Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej laseczki,ja zaraz szykuje malego do spanaia,bo juz sie domaga,a potem mam wolne.Ja spedzam dzisiaj czas z kompem i tv ,bo maz nieobecny, w pracy bidula!!!!!!!!Kurka ,troche meczy mnie sumienie,bo sie najadlam za duzo dzisiaj, a raczej od wczoraj chodze i naokraglo zre,to oznaki ze zbliza sie okresik hehehe!!!!!!!!Brzuch mi wywalilo!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam takie mebelki wolnostojace : komoda,witrynka,szafka pod telewizor,stolik. Ostatnio wywalilam stary wypoczynek,juz kupilismy nowy a teraz wlasnie chcemy mebelki. gosiu to ja tak samo mam jak ty,co troche przestawiam,cos nowego dokupuje,zmieniam. My w zeszlym roku w czerwcu wprowadzilismy sie do naszego domku i wszystko kupilismy nowe oprocz mebelkow w salonie tzn.one takie stare nie byly bo mialy 4 lata ale juz mi sie opatrzyly i wywalilam je na gore do innego wolnego pokoju. W czasie ciazy przemalowywalam nasza sypialnie i u Oskarka w pokoju bo mi sie kolory nie podobaly.A teraz najchetniej bym zmienila mebelki w kuchni,bo dzis w sklepie widzialam sliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Moja dzis zasnela przed 18...w koncu.od 3 dni nie chce wogole spac w dzien.do tej pory to byl aniolek,zasypiala prawie zaraz po kazdym karmieniu,a teraz tylko by fikala!!steka przy tym az robi sie czerwona,zlosci sie przy tym ojoj,na pleckach nie polezy spokojnie tylko na brzuszku; jedyna rada na nia to tylko spacer,wtedy sie uspakaja.nie wiem czy to zeby juz jej ida czy to poprostu jakis okres buntu u niej nastal,a moze to ja ja zepsulam noszac w nosidle,bo jak ja biore na rece to jest najszczesliwsza w swiecie..ehhe mam nadzieje ze jej to niedlugo minie,bo powiem szczerze,ze takiej jej nie lubie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,a ja mam juz labe ,maly spi,sam zasnal i jest fajnie!Ja tez uwielbiam cigle cos zmieniac i przestawiac z miejsca na miejsce,kocham to!!!!!!!!!!!A jak to cieszy!hehe Ewcia ja mam takie mebelki o jakich Ty marzysz ,wolnostojace hihihi.Ja lubie stary styl ale modern tez mi sie podoba.W starym mam urzadzony pokoj goscinny,lazienki w rattanie,sypialnie i drugi pokoj tez tak na staro,takie ciezkie i masywne meble! A dzieci pokoj naj jasno sosnowe meble.Ja mam hopla na punkcie mebli ciemnych.Ale..............inna kuchnia by mi sie tez przydala,czatuje na jakas fajna i niedroga heheheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a juz sie balam ze ze mna cos nie tak... j mam meble w kuchni biale na tle wsiekle czerwonych scian ( do niedawna byl to zgaszony niebieski kolor) i dodatki ratan, koszyki, zaluzje z bambusa itp stolowy mam raczej styl nowoczesny, duzo szkla, witryna szklana, stolik, pod tv taka niska komodka a wszystko ikea :-P no a wypoczynek mam w ksztalcie \"U\" tez dosc spory no i kupa kwiatow duzych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na chwilkę, bo jestem padnięta. Byłam dziś z małą na uczelni no i z mężem, w szkole mała zachowywała się super, pół dnia przespała, ale jak przyjehalismy to zaczęła marudzić tylko rączki a i później na rękach płakała, moja mama stwierdziła, że to płacz głodowy, zrobiłam jej kaszkę sinlac i zjadła łyżeczką 60 ml no i po tym się uspokoiła, więc chyba Surfitka masz rację, że małej nie wystarcza cycuś:( zacznę jej chyba podawać w koncu to sztuczne mleczko i raczej będę musiała podawać jej łyżeczką, bo z butli nie chce pić a łyżeczką je pięknie:)Agula, troszkę późno, ale życzę Ci wszystkiego naj, naj🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ostatnio te nasze dzieciaczki nam sie buntuja,chyba to taki buntowniczy wiek :);) Erys poszedl spac,ciekawa jestem czy to juz na noc,czy jeszcze sie obudzi? Dzisiaj Oskarkowi kupilismy takiego duuuzego balona z helem,maly sie tak cieszyl,bo takiego duzego jeszcze nie mial,lecz ta radosc dlugo nietrwala,bidulek o kant szawki zachaczyl i roztargal go :( teraz mu tak przykro:( szkoda mi go,a Erys jak sie do balona smial,taka radoche mial - szok :) ja jeszcze @ nie dostalam,ale czasami mnie tak brzuch pobolewa jak przed @ nie wiem czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia 29 mimo ze ja lubie stary styl to Twoj mi sie podoba.Tez lubie rattan,i dodatki z bambusa itp.Ja np nigdzie nia mam firanek,w pokoju goscinnym mam ekri(nie wiem jak to sie pisze hehehe) troche za dlugie zaslony(tak specjalnie) i do tego na duzym tarasowy oknie takie same roletki, i wszedzie tez wszystko takie roletowe zamiast firan . Gosia ja tez chcialam gdzies miec czerwony kolor,ale moj powiedzial ze chyba zglupialam,super to musi wygladac biale meble na tle czerwonych scian!!!!!!!!!!!Ale to chyba nie z powodu tesknoty za ojczyzna?????????hihihi,zarcik!!! Ja okres mam juz od sierpnia ,bo piersia karmilam tylko 2 tyg.Ale lepiej niech on sobie tam jest hehehe,gorzej jak by go zabraklo!!!!!!!!!ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przedtem w salonie mialam seledynowy wypoczynek(bardzo brudzacy :( ) i w kolorze calvados mebelki,teraz wypoczynek kupilismy ciemna czekolada(skora przecierana) fajny bo nie brudzacy :P ale kazdego smiecia na nim widac :( W sypialni mamy jasniutkie mebelki,bo pokoik mamy na polnoc,a wiec troszke jasnosci dodaly mebelki,bo jak bylyby ciemne to bardzo ponuro by bylo :( W jadalni mamy okragly stol i krzesla kute,a kuchenka 2 kolorowa jablon i brzoza. Oskareczek ma mebelki sosnowe i lozko pientrowe z biorkiem. Eryczek ma pokoik na razie z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek zle mnie zrozumialas,chodzi mi o takie mebelki nowoczesne proste (kolor wenge) Jestem pewna ze twoje mebelki sa sliczne,bardzo podobaja mi sie tez takie :) A ratan tez mam- na tarasie ;) latem kawkowalam na nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje Ewcia jasne mebelki rozjasniaja ladnie pokoik.Jak pisalam oprocz u dzieci w pokoju mam wszedzie ciemne meble,ale za to np tak jak w goscinnym mam wszystkie dodatki w kolorze ekri ,zaslony,roletki,lampy stojace doniczki,wszystkie male dekoracie,takie tam duperelki, komplet skorzany tez w tym kolorze idywanik pod stolikiem,ktory pieknie odbija na ciemnej podlodze.Chcialam ciemna podloge to mam ,a teraz naokraglo trzeba zmywac,bo kurz widac jak cholera.A i uwielbiam swieczki ,mam hopla na tym punkcie i zbieram od roku aniolki tez w kolorze ekri.Teraz wlasnie tez odpalilam swiece i jest milutko,bo ja taka romantyczna istotka jestem hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia wiem o co Ci chodzilo,dobrze kapnelam,chodzilo mi oto ze Ty chcesz kupic mebelki wolnostojace ale nie pisalam ze w stary stylu.Ja lubie stary styl ale nowoczesny tez mi sie baaardzo podoba tylko ze u kogos nie umie.Kolor wenge jest super tez mi sie podoba ,to sa ciemne mebelki, i prosty styl tez super!Takze Ewcia szukaj i kup cos fajnego , a humor od razu bedzie lepszy heheheh znam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow swiece itp tez to uwielbiam!! wogole jesien i zima mi sie kojazy ze swiecami, milymi wieczorkami przy lampce wina.... a z ta czerwienia to ja tak od czasu do czasu szaleje...kiedys mialam jedna sciana czerwona w sypialni na nim szare wyrko , a jak sie mial maly urodzic i wiedzialam ze ebdzie z nami musialam troche usopkoic ta ognista sypialnie i przemalowalam na groszkowy ale tylko jedna sciana reszta sa biale gosiek poslalabys mi foty mieszkania? posle swoje ja mam konika na tym punkcie i jak ktos ma ochoty pokazac swopje 4 katy to ja baaardzo prosze uwielbial ogladac mieszkania moj mail pucor@t-online.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek ja tez mam ciemna podloge w salonie (dab palony)-masakra :( chociaz ona slicznie wyglada(jak jest czysta) :P latam na mopie jak szalona,jak czarownica na miotle ;):) kazda mokra stope pod swiatlo widac,ja mam przekichane bo po jednej stronie okna tarasowe na 2 scianie koleine okienko i jeszcze mam 3 okna w jadalni i z tamtad tez pada swiatlo na salon. Dziewczynki ja ogladam mieszkania na deccoria-nie wiem czy dobrze napisalam,spojrzcie sobie.Jakie sa zarabiste mieszkania. Ja chetnie pokazalabym swoje 4 katy,ale nie umiem wysylac,ani umieszczac zdjec w internecie,jak kolezanka przychodzi to mi wstawia zdjecia,a wiec jak przyjdzie to poprosze aby mi je wstawila na interie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia dacoria na interii? bo ja tam tez dalams woje kiedys dawno mojej kuchni i juz nie wiem ani jak na to wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuszereczka
ja mam na 1 lipca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne nastroje :) Swiece i przytulne mieszkanka...hmmm..super. Wyslijcie to poogladam i popodziwiam. Tez postaram sie wyslac zdjecia mojej chalupki, ale nie mam nic aktualnego. Agula, dzieki za pamiec, u nas jako tako nocka minela,mala troszke marudzila, nie tyle sie budzila co popiskiwala w nocy a ja sie budzilam :( Ale dalam jej kropelki i bylo lepiej :) A dzis jest calkiem normalna. Nauczyla sie piskac i krzykac bez powodu..a raczej powod jest taki by ja wziac na raczki, albo sie z nia bawic. A jak sie podejdzie do lozeczka to sie smieje :) Mierzejka, ja mysle, ze po prostu musisz ja dokarmiac kaszkami. Jak mala sobie poje to od razu bedzie spokojniejsza. Mi lekarka zalecila karmic Nine z lyzeczki, nawet kaszke. Nie wiem jak mi sie to uda, ale probowac bede ;) Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia z ciemna podloga skutecznie walczylam z mezem bo tylko takie mu sie podobaly..az w koncu jakos go przekoanalam, ze wbrew pozorom na ciemnej szybciej widac brud niz na jasnej :o Ale fakt, ciemne sliczne sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ,nie ma sprawy ,tylko musze pare fotek zrobic,ale najpierw przetrzec podloge hehehehehehehhe. Jka zrobie fotki to mojego chlopka poprosze by przegral na kompa i puscil do Ciebie ,bo ja to taka jak ewcia z techniki komp.hehehehe,nie biore sie za to!!W sumie to proste,chyba!!!!!!!!!hihihihi,ale od czego ja mam ludzi???????!!!!!!!!!!!! popijam sobie Malibu ,bo ja to tak alkoholu nie za bardzo a jesli juz to na slodko hehehehe, a Malibu slodziutkie jak miodzik! Ale miodku tez nie lubie!hihihi Mam proseco jeszcze bo Malibu tylko na jednego drineczka wystarczy,ale to proseco to sam kwas!!!!!!!!!!!!!!!Podrzuccie cos !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy swiezo wyremontowane mieszkanko,kuchnia w kolorze pastelowej brzoskwini i w rogach czekoladowe pasy,salonik na pomaranczowo-zolto pol taka sciana pol taka,sypialnia na pistacjowo.w saloniku sa panele takie srednio ciemne,drzewo tasmanskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja baaardzo poprosze tego jednego,ostatniego drineczka plisss uwielbiam malibu pychaaa,mniam,mniam :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko ja mam w sypialni jasne panele i tam moge 2 razy rzadziej myc podloge,ale to tez moze dlatego ze w sypialni sie mniej przebywa,to prawda jasna podloge jest latwiej utrzymac w czystosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki fajny mamy temacik,szkoda ze nie mozemy siebie poodwiedzac i popodziwiac mieszkanka :) i nasze kochane male pocieszki ;) Iza napewno masz slicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, oczywiscie to zludzenie optyczne :P Bo i jedno i drugie trzeba sprzatac, tyle zee na ciemnym szybciej widac ;) A co pijecie? Bo moze sie dosiade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ja przychodze to sie wszyscy zmywaja, puscilam na interia kilka zdjec z mojeo domu. Dzis inaczej juz wyglada, chociaz wewnatrz zmiany nie sa jakies ogromne. Po prostu dom jest jeszcze ciagle w budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na tej deccorii,ja nie moge na takie ladne rzeczy patrzec ,bo zaraz mnie oczy bola!!Jakie super mieszkanka ja tam widzialam hmmmmmmmmm ,piekne................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia,niech strace hehehe,podziele sie z Toba kochana,lykaj,zeby Ci w gardle nie zaschlo to mam jeszcze proseco,ale to sam kwas bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×