Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

heloouu :) mam 5min to napisze pare slow i uciekam spac, bo jutro na nocke a mlody pewnie i tak wstanie w nocyi nie bedzie chcial spac. Wiec Elias wazy juz ok 12-13kg, nie wiem dokladnie ma 83-84 cm, je praktycznie wszystko to co my, ma 10zebow , biega , chodzi skacze po lozku i terroryzuje :p , taki lobuziak maly. Ja probuje troche przytyc bez skutku, waze chyba 50kg i chcialabym chociaz z 2kg zeby piersi troche dostac :p , pod koniec wakacji lecimy na urlop na 2tyg na rodos, wiec mysle ze bedzie super, wszystko sie uda i malutki sie oswoi z innym otoczeniem i klimatem. Poza tym ok, tesciowej jeszcze nie zabilam :pmoze ktos zrobi to za mnie hehe ... nie no zartuje :p buziole :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Elektryczna, fajnie ze jestes :) Widze, na nk ze Elias to super chlopak jest :) Ninka ma infekcje bakteryjna w gardle i uszch i infekcje grzybiczna w jamie ustnej. Wkurzylam sie bo mi zamkneli ubezpieczenie ( mieli po 30 dniach , z zrobili to po 8) :( No i duuuuzo mnie to kosztowalo dzis, sam antybiotyk w przeliczeniu to 400 zl :( Ale co zrobic, zdrowie najwazniejsze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia Kubusia wita w ten piekny dzien:) U nas juz ponad 20 stopni,a co bedzie potem??????????Dzisiaj planuje male opalanko na tarsie bo niedlugo na wesele:P:P:P Elektryczna super ze jestes,my sie tak dobrze nie znamy,ale jakbys mogla rzucic namiary na nk,chetnie poznalabym Eliaska:) Surfitka ,biedna ninka,a z tym ubezpieczeniem to naprawde przesrane,ale coz zdrowie dziecka najwazniejsz,kasa w tym momencie sie nie liczy.A nie mozesz sie jakos odwolac?????????????????Przeciez zrobili nie tak jak powinni z tym ubezpieczeniem. No ja tez lubie jak moj pan w domu jest,ale raczej to niemozliwe,bo ktos musi zarabiac,ale prawde mowiac tak jak on jest w domu to mi robota nie idzie:P,nic nie robie tylko spedzam z nim czas i tak sie dzien wlecze,wiec dobrze,ze go nie ma:P Nie wypisujcie elektrycznej z tabelki hehehheodezwala sie,chyba przeczytala,ze chcemy powyrzucac nieobecne mamy:P U nas ok,maly sie bawi,i zobaczymy co dalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane bardzo przepraszam za to że się nie odzywam.Patrze a tu mnie omineły 22 strony.Dziękuje za troske ale usprawiedliwiam się tym że wcześniej szukałam nowego domu jak go już znalazłam to teraz mam ful załatwiania z zamianą.bo to jest w innym miasteczku niż teraz mieszkam to zmiana szkoły dla Kuby no i wogóle ful papierów do załatwiania.Ale na szczęście dostajemy klucze 24 lipca i jestem przeszczęśliwa bo jest taki jaki sobie wymarzyłam , czyli z dwoma dużymi ogrodami z 3 sypialniami i dużą kuchnią z jadalnią tu jest link jak by ktoś chciał zobaczyć http://www.smithandjonespm.co.uk/page42a.html No i narazie go będziemy wynajmować po roku go kupimy bo chcę najpierw sobie pomieszkać i sprawdzić no a z kredytem to byśmy mieli jeszcze więcej roboty więc przez rok wszystko przygotujemy i na spokojnie potem się za to wezmiemy.Przepraszam że ja wam tak o tym truje ale teraz cały czas żyje tym nowym domem i jestem strasznie podekscytowana. No a tak pozatym to Julka jest kochaniutka codziennie zadziwia mnie czymś nowym moja kochana gadułka tyko uparciuszek nie chce mi chodzić ale wiadomo każde dziecko w swoim tępie.Raczkuje po mistrzowsku za jedną rączke chodzi i przy wózeczku ale boi się póścić.Teraz ostatnio mi chorowała bo dostała mi dużą biegunke a nie chciala przy tym jeść i pić a u nas teraz takie upały.O mały włos trafiliśmy do szpitala ale jakoś się nam udało i zaczeła pić tylko z jedzeniem jak narazie gorzej.Mam nadzieje że jej przejdzie a w zasadzi komu by sie chciało jeść w taką gorączke o godzinie 16 mam na termometrze 42 stopnie.Mówie wam idzie zwarjowac i tak codziennie.Tylko dzisiaj troche lepiej bo słońce jest za chmurami i troche chłodniej.Obiecuje wam że zaczne się odzywać ale jak się będe przeprowadzać to pewnie z jakiś miesiąc będe odcięta zanim mi linie popodłanczją..Często oglądam wasze śliczne pociech na NK napatrzec się nie moge jak te nasze skarby szybko rosną...No i ja też się po lekarzach nalatałam bo po zrobieniu wyników okazało się że mam niedoczynność tarczycy i musze brać specialne tabletki hormonalne na wyregulowanie.No i co się pochwale udało mi sie zgubić 9 kg ale przedemną jeszcze 8 do zżucenia ale i tak jestem z efektu bardzo zadowolona jak narazie.Jeju ale się rozpisałam ale to z tęsnoty do was obiecuje że teraz do puki mnie nie odetną będe się odzywać buziaczki dla was gorące i dla waszych slicznych bobasów😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj elektryczna widze że nie tylko ja się po duszym czasie odezwałam ..Jak teściowej jeszcze nie zabiłas to napewno nie jest najgorzej troche mi brakowało tych twoich opowiastek co ona tam zmalowała hi hi hiEliasek jest uroczy fajny babelek z niego rośni🌻 biedna Ninka duzo zdrówka dla niej no i faktycznie z tym ubezmieczeniem Surfitka cię załatwili może da sie jakoś odkręcić i oddadzą ci pieniążki... Witaj gosiek ja tez mam już dosyć tych upałów ale na szczęście dzisiaj troche lepiej i na termometrze mam 24 stopnie wczoraj było już 30 wiec jest czym oddychać. Dobra zmykam sprzątać chałpke bo teraz mam po domu pielgrzymki ludzi oglądających.Poniewż mieszkanie gdzie teraz jesteśmy zostało już wystawione do wynajęcia przychodzą ludziska i wszędzie zaglądają.Mówie wam jakie to wkurzające.Jeden gościu odruchowo nawet do lodówki zaglądał myślałam że sobie coś wezmi na przękąske hi hi hi jeden otwarł mi szuflade z bielizną myslałam że go udusze a meble przeciez zabieramy no i jak się zapytałam czemu to zrobił to on a tak jakoś...Mówie wam zwarjować idzie... Agusia dziękuje za wiadomość kochana na NK no i zmotywowałaś mnie żebym wkońcu tu zaglądneła ...No i tez mnie nie wypisujecie z tabelki obiecuje już będe ale do czasu przeprowadzki potem z nowu się odezwie obiecuje hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, Elektryczna - witajcie:) U nas kolejny upalny dzień i tylko wpadłam zajrzeć, co u Was mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Aisha to przesyłam ci troche deszczu bo u mnie pada no albo raczej padało hi hi hiTak się zachmurzyło i myślałam że będzie ulewa a tu trochę pokropiło i koniec ale za to się troche ochłodziło...Jula wstała zjadła 6 łyzek zupy i czyta książeczki po swojemu...Mam nadzieje że zacznie spowrotem tak ładnie jeść jak zawsze:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agula dzięki za pamięć, moja nieobecność spowodowana była wyjazdem do rodziców a od nich niestety do szpitala, Ania miała infekcję górnych dróg oddechowych, zaczęlo się od wysokiej gorączki i wymiotów, na szcęście już jesteśmy w domku bo szpital masakra Dziewczynki jutro coś więcej napiszę bo jestem sama z Anią w domku i wszęzie jej pełno( nadrabia brak ruchu przez trzy dni) Martusia domek przecudny Surfitka to Ninka podobnie jak Ania z tą infekcją, też miała brzydki zapach z buzi Elektryczna i martusia witajcie po długie przerwie Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane jak obiecałam bede się udzielać no i znowu zaglądam.. Witaj mirzejka dzieki kochana i dużo zdrówka dla Anusi mój Kubuś jak ma zapalenie migdałów to zawsze straszny ma zapach z buzi taki specyficzny.Jak go czuje to zawsze wiem że to to bo on często choruje na migdałki. Stawiam melise wieczorną porą mała sobie śpi, kurcze jak mnie martwi że tak mało je ale co dopiero wychodzi z tej wirusówki.Mleczka zawsze piła 600-700 teraz tylko 300ml.Ale mam nadzieje że z dnia na dzien będzie lepiej....Znowu mężulek zawiózł Kubulka na jakąś impreze sportową do szkoły to się tam wyszaleje i padnie pewnie jak wróci do domu ze zmęczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Martusia, fajny domek :) To bedzie juz wasz? Kupujecie ? Mierzejka, wspolczuje pobytu w szpitalu. U nas juz lepiej, juz nie smierdziuszy tak od Ninki. I noc ladnie przespala az do 8.40 :D Duzo zdrowka dla Anusi ! Ninka podobnie jak Julcia, pieknie i rowniutko chodzi za jedna reke, praktycznie sie juz nie wspomaga nia, ale psychicznie musi czuc oparcie. A jak cos sie zachwieje to zaraz staje i wyciaga druga raczke. Albo delikatnie siada. Cos mi sie wydaje, ze jak moja zacznie chodzic to od razu stabinie , na pewno nie raz jej sie zdarzy zlapac zajaca, ale nie pusci sie dotad dopoki nie bedzie pewna siebie. Moja ostroznisia ;) No i mamy wreszcie osmego zabka :D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witam w sobotni upalny poranek a obiecali że u nas od piatku będzie 21 stopni a tutaj ta godzina i już mamy tą tęperature.Oczywiście stawiam poranną kawusie....... Surfitka narazie będziemy go przez rok wynajmować a jak będzie się nam dobrze mieszkać to go kupimy.wiem że to strata pieniedzy przez rok na wynajem ale nie chce kupować kota w worku i nie mam narazie czasu na załatwianie tych wszystkich spraw kredytowych...To Ninka na pewno nie długo zacznie chodzić no i mam nadzieje że Julka też ale wiadomo każde dziecko jest inne i ono sobie wybieże kiedy bedzie pewne.Jula narazie wytrwale ćwiczy ciągle chce być prowadzana.no a mamie niedługo kręgosup odmówi posłuszeństwa hi hi hi Jak to bywa przy sobocie troche posprzatam i ugotuje obiadek na dwa dni chłopacy zamówili knedle z truskawkami...A popołudniu może pojedziemy do takiego fajnego dużego parku coś w rodzaju mini narodowy park przyrody.bo chodzisz tam jakby polnymi ścieszkami i obserwujesz sobie przyrode.Są tam bardzo fajne miejsca widokowe więc mam nadzieje że popołudnie będzie udane... No to kochane bede jeszcze zaglądać no i miłej soboty... No i chciałam złożyć serdeczne spóznione życzenia wszystkim naszym solenizantą przez ten czas co mnie nie było to sporo naszych maluszków przekroczyło roczek🌼🌼 No i dziękuje że mile komentarze odnosnie nas buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Martusia , fajnie cie widziec :D Domek bardzo milutki i prztulny, czekamy na parapetowe ;) Elektryczna, plisssssssss ja tez chce zobaczyc Eliaska, wrzuc pare fotek na interie . Brakuje tu nam twojej pozytywnej energi i ciekawych pomyslow na smaczne dania :) A jak czuje sie Ninka ?????? Lepiej juz ???? 😘 dla malutkiej Surfitka, z tymi ubezpieczeniami to tu przerabane :O Mierzejka, wspolczuje wam tego pobytu w szpitalu :( Kurcze, zawsze sie musi cos przyplatac :O Gosiek, ale ty masz przystojniakow w domu :) - widzialam na n-k Camomilla a ty jak ??? Nadal w dwupaku ? Ewcia , narzeczona tez przesyla gorace buziaki 😘 A my wrocilismy niedawno z imprezki urodzinowej mojego P chrzesniaka. Dziewczyny wyganialy sie, przy czym ja tez - za nimi !! Gabi jak zwykle zaliczyla siniaka na czole , takiego porzadnego :( U niej dzien bez guza lub sinialka to dzien stracony............. Moje przywolywaniw dziewczyn widze powoli dziala ;) wiec teraz poraz na kolejne :P Gdzie to podziewa sie Iza_ , Goba i Kasia78 ??????? Uciekam spac , a wam zycze milaj niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam z ranka i kawusie stawiam widze że weekend mamusie maja zajęty no u nas sobota zleciała.Nie pojechalismy do parku wczoraj bo u nas w miasteczku był super festyn odbywały sie na nim walki wojsk z dawnych czasów.Było super tylko staraszny chałas byl od wystrzałów armat ale Julka na szczęście się nie bała...No ale dzisiaj pojedziemy i zrobimy sobie mały piknik... witaj Agusia no u mnie tez pewnie zaczną się te siniaki nie długo bo mała jest na dobrej drodze do chodzenia dzisiaj nawet póściła się na minute a w czoraj zrobiła dwa kroczki pierwsze do tatusia więc jestem z niej zadowolona...Dobra zmykam bo mała kaszki się dopomina na drugie śniadanie.Widze że od dzisiaj zaczeła ładnie jeśc od rana.Rano wciągła 210ml mleka no i tatusiowi zjadła pół kanapeczki chlebka ze szyneczką więc może zaczyna coś ruszać po tym chorubsku... miłej niedzielki dla was i bobasków pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny. u nas ok,Bartus ma 6 zabkow i beda dolne wychodzily teraz.Wazy 8140 i 76 cm.14 lipca wyjezdzamy na 10 dni do Świnoujścia. mozna powiedziec,ze Bartus juz chodzi,coraz czesciej na dwoch nozkach porusza sie,pol pokoju przejdzie sam.umie przesylac caluski,mowi tata,wie gdzie jest piesek,lampa,pileczka,autko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w to upalne niedzielne popolunie :-) elektryczna fajnie ze sie odezwalas balam sie ze moze cie zamkneli za tesciowa :-P u nas jakos leci maly waz 11 kg i ma 82 cm...jest co nosic bo sam jeszcze nie chodzi no ale nie ponaglam ma czas, chodzi jedynie trzymajac sie czegos lobuz z niego straszny, wszedzie go pelno, psoci niesamowicie, wszystkiego ciekaw niekiedy za nim nie nadazam a jak macie plany wakacyjne? eketryczna ty to poszalejesz na rodos :-D super zazdroszcze my jedziemy za 2 tyg na 2 tyg ale tu w niemczch nad bodenseee i w alpy juz sie nie moge doczekac czasami mnie ta domowa nuda zabija, mysle nad powrotem do pracy moze od sierpnia no ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Ja za godzinkę wychodzę z domu i musiałam jeszcze tu zajrzeć, wrócę za tydzień i już tęsknię :( Kajusia poszła z babcią na spacerek to ją wycałowałam na wszystkie czasy, kochana moja. Ale może jeszcze na dworzec z nią podejdzie. Odezwę się w przyszły weekend mam nadzieję. Mało mam stresów z wyjazdem, to jeszcze siostra do mnie zadzwoniła, że tato pojechał na pogotowie bo spał u cioci po weselu na które pojechali i przez przeciąg wyleciało na niego okno. Ponoć tylko ma rękę pokaleczoną ale kurcze nawet z mamą nie rozmawiałam jeszcze bo telefon jej padł a ja ciągle myślę czy coś tam nie uszkodziło mu się itd.... Dobra lecę jeszcze makijaż zrobić i kosmetyki spakować paaaaaaaaa Witaj elektryczna, ale miałam radochę jak Cię przeczytałam, aż mąż się ze mnie śmiał, wciąż pamiętam jaki miałam ubaw w ciąży z Twoich opowieści z teściową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,witam niedzielnie :) i zapraszam na popołudniową kawusie z pysznym ciachem truskawkowym :) U nas oki,wczoraj była świetna słoneczna pogoda :) a dziś straszny wiatr brrrr i co troche burze przechodzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, ale kusisz !!!! Gosia, duzy twoj synio. FAjnie, ze zagladlas. Martusia, Ninka wczoraj smigala za koncowke malego palca. Czyli praktycznie sie nie trzymala , tylko w glowie musi miec swiadomosc wsparcia. A samej udalo sie przejsc z 5 kroczkow. Mysle, ze nasze szkraby zaraz zaczna chodzic. Kwestia dni...moze tygodni. Ale napewno nie miesiecy. A co do kregoslupu mow mi wiecej. Ty jestes nizsza i narzekasz, a co ja mam powiedziec ;) Jak napisala Aisza, wymienimy sobie na nowe. Camomilla pewnie urodzila skoro sie nie odzywa :) Ktos cos wie? Agula, o przerabane bez ubezpieczenia. Zaproponowano mi po fakcie z pracy pzedluzenie ubezpieczenia, ale jest sens na 2 tygodnie? Zanim papiery dojda minie tydzien. A koszt tez nie maly. Jakos damy rade, a jak cos to pojedziemy do miejskiego szpitala, w koncu oboje nie pracujemy pomoc musza. Elmirka, tydzien szybko minie. A prace bedziesz miec fajna. Kajuni bedzie dobrze z babcia i tata. Moje plany wakacyjne to powrot do domu. :P Chrzciny i remonty... Agula kiedys pytalas kiedy do domu. Jeszcze 2,5 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Zapraszam dziewczynki na poranną kawusie :) Eryczek jeszcze śpi,bo on to mały śpioszek jest ;) U nas dziś pewnie będzie cieplutko i super :D chłopcy będą mogli popluskać się w basenie :) Eryczkowi basenik i woda bardzo się podoba :) Surfitko super jeszcze 2,5 tyg. i będziesz w polsce :) życzę aby bezproblemowo Wam to zleciało ;) jak się czuje Ninusia ?? camomilla pewnie już tuli swoją 2 kochaną księżniczke :D elmirka życzę udanego szkolenia i tatusiowi dużo zdróweczka 🌻 Martusia domek rewelacyjny !!! super bardzo mi się podoba :) Mierzejka biedna Anulka 🌻 dużo zdróweczka dla córuni 👄 Elektryczna ja też bardzo bym chciała zobaczyć Eliaska słodziaka kochanego :) agula to co 3 robicie ??? no tak coś kasia ucichła ??? a goba jest na wczasach ;) Iza super że Bartuś tak ekstra sobie radzi :) udanego wypoczynku wam życzę gosia fajnie cię czytać fajna mała kluseczka z Tobiaska 👄 gosiek co u was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równiez sie melduje moja mała pociecha śpi a ja zaraz zmykam obiadek robić.Kurcze ale mam lenia w dodatku wczoraj dostałam @ i jestem nie do życia beeeeeeeeeeee Iza no fajowo że Bartuś tak super sobie radzi, mądry chłopaszek🌼 gosia no to super gosiu że sobie wyjezdzacie a ja nie stety w tym roku nigdzie.Bo wiadomo zamiana domu kosztuje no i chcemy kupic drugie auto w koncu dla mnie żebym nie była tak w domku uwiązana...ale na drugi rok pewnie sobie odbijemy.. el-mir-ka szybkiego powrotu życze i zdrówka dla tatusia faktycznie dziwny wypadek... Ewcia basenik swietny widać żę chłopcy mają zabawe nie samowitą.. surfitka to super lada chwila pewnie się Ninka póści.U nas Juleczka taka bardziej jest nie pewna ale z dnia na dzień tez widać postępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, widze ze znow pustawo. No coz :( U nas dzis Ninka zrobila samodzielne i swiadome kroczki. Raz zaczela isc sama i po 5 kroczkach sie zachwiala. A potem jeszcze ze dwa razy powtorzyla te proby , wreszcie bez raczek i trzymania :) No i odkrylam ze mam mala zazdrosnice. W parku byl 11-miesieczny chlopczyk ktory zaczal sie ze mna bawic i wspinac na mnie..to moja zazdrosnica tez przyszla i robic mi moj ;) I mialam na raz dwojke :) A jak sobie robili cacy , no boski widok :D Buziole dla wszystkich i pisac cos dziewczyny bo topik zniknie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was widze ze przez ta pogode, wszystkie leniuchuja w cieniu gdzies.... u nas jest ok... maciek juz spi od 8... bylismy dzis w piaiskownicy tak sie wyszalal raczkowaniem po piasku ze padł biedaczek... jutro podchodzimy trzeci raz do szczepienia i mam nadzieje ze w koncu nas zaszczepia bo niema narazie alergiii, czysciutki jest.... wychodza mu wreszcie dwojki u gory ale jakos tak bezbolesnie i bez placzu, przez przypadek zobaczyłam ze one juz sa wyzniete... i nadal niechodzi wogole mu to nie w glowie za rece wogole niechce, pod pacy tez tylko raczki i wdluz mebli dlatego mysle ze on sie ktoregos dnia pusci i pojdzie poprostu... wczoraj wkleilam zdjecie na nk macka po obcieciu wlosow (niektore z was widziały i dziekuje za komentarze)... mowie wam myslalam ze mi serce peknie jak go obcinalam.... ale musialam bo mial dlugie ze moglam pytki mu robiic i duzo osob za dziewczynke go brali, no i pocila mu sie główkajak spal to mial wlosy cale mokre i budzil sie a teraz jest super i taki dorosły sie zrobł..... a ja niechce ja chce mojego dzidziusia nadal!!!!!..... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane i kawusie stawiam.U nas bez zmian pomalutku w czwartek idziemy do lekarza na szczepienia 13 miesięcy.Mam nadzieje że mała dobrze je zniesie bo te ostatnie były bez problemu... Dzisiaj mnie czeka sterta prasowania a ja znowu lenia mam buuuuu.. mała troche marudna bo wyrzynaja się jej dwie dolne dwójki na raz mam nadzieje że do wieczora już wylezą... no gratulacje dla Ninki za kroczki no i moja mała tez jest o mnie zazdrosna jak widzi że Kubuś podchodzi do mnie żeby się przytulić to ona go bije mała łobuzica. ewelona Maciuś wygląda wspaniale w nowej fryzurce super taki dorosły.no nie stety taki kolej żeczy że dzieciaczki nam dorastają i trzeba się cieszyć każdą chwilą.Ja widze po Kubusiu nie dawno był takim uroczym bobasem jak Jula a teraz już ma 8 lat.Tak ten czas szybko leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki wróciłam 2 godziny temu i melduje sie nic nie przeczytałam ale nadrobie jutro bo dzisiaj tylko na szybko poczte sprawdzam powiem jedno-wakacje udane pogoda cudna i wszystko ok. całuje was wszystkie juz sie steskniłam za wami wlece jutro papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) Surfitko gratki dla Ninusi za pierwsze samodzielne kroczki 🌻 super bardzo się ciesze że córunia przełamała lenk :) ewelona Maciuniek kapitalnie wygląda w nowej fryzurce :D no niestety ten czas tak szybko mija,ja pamiętam jak mój Oskaruś był taki malutki a tu proszę po wakacjach już do zerówki idzie. martusia jak po szczepionce ? 👄 dla Julusi aby zębole niedokuczały i oby szybciuchno wyszły goba :) miło cię czytać i super że wczasy wam się udały :) no to do jurta :) agula,gosiek,hanio,aisha,kasia,mierzejka,pom.mamo,beja i inne mamusie co u was ?? a camomilla to już pewnie urodziła :) U nas oki,mały kąpie się w baseniku ze starszym bratem,bardzo mu się w nim podoba :) pogoda jest boska więc korzystamy z niej póki dopisuje - uwielbiam ciepełko i słoneczko :D życzę spokojnej nocki :) dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Melduje sie ze tez wrocilam z \'\'wakacji\'\',hotel full wypas;posilki do lozka,klimatyzacja itp:P:P:Pa tak na powaznie to w sobote skoro swit (5.30)lam sie ze skurczami,takie zwykle bole menstruacyjne ze nawet nie bardzo bylam pewna czy jechac do szpitala czy nie:)Przed 8 bylismy w szpitalu,okazalo sie ze rozwarcie na 6 cm;8.15 podlaczyli mnie do tej maszyny co bada tetno ;o 9.00 urodzilam mala,wazyla 3160g,49cm-w porownaniu z Claudia to skrzacik:)mam 3 szwy ale to tylko dlatego ze polozna naciela zeby\'\' szybciej poszlo\'\'...To tyle z pozytywnych wiesci...w nocy z soboty na niedziele zwineli mojemu samochod-nocowal wtedy u siostry zeby byc razem z Claudia,dzis z kolei zostawil z tego zamieszania u niej swoja \'\'sakiewke\'\'-nie wiem jak to nazwac w srodku portfel,jego i moje dokumenty no i oczywiscie nie ma...siostra ma dom \'\'otwarty\'\'tzn zawsze jest u niej jakis sasiad czy znajoma.Ci co zwineli narazie dodzwonili sie do 2 naszych sasiadow oczywiscie podajac sie za jakas tam policje,ze niby samochod stoi na policyjnym parkingu itp itp eh brak slow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla serdeczne gratulaje kochana i całuski dla skrzatusia :-) az mi sie miło zrobiło bo pamietam jak ja urodziłam duzo zdrówka i wszystkiego naj dla was a mężowi życze aby wszystko sie jakos ułożyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×