Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

gosiek dzieki pycha - ale malo,ja sobie jeszcze piwko otwarlam karmi :) gosia ja kiedys twoja kuchnie widzialama na interii,na naszej poczcie,jesli dobrze kojarze to ty masz kotka persa czarnego,a jam kotke persa taka capuccino.wyslalam ci zaproszenie na nk tam mozna zobaczyc moja podloge i ratan -za wiele tam nie widac,ale zawsze cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, zapraszam na lampke winka- wyborne!!! Agula 100 lat, moze jeszcze wkrece sie do ciebie na imprezke? http://www.youtube.com/watch?v=kICgLG1l6QQ Surfitka to jestes szczesliwa, ze masz taka pocieche, slicznie Ninka rosnie- dluuuga jest. Iza ale ten czas leci, ciesze sie, ze wszystko ok z Bartusiem- silny chlop z niego. Mierzejka, tez wedlug mnie Anulka nie najada sie wystarczajaco. Od kiedy Maja jest na butli, to i radosniejsza, i spokojniejsza, je o stalych porach- raz na 4 godz. Na noc podaje jej do mleczka 3 miarki platkow ryzowych- jak sie przyssa, to wypija wszystko do ostatniej kropelki. No a u mnie to jest wieczny remont, zrobilismy kuchnie, teraz zabieramy sie za lazienke, i.... kafli u mnie prawdopodobnie nie bedzie w kibelku, tak to sobie wymyslilam:) Wydaje mi sie, ze sam cyc, i tylko jedna porcja kaszki dziennie, to juz za malo dla Anulki. Abii, u mojej skaza wygladala tak, ze najpierw pojawiala sie czerwona plama na policzkach, potem na tej plamie uwidacznialy sie takie drobne krosteczki- pokrzywka. Okropnie ja to swedzialo. Po zaniknieciu pokrzywki skora byla bardzo sucha w tym miejscu, i nadal swedzaca. Mala byla wiecznie podrapana. Jezeli moge ci cos doradzc, bo piszesz, ze dokarmiasz, zmien to mleczko na hypoalergiczne, a sama stosuj scisla diete- nic co z krowy. Jak nie bedzie poprawy to idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka to ja wlasnie oblewam twoj domek- bardzo ladny:) I wracajcie do Polski jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale milo sie zrobilo,takie babskie pogaduchy.....a ja juz sie nie moge doczekac na swieta Bozego Narodzenia,hmmmmmmmmmmmmmm wtedy bedzie piekny nastroj..........choinka,swiatelka dekoracje.....i prezenty!!!!heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo jeszcze troche i sie zaczna weinachtsmarki :-) ten klimacic zapach grzanego wina i szal zakupow no i musowo bedzie u nas choinka zywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez zywa, i jeszcze pewnie rodzinka do mnie sie zjedzie, mam 2 siostry tutaj w Niemczech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zaraz mnie szlak trafi 😠 komp mi sie popsul i jest w naprawie i mam zastepczy a ten chodzi,szkoda gadac jedna strona mi sie 10 min. otwiera gosia jutro na spokoinie popatrze na fotki,bo dzisiaj to juz do tego lumpa nie mam nerwow :( Milka to twoja Maya drapie sie jak ja swedzi? biedna. Fajnie jeszcze troszke i swieta,bardzo lubie boze narodzenie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia bardzo sie drapie, ale od kiedy jestem na butelce jest duuuuzo lepiej. Zobaczymy jak to bedzie z wprowadzaniem jedzonka. Tak zapobiegawczo, bede kupowac sloiczki o niskiej zawartosci alergenow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech uwielbiam Weinachtsmarkt, i grzane winko;) Tutaj w Niemczech atmosfera przedswiateczna jest wspaniala- kolorowo, pachnaco, i nastrojowo. Podoba mi sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia jak ma znalezc te twoja kuchnie?Wlazlam tam i co dalej??? Milka u mojego jeszcze nie potwierdzili alergii,a ja juz tez kupuje zapobiegawczo te sloiczki o malej zawarosci alergenow,takie z duza literka A Milka pisalas ze lekarz doradzil ci kapac mala 1 raz w Tygodniu ,to z powodu skazy ,czy tak w ogole?????????? Bo mi tez moj polecil bym nie kapal codziennie ,w niemczech maja inna teorie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przyjechalam do niemiec 6 lat temu to bylam zachwycona ta atmosfera swiat,inaczej niz w Polsce.Tutaj juz sa powoli w sklepach dekoracje wiateczne i artykuly switeczne w sprzedazy.Ale jeszcze przed nami Helloween hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - dzieki 🌻 Maja tez swietnai sliczna dziewczynka jest :) Ninka dluga jest, ubranka na 6 miesiecy ( 68) to juz takie w samo, samo :) Ale ja jestem dosc wysoka, to pewnie ma po mnie ;) Kurcze, szkoda, ze dzieciaczki cierpia na te alergie :( Moja wyspala sie, chyba postanowila przespac zle samopoczucie ;) Jak nigdy, 2,5 h w dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, no u nas na razie szalenstwo hallowen , ale zaraz po pierwszym beda lampki swiateczne - jest pieknie. Podesle na interie jednego domku tak ubranego ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo tak, troche sie postraszymy;) Moze zakupie malej jakis stroj na te okazje, tzn helloween Gosiek (pijesz to winko???) tez takie sloiczki kupuje, i do tego niektore w bio markecie, a to dlatego, ze jak chce sama gruszke to ja tam mam, a nie np. z dodatkiem ryzu:( Gosiek z powodu skazy, bo ta skorka jest juz podrazniona i sucha, a woda jeszcze bardziej podraznia. Kapie mala tak 2 razy w tyg w Oilatum, a tak to myjka ja przemywam. Niczym nie smaruje. Gosiek, a co jest Kubusiowi, ze robisz te testy??? Surfitka to chyba Ninka ma intensywna faze wzrostu skoro tyle spala. A z ta skaza, no coz ponoc to genetyczne, a w mojej rodzinie to czesty przypadek:( Ja chyba sama nie toleruje bialka krowiego, bo od kiedy jestem na diecie[nic co z krowy]- cere mam idealna, a tak to zawsze cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryk sie nie drapie,moze go to tak bardzo nie swedzi? a moze ja nie widzialam jak sie drapie,a to tak normalnie jak drapie sie dorosly czlowiek? ja nie wiedzialam ze sa dla alergikow specialne sloiczki,musze poszukac. dziewczynki ja spadam do wyrka przespanej nocki wam zycze,papa do jutra 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmykam pobawic sie z mala. Wstala, i teraz odchodza kwiki, piski, smiechy..a fika po lozku ile wlezie ;) I tylko by chciala siedziec, ciagle sie zwija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka pisalam wczoraj chyba,ze on mial takie plamki czerwone i szorstkie na calym ciele.mial je od okolo 1 miesiaca.Pisze mial,bo w czwartek bylam u pediatry i dal mi 2 masci na to ,jedna natluszczajaca a druga z kortyzonem.Posmarowalam go 2 razy i dzisiaj juz nic nie ma ,sa niewidoczne jeszcze male sladki jak sie przyjrze ale to zejdzie moze jutro.Lekarz zaproponowal mi zeby pobrac malemu krew i wykluczyc albo potwierdzic alergie na bialko.U mnie w rodzinie nie ma alergikow i mojego meza tez nie wiec moze to bylo zwykle uczulenie na proszek i plyn do plukania.Teraz plynu nie uzywam ,a proszek kupilam specjalny dla alergikow,wszystko wypralam i moze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug mnie to bylo uczulenie na plyn do plukania Gosiek. Skaza najczesciej wystepuje na policzkach, nozkach, raczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj sie nie drapie na szczescie tylko po glowie jak sie wybudza ze snu,on tak juz ma.Ja do kapieli uzywam olejku tez dla alergikow kupilam a po kapieli niczym nie smarowalam ,bo skorka byla ladna,a teraz uzywam tych masci.Te plamki u niego juz nie sa czerwone w ogole ,tylko jeszcze troche szorstkie ,ale zobaczyma jak to bedzie dalej............ Ewcia dobranoc!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Milka ile ja sie na ten temat naczytalam w necie ,on mial na raczkach ,nozkach ,pleckach,brzuszku te plamki.Na policzkach mial tez kiedys szorstka skorke ,ale smarowalam go palthenolem i przeszlo,ale jak nie smarowalabym np tydzien to znow wraca,dlatego mam obawy.Ale duzo ludzi twierdzi ze dzieci b czesto maja alergie na plyny do plukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, w Stanach zaleca sie by wogole nie uzywac plynow do plukania, bo wlasnie zmiekczacze zawieraja duzo alergenow. Ja piee w plynie do prania dla niemowlat i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek jak na buzce wychodzi to moze byc skaza:( dobrze, ze zrobilas ten test. Lece juz w bety, bo jutro bede nie do zycia. Dobranoc, i milej nocki zycze Pa, pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Surfitko, w niemczech tez sa takie opinie ,ale uslyszalam o nich troche pozno,zadne z moich dzieci nie ma alergii,moze Kubusiowi tez to przejdzie ,moze to nie skaza,ja mysle ze nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,dobranoc Surfitka,dzisiaj napisalam do twojej Ninki na bobaskach,na tej macie wyglada cudnie w ogole jest sliczniutka!!!!!!!!!!!!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×