Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Zdroweczka dla Maciusia !!! Ewcia, super, ze sie wybawiliscie ! Gosiek, juz w poniedzialek Ninka zaliczyla na podjezdzie zajaca i zaryla noskiem w zwirek. Podnosze dziecko a ona cala w krwi, kamyczki sie wryly w wargusie. Dzis juz strupeczki zeszly, ale sie niezle przestraszylam, zanim n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obcielo mi posta zanim jej nie umylam mialo byc. Pozdrawiam was serdecznie , jestem zagoniona bo remontujemy i jednoczesnie robimy plytki na dole i gonienia bylo troszke. Buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ewcia no rzeczywiście coś Kupicha ma w sobie, właśnie dobrze to określiłaś, jest taki słodki a na żywo pewnie jeszcze bardziej:) no ale nasze drugie połówki też przecież niczego sobie Ewelona oby u Maciusia to tylko ząbki Surfitka no to masz teraz sporo roboty, ale fajnie bo już na swoim, może kiedyś Cię odwiedzę, bo z tego co pamiętam to mieszkasz w jakieś malowniczej miejscowości, czy to Melania, bo już nie wiem?!! Gosiek dobrze, że Kubuś nic sobie więcej nie zrobił, Ania prawie codziennie rozbija sobie usteczka i też leci jej krewka A tak wogóle to Anulek zaczyna stawiać pierwsze kroczki oczywiście dopiero jak ją trzymamy za raczki ale do samodzielnego kroczenia to jej jeszcze bardzo daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie!!! Dawno się nie odzywałam bo naprawde nie miałam czasu a teraz za 2 dni jedziemy do Polski na urlop także urwanie głowy. Pisze bo dzisiaj zrobiłam aż 3 testy i jestem w ciąży,jeszcze nie chcialam ale ogólnie to chcieliśmy drugie także się cieszymy,oby zdrowe było!!!Teraz liczymy na chłopczyka ale jak będzie dziewczynka to też super!!! Podczytuje was czasami i widze że dzieciaczki rosną i doskonalą swoje umiejętności,buziaczki dla was i waszych pociech,postaram się częściej odzywać po powrocie z Polski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Katrina super wiadomość gratulacje i oby wszystko było jak najlepiej. Surfitka witaj w PL choć sama ocenisz, która rzeczywistość lepsza ;) Mierzejka zanim się obejrzysz Anulka będzie śmigać. Odnośnie ząbkowania to ja smaruję Dentinoxem i pomaga, a zawsze przy ząbkach ma tak ze 3 nocki nie przespane i płaczące, więc jak widzę już, że jedna nieprzespana i Kaja cierpi to na drugą daję Kajce syrop paracetamol i śpi. Wyspana i szczęśliwa jest rano, a nie sądzę, żeby jej to zaszkodziło. Lek odpowiedni do wieku, a dziecko się nie męczy, sama bym coś wzięła przeciwbólowego, a co dopiero taki bobas co nie rozumie co się dzieje. A my sprzedaliśmy auto i teraz jesteśmy zdani na łaskę pożyczania od teścia. Na szczęście nie ma z tym problemu ale już chciałabym coś kupić, bo masakra buuuuuuu Kaja szaleje ze szczęścia jak przychodzę z pracy i bawię się z nią choć pół godziny zanim pójdzie spać, ale taaaaaaaaaaaak mi jej brakuje, że szok. Z czasem się przyzwyczai. Wiecie co, moja Kaja uwielbia kaszankę hihihihihi, wpiernicza ją jak nie wiem, a tu niby taki niejadek :D :D :D Dobra uciekam bo bób gotuję a mam chyba pół cyklu albo przed - sama nie wiem :p ale straszny apetyt a na coś muszę zwalić paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Elmirka:)Ja ci powiem że ja też ostatnio bób wcinałam jak opętana i okazało się że w ciąży jestem hehe:) A co do ząbkowania to ja też daje małej syropek jak cierpi bo żel nic nie pomaga a ona się w tedy budzi co chwila i strasznie płacze,nie mam serca jej nic nie dawać.Myśle tak jak Elmirka że to na pewno nie zaszkodzi a przynajmniej dziecko nie cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrina, gratuluje. Zycze spokojnej i zdrowej ciazy i slodkiego zdrowego maluszka ! Szkoda tylko, ze juz nie zagladasz do nas jak dawniej. Elmirka, ja nie zapomnialam polskiej rzeczywistosci, zdazylam zakosztowac zycia tutaj, pracy w koncu w USA bylam niecale 4 lata. Az tak wiele sie nie zmienilo. A dla dziecka jest tu zdecydowanie lepiej. Nawet lepiej spi, ale phu, phu - nie zapeszac. Mierzejka, o ile Krakow mozna nazwac malownicza miejscowoscia to ja ;) Mysle, ze pomylilo ci sie z Melania i jej pieknym domkiem w gorach . Chociaz mnie tez mozesz odwiedzic. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka obiecuję że będe się częściej odzywać!!! Super że już w Polsce jesteś,zazdroszcze bo ja też bym chciała!!!Ale póki mąż ma tu prace to siedzimy tutaj!!Zresztą rodzić wolę tutaj niż w Polsce,za dużo się nasłuchałam!!! Moja Vanesska ma już około 12 ząbków,nie da sobie zajrzeć także na pewno wiem że jest 12 a może więcej?Nadal się budzi w nocy:(choć już nie tak często zdaje mi się albo się już przyzwyczaiłam... Teraz byłam na diecie i schudłam już 5 kg a tutaj nagle ciąża i klops-koniec odchudzania ale postaram się już nie jeść tak dużo,bo w pierwszej ciąży przytyłam aż 29 kg!!!Już nie mogę tak!!! Mój mąż jedzie na koncert metallici więc sama na dyżurze zostaję więc pewnie już nie zajrzę więc życzę miłej soboty!!!Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina- gratuluje z calego serca.... pewnie rodzinka szczesliwa jest..... dbaj o siebie kochana..... unas dzis juz lepiej ...wczoraj przez caly dzien mial goraczke nonostop 38,5 pomino ze dawalam nurofen i czopki homoepatyczne... bylam u lekarza i okazalo sie ze ma zapalenie jamy ustnej i niestety zarazilam go ja bo przez ostatni miesiac ja to mialam mi wreszcie zniknelo to jego wzielo....ma na jezyku nakie plamki czerwone i na ustach od wewn takie biale cos..... dala nam nystatyna i tantum werde.... dzis juz bezgoraczki i tak ma zostac.... i gardlo troche czerwone tez ma..... takze to nie zabki..... milego wekendu...zycze..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) surfitko biedna Ninusia 🌻👄 och to macie teraz wesoło z tymi załatwieniami,kupnem i wyborem towaru do domku.Jak już skończycie prace to pochwal się jak wyszło :) uwielbiam oglądać wnętrza domków :) Katrina gratuluje z całego serca !!!!!!! życzę spokojnej,szczęśliwej ciąży :) i braciszka dla Vanesski :) mierzejko gratki dla Anulki 🌻 pewnie że nasi faceci są ekstra !!! ale Kupicha mmm :D:D możemy sobie o nim pomarzyć ;) Piotr w realu jest naprawde.... miodzio,boski :D Elmirka życzę szybkiego i trafnego zakupu autka :) Buziaczki 👄 dla małej kaszaniary ;) ewelona dużo zdróweczka dla Maciusia 🌻👄 agula,goba,gosiek co u was ??? U nas dziś piękna pogoda :) Eryś się wyśpi to jedziemy nad wodę troszkę poszaleć :) Pozdrawiam i wspaniałego dzionka Wam życzę 👄 paa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny niepiszcie tak szybko bo nienadarzam was czytac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zartuje..... gdzie wy jestecie???????????????????????? unas po wekendzie...siedzenia w domu..... godz temu dalam mu antybiotyk....goraczka caly czas jest..... jak w południe niema to na wieczor jest................ 38,5 lub 39..... lekarka dala nam w razie czego antybiotyk i mu dalam bo od piatku rana ma goraczke takze moze to pomoze wreszcie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki :) U nas wczoraj pogoda była kapitalna,nad wodą było superowsko :) Dziś dzwoniłam do mojego lekarza gin. wynik badań cytologicznych wyszedł prawidłowo :) i do lekarza mam się zgłosić za 3 lata na kontrole,ale mnie troszke to niepokoi gdyż ostatnio gin. mówił mi że mam dużą nadżerke do wycięcia :( a tu że ok ??? umówiłam się na wizyte w czwartek wolę porozmawiać z lekarzem w cztery oczy nie przez telefon,niech mi to wyjaśni. ewelona jak dziś Maciuś ? Buziaczki i miłego popołudnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczynki przepraszam za to ,że mnie nie było ale ja ciągle gdzieś jak nie w domu-dwór spacery kawki to siedze u siostry. u nas sobota i niedziela super byliśmy nad jeziorkiem,kuba jak dzik na wode normalnie super tak mu sie podoba ze ciagle by wchodzi ale nie na brzegu posiedziec tylko z mama głęboko(dodam zedla mamy głęboko to piersi dalej nie )hihi. a dzisiaj w nocy taka burza ze wszyscy zmeczeni spaliśmy o 10(dodam mama spała do 10 a dzieci wczesniej tylko siedziały grzecznie) ewelona jak maciuś? ja jeszcze nie poszłam na szczepienie w 13-14 miesiacu wybieram się jutro zobaczymy czy dotre.a w środe do ginia się umówiłąm na wizyte wiec heja i do przodu. u mnie juz czas szykowania wyprawki tornista i ksiazek(cza wszystko kupic wiec wydatki beda)no ale cóż zrobic nie? pozdrawiam was kochane acha dzisiaj wprowdziłam mu mleko bebilon zobaczymy jak mu przypasuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki:) Melduję się po remoncie:D Mój M kochany na trzecią rocznicę ślubu zabrał mnie do SPA:) Mówię Wam, cudnie było:) Byliśmy oczywiście z Oleńką, ale ona korzystała tylko z basenu i jacuzzi. Chyba nie muszę pisać, że była zachwycona:) A dziś powrót do rzeczywistości. Ola całkiem już się przestawiła na jedno spanie w czasie dnia, ale za to śpi 3-3,5 godziny! Dla mnie bomba, bo mam dużo czasu na wszystko. No i urządzamy jej pokój. Dziś byłam z nią w sklepie meblowym, a ta artystka weszła na łóżko takie dla dzieci, z kolorową pościelą i nie chciała zejść:) Przykładała głowę do poduszki i była przeszczęśliwa. Zastanawiam się, czy nie lepiej kupić jej taki tapczan z barierką, niż inwestować w drugie łóżeczko. Jak myślicie? Nie za wcześnie? Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aisza, no super prezent maz ci zrobil :) Co do lozeczka, to ja z racji tego ze wogole go nie mam teraz planuje po zakonczeniu remontu wlasnie kupic Nince lozko z barierka, bo w szczeblach i tak nie bedzie spac. Wcale nie uwazam ze za wczesnie, potrafi juz zejsc z lozka ( te sa niskie), a barierka zabezpieczy od zrolowania w czasie snu. Ewcia, cos dziwny i podejrzany ten twoj gin, bo niby wedlug nfz cytologia przysluguje raz na 3 lata, ale tak naprawde powinno sie ja robic co rok. A juz szczegolnie jak ma sie jakies nadzerki czy infekcje. Goba, ja dalam tu malej Bebilon 3, nie wiem jakie mleko byloby dla niej najlepsze, ale poki co pije je normalnie i nic jej nie jest. A to z Kuby fajny plywak :D A mnie wkurwia juz ten remont, bo schody zastawione drabinami, z dzieckiem ciezko przejsc, a wiadomo, ze a to pielucha, a to soczek a to cos tam...:o No i siedze wiekszosc dnia u siostry, Jutro zaplanowalysmy robienie kompotow. Ja bawie dzieci a ona jedzie po sloje i owoce :P Ninka jest w zywiole. Wreszcie szaleje z kuzynka, piszcza bawia sie, gonia - strasznie sie ciesze, ze tak dobrze sie zaaklimatyzowala. A babcia? No coz wiedzialam, ze szybko minie fascynacja wnuczka. W ten weekend nawet raz nie wziela malej na rece. Dziadek z nia spacerowal, mi nos chcialo urwac a babcia zabrala mi meza na pol soboty na zakupy ( oczywiscie wojna byla jak wrocili) , a potem miala pelne rece roboty :P Obrazila sie bo jej powiedzialam, zeby nie dzwonila rano do nas bo budzi Nine, a jak mala nie dospi jest nieznosna. Ale to norma..proza zycia i kochana tesciowka na co dzien ;) Pozdrawiam i zdrowka zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Aisha no super ! ekstra prezent mąż Wam zrobił :D ja też myślę,że śmiało możesz kupić Oluni łóżko z barierką. goba mojemu Eryczkowi też bardzo podoba się woda :) szaleje w niej jak stary ;) surfitko och te remonty :O kurcze jakoś dziwnie z tym ginem wyszło,jak byłam u niego na badaniu to powiedział mi,że jest dość duża nadżerka,a z wyniku cytologi niby wszystko ok ? Ja miałam jakieś nowe badanie cytologiczne Simp ? coś takiego. A robiłam tą cytologie w szpitalu tam gdzie rodziłam,bo prywatnie to bym długo czekała na wizyte,a ja już chciałam mieć to za sobą. I te wczorajsze wyniki podała mi pielęgniarka,nie rozmawiałam z lekarzem i dla tego umówiłam się na czwartek. Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) ale puchy :( u nas dziś pogoda barowa :( była u mnie koleżanka i powiedziała mi,że z wyniku cytologi nie wyjdzie nadżerka,że lekarz to widzi podczas badania i jeśli gin. powiedział mi,że jest duża to będe miała ją wycinaną :( Eryś od kilku dni podłapał zabawe w szafie przesuwnej :O wchodzi i ubranka układa ;) a ile ma przy tym radochy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Troche mnie nie bylo, ale widze ze nie mam duzo zaleglosci do czytania... Na poczatku..... Katrina GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super wiadomosc :D !!!!! Zycze spokojnej i bezproblemowej ciazy !!!! Ewcia, pewnie ta pielegniarka nie wiedziala o twojej nadzerce i podala jedynie wynik odczytany z cytologi, dobrze ze idziesz do gin sama z nim porozmawiac, trzymam kciuki :) Aisha , ale masz fajnego meza ;) , moj P to nawet problem robi , zeby do kina pojsc. A jak kiedys ( dawno, dawno temu.. ) poszlismy na romantyczna komedie , to wymknal sie pod pretekstem wykonania telefonu po 5 min filmu, a wrocil... ha nawet nie wrocil na sale, tylko spotkalismy sie przed sala kinowa po hilmie 😠 tak wygladala nasza randka :O A ty super wygladasz , ciaza ci sluzy :) ( widzialam zdjecia na nk) Ja tez mysle, ze mozesz Olenke klasc juz na wiekszym lozku z barierka, moja starsza jak miala 15 m-cy to spala juz na takim lozku, dlatego, ze ja musialam usypiac, kladlam sie z nia i tak zasypiala i juz nie przenosilam jej do lozeczka, bo zaraz sie budzila. U nas bez wiekszych zmian, dziewczyny szaleja, pogoda ladna wiec spedzamy duzo czasu na dworze, a i bylam pare dni u tesciowej. Dzis moj P poszedl pierwszy dzien do nowej pracy, ale jeszcze nie wiadomo czy go przyjma na stale, Trzymam mocno kciuki i odmawiam zdrowaski, aby zalapal sie tam :) Nie chodzi o brak kasy , tylko o dobro naszego zwiazku :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, no to masz co sprzatac po Eryczku ;) U mnie to samo, szuflady i szafa ciagle w natarciu , na dodatek Kamilka ciagle przebiera sie i razem z Gabrysia wyciagaja ciuchy z szafy :O Goba, my tez jeszcze nie bylismy na szczepieniu na 13 m-cy, bo nasza lekarka ma urlop, a na zastepstwie jest taka durna lekarka ktorej nie zmosze, tak wiec czekamy do 6 sierpnia az nasza wroci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my po szczepieniu ale wam laski ze tak się nigdy nie zdziwiłam bo kuba nawet nie zajazył ze ma zastrzyk tylko denerwowało go ze trzymam mu raczke i wogóle nic zero poprostu szok!!!!!1 katrina zapomniałam ci pogratulowac brawo jak się ciesze razem z toba dziewczyny ja ponawiam pomysł współnego spotkania. wiem ze laski kwietniówki sie spotkały i zadowolone jak neiwiem było ich co prawda 10 z dziecmi i mezami ale zadowolone jak niewiem. pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was odkad daje mackowi antybiotyk to goraczki niema ale niechce jesc ani pic.... jest nie znosny, placzliwy i taki niemoj maciek... wiecie o co chodzi.... dalej ma chrypke i zaczal mi kaszlec taki ma makry kaszle odrywa mu sie..... poszlam dzis znow do lekarza na kontrole i bez zmien, gardlo juz ok... dziwno mi to wszystko sie wydaje nimy lekarze mowia ze ok ze drowy ale mi sie wydaje, taki mam przeczucie ze ni jest ok....moze juz przewrazliwiona jestem... surfitko wspolczuje tego calego bajzlu i w domku i tego z tesciowa ale tak juz jest... pierwsze dni cacy babcia a potem...... a z tym SPA............................. ojejku gratuluje męża..... moj nigdy by na to niewpadl..... zazdroszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agula fajnie cię czytać :) he,he no to masz wesoło ze strojnisiami ;) no napewno pielęgniarka nie wiedziała,że mam nadżerke bo ona mi przeczytała wynik cytologi,a ja myślałam,że nadżerka i cytologia to jest jedno i to samo. eh już się cieszyłam że wszystko ok. a tu masz koleżanka mnie oświeciła i znów się martwie :( goba dzielny zuch z Kubunia :) ja się pisze na spotkanie ;) goba to jesteśmy już dwie ;) aisha ślicznie wyglądasz !!! ciąża ci służy :) ewelona nie wiem co ci poradzić ? dużo zdróweczka dla Maciusia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, to nie tak ze to to samo, jednak te dwie sprawy sie lacza. Nieleczona nadzerka moze prowadzic nawet do raka, a wtedy cytologia wychodzi zlaWiec nadzerki nie wolno lekcewazyc, a i cytologi tez i raz w roku powinno sie ja zrobic. Bratowa mojego meza miala III w cytologi wlasnie przez nieleczona nadzerke. No moj jesli cos to by mnie z Nina wyslal do spa z sam w zyciu by nie pojechal ..dla niego to za babskie :P a z tym kinem Agula to mi sie przypomnialo jak jeszcze chodzilismy do kina i chcial mi sie przypodobac i dawal prawo wyboru filmu...no i co wybralam film mialam chrapanie za uchem. Wiec zrezygnowalam z kina z nim..a na komedie romantyczne chodzilam z kolezankami ;) A ja sie poki co nie moge odnalezc. Dom nieprzystosowany dla dziecka, wszedzie czychaja pulapki i musze na mala bardzo uwazac. Nawet do lazienki ze mna chodzi, bo kojec jedzie a wlasciwie plynie z autem. Jutro panowie koncza te tynki ( swoja droga wyszlo to super) za to przychodza fliziarze :P Dzieje sie ;) Z koncem miesiaca stolarz montuje drzwi. Maz polozy parkiety , kupimy meble i mozna mieszkac :D Tylko kiedy to bedzie... Dobranoc Ja tez nie szczepilam Ninki bo nie mialam ubezpieczenia a miejskiego sie nie oplacalo zalatwiac. Dostala tylko ospe. Teraz czeka ja odra, swinka i rozyczka, ale nasz lekarz wyjechal do konca sierpnia...a nfz ninka nie ma pesla i poki co jej nie przyjma. Moj m ma miec ubezpieczenie od wrzesnia. No i pewnie jej cos moze brakowac do polskiego standardu szczepien. Tam w podstawie dostala pneumokoki :) Zobacze jak beda uzupelniac jej polska karte szczepien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej dziewuszki, Wy mi tak nie chwalcie tego męża mojego, bo jeszcze przypadkiem podczyta i dopiero będzie;) Surfitko - współczuję remontów. Możesz mi wierzyć, że dobrze wiem, co to znaczy, bo my remontowaliśmy dom przez 3 sezony, a jak już wreszcie skończyliśmy, to już przydałoby się odświeżyć ściany:) A najgorsza w tym była łazienka, bo Ola już była i raczkowała po podłodze, gdzie kurzu było aż grubo i zostawiała tylko taki ślad jak ślimak:D Ale przeżyliśmy i teraz już święty spokój:) Ty też się doczekasz:) Ewelona a byłaś u innego lekarza? Ja też nie wiem, co Ci poradzić na takie dziwne zachowanie Maciusia. Oby to były tylko zęby. Agula, Ewcia - moja Ola też uwielbia wyciągać ciuszki z szuflad komody, ale wyciąga tylko swoje, szafa mamusi i babci pozostaje nietknięta. A z tym łóżkiem to zrobimy tak, że kupimy jej najpierw materac, a znajomy nam łóżko zrobi jak wróci z wczasów. W sobotę się musimy wybrać do Ikei kupić Olusi parę rzeczy do pokoiku. Mam nadzieję, że jej się spodoba ten pomysł jak będzie miała kolorowo. Zapowiada się nieźle, bo wczoraj jak rozłożyłam wykładzinę, to chyba z 20 minut bawiła się na niej:) Dotykała kwiatki, kładła się itp:) A dziś chyba zabiorę ją do fryzjera, bo włosy jej strasznie lecą do oczu, a gumki i spinki są ściągane natychmiast po założeniu:/ A szkoda, bo tak cudnie wygląda w dwóch kucykach:) Zbieram się, bo szwagier zaprosił nas dziś na swoją fantastyczną zapiekankę makaronową:P Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja już po wizycie u gina. cytologia jak już wcześniej pisałam ok :) Nadżerka niestety jest :( dr.przepisał mi tabeletki dopochwowe i narazie mam je brać,powiedziałam mu,że chcę mieć 3 dziecko a on na to,że poczekamy z wycinaniem nadżerki do 3 porodu a narazie będziemy się kontrolować,za miesiąc czeka mnie kolejna wizyta. U nas dziś pogoda się poprawiła,słoneczko ładnie świeci :) i ja mam dobry humor :D pozdrawiam paa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!!! Dziewczyny!!! Forum nam umiera!!! Byłam z moją Olą u fryzjera. Ścięła jej te słodkie loki z tyłu głowy no i przede wszystkim włosy już się jej nie pchają do oczu. Aż mi się łezka zakręciła, kiedy pani ją ścinała, ale niestety nie było wyboru, bo wszystkie spinki i gumki natychmiast ściągała. Śmiejemy się teraz z mężem, że mamy Olafa małego;) A tak na prawdę wygląda słodko:) Piszcie coś kobitki! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!!!!!!!u nas ok!!!!!!!ja zyje jakoś!!!!!!!!!!!!!!!! Moja teściowa wzieła Krystiana do siebie na 2dni-mieszkamy 7minut drogi od siebie.......ale mam troszke luzu!!!!!!! Jak pislam kiedyś wxześniej Krystian teraz od wrzesnia do zerówki idzie i do przedszola zapisany do zerówki jest -chodził od 4lat i zrezygnowaliśmy bo...............mojemu P obcięli etat zarabia 0 1000zł mniej a przedszkole 350zł zerówka blisko 3minuty z domu z okna widze szkole od 8do 13zajecia i przygotowanie do 1klasy ogólnie fajnie iaprawde cieszy sie Krystian ale ten mnie wygania do roboty dziad jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!! Były u mnie kolezanki z pracy które porodziły w grudniu i styczniu i wracaja teraz do pracy po macierzyńskim i on jak słyszal ze one wracaja to ze i ja mam wrócić!!!!!!!!!!I kłocimy sie o to!!!!!!!!!!!!!! A nie chwaląć sie kasy naprawde nam nie brak!!!!! ale ten rozpacza za gupie 1000zł ech z dziadami!!!!!! Surfitko-myślała,ze choć Tobie sie uda z teściowka!!!!!he!he!juz sie nacieszył awnuczką!!!!!!!! Aisha-ja marzę choćby o drobnym owłosieniu na łysej główce Kiniusi!!!!!!!!!!! Ewcia-fajnie ze cytologia ok!3dzidzius w planach super!!!!!!!!!!!!!!!!ja chyba jak sie zdecyduje to nie zmoim meżem!!!!!!!!!!!!!he!he!!!!!!!! tera z Kinia śpi jak sie obudzi to na spacerek!!!!!!!!!!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , no chyba nam topic ginie :( Ja mam usprawiedliwienie ;) komp mi sie popsul, poszedl mi twardy dysk 😠 na szczescie mam wlozony drugi , zapasowy wiec nie stracilam nic waznego, w sumie to wazne mam tylko zdjecia :) Dobrze, ze wszystkie zdjecia zgralam nie dawno na stica to nie martwie sie teraz ;) , bo u mnie Kamila gra na kompie to boje sie , aby cos nie napykala, a i maz nie jest za bardzo kumaty co do obslugi urzadzen elektrycznych :P :P :P Ewcia, to kiedy nastepny dzidzius ???????? Aisha podeslij zdjecie z nowa fryzura Oli !!! Beja, ja tez bedze miec dzisiaj troche spokoju, bo tesciowa ma przyjechac po Kamile i zabrac ja na weekend :D Jejku ile to spokoju jak tylko jedno w domu ;) A ja jestem strasznie wsciekla na starego !!!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj pojechalam do pracy i zostawilam dzieci z P , bo chodzi na poludnie, a po poludniu przyjechal do nich dziadek . A ten moj durny chlop obciol Gabrysi grzywke !!!!!!!!!!!!!!!! Miala juz taka za oczy i robilam jej kucyka na glowie, a ten baran nie umial zwiazac jej wlosow o ciachnol je !!!!! Krzywo, po ukosie i ze schodami . Normalnie jak wrocilam i zobaczylam ja to az sie poryczalam , ma szczescie , ze go nie bylo w domu , bo nie wiem co zrobilabym mu 😠 Kuzwa , tyle zapuszczalam jej te wloski i juz bez problemy robilismy kucyka razem z grzywla, to ten tak ja zatwil :O Widzial kto, aby facet wpieprzal sie w fryzury dziewczynek ???? I sam decydowal jak je obcinac !! Zrobie zdjecie i pokaze wam jak moj durny maz posluguje sie nozyczkami :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam oferte pracy na 3-4 dni, ale nie mam co zrobic z dziecmi :( Na razie bede pracowac w soboty, bo wtedy moj P w domu a i tesciowa czy tesc moga w sobote podjechac jakby co. Beja, a ty z kimzostawialabys mala , jak poszlabys do pracy ??? Kamile moglabym dac do przedszkola, ale Gabrysi szkoda mi :( Jesli nawet, to przedszkole tyle u nas kosztuje, ze cala kase ktora zarobilabym oddawalabym za opieke :O Wczoraj, jak Tabiska ( tak nazywa ja Kamilka ) zostala z dziadkiem to bardzo marudzila, plakala, nie chciala jesc. Jak wrocilam to dalej byla taka, myslalam ze cos ja boli, ale jak tylko dziadek zamknal drzwi za soba to wszystkie bole jej minely , jak reka odjal !!!!! Tesknilo moje malenstow za mama :D , a starsza to sie cieszyla, bo dziadek na wszystko pozwalal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Aisha Oleńka napewno słodziuchno wygląda w nowej fryzurce :) hehe macie w domciu Olafka :D a jak chcecie dać na imię synusiowi ?? Beja no to dobrze,że teściowa wzieła Krystianka do siebie :) a nie tęsknisz za nim ? bo ja jak Oskarek został się u babci na 2 dni strasznie tęskniłam i Eryś też :( Oskarek też do zerówki w tym roku idzie,och boje się jak to będzie :( u nas 200 zł kosztuje zerówka. ale ten twój mąż zmierzły jest ;) !!! musisz mu dać kopa w dupe i papa :P:D...niech sam idzie na 2 zmiany za ciebie ;) agula ojej a to wam się porobiło :( dobrze,że nic cennego w kompie nie miałaś. Kurcze a to mi załatwił synową swat :( eh co za chłop z niego,żeby w fryzjera się bawić :O oj napewno musisz być ładnie wściekła na niego :( -bo ja bym była,oj oj dała bym mu do wiwatu :( z taką grzywką napewno Gabrysia i tak ślicznie wygląda :) tylko szkoda tego twojego zapuszczania. Gabi mała pieścioszka :) Eryś też jest taki tuliś mamusi :) no tak chcę jeszcze jedną dzidzie to już pisałam,że przydała by mi się córa :) tak myśle w przyszłym roku aby zacząć działać z mężem ;) U nas urwanie głowy :O robimy wjazd,drogę utwardzamy a naplacu jest pobojowisko :( kopara,wielkie samochody i pełno kurzu :( chłopcy za to mają radoche :) Eryś stoi i przygląda się jak kopara pracuje i mówi bu,bu :) a tak wszystko ok. Przez weekend ma być piękna pogoda a więc się zapuścimy nad wode :) chłopaki będą szaleć :) Dobranoc,życzę spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×