Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

ja tez jestem sama z dzidzia bo klaudunia albo w szkole albo zamyka sie w pokojiu i oglada filmy albo siedzi w necie a julka jest strasznie marudna tylko na raczki chce a ja juz dziczeje w tej chacie dobze ze mamcia nieraz do mnie wpada a muj chłopina pracuje po 20godz na dobe az sie nieraz zastanawiam kiedy my ta julcie sobie zrobilismy hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem po cc a mnie jeszcze boli brzuszek moze to od dzwigania sama nie wiem a do sexu tak bardzo mnie nie ciagnie ja poprostu nie mam sily dziewczynki julcie nosze pol dnia a potem poł nocy nie spie cierpie na besennosc .Juz nie moge sie doczekac kiedy julcia zacznie przesypiac całe noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale mi nudno..starsznie...chce do domu i chyba zaraz sie urwe z pracy bo wysiedziec nie moge :o Moj to by mi nie podarowal jakby mialo byc tylko 2 razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko moj jest bardzo wyrozumily ;) - albo na lewizne chodzi :( to ja tez zmykam,sama przeciez tu nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas katar odchodzi ale...dostał brzydki kaszek bez gorączki ale brzydki buuuuuuu kamila hello a u mnie libido niedawno było wysokie ale znowu spada-amój juz codziennie sie mnie pyta czy mam ochote ale teraz misię nie chce-ja zwalam na depresje jesienną hihi. do jutra pączusie.mam nadzieje ze małemu troche przejdzie jak nie to do mamy na oddział zbadać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spicie juz???????????? Ja mam tak jak surfitka ,tez by mi nie podarowal,jak sie uczepi to jest taki milutki ze zadne wykrety nie pomagaja hehehehe,ale i tak nie ma zle ,jest ok choc nie zawsze mam ochote to normalka,bo te chlopy to jakies inne od nas,codziennie by chcieli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spie,bylam sie kapac. hmm moj maz nie jest tak bardzo spragniony sexu. kurde my to jestesmy nocne marki,chlopcy ogladaja boks,a ja jeszcze przed komp.siedze a jutro pewnie bedziemy do 10 h spac,tylko Erys hrapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam poranna kawusie :-) maly jeszcze spi a ja robie liste zakupow, cos mnie naszlo na salatka jarzynowa cale wieki jej nie jadlam i chyba zrobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry...melduje sie na kawce... wczoraj niepisałam bo umierałam... lezałam caly dzien w łozku bo miałam zatrucie zoladka lub wirusa złapalam, bol bolał mnie okropnie brzuch i wymiotowałam.... maz nieposzedł do pracy i był z mackiem bo ja bym niedała rady.... poreszta kaszle okropnie wczoraj byla mama i mi banki postawila wyszły czarne jak cholera.... na dodatek maz ma katar takze tylko obserwuje macka kiedy sie od nas zarazi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki,dolaczam sie do kawki. moj maluszek obudzil sie 20 min temu,cala nocka jak zwykle przespana.zawitam potem ,teraz musze troche porobic w mieszkanku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,zglaszam ze zyje,wprawdzie tylko na sucharach i wodzie,ale zyje.Wczoraj byla okropna pogoda caly dzien lalo,to nigdzie nie wyszlysmy tylko spalysmy!Autentycznie,ala do 10 wyrobila sie z kupskiem,od paru dni do 9-10 robi 3-4 kupy...i to porzadne ze w ledwo w pieluszce sie mieszcza...wczoraj zasnela po 10 spala do 13 potem poszlismy wszyscy troje spac o 15 heh wstalismy o 17,bylo juz ciemno,wykapalam,nakarmilam i o 18 polozylam znow lulu i tak spala do 6 rano:D:DTeraz tez,wykorzystalam okazje zeby glowe umyc, bo cos slonce wyszlo i jak sie obudzi to wyjdziemy na troche -trzeba przetestowac spacerowke i kombinezon:D Surfitka dzieki za zaproszenie,bylam przekonana ze mialam Ciebie w kontaktach,bo pamietam ze tyle razy ogladalam zdjecia! Ewcia to super ze mysz wyeliminowana,na dniach sie okaze czy byla sama czy z kolezankami hihi U mnie z libido cienko,zwlaszcza ostatnio,tylko bym spala o 21 juz nie mysle o niczym innym tylko o spaniu,od paru dni mam spokoj,bo do mojego przychodzi kolega na chat i siedza razem na kompie do polnocy,wiec mam spokoj...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) dolanczam sie do porannej kawki ;) U nas nocka ok,maly wstal o 1,6 h i reraz 30 min temu wstalisny :) ewelona to choroba was dopadla :( zeby tylko Macius sie nie rozchorowal,trzymam kciuki za to.Duzo zdrowka wam zycze. camomilla pamietam jak bylam z Erysiem w ciazy to tezbym tylko spala,dobrze ze Claudusia taka mala spioszka - bo mozecie sobie razem pospac :) tak a co do kolezanek to sie okaze czy sa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
hej dziewczyny. Dolaczam sie do kawki, Roksanka poszla teraz po butli spac, dzis odziwo obudzila sie na karmienie dopiero o 5 rano poraz pierwszy przespała az 10 godz. a tak to co 5 godz sie budzi a na dobre wstaje o 7mej i zawsze kolo 10 znow nynu Wieczorek z mezem udany:-))) trzeba zaraz sie szykowac moja mamusia wkoncu do mnie przyjedzie kolo 14, szkoda ze tak daleko mieszka czasami czlowiek by mial chwilke wkurza mnie najbardziej kiedy czegos mi zabraknie i musze wyjsc do sklepu obok ubierac na 5min malą buuu... Maz jak zwykle w pracy ale kazalam mu dzis skonczyc wczesniej najpozniej o 18tej inaczej juz mnie w domu nie zastanie bo sama pojade na bibke hehe tylko najlepsze jest to ze on teraz zabiera mi moje autko bo jego jest u lakiernika ale na to nie wpadlam tu mnie ma!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek ja mieszkam w Janówku niedaleko Wieliszewa, widzisz jaki ten swiat mały, tylko szkoda, że jestes tak rzadko w Serocku, ale jak będziesz się wybierać do Polski do koniecznie daj znać to umówimy się na jakąs kawusie. Ostatnio byłam u koleżanki w Serocku nawet:) Wpadnę później, bo muszę iść do małej Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
ewlona dozo zdrowka dla Was!!! camomilla_22 dajesz już dzidzie do spacerówki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :)Cz ja tez moge sie dolaczyc do kawki????? Ostatnio nie mam sporo czasu a to dlatego ze jak wiecie szukam pracy,wiec trzeba pochodzic,poszukac itd...no i czesto jestesmy z mala u babci z ktora ma zostac Martynka jak pojde do pracy:( bo moja mame zna bardzo dobrze a tamta nie ma z nia az tak duzego kontaktu... Mała sprawuje sie dobrze,coraz glosniej krzyczy ;);) jest cudowna;)) hi hi Skonczyla juz 5 miesiecy wiec nakupowalam jej deserkow i obiadkow z mieskiem ale to tak na poczatku bo chce potem zaczac sama jej gotowac:) Czy ktoras z Was podawala juz deserek z suszonych sliwek?? Ja mam zamiar dac dzisiaj ,zobaczymy czy jej bedzie smakowac? A i jeszcze jedno pytanko-do tej pory dostawala kaszke ryzowa ale wczoraj nie bylo w sklepie i wzielam jej mleczno-ryzowa....ile dajecie kaszki np na 150ml bo z ta ryzowa bylam obeznana a tu nie wiem jest troche inaczzej..... Moja waga powoli spada w dol,nawet maz to zauwazyl hihihi ;)) Z libido nie mam problemu zadnego-wrecz przeciwnie-maz nie raz nie daje rady hehehe a pamietam jak to w ciazy ze mna bylo-masakra juz sie balalm ze nigdy nie bede miala ochoty na sex -jakze sie myliłam ;)) Nie doczytalam wszystkiego kochane ale moze uda mi sie to ktoregos dnia nadrobic:)Duzo,duzo zdroweczka dla Was i dla naszych najcudowniejszych forumkowych dzieciaczkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
Martynka12czerwiec powodzenia w szukaniu pracy!!! Czy mozna juz dawac po 5 mies śliwki?? Waga spada???? Dieta??? Ja tez sie za siebie wziełam juz 2 tyg ćwiczę i nie jem jak wczesniej ale do wgi sprzed ciąży mam jescze 12 kg wiecej przytyłam w ciazy ponad 30 :-(( a teraz tak cięzko zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila no na sloiczku jest napisane ze po 5 miesiacu wiec chyba nie klamia??:) Dieta? Nie ze mna te numery hihi ja po prostu nie jem miedzy posilkami,i generalnie jem mniej-to wszystko:) A Ty jestes Nasza nowa kolezanka na topiku? Przepraszam ze pytam ale Cie nie kojarze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila no na sloiczku jest napisane ze po 5 miesiacu wiec chyba nie klamia??:) Dieta? Nie ze mna te numery hihi ja po prostu nie jem miedzy posilkami,i generalnie jem mniej-to wszystko:) A Ty jestes Nasza nowa kolezanka na topiku? Przepraszam ze pytam ale Cie nie kojarze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1506
Tak jestem nowa zapisalam sie tez na nk wczoraj. To fajnie ze sliwki sa od 5 miesiaca bo moja mala ma troche zaparcia po zupkach wiec jej podam dzis konczy 5 m iesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila tak juz w spacerowce tzn od dzis,ale nie na kompletnie siedzaco tylko na polezaco tak jak w foteliku kiedy jest rozlozony na bujanie. JA sliwek nie podaje,tu sa zaleznie od firmy od 5-6 mies.Nie odaje z tego wzgledu ze Claudia robi mi 3 porzadne kupy dziennie,nie klockowate tylko rzadzsze,jakbym dala sliwke to wtedy wogole chyba 2 razy wiecej by robila:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki pogoda okropna julcia spi a klaudi znow cos wyskoczyło na skorze ja juz nie wiem co mam robic i od czego tak jest niby nie jest na nic uczulona a wyłazi jej to swinstwo takie czerwone bable jak by ja komar pogryzł i to ja bardzo swedzi martwi mnie to bardzo dermatolog mowi co innego i alergolog co innego ja chyba zwariuje mowie wam.Amoja julcia je pieknie słoiczki a mleko to tylko na spiocha bo jak widzi butle to strasznie wyje poprostu ona lubi jesc konkretne rzeczy a nie tam mleko je juz mleczko num 2, dzis jej gotujemy z mama pierwsza zupke ugotujemy wiecej i schowamy do lodowki na jutro chyba mozna schowac co ? bo ja nie wiem. Ide se piwko wypic bo mam ochote juz dzis sie napracowałaam to pa kobitki potem napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×