Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Gość Obca_
Dziękuje Wam dziewczyny za odpowiedz na moje pytanie,moze i faktycznie oczyszcza sie wszystko i 1 okres bedzie dłuzszy,jestem juz spokojniejsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kurczę wyparzałam butelkę i zapomniałam o niej, gotowała się ponad 2o min, chyba nic złego się z nią nie stało, wygląda normalnie... Anulek śpi, zasnęla mi na rączkach, jakoś tak sama nie potrafi a najchętniej zasypia przy cycu, musze ją tego oduczyć, czytam teraz książkę \"Język niemowląt\", mam nadzieję, że wskazówki w niej zawarte mi pomogą w tym oduczaniu. Już się oudziła.. Wysłałam kilka zdjęć na interię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u nas nocka super jedzonko o 21 30 potem o 3 i pobudka o 7:) myslalam ze bedzie gorzej bo o 21 30 mała zjadła połowe butli i zasnęła podczas jedzenia a ja nie mogłam już jej dobudzić. Martynko jak Twój maluszek sie czuje mam nadzieje ze juz dobrze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloooooo! Nie moge sie dzisiaj zebrac , aby napisac pare slow. Ciage cos... Rano wybralismy sie do parku , ale zlapal nas deszcz.Przyszla do mnie kolezanaka z 2 dzieci i przesiedzialysm do poludnia.A teraz trzeba sie brac za obiad i sprzatanie.A jest co sprzatac :O . Ostatnio mam lakiego lenia, ze nic mi sie nie chce. Sprzatam tylko po lepkach, z wierzchu.W kacie lezy sterta prasowania . w szafkach balagan itd !!!!!!!!!!!!! U Gabrysi ze spaniem jest roznie, czasem zasypia co godz. i spi 15-20 min. ale glownie wytrzymuje 3 , czasem 4 godz. i spi 0,5-1 godz. :( Moja je co ok.2,5 godz, w nocy wytrzymuje 5-6 godz., ssie jakies 10 min. , wiec nie wydaje mi sie zebym ja przekarmiala, widocznie taki jej urok.Do drobnych nie nalezy. Moj P tez nie potrafi kielicha odmowic ,a na drugi dzien umiera :P . A mnie szlak trafia , bo zamiast spedzic dzien z dziecmi , to ten ciagle spi , albo chodzi ztruty 😠 Mierzejka.... to juz napewno zadna zaraza nie uchowala sie na butelce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, zdecydowanie nie przekarmiasz. Jak sie mnie zapytala pediatra jak dlugo karmie i powiedzialam jej ze Nina je co 2-2,5 godz i wisi 20 min na piersi - po 10 min na kazdej, to stwierdzila, ze troche krotko..i szkoda ze dluzej nie chce jesc tej samej, bo pokarm potem wartosciowszy. A moja po 10 min ssania cyca glodna..a drobniutka jest :) Widocznie tak musi byc. Obie corcie masz uroczo pulchniutkie :D Moj tez lubi sie czasem napic. Tutaj na szczescie nie pracuje juz z Polakami, bo dawniej to co wyplata..a ze tu wyplata co tydzien to walczylam o to by zmienil prace. I zmienil i na szczescie ucielo sie i nie szuka okazji :) Ale jak sie trafi to nie odmowi..teraz znacznie bardziej zloszcza mnie cotygodniowe wyprawy na ryby. Pol soboty sie szykuje, wyjzdza o 4-5 po poludniu, wraca o 2-3 w nocy i spi do poludnia w niedziele i oczywiscie niewyspany biedulka jest :o Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamn jako pierwsza w deszczowy dzień hello!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikogo nie ma jeszcze ?? wczoraj znów mielismy wychodne, bo znajomi wracają do Holandii i poszliszmy sie pozegnac... mialam mleczko sciągnięte to wypiłam 2 kieliszki wina...bardzo przyjemnie było, nie powiem... wieczór na ryneczku - jak za dawnych czasów :-) a Mikołajek dał mi się wyspać bo do teraz jeszcze spi ( oczywiście z przerwami na jedzenie :-) ) Mierzejka - Anulka śliczna!! co do tej książki to myśle że warto się zastosować do porad... bo w przyszłości może być problem z zasypianiem jak się teraz nie nauczy sama spać... Demiluna, twoje pociechy też cudne !! córa to modelka urodzona... co zdjęcia to ładniejsza :-) Surfitka, może to faktycznie ząbki... chociaż mój Mikołaj tez pcha rece do buzi, czasem to tak że aż się zakrztusi bo palce ma po mnie długie i do gardła sięga :-) zresztą z tymi ząbkami to tak jest że mogą zacząć wychodzić w 3-4 miesiącu a wyjść w 6-7 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje maleństwo usnęło więc posprzątałam w domku i mam chwilke dla siebie. U nas nocka spokojna jedna pobudka o 4 na jedzonko i spanko dalej. Co do picia facetów to nieznosze jak mój sobie wypije wtedy chrapie strasznie a ja nie moge spać. Jak tylko wiem że będzie po kieliszku już mam zły chumor bo wiem że noc będzie nieprzespana. W czasie ciąży miałam straszną ochote na drinka ale nie napiłam się obiecałam sobie że jak urodze to się napije. I już jak moge sie napić ochota na drineczka przeszła :). Pewnie najdzie mi znowu ochota na alkohol jak będę znowu w ciąży ;) pozdrawiam i życze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello !u nas dzis cały czas pada! dzis SUKCES KINGA SPAŁA OD 21.30do 6.30poerwszy raz!hura oby tak dalej! a ja byłam u gina na kontroli i mam lekkie zapalenie pochwy przepisała mi tabletki doustnie i dopochwowo pierwszy raz bed sobie wkładac tam tabletki................no ale cóz. mAM PRZYJSC po pierwszym okresie na cytologie i dostałam skierowanie na próby wątrobowetzn.pobiorą krew i z wynkami na ich podstawie przepisze tabletki antykoncepcyjne.jak przyszłam od niej to na majtkach pojawiła sie krew moze od jej grzebania albo okres-sama nie wiem.ja juz nie karmie piersia 1.5miesiąca i czekam na ciote.... jutro na urodziny do tesciowej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zazyczyła sobie perfum i podała nazwe na karteczce mojemunmężowi zeby kupił.......................bez komentarza to zostawie bo szkoda nerwów...................lece bo trzeba chate ogarnąć a moj na zakupy poszedł i nie odzywamy sie do siebie-kryzys.......................................pa i miłego dzionka!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki 2 dni temu zostalam pierwszy@ i leciało ze mnie jak z kranu cale spodnie mi sie poplamiły nie wiem czy to normalne a teraz jestem bardzo słaba mam nadzieje ze to nic powaznego....Julcie wkładam na mate edukacyjna i jest bardzo zaciekawiona ciekawe ile to potrwa mam nadzieje ze co dzien to duzej bedzie sie bawiła ,usypia od 21 i budzi sie o 5.30 i dalej robi sobie przerwe 2 godz a ja chodze strasznie nie wyspana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis moja kuzynka miala cesarke i ma dziewczynke Weronika,3kg i 52cm:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po dlugiej przerwie...... Mam remont i calymi dniami raczej mnie w domku nie ma bo nie chce zeby Martynka w hałasie byla.... U nas ostatnio jest KOSZMARNIE ze spaniem i kolkami:( Dzis w nocy mala spala moze ze dwie godziny!!!Reszte albo ja bolał brzuch albo chciala sie bawic,jak zasnela to na chwile ,ja juz mam dosc!!!!Nie wiem co sie dzieje ostatnio ,wczesniej nie miala takich kolek,w nocy to nigdy mi sie nie budzila ...masakra.....czy wasze dzieci tez tak maja?Za pare dni stuknie jej 3 miesiace i kolki powinny zanikac a ona ma je coraz czesciej:( Podaje Infacol,hrbatke ułatwiajaca trawienie,robimy masaz brzuszka a i tak ma bole brzuszka... Nawet nie zdarzylam przeczytac wszystkiego bo mala co chwile mnie woła,tak jak np teraz....uciekam.... Aaaa pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak pusciutko dzisiaj :( Wkoncu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po prawie 10 tygodniach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpadl kikut pepowiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gabrysia pobila Kamilke o 2 tygodnie z pepkiem! Pozniej sie jeszcze odedzwe , bo teraz mam troszke roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w koncu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje z okazji pepuszka:);):);):);) A ja dalej sie mecze ,mala spi po 15 minut i koniec,temperatury nie ma,smieje sie od ucha do ucha i nagle zaczyna plakac................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynko jak mała zacznie Ci płakać spróbuj włączyć suszarke gdzieś czytałam że to uspokaja. Polecam też krople esputicon ja daje mojej i nie mam zadnych problemóww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkatraz dzieki za rady,o suszarce słyszałam tyle ze nie posiadam takowej.....uzywam prostownicy a suszarka nigdy nie susze wlosow...ale moze sprobuje te kropelki? Zaraz napisze mezowi zeby pojechal kupic,bo z pracy wraca,mam nadzieje ze pomoga.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może byc odkurzacz sprobuj czegos szumiacego a esputicon wkrapla sie dwa razy dziennie po 2 krople do jedzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość mały od 15 -21 niespał a teraz drzemie bo głó mu nie pozwala spać ale jak mu dałąm 20 min temu to się wypiął masakra padam dzisiaj no i ze nie spi to ryczy szok mały.... brak słów przez pogode bo ciągle pada i nie poszłąm z nim na dwór dzisiaj -bbbbbbbbuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jej podałam te kropelki i zobaczymy czy pomoga.... Farmaceutka powiedziala ze jesli daje jej Infacol i herbatki to te kropelki napewno nie pomoga ale maz kupił ,ja podałam i czekam z WIELKA nadzieja na efekty:))Jesli sie sprawdza to przyjade do Ciebie i Cie wysciskam Alkatraz(heheh) P.S. Zebym ja jeszcze wiedziala gdzie Ty mieszkasz.....hehe Goba ja myslałam ze moja mała po nieprzespanej nocy bedzie odsypiac w dzien ,,,,a w dzien wyobraz sobie spala łacznie moze 1,5 godziny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynko mieszkam w Elblągu. A te kropelki podaje codziennie mimo ze mała nie ma kolek(moze właśnie dlatego) mój lekarz powiedział ze mam tak robić a nie bedzie kolek. Napewno nie bedzie efektu odrazu ale po 2 dniach powinen byc rezultat. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedulka Martynka. Agula - suppperrrr !!!!!!! A mojej Ninie zaczely isc zeby. Po konsultacji z pania doktor - zrodlo podwyzszonej tempki - zabkowanie. Oczywiscie do zebow na wierzchu jeszcze daleko, ale sie zaczyna...a jak gryzie gryzaka, mowie wam ;) Oczywiscie musze jej trzymac, bo sama jeszcze nie potrafi. Zmykam i do poklikania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) dzis juz w lepszym humorze bo Martynka spala od 20 do 4 rano;) ona oglnie to zawsze mi tak sypiala ale ostatnio te holerne kolki nie pozwalały je na to;( No i to chyba zasluga tych kropli wiec duuuuuza buuuuuzka dla Alkatraz:):);) Teraz znowu pije mleczko i zobaczymy jakie beda efekty Surfitka to szybko Twojej małej zaczeły \"wychodzic\" ale przez to jest biedna bo goraczkuje no i dziasełka ja napewno swedza.... A nie jest marudna przez temperature? U nas zapowiada sie chyba pogodny dzionek:) stymze ostatnio pogoda tak jest zmienna ze nie wiadomo jak sie ubierac,raz slonce i cieplo a za chwile deszcz i zimny wiatr!!!! Ja sie chyba z mała wyprowadze na jakies dwa dni bo jak wspominalam mamy remont przedpokoju i jak teraz zaczna cekolowac to bedzie pelno pyłu a chce tego oszczedzic Martynie:) Bede u mojej mamy ale ona nie ma netu:(:(:( Załamka jak ja wytrzymam bez internetu??? W razie jakby mnie juz tu dzis nie było zycze milego,pogodnego,w dobrych humorkach,z grzecznymi dzieciaczkami:) weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello u nas dzisiaj ładniej mały śpi mąż śpi po rybach-nocka-nie cierpie tego buuuuuuu wiki się nudzi a ja jak zwykle chodze i sprzątam po brudaskach;-) pozdrowienia w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A u nas nerwowy dzień, bo mała ma kolkę, śpi po 10 min i znowu płacz... Mam nadzieję, że u was lepiej. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej na szczescie tampka spadla. Ale za to jakies potowki sie pokazalay..spocila sie poprzedniej nocy bardzo..goraczka :( A zaraz idziemy na maly spacerek, ale tatus sie zbiera godzine juz..a dziecko na jedzenie nie bedzie czekac. Normalnie trafia mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×