Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

agula sprobuj dac jej soczku,moj Erys tez herbatki nie chcial :) oki,dzieki za przepis na salatke dzisiaj albo jurto zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
Witam. Ale się rozpisałyście. Coś o sobie.. hmm Mam 24latka o dzidzie zaczęliśmy się starać w maju zeszłego roku no i wkońcu we wrześniu nam sie udało. Pracuję w DPS jako szef kuchni, teraz juz konczy mi sie urlopik i trzeba napisać podanie o urlop wychowawczy. Jestem z Kłodzka teraz mieszkam od 5latek w Bystrzycy z narzeczonym. Moja córcia jutro skończy 5 miesięcy to moja pierwsza dzidzia. Widzę ze duzo piszecie tutaj na temat glutenu nie wiem czy moze juz ktos z was to napisal za duzo postow i nie zdazylam wszystkich przeczytac wkoncu jestem tu dopiero od wczoraj.Z tego co wiem co czytalam mozna go wprowadzac jesli karmi sie piersia to na początku 5 miesiaca(czyli po skończeniu 4) dzidzi w niewielkich ilosciach 2-3 gramy produktu glutenowego na 100ml posiłku (np. kaszkę mannę do zupki). Od chwili wprowadzenia do jadłospisu glutenu nalezy zachowac pełny, dwumiesięczny okres ekspozycji (tj.stopniowe oswajanie organizmu niemowlęcia z tym składnikiem). Dopiero po 2 miesiącach można zacząć podawanie posiłków glutenowych. Jeśli natomiast karmi sie mlekiem modyfikowanym nalezy wprowadzać o miesiąc poźniej po 5 miesiącu. Te wiadomości na temat glutenu mam z PORADNIKA ŻYWIENIA MAŁEGO DZIECKA wydanego przez firme nutricia producenta bebiko i bobovita. Przyslali mi takie tam darmowe reklamowki z tą książeczka. Ja się tego raczej zastosuję karmie butlą więc za miesiąc zacznę jej wprowadzaać gluten. Pozdrawiam mysle ze pomoglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny dzieki za odpowiedzi odnosnie glutenu - a odnosnie samego jedzonka znalazlam taką tabelkę - moze sie niektórym z was przyda - bo dotyczy mam karmiących piersią... http://www.ptd.republika.pl/strony/karmienie.html no i tam sugerują żeby trochę kaszy manny dodawać w 5-6 miesiącu... faktycznie jest z tym glutenem zamieszanie - kazdy co innego mówi... ja dzis na urlopie, miałam mały zabieg u ginka - jeszcze pozostalosci po porodzie, ech... nikt mnie juz nie przekona ze po porodzie siłami natury dochodzi sie szybciej do formy... my z mężem jeszcze przed drugim pierwszym razem :-( no ale teraz juz jest szansa ze niedlugo celibat zakonczymy... ok, uciekam kobietki - buzka i do jutra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
oj Melcia współczuję Ci kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
Dziewczyny nie chcem szperać po calym temacie i szukać jak się nazywa zbiór czerwcówek na nk to bym wyslała zaproszenie. Jakby któraś mogla napisać proszę Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, podaj adres e-mail to przesle ci namiary na nk :) Nie chcemy podawac tak jawnie na forum, zeby nie kazdy jednak mogl nas ogladac. Mierzejka, ja sadze, ze Anulka sie dobrze rozwija. Widelki na robienie roznych rzeczy sa dosc szerokie. :) Nina niby pcha sie do robienia roznych rzeczy dosc szybko, ale ja jej w niczym nei pomagam, a nawet jej czasem zabraniam ;) Ostatnio ciagle by "plywala". I stale wojna o to lezenie na brzuchu po jedzeniu, bo zaraz jest lyk :P Mojej siostry syn jak mial 6 miesiecy raczkowal, stawal przy meblach itp...a dzis jako nastolatek ma ogromne problemy z kregoslupem. Nie twierdze, ze to regula, jednak cos za tym idzie...ze co za szybko to niezdrowo. Ja daje jej jablko Gerbera, bardzo lubi i w sumie mama nie musi nic ucierac itp. Podgrzewam jej to bo trzymam w lodowce. Jutro planuje podac jej banana, mam z Gerbera to dam takiego. A kaszke manne dopiero podam za miesiac, jak skonczy 6 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania, nie wiem jak cie pocieszyc odnosnie porodu..mysle, ze po cesarkach tez zdarzaja sie komplikacje i moze nawet czesciej. Ja juz nie pamietam ze rodzilam, zero dyskomfortu, pozycie normalne od kilku meisiecy..no moze libido mniejsze, ale sprawka zmeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
Surfitka a mi libido strasznie poszło w górę he he moj Misiek zdziwiony co sie ze mna dzieje. słyszałam ze niby po ciązy jest lepiej ale nie wiedzialam ze az tak moj e-mail kamcia23@op.pl proszę o przesłanie nazwy na nk to sie wprosze :-)) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje libido :( szkoda gadac,szczerze mowiac z mezem kochalam sie 2 razy :O - biedny on :(:(:( ja juz 2 salatki zrobilam :) zapraszam moze ktos sie skusi :) agula zrobilam ta z pieczarek,ale za duzo pory dalam :( kurcze a juz pieczarek nie mam,co moge dodac to tego aby nie byla taka porowa ? a druga zrobilam z kurczaka wedzonego ta jest idealna bo ja czesto robie - wiec musiala mi sie udac :) laseczki co tu tak ostatnio pusto ???? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie libido w normie biore tabletki to se tez moge pozwolic hehe kamila zaprosilam cie do znajomych na nk a reszta gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,podpisuje liste!!!Dzieciaczki spia ,a moj man w pracy,wiec w koncu mam troche czasu dla was. Mierzejka,a ty skad??????????? Ja pochodze z Serocka,ale jest nie tylko jeden chyba w polsec hehehe,moj kochany Serock jest 40km od Warszawy i 15km od legionowa,okolice zalewu zegrzynskiego fajne miejsce.Jejku moze to ten serock kolo Ciebie???????????Napisz skad Ty!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to se pogadamy o libido hehehe u mnie w normie,moj chlop by naokraglo chcial ale czasami mi sie nie chce hihihi,nie jest najgorzej . ide szukac Kamili na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja walcze z Kamilka zeby sie przespala w poludnie, katastrofa :( Ewcia moze dodaj jajko, ale ona ja troche postoi to por robi sie delikatniejszy ide konczyc obiad bo P zaraz wroci z pracy u mnie libido tez slabiutkie, moze gdyby sie czlowiek pozadnie wyspal to i na figle mialby wieksza ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak ze bylo dwa razy dwa razy dopiero, ale przed ciaza mialam wiecej potrzeb :P A teraz chyba jestem po porstu zmeczona - praca, dom, stres swoje robi zycie...i chce mi sie tak raz w tygodniu \"od niedzieli\" ;) Tez biore tabletki, i ciazy sie nie boje, a nawet bym chyba chciala...to bylby cud jakis w moim przypadku :) A biore je glownie po to by miec w miare regularny @. A tak wogole u nas cieplo, duszno i oddychac nie ma czym..ktop by pomyslal ze polowa listopada. Tez mam ochote na salatke jarzynowa, ale musze kupic polski majonez kielecki, bo z innymi mi nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta z kurakiem wedzonym ,to z tego przepisu co kiedys podawalas, czy jakas nowa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula salatka polezala w lodowce,przegryzla sie i jest lepsza :). dziewczyny to wasi chlopcy maja dobrze :) moj taki biedny,zaniedbany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Mierzejka!!!!!!!!Juz wszastko wiem,patrz jaki swiat maly!!!!To ten Serock kolo Ciebie,znalazlam Cie na NK i pozwolilam sobie wejsc do twoich znajomych skad oni sa i iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii wlasnie z moich okolic,ale super!!!!!!!!!!Szkoda ze ja w serocku tak raz na rok jestem to bysmy sie spotkaly ale moze kiedys??????????????? A ty mierzejko skad????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ta z kurczaka dzis robilam na slodko tak : kurczak,ananas,rodzynki(nie koniecznie),kukurydza,seler konserwowy,majonez - fajnie szybko sie ja robi.ale jeszcze robie na slono tak : kurczak,ogorek kiszony,ser zolty,kukurydza i majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek - pewnie na mikolaja to co bedzie :P na pewno sie ucieszy :) kurcze dziewczyny mowie wam zero ochoty na bara,bara :(:( szlak by trafil posty ladnie pisze z przerwami a tu kurcze wszystko jedno na drugim,nie umiem sie tym laptopem poslugiwac,moze wy wiecie jak mam pisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
Dziekuje za zaproszenia ja rowniez dzis robilam salatke bo jutro mam wolne przyjedzie moja mama do malej a my jedziemy do mojej siostry na oblewanie obrony mgr na 5 na noc Salatka z pirsi kurczaka pokrojone w kostke piersi usmazyc z przyprawami na patelni wsypac na spod salaterki(warstwami) na piersi puszke kukurydzy, na to pokrojone w poltalarki ogorki konserwowe miejscami na obrzezy salaterki polac ketchup i calosc pozniej majonezem rozrobionym mlekiem aby byl bardziej lejacy(fajnie jak salaterka jest bezbarwna) na to pokrojona cienko pekinska przykryc i schowac do lodowki niech sie przegryzie. gotowa jest nastepnego dnia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila twoja Roksanka jest slodziutka,cukiereczek maly :) dziewczyny na czerwcowkach jest pare dziewczyn,kto to jest bo ich nierozpoznaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki tak gadacie o sexie to ja dopiero tylko 2 razy po porodzie jakos mnie wszystko boli po ale dobze ze sa inne sposoby ktore mi odpowiadaja hi hi a co tam moj mezulek uwielbia mi robic dobze jest kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia przynajmniej nie wpadniesz heheheh,a jak zapragniesz 3 dzidzusia to libido bedzie musialo ulec zmianie heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
dziekuje Ewciu jak bede miała większą chwilkę to sobie przestudiuje nk bo jak na razie to tak na szybkiego zagladnelam duzo zaproszen bylo(to mile) wiec tak jeszcze nie kojarze Musze zmykac bo Misiek zaraz wraca z pracy i nawet kupił piwko uuuu chyba cos zaplanowal miły wieczor a wkoncu bo ja jestem caly czas sama z dzidzia (tesciow nie mam) a rodzice mieszkaja 17km dalej poza tym mieszkam tu 5 lat i nie mam za duzo kolezanek a moj m isiek mnie ostatnio zaniedbuje zajmuje sie budowlanka na wlasna reke wiec wraca zawsze poźno ok 22-23 i jest zmeczony a wychodzi z domu ok7-8rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam po 1 synku,tez dlugo,dlugo bardzo zadko byl sexik. gosiek dopiero po 5 latach ur. sie Erys :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany 5 miesiecy po porodzie a niektore tylko 2 razy...ja ani nie wiem ile razy ale palcow u rak by braklo u nog chyba tez hahaah ale u mnie bylo inaczej ..cc, wiec tamte okolice w stanie idealnym :-) chyba tez zrobie jutro salatka chodzi za mna taka tradycyjna polska jazynowa nie jadlam jej juz chyba pare lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
no ja nie wiem jak to jest ale u mnie libido poszlo w gore, jest lepiej jak bylo, nawet sielniejsze doznania nie wiem od czego to zalezy. Dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×