Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Witam kochane wiecie co nie pisze bo zupełnie brak mi czasu mam małego diabełka naprawde Julia jest straszna mała lobuzica biega cały czas niczego sie nie boji złazi sama z łozek mowi masz mama tata kasia dzidzi dej i jakies tam w jej jezyku sama nie wiem cos jej tam wyhodzi. Julia ostatnio tez jest strasznie marudna i robi cztery kupki na dzien to chyba przez te zabki bo sie strasznie slini ,co do nocek to ciezko sie jej usypia i czesto sie budzi z płaczem to chyba te zeby,,,Cos ostatnio nie chce swojich obiadkow ale chetnie jadła by to co my mowie wam za nia sie nie trafi czego ona chce oprocz deserkow zupek i ciastek je jeszcze kaszke sinlak i 2razy albo 3razy je swoje mleczko nutramigen,, Ai dodam ze strasznie lubi mnie szczypac po piersiach ach mowie wam zachowanie ma zupełnie jak chłopczyk,Julia pozatym uwielbia bawic sie w piasku i siedziec w swoim małym baseniku ,kochane juz uciekam bo ona zaraz sie obudzi pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny robicie kawke-przyłącze się ja dzisiaj jestem jak umarlok taki wczoraj dosstałam okres a dzisiaj zdycham bałagan w domu a mi się nic niechce ja niewiem jak tak dalej pójdzie to mnie wyeksmitują;-) :-P kuba śpi wiki u kuzynki pozdrawiam wlece potem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba stawiam pozna kawke :) Ja tez mam @ , ale juz dzis jest Ok , najgorzej bylo w sobote, w pierwszy dzien, myslalam, ze sie przekrece.... kurcze , a mowili, ze po ciazy to @ juz powinna byc lzejsza, a tu masz dwie ciazy a bole takie same jak mialam 15 lat !!! Ale mam lenia, Gabi spi a Kamilka z P pojechali do sklepu, mialam sie brac za cos pozytecznego a taaaaaaak mi sie nie chceeeeeeee..... szukam na internecie przepisu na jakies proste i pyszne drozdzowki , moze wy cos znacie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz na walizkach, wiec wybaczcie brak czasu. I pewie sporo mnie nie bedzie poki sie nie poukaldamy na nowym miejscu, zalozymy neta itd. Agula, rozumiem cie bo my teraz jak moj juz nie pracuje na zmiane sie klocimy i kochamy :P Ale ogolnie lepiej jak jest po za domem. Abieralam mala i wychodzilam do parku, a dzis jak na zlosc lalo caly dzien :( Jakbym sie juz nie odezwala, to trzymajcie sie i zdrowka dla wszystkich maluszkow !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka..... to juz ?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakbys juz sie nie odzywala, to zycze udanego i bezpiecznego lotu !!!! Bedziemy czekac z niecierpliwoscia na jakies wiadomosci od was, tak wiec postaraj sie odedzwac jak najszybciej !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) demiluna super że w końcu doczekałaś się słowa mama :) kasia - buziaczki dla Julusi małego \"diabełka\" goba ja też niestety mam bardzo bolesne @ :( agula nie pomoge nie znam przepisu na szybkie i dobre drożdżówki :( surfitko jak by coś to już teraz wam życzę szczęśliwego lotu,udanej podróży Ninusi i ogromniaste buziaczki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila napisalam posta i wpisalam zle haslo:(,musie od poczatku klikac:D surfitka zycze udanego lotu i odezwij sie jak najszybciej,bez ciebie bedzie nam smutno,nie zapomnij o mamuskach z kaffe:) Dzieki za gratki dla kuby ,chodzenie juz mu dobrze calkiem idzie,ale latam jeszcze za nim,bo boje sie troche o niego.On juz nie chce na raczkach chodzic,zasuwa tylko na nozkach,wiec mam teraz i ja troche latania.Wczoraj bylismy na plazy z Kuba.Bylo super fajnie.Kuba nie chcial wyjsc z wody,caly czas ciagna za reke by isc do wody,moj plywak hehehehePo plazy w tym piachu tez calkiem ladbnie chodzil sam na nozkach,po nierownej powierzchni i klujacej trawie tez ,az sie zdziwilam,ze tak dobrze mu to idzie. Ja tam lubie jak moj pan T jest w domu:D,wczoraj wlasnie mial wolne i spedzilismy razem fajny dzien.Jedyny minus to taki,ze jak on jest to mam mniej w domu zrobione,leniuchuje bardziej,wiecej czasu poswiecam T niz obowiazkom domowam,eeeeeeeeeeee tam:) Kochane zycze wam fajnego dnia,wczoraj u nas byl upal,a dzisiaj jest burza :(,ale chyba zaraz przejdzie,juz widac slonce na horyzoncie:D:D Surfitko do zobaczenia na kafffffe,napisz do nas.caluski dla Ninki,paaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki zapraszam na kawusie i ciacho,upiekłam pysznego piernika (z torebki ;)) U nas dziś upał.....uff ;) Mam wspaniałą nowine,moja kuzynka po tygodniu przenoszonej ciąży dziś rano urodziła :) Radość rodziców jest ogromna :D mówię wam ale los im psikusa sprawił - mają 1 synka Cyprianka a 2 dzidziuniek też miał być synek Fabianek :) a tu proszę urodziła się córunia Marika :D ojciec dziecka aż z wrażenia zemdlał ;) Buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ewcia, ale numer :D No to mieli niezla niespodzianke :) gratulacje !!!! No i tak mi sie przypomnialo, Goba a jaka ta twoja kuzynka, ktorej narzeczony zginol ? jak ciaza ? wszystko OK? Gosiek, no to juz wiemy gdzie podziewaja sie te wszystkie kalorie ktore pochlaniasz ;) Masz troche cwiczen przy Kubusiu :) U nas parno jak chlera, mamy 85 % wilgoci w powierzu !!! normalnie sauna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, skad ja to znam..ta pogoda tutaj czasem jest straszna. Gosiek, Nina tez coraz fajnie i dalej chodzi. Najlepiej jej wychodzi to na bosaka na dywanie. Jeszcze w pelni sama zakretow nie lapie, ale widze postepy z kazdym dniem. Coraz czesciej jak chce przejsc gdzies to probuje a dwoch nogach :) No i od kilku dni wyrywaja jej sie zdania dwuwyrazowe. Udalo jej sie juz powiedziec np. mama daj, bede duza, tata chodzze. Z tym tata chodzze to najwiekszy ubaw bo go wolala do lazienki jak sie kapala, i dotad tak krzyczala az nie przyszedl. A dzis rano znow bylo tata chodzze :D Dziewczynki, zycze wam zdrowka i waszym dzieciaczkom. ZAdnych klopotow. Mam nadzieje, ze szybko sie odezwe, postaram sie . Jutro z rana zdaje modem do neta, wiec koniec tego dobrego...:) Papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWcia, no to wspaniala niespodzianka :D Ale ja to bym sie pewnie troche zloscila, jakbym ise szykowala na jedna a drugie sie urodzilo ;) Trzeba zmieniac z niebieskiego na roz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ewcia ale numer ja nie moge super surfitka wracaj do nas jak najszybciej bo my juz tesknimy za wami :- ) agula pytasz o moja szwagerke-a iwec juz 16 tydzień minął ona czuje się super brzuszek ślicznie rośnie o narzeczonym jak mówi to juz nie płacze no i przedewszystkim wie juz co się urodzi-bedzie SYNEK uciekam bo krzykac krzyczy papa do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ehh ja spać nie moge :( u mnie wszyscy śpią a ja już od 6 na nogach :( przeżywam poród mojej kuzynki tzn. tą ich niespodzianke,że z synka zrobiła się córunia :) Surfitko oni bardzo chcieli córe :) no ale cóż lekarz im powtarzał że będzie syn i pogodzili się z tym :) a gdy się urodziła dzidzia to był dla nich ogromny szok,że to jest dziewczynka - córa :) kuzynka mi mówiła,że są ogromnie szczęśliwi,nie potrafią wyrazić tego słowami jak się super czują ze świadomościa,że udało im się mieć parke :D a cała rodzina do tej pory w to nie wierzy. ojej agula współczuje :( surfitko mała gadułka z Ninusi :) ale super że już tak ślicznie mówi :) Jeszcze raz wszystkiego dobrego i szczęśliwego lotu,szybciutko odedzwi się do nas :) paaaa 👄 goba super że szwagierka ma się oki i jej ciąż przebiega prawidłowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja ;) a tu nikogo nie ma :( rano małe prasowanko zrobiłam gdy moi mężczyźni spali, obiadek też już mam gotowy,posprzątane a teraz się nudze :P Eryś śpi a Oskarek pluska się w basenie :) Zmykam się po opalać ;) miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, ale masz gadule w domu :) Goba, prawdziwy cud , trzymam kciuki za kuzynke :) Ewcia.....slonce, opalenizna ...lato w pelni :D a ja blada jak dupa :O , rece i nogi to troche slonca zlapaly, ale twarz mam jak corka mlynarza :( , dlatego, ze musze stosowac krem z filtrem i chronic skore przed sloncem .... wszystko przez te plamy ciazowe !!! Na sloncu robia sie jeszcze mocniejsze 😠 U nas nocka ciezka. Gabrysia nie chciala mi zasnac wieczorem, tylko marudzila w lozeczku, w koncu wzielam ja na rece a ta zaczela wymiotowac . Potem w nocy jeszcze pare razy wymiotowala, ale z nana juz wysztko jest OK , tak mi sie wydaje... Troche sie boje, bo kolezanki dzieci przechodzily grype zolodkowa , a moze poprostu wczoraj za duzo zjadla na wieczor ,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem och jak gorąco ;) uff agula jak dziewczynki ?? buziaczki dla małych księżniczek 👄 i dużo zdróweczka im życzę 🌻 agula i co znalazłaś fajny przepis na drożdżówki ??? ja dziś zrobiłam sałatke z zupek chińskich - nawet dobra :) u nas oki :) dziś był wspaniały ciepluni dzionek,nawet teraz jest 25 stopni :) uwielbiam ciepełko :) dziewczynki a co u was ? nie piszecie nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach u mnie cały dzień parno i gorąco ale jak przed chwila przeszła burza to koniec :-) ach agula duzo zdrówka dla dziewczynek biedulki małe uwazaj zeby się nie odwodniły:duzo picia ,smekte,chruppki kukurydziane,jagody ,nifuroksazyd-jezeli oczywiscie macie tam w aptekach a reszta co ?leni się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello yhm wczoraj dostałam @ i miałam takiego powera :) a dziś brzuch mnie boli i nic mi się nie chce :( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, jak tam dalej masz lenia ;) U nas juz OK , dziewczyny juz nie wymiotuja, w sumie to Gabrysia wymiotowala jedna noc , a Kamilka dzien. zadnych biegunek czy goraczki , wygladaja juz na zdrowe :) Drozdzowek jeszcze nie robilam, ale mam juz upatrzony przepis http://mojewypieki.blox.pl/2009/06/Drozdzowki-z-twarozkiem-i-jagodami.html wczoraj pralam wszystko , lacznie z dywanem i nie mialam czasu na wypieki, przymierzam sie do ich w weekend , jak zrobie to wam podrzuce :) Mam pytanie, czy podajecie i ile mleka krowiego dzieciom ? Ilu procentowe mleko dajecie ? Gabrysia pije tak ok 500 ml mleka w czym 150-200 ml to 1-2 % mleko krowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjoj jakie pustki :( agula lenia już niemam,ale za to załapałam doła :( to super że dziewczynki już dobrze się czują :) buziaczki dla waszej trójeczki 👄 jak zrobisz te babeczki to ja poproszę :) uwielbiam drożdżówki :) ( ale sama jeszcze nie robiłam ) a co do mleka to niedawałam mu jeszcze mleka krowiego do picia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Ewcia , a co ty sie dolujesz ??? :( Ja tez uwielbiam ciasto drozdzowe :) a takie swieze drozdzoweczki to pychotka :) Pod domem nie mam polskiej piekarni a amerykanskie gnioty to nie to samo :P Poza tym Gabrysia tez bardzo lubi wszelkiego rodzaju buleczki, rogalili itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! u nas upały ze szok! Agula-mój plazł do pracy po 2 tyg.urlopie dzis myślałam ze oszaleje!!!!!!!!!!!!!!!!ech ! w cały urlop gdzie s jezdzilismy!dzieciaki miały frajde! W Ciechocinku,u pradziadków,na wsi ,na zjezdzie rodzinnym!!!!-tam to sie wszyscty spili ludzie po 20lat sie nie widzieli co niektórzy i tak dali czadu!!!!!!!!! A ja jestem az popazrona od tego słońca!!!skóra płatami schodziła ale juz dochodzi do siebie!Mordeke mam kakaową!!he!he! KIniusia nie chodzi sama nadal !czekam! Była m na szczepieniu i nie zaplakałą!i wazy 9260 drobinka mała! A tak to wszystko ok! lece spać moze poczekam na małżona az przyjdzie ale wątpię!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wczoraj przeczytałam co naskrobałyście ale już nie pamiętam co która :p więc sorry że nie odpiszę każdej z osobna. Ja ciągle dużo pracuję po 10-12 godzin. Wolne dopiero będę miała we wtorek, czyli 15 dni pod rząd w pracy ufff ciężko ale atmosfera przyjazna, więc czas leci. Kaja umie coraz więcej ale jeszcze tak fajnie nie mówi jak Wasze niektóre dzieciaczki. Przestała robić na nocnik :( chyba stres z moją pracą, nie wiem. Zawsze rano siadała i robiła kupę, a teraz posiedzi 30 minut i nic, ubiorę jej pieluchę i po 5 minut narąbane. Często jak wracam to Kaja już śpi, dlatego rano nie odstępuje mnie na krok. Wczoraj mąż wziął wolne i poszedł z nią na szczepienie. Strasznie się darła jak tylko z nią siadł na krześle w gabinecie. Dopiero jak lekarka dała jej naklejkę i pudełko po szczepionce to było ok. Kaja waży 9520 g i mierzy 72 cm :D nasz malutki paproszek hihihi Dobra lecę się szykować, całuski dla maluszków paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo:) Agula - ja też się piszę na drożdżóweczki:) Mleka krowiego nie dawałam jeszcze do picia. Ewcia - a cóż to za deprecha? Coś mi to do Ciebie nie pasuje:) 🌻 dla Ciebie na poprawę humoru:) Beja - pochwal się opalenizną na interii:) Ja staram się słonka unikać, żeby się plam nie nabawić. Elmirka - fajnie, że w pracy dobra atmosfera, to chyba najważniejsze jeśli się tam spędza tyle czasu:) Wczoraj gości, a dziś my jedziemy na imprezkę, tak że weekend dość imprezowy:) Byli znajomi z dziećmi i Ola pięknie się z nimi bawiła. Chętnie dzieliła się zabawkami:) Ona wogóle strasznie lubi dzieci, chyba dobrze nam to wróży;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki elmirka super,że taka ciepła atmosfera w pracy :) Aisha dzięki 👄 troszke pomogło ;) agula jak drożdżóweczki ? są już gotowe ?;) eh :( no załapałam doła :( może troche z głupiego powodu,ale jednak mnie to troszkę podłamało :( nie chcę pisać na forum dlaczego. Może dziewczynki,które mnie dobrze znają mogą domyśleć się jaki jest tego powód. Dziś byliśmy u teściowej,teraz jeździmy tylko albo - aż ;) raz na miesiąc,mam dość wysłuchiwań jaka to Julia najjjjjjjj ale dziś było nawet ok. Pamiętacie jak wam pisałam,że szwagierka mi mówiła,że Julia to już dawno na nocnik robi a Eryś nie,teraz się jej zmieniło i nie chce wcale na nocniku robić :( a kupe to najlepiej na podłoge i jeszcze rozciapciać :( i co teraz ? a z Eryka się śmiała. Kurcze dziś Oskarkowi uszka patyczkami higienicznymi czyściłam i on mi się przekręcił i go źgłam,krewka mu leciała :( mogłam mu coś uszkodzić ? kurde boję się,on mówi że go nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nici z drozdzowek dzisiaj , mnie dopadlo jakies chorobsko :( W domu goracao, dzieci lataja w samych majtkach a ja siedze w dersach z polaru , w skarpetach i nadal mi zimno :O Czuje sie jak flak, wszystko mnie boli i nie dobrze mi , chyba to grypa zaladkowa .... Szoda mi dziewczynek, bo nudza sie w domu a ja nie jestem wstanie wziasc je do parku :( , P w pracy ( na razie ma prace na weekendy ) Ewcia, glowa do gory musi byc dobrze :) Kurcze, nie wiem co z uchem Oskarka :O , mam nadzieje, ze nic mu sie nie stalo :) Aisaha, bardzo ladnie Ola bawi sie z dziecmi, chodzi mi o to , ze sie tak dzieli zabawkami :) U mnie to wojna co chwila, sprzeczka jest nawet o jedna , brudna skarpetke ;) Elmirka, Beja no , kruszynki z waszych dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie U nas oki,tylko ta pogoda okropna wieje i leje :( beja,elmirka no tak drobniutkie wasze lalunie,ale przynajmniej nię będą miały problemów z nadwagą ;) Buziaczki dziewczynki 👄 miłej niedzielki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×