juz,od 19.00d0 7.30 rano.Jak ja mam dobrze ze on taki grzeczny,bo wspominajac dwoch moich starszych synkow jak bylo ze spaniem itp.,to nawet nie chce o tym myslec.To byla meczarnia!!!!!!!!! Moj Kubus kocha swoje lozeczko,tam czuje sie najlepiej.Pa Kochane do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nowe mamusie... Mama Meli - czy Mela to skrót od jakiegos imienia czy jest takie imie ?? Pytam, bo mam taką ksywkę ( stąd mój pseudonim na kafe mela+ania =melania :-) ) i nawet nie wiedziałam że to imię :-) Gosiek zazdroszczę przesypiania całej nocki - zawsze jak któraś z was o tym pisze to marzę o przespaniu całej nocy - póki co mam pobudki 3 razy w nocy :-( u nas dziś pogoda diametralnie inna - leje i 15 stopni - ale wcale mi to nie przeszkadza - po dwudniowych rekordowych upałach taka miła odmiana nie zaszkodzi... zaraz do lekarza idę - zwlekałam bo miałam nadzieje że mi te upławy miną ale nic się nie zmienia więc trzeba iść i bulić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!melduje sie! HEJ GOBA-JAK TAM PO CHRZCINACH CHYBA UDANE CO?! WITAM NOWE MAMY I ICH DZIECIACZKI!!!!!!!!! JA SIE BARDZO BOJE CZWARTKU I CAŁY CZAS MYSLE CO TO BEDZIE-NA BIODERKA PO RAZ 2 JEDZIEMY Z KINGUSIĄ I SIE OKAZE CZY MA NOSIC TE ROZWURKE KOSZLI CZY TEZ NIE....ECH JAK BEDZIE TRZEBA TO TRUDNO.... WESZŁAM NA KLASE I INTERIE DZIECIACKI SA JAK MALOWANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A TAK PO ZA TYMM OK.POBUDKA W NOCY JAK ZWYKLE JEDNA 2-3W NOCY A POZNIEJ 6-7.A MOJA MOWIE WAM W DZIEN TO SPI,ZE HO,HO TZN.ZJE.GODZINKE SIE POBAWI NA MACIE LUB LEZY I SPI DO KARMIENIA A NAWET PRZESYPIE ZE JE CO 4-5GODZIN.Z PŁACZEM JUZ LEPIEJ CORAZ MNIEJ PŁACZE ODPUKAC..... OD DZIS STOSUJE SPECJALNĄ DIETE KOPENHASKA SIE NAZYWA I TRWA 13 DNI-MELDUJE ZE ZOSTAŁO MI JESZCZE 11 Z 36 KTÓRE ZDOBYŁAM-HI,HI WIEM,ZE ZA SZYBKO CHUDNE ALE MAM TAKA SILNĄ WOLE.ROBIE TO DLA SIEBIE CHCE WYGLADAC JAK KIEDYS....JESZCZE W JEANSY SIE NIE MIESZCZE GDZIE TU DO MOJEGO 38-40ROZMIARU-FIU,FIU!!!!!!NO I DLA MEZA ....CHOC ON MÓWI,ZE ZA SZYBKO CHUDNE -JAK ZDOBENDE WYMARZONA WAGE TO ZROBIE BADNIA KRWI I MOCZU-ON MNNIE ZACIAGNIE TAK MOWI KOCHANE MIŁEGO DZIONKA WAM ZYCZE.PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Witam nowe mamusie na naszym topiku,fajnie Was poznać:) U nas pogoda też paskudna,troszkę teraz więcej słoneczka i wkońcu przestało padać. Mały Eryś bardzo wkłada paluszki do buzki,i cały zaśliniony,plujek mój kochany. A gdzie reszta dziewczynek się podziewa? Może wiecie co się dzieje z elektryczna? macie jakiś kątakt z nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja podziel się tą dietą. Jak sie ja stosuje. Ja muszę jeszcze zjechać jakieś 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) Można do Was dołączyć? Mam 27 lat i jestem przeszczęsliwą mamą 3-miesięcznej Martynki. Mieszkam w nieduzym mieście w województwie łódzkim. To moje pierwsze dziecko więc fajnie jest posłuchać rad kogoś kto przechodzi przez to samo a czasem ma więcej doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)) Ana 777 co to za pytanie czy mozesz? No pewnie,przeciez my nie robimy zadnej selekcji a czym nas wiecej tym lepiej:P Moja corcia tez ma na imie Martynka i urodzila sie 12 czerwca a Twoja? U nas dzis pogoda do bani,rano w sumie bylo ładnie ale teraz burza i ulewa:( Mamo Meli ale ci zazdroszcze ze twoja corcia nie ma zadnych kolek-moja ma i kolki i wzdecia :( myslalam ze to bedzie trwac do 3 miesiaca ale nie widze zeby mialo sie cos zmienic poki co....Moja mala uwielbia smoczek....nie wiem czy to dobrze czy nie ale nie opcji zeby sobie nie possala przed snem Martynka nie lubi byc sama-ogolnie to polezy w lozeczku jakies 15 minut i wtedy sie domaga towarzystwa-dluzej wytrzyma w foteliku,jakies pol godzinki... Wiecie co troche mnie niepokoi fakt ze mala jeszcze nie bierze grzechotek do raczki tzn chwyci na chwilke ale tak nie swiadomie i puszcza....czy wasze pociechy maja tak samo? Bo nie wiem czy to dobrze i czy ma na to jeszcze czas? Beja nie martw sie bedzie dobrze a nawet jesli mała bedzie musiala nosic \"to cos\" to dla jej dobra a to najwazniejsze:)glowa do gory!!! Ja slyszalam cos o tej diecie ale co i jak to dokladnie nie wiem tez poprosze namiary na nia! Ewcia moja mała tez wiecznie zapluta jest:) a raczki tak sobie wpycha do buzki ze nie raz az ja az dlawi:P Ide na serial do potem pasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×