Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

No to witam z ranka no na wstępie gratulacje dla camomilli zdrówka dla malutkiej i dla mamusi🌼🌼🌼 ewcia my na szczpionke jutro idziemy ale dam oczywiście znać... No witaj goba i zdawaj relacje jak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!hej! Cammolina-gratuluję dzidziusia !teraz masz dwójkę!I spokojnych nocek życzę!!!!!!!!!!!!!!!!! Surfitko=no super Ninka dzielna dziewczynka!!!!!!!!!!!!!brawo!!!!!!!!!!! Moja ostatnia bedzie na mecie!!!!!!!!!!!!!!zrobiła sama w niedziele 2 kroki i bach na pupe juz nie robi wczale ale juz blizej jak dalej!!!!!!!!!!!!tak sobie móweie! GOba-fajnie ze wakacje udane!!!!!!!!!!!!Opaliłas sie chociaz? DObrze ze sie odezwały dziewczyny ,które długo były poza zasiegiem naszym!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MY walczymy Z oczkamiKINIUsi!!!!!!!!!!!!ęch ropieją ze szok!zabieg miała miec robiony u Nas W Toruniu ale anstezjolodzy nie chca dawac znieczulenia i zabiegi od poczaku maja odwołane!a nas wcale nie powiadomili!tylko jak sama poszłam na wizyte do szpitala co jest grane z tym zabuegiem to lekarka zbadała maai powiedziała ze zabieg jest konieczny i jej sie wydaje ze w ogóle nie ma tego kanallika łzowego i tak tełezki stoją w oku i ropiej aco jakis czas!zeby do Bydgoszczy jechac tam robia od reki na kase chorych!!!!!!!!!!!!!!|ale sie wnerwiłam szok!no i w tej Bydgoszczy to na 21sierpnia bo znieczulic ja mają a jak by miała do 4miesiecy życia to od razu by zrobili na zywca taka igiełke do oczka to trwa 2-3minutiki!!!!!!!!!!!ech i katar ma okropny i nic nie chce jesc!!!!!!!! A ja JUTRO Mam URODZINY POchwale sie!!!!!!!!!!!!!!a co mi tam!28wiosen minęło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czas leci!!!!!!!!!!!! lece ogarnąć bajzel pościelić łózka bo az wstyd!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla - gratuluję!!! I troszkę Ci zazdroszczę, że Ty już po wszystkim:) I współczuję problemów z autem i dokumentami. My całe dnie spędzamy na podwórku, Ola na nowej huśtawce:) Oj, to był trafiony zakup:) Radość dziecka niesamowita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla, gratuluje. Jednak sie nie mylilam, ze twoje znikniecie jest zwiazane z narodzinami drugiej kruszynki. :) A jak Claudunia reaguje na siostrzyczke? Przykro mi ze macie takie przezycia zwiazane z kradziezami. Beja, zdrowka dla Kinusi. A co do chodzenia, to u nas mala chodzi jak pijany, musze ja asekurowac wciaz bo sie kiwa. Wczoraj przeszla caly pokoj jak maz wrocil z pracy - tak pedzila do tatusia. A dzisiaj jeszcze sama kroczku nie postawila. Aisza, no pewnie ze takie hustawki to rewelka jest :) Moja by z parku nie wychodzila, bo tam takie cuda sa :P Goba, ciesze sie ze wczasy udane. Ewcia, a ty gdzie dzis? Agula tez cos zamilkla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem jescze nie doszlam do porzadku bo wiecznie pranie dziewczynki pogoda super opalona jak nigdy w zyciu-nawet na strój 2 czesciowy dałam się namówic przy moich rezstepach:-) mam po kilka z kazdej strony tak ok 4-5 kuba super pierwsze 2 dni to bał sie wody i po plazy chodzil ajak sztywniaj a potem się rozkrecił mocno nawet w poniedziałaek ze mna wszedł dosc daleko bo za uda :-)oczywiscie u mnie na rekach zadowolonyjak niewiem nie było z nim problemu wogóle na plazy gorzej potem lub od rana bo zeby mu ida ciagle te 4 i miewał dni ze kaprysił i jedna nocke miał nieciekawa ale ogólnie poprostu supcio było nas 3 rodziny kazda z 2 dzieci i było śmiechu co niemiara w niedziele zrobiłyy sobie babski wieczór i sie napiłam jak długa ;-) ale co tam raz nie zawsze dwa razy nie wciąż co??? w końcu mi sie tez cos nalezy cowam jeszcze pisac wiki poszła z tata na głebokie wody zadowolona jak niewiem wiec nemam co narzekac i ja jak nigdy kąpałam się po kilka razy dziennie bo jak wczesniej jezdziłam to moze przez tydzień weszłam 2-3 razy a tu likla razy dziennie wiec ok. kwatera super z tarasem troche droga ale cos za cos potem was poczytam bo juz teraz nie zdaze. surfitka gratulacje dla ninki za kroczki i innych dzieci za ich umiejetnisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
commomila gratuluje drugiej corunie!!!!! a reszta to sie nieprzejmuj wszystko sie jakos ułozy, grunt ze masz mała zdrowa kruszynke koło siebie i druga ciut wieksza.... jeszcze raz gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!! zazdroszcze ci bo ja tez bym juz chciała miec drugiego babla ale po pierwsze mieszkanie... mam tylko jeden pokoj, ale w przyszlym roku bedziemy zmieniac na wieksze po drugie maz ma kiepska prace ale bedzie juz zmienial a po trzecie jestem pco-owata kobieta, surfitka wie o co chodzi, i zajsc w ciaze to..... długa walka z jajnikami..... ale jeszcze z rok i zaczynam ta walke i mam nadzieje ze bedzie 2:0 dla mnie..... bylismy wczoraj na szczepieniu, maciek zawet niezwrocil uwagi na to co mu pani pielegniarka robiła... moj dzielny chlopczyk.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla GRATULACJE kolejnej ksiezniczki w domu !!!!!!!!!!!!!!!!! Ale szybki porod :) A jak Claudia reaguje na nowego domownika ??? Ninka, moje gratulacje samodzielnych kroczkow 🌻 Mamusia w koncu doczekala sie ;) No troche mnie nie bylo, dalam wam odpoczac od siebie :P A tak powaznie, to mamy klopot - meza fabryka splajtowala i P zostal bez pracy :( :( :( :( :( Teraz oboje rozgladamy sie za praca, mamy nagrane pare robot ale ciezko nam to wszystko zgrac, bo nie ma z kim zostawic dzieci :( Ja szukam czegos na rano, do poludnia a P na 2-ga zmiane, tak aby wymieniac sie opieka na dziecmi. Jestem strasznie wkurzona na tesciowa !!!!!!!! Gdy zwolnili P tesciowa powiedziala , ze zajmie sie dziecmi ale , zeby je przywozic do niej. W jedna stronen do niej mam 35-40 min jazdy , a praca na drugim koncu miasta !!!! I co ja mam o 6 rano wiezc dzieci do niej a o 18 odbierac !! Bo ona do nas pilnowac ich nie przyjedzie, co za p.... 😠 Jakby tego malo, to teraz dzwoni i mowi , ze idzie do pracy ..... a o dzieciach juz zapomniala ..... Tak wiec , jak umiesz liczyc to licz na siebie Buziaczki , trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pamietacie mnie jeszcze? troszke mnie nie było ale jakoś nie moge sie zmobilizować żeby właczyć komp. Jak poszłam do pracy to net przestał dla mnie istnieć, bo jak wracam to chce najwięcej czasu spędzić z małą. Terz mam troszke wolnego bo wyszłyśmy ze szpitala i jestem na zwolnieniu. Hania miała zapalenie ucha ale już wszystko oki, mam tylko nadzieje że nie powróci. Hania chodzi sama ale woli się sekurować choć małym paluszkiem jest bardzo osrozna. Z jedzeniem też nie z nia problemów zje wszystko co nie zdąży uciec :) ppozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie !! dzis mam troche luzniejszy dzien to cos moge naskrobac... Camomilla__serdeczne gratulacje !! zycze zeby córcia nie dała Ci popalić :) zdrowczka dla was obu... Surfitka__ty w Polsce juz czy jeszcze za oceanem ?? u nas bez wiekszych zmian - Mikolajek pokazuje różki - jak mu coś nie pasuje to kładzie sie z płaczem na ziemi i próbuje wymuszac swoje fanaberie :P poza tym ok - nocki czasem bez pobudki, czasem raz na mleczko - generalnie super... jest przekochany, moglabym go zjeść jak wracam z pracy - tęsknię za nim... a z mniej przyjemnych rzeczy to bedzie miał koło siusiaka robione bo mu sie stulejka zrobila :( pozdrawiam was kochane i zycze zdróweczka i wspaniałych wakacyjnych dni !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camomilla gratuluje dzidziunia niech sie zdrowo chowa[kwiat U nas wszystko po staremu Julcia juz biega jak opetana ,nocki nadal nie spokojne zabki ida cały czas ostatnio wyszły dwa a do tego ida jej naraz cztery czworki jest okropnym łobuziakiem trzeba miec oczy do okola głowy .Tylko jedno mnie martwi ze robi zadkie kupki tylko raz dziennie ale jednak dzis idziemy do pediatry zobaczymy co powie moze jakies badanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkazart witaj :) Moze podrzucisz jakies fotki twojej Hanii, pwenie mala slicznotka z niej :) Kasia, Melania 🖐️ Odwoluje to co napisalam niedawno - ze z dwojka malych dzieci to super sprawa !!!!!!!!!!! Dziewczyny ciagle sie bija, szczypia, gryza i ciagle piszcza :O Jedna i druga jest dobra , wiecznie kloca sie o zabawki, maja z 10 lalek ( wszystkie prawie takie same - lyse bejbiki ) a zawsze bija sie o jedna . Gabi rozkreca sie z mowieniem, teraz na topie jest zabawa telefonem, przyklada do ucha , mowi alllloo i chodzi w kolko po mieszkaniu - nasladuje tatusia ;) Aaaa i mamy 3 czworki i ostatnia juz lada dzien przebije sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, wspolczuje ytuacji domowej. Strasznie duzo ludzi teraz narzeka na sytuacje i traci prace :( Takie czasy. A tu filmik jak moja wyslala smsy do kolego taty :P A zrobila to faktycznie wtedy o czym nie mielismy pojecia nagrywajac ;) http://www.youtube.com/watch?v=JJxjKliq8VM Beja - wszystkiego najlepszego !!! A i pochwale sie ze schudlam 4 kg na mojej dietce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!hej! dzięki kochane za zyczenia!!!!!!!!!!! Surfitko-miło Cię usłyszeć w tle to chyba twój głos? A nINKA BOSKA!!!!!!!!!SKUPIONA NA KOMÓRCE jeszcze Ci wydzwoni kupe kasy!!!!!!!!!!he!he!Gratuluje zgubionych kg!!!!!!!!!!! Agula-ale teraz macie doł apewnie co??????????? A teściowa twoja -bez komentarza...........szkoda słów na ta babe..........Man nadzieję,zę szybko coś twój znajdzie i Ty też! No my świętowalismy w poprzednim tyg.moje urodziny-przyszła tesciowa,tesc i moi rodzice był obiad i ciasto i flache postawiłam...............Małżon postarał sie ..........kupił ulubione czekoladki.........kwiaty,dał kaske zebym sobie cos kupiła i dalej to już nie musze pisać.....................he!he!!!!!!!!!!wczoraj nocka stosunkowo udana!!!!!!!!!!!hi!hi Agula-u mnie tez sie kłócą dzieciaczki-tzn.jak Krystian sie bawi to zaraz Kinia leci do niego a pon juz ma nerwa!i krzyczy Mama weż Kinie!co za dom bawic sie nie moge!!!!!!!!!!!!!!! Teraz lece sie myć Kinia śpi,i czekać aż małżon wróci na powtórkre.............he!he!ale mnie dzis naszło na zbereżne myśli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOchane udanej nocki WAm Zyczę!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza grupa parkowa (kilkoro dzieci - najstarsze 3 latka, najmlodsze 4 miesiace) tez sie kloci, o te same zabawki. Chociaz 3 prawie takie same leza sobie luzem. Nawet o wozki sie kloca, o psa..oczywiscie najbardziej ci 2-3 latkowie. A moja sie kloci o mame, bo dzis wzielam tego malego 4 - miesiecznego na rece to az lezki polecialy zazdrosnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mije dwa dziabągi tez sie kłóca mały zrobił sie taki ze jak cos ma i mu zabierzesz to drze kalafe jak nic beja najlepszego a co z gosią wyjechała juz? ewcia a co u ciebie? elmirka na szkoleniu ciekawe co u milki i małej mi posłałam wam na interie zdjecia znad morza kilka naszysz i współnych ze znajomymi-ta blądynka w długich włosach to moja siostra podobna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas już lepiej, bo po szpitalu trafiliśmy jeszcze raz na pogotowie, bo mała całą noc marudziła i płakała, okazało się że niby ma zapalenie spojówek, ale już jest lepiej w dodatku ja i mąż cały tydzień mega zakatarzeni z bólem gardła, dziś już też nam przechodzi, mam nadzieję, że te choróbska już od nas odejdą... I następna nieciekawa wiadomość; robiliśmy Ani W końcu tą cystografię no i niestety okazało się że mała ma refluks moczowy w lewej nerce(tzn, że cofa jej się mocz)ale pocieszające jest to, że w skali 5 stopniowej ma 2 stopień i w praktyce wygląda to tak, że musi brać kilka miesięcy furagin i wit c(żeby nie dopuścić do zakażenia) potem następne badanie bo 1 i 2 stopień sam się cofa u takich małych dzieci. Mówię wam zawsze coś zaczęło już się od tego głupiego porodu, ale tak z drugiej strony to dziękuje Bogu, ze mała rozwija się prawidłowo, bo jak zobaczyłam w tym szpitalu dzieci z porażeniem po prostu prawie roślinki to aż się popłakałam to jest okropne przecież ten poród mógł też ją tak \"załatwić\" no ale już nie myślę o tym. I ta niska waga Ani to pewnie jest spowodowana tymi problemami z nerką tak lekarz powiedział, fajnie, że Wasze dizeciaczki prawie już wszystkie chodzą, zazdroszczę Wam, Ania dopiero próbuje stawać i jakoś tak mizernie jej to wychodzi, pani doktor powiedział że jak najbardziej jest wszystko ok i jeszcze ma czas, ale ja już po prostu nie mogę się doczekać tym bardziej jak piszecie, że Wasze pocieszki już chodzą a nawet biegają... Goba zazdroszczę wakacji i pięknej pogody, super wyglądaliście a Kubuś jaki słodziaszek, cud malina chłopczyk Surfitka, Ninka również cukiereczek piękny, a zaineresowanie telefonem takie jak u Ani. bo Ania opracowała system wysyłania mmsów do taty i po prostu robi to expresowo rachunek przez to mam ponad normę Pozdrawiam Was i buziaczki dla dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc a co tu takie pustaki jak ja wróciłam co jest z wami co? u nas oj chyba się przebiły dwie dolne 4 ale niewiem dokładnie bo nie widac za dobrze bvo pyszczek zamyka :-) pozdrawiam i zapraszam na kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Canomilla gratuluję drugiej niuni, niech Wam się dobrze chowa Agula życzę szybkiego polepszenia sytuacji domowej a teściowa kurcze szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mierzejka jak mi przykro mam nadzije ze to przejdzie wszystko jak lekarz mówła ze wyrosnie to napewno tak bedzie widzisz jaka mała mądra woli słac mmsy do taty niz chodzic nie martw sie ma czas jeszcze a jak zacznie chodzic to zobaczysz bedziesz miała chwolami dosc ja ciagle za małym chodze bo on taki jeszcze chwiejny wiec czesto zalicza jakies wpadki tak wiec jestem ja taki pan swojego pieska chodze i pilnuje :-) ale porównanie co?no ale cóz zrobic wiec nie martw się kochana bedzie dobrze a i dziekuje za komplementy znad morza było naprawde cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam camomilla gratuluje 2 córuni 👄 jak możesz to wrzuć jakieś foteczki dziewczynek :) Ewelona,Alkatraz,Kasia,Melania agula ojej :O kurcze to wam się pochrzaniło :( a teściówka yhm myślałam że się droszkę zmieniła a tu masz znów wam pokazuje różki :( eh ta baba beja i jak tam ? była kolejna gorąca nocka :P surfitko ale ślicznie Ninusia gada przez telefon :D gratuluje utraty wagi !! goba to super że wypad nad morze wam się udał :) super foteczki :) aa i wydaje mi się że siostra nie jest podobna do ciebie...ale może mi się tylko tak wydaje ze zdjęcia mierzejka wszystko będzie ok :) napewno niebawem Anulka zacznie sama chodzić....zobaczysz ! Dużo zdrówka całej waszej trójeczce życzę !👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczynki jakoś ten rok jest dla mnie bardzo pechowy :( ciągle się na mnie wszyscy obrażają :( ehh zawsze coś :O a powiem wam o co poszło... 1 mój problem : Mój sąsiad stawia płot betonowy około 120 m. kupił go bez naszej wiedzy w tajemnicy :O ludzią nagadał że my jesteśmy źli sąsiedzi i płotu nie zrobimy, do tej pory stał płot z siatki górniczej i dla nas był oki. Moim zdaniem stało się to tak gdyż do sąsiadów doszła synowa i tak mięsza,pewnie nie chce nas oglądać i zamówili płyty pełne. My cały czas żyliśmy z nimi w zgodzie (20 lat) ,aż do momentu pojawienia się nowej synowej :( 2 mój problem : Sąsiad zamówił ten płot u mojej bardzo bliskiej koleżanki ojca i ona mi to powiedziała (ja nikomu nic nie mówiłam bo to miała być tajemnica) Mój tata u nich zajmuje się stawianiem i rozładunkiem tych płotów. Wczoraj gdy nas nie było to przyjechali montażyści płotów i bez naszej wiedzy i zgody jeździli po naszym placu i rozwozili na kupki płoty :O jeju mówię wam jak ja zobaczyłam nasz plac po rozładunkach tych płyt cały poryty ojjojjoj :O !!!!!!!!!!!! byłam zła i wściekła - jak tak można ??? oni wykorzystali to że się b.dobrze znamy i pomyśleli że ja będe grzecznie siedzieć :( Moja mama powiedziała nam że oni cały ten syf i robotę będą robić u nas :( gdyż sąsiad nie zamierza demontować tego starego płotu. Wzięłam tel. i zadzwoniłam do koleżanki ojca właściciela płotów i powiedziałam że absolutnie się nie zgadzam na to ! On mi odpowiedział ok.nie ma problemu. Dziś rano budzę się i patrzę że oni łążą po naszym placu :O czemu,po co ??? Poszłam tam do nich,patrzę a oni już wykopali mój żywopłot :( pytam czemu nie robią od sąsiada strony ? a syn właściciela (mój kolega z którym znam się od małego ) powiedział mi żebym była mądra :O ja do niego mówię,że jeśli sąsiad zamówił płot i mówi o nas takie rzeczy (ludzią nagadał że my jesteśmy źli sąsiedzi i płotu nie zrobimy) to niech robią od ich strony. On się wkurzył i zadzwonił po ojca. Ojciec przyjechał i powiedział że powinniśmy być zadowoleni,że nam sąsiad płot stawia i pomóc a nie jescze utrudniać. Oki,ale co z moimi roślinkami - trzeba zniszczyć ?? Następnie koleżanka zadzwoniła i mnie wyzwała że jestem niepoważna,tylko chłopaką udrudniam pracę,wszyscy są na mnie bardzo źli :( eh ja niechciałam się z nimi kłócić. Mój tato też tam montuje płot i powiedział że mamy rację,bo jeszcze nigdzie tak nie stawiali płotów,zawsze robi się od strony kupującego. Mój tato cały czas słyszał jak właściciel płotów mówił \"co ta dziewczyna narobiła ja jej tego nigdy nie zapomnę \" ehh wyć mi się chce...ale dlaczego mieli mi plac zrójnować ??? Teraz bardzo żałuję tego co powiedziałam,mogłam się nie odzywać i było by oki,a plac kiedyś tam bym doprowadziła do porządku. Dodam że pomimo tej przykrej sytuacji i tak cały czas robili na naszym :( Na kolężance bardzo się zawiodłam,nie sądziłam że po tylu latach znajomości może taka być :( była tu zobaczyć jak im idzie i stał tam mój Oskarek i nawet cześć mu niepowiedziała :( a co Oski jej zawinił ??? yhm..........smutno mi,troszkę się wam wyżaliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) canomilla, gratulacje!!! Niech córcia sie zdrowo chowa! Surfitko, Ninka prześliczna! A jaka pogodna! :) Buziolek kochany :) mierzejko, na pewno wszystko jest ok i nie zamartwiaj sie. Nie warto myslec o tym co by bylo gdyby. Jest super, Anulka sie rozwija prawidlowo i to jest najwazniejsze. I z nereczka na pewno tez sie wszystko unormuje. Ewcia, bardzo mi przykro ze spotkalo Cie tyle niemilych rzeczy, ale tak to chyba bywa z sasiadami. Ludzie sa rozni. Ja tam z sasiadami jestem jak to mowia \"tylko na dzien dobry\" i to wszystko. Nie wiem, ale wydaje mi sie, ze czasami ludzie sa tacy mili by potem to co im sie powie wykorzystac przeciwko Tobie. goba, super, ze wakacje sie udały :) zaraz socze na interie poogladac fotki :) U nas po staremu, choc Mati juz bardzo ladnie i dosc szybko chodzi za raczki, nawet ladnie sam stoi jakis czas, ale sam chodzic sie boi. Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje serdecznie Wam wszystkim za zyczenia:)Od 2 dni probuje cos napisac ale mi nie wychodzi-jak jedna to druga.Claudia b. dobrze przyjela siostre,na poczatku to caly czas stala przy lozeczku,dzis robila cacy cacy:)Jak placze L,placze C.Dzis to sie tak zsynchronizowaly ze zrobily kupe w ttym samym czasie-nie wiedzialam od ktorej zaczac mycie...C od wczoraj ma wysoka goraczke,czopki nie zadzialaly,zrobilam jej kapiel w chlodnej wodzie,pomoczyla sie i nic,dzwonilam do lekarki,ale na urlopie,jakas inna ma tylko telefoniczny dyzur,przepisala C antybiotyk,podalam jej pod wieczor ale nie wiem czy dobrze zrobilam... Ewcia,mysle ze dobrze postapilas,takie rzeczy jak budowa nowego plotu,ktory oddziela obydwie dzialki sasiad powinien z wami wczesniej ustalic,uprzedzic bynajmniej,a nie taka samowolka,jeszcze chytrus z niego niezly ze buduje po waszej stronie. Agula rzeczywiscie trudna sytuacja teraz u Ciebie,obyscie jak najszybciej znalezli cos.C tez ostatnio bierze telefon i mowi alo,ciekawa jestem skad ona te alo podpatrzyla,bo we wloskim nie istnieje a ja nie rozmawiam z nikim przez tel po polsku:) Mierzejka zdrowka dla Ani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dawno mnie nie było więc na początku GRATULACJE dla camomilli. u nas w porządeczku, mamy 4 ząbki a od 4 dni Julek sam chodzi, narazie są to takie nieporadne kroczki ale z dnia na dzień coraz lepiej mu to wychodzi, coraz dłuższe dystanse i coraz mniej się chwieje. We wtorek jak pierwszy raz sam wyruszył na zwiedzanie mieszkania to aż mnie wmurowało w fotel i zamiast biec za nim i go łapac to patrzyłam za nim i tylko czekałam aż się przewróci, w takim byłam szoku. POtem pojechaliśmy na urodziny do mojego brata i tam mały rozszalał się na dobre, ciągle chodził a ja cały czas za nim, wczoraj i dziś troszkę mniej śmigał, ale i tak uparcie ćwiczy. A ja niestety znowy miałam atak kolki wątrobowej, na szczęscie jest u mnie mama więc zajęla się dzieciaczkami bo M w pracy a ja z łózka nawet nie mogłam wstać - tylko wymioty i straszny ból i tak przez 2 dni. Ale juz postanowiłam że w najbliższym czasie idę do lekarza i poproszę o skierowanie na jakieś badania. A tak pozatym z nowści to to że Juleczke ma nową fryzurkę bo włoski już bardzo długie miał i wchodziły mu do oczu. Teraz ma włoski krótkie, maszynka poszła w ruch, Julek dzielnie siedział i czekał na koniec, a w nagrodę wylądował w basenie. Acha my już po chrzcinach,mały był bardzo grzeczny a ksiądz wody nie oszczędzał i polała się równo tak że główka cała mokra i uszka też zalane ale małemu się podobało bo on uwielbia wodę. Bardzo się stresowałam, bo chcrzciny na angielskiej mszy, ale daliśmy radę, było bardzo uroczyście, mały był jedynym chrzczonym dzieckiem w tym dniu. Ksiądz zarezerwował ławki dla całej rodzinki, a po całej ceremonii nawet obcy ludzie składali nam życzenia. Teraz już uciekam, pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane u nas ok szczepionke mała zniosła super i zadnych skutków ubocznych.Przeczytałam was ale troche mam mało czasu na odpisywanie.. Ale dużo zdrówka dla kochanych chorowitków. Ewcia ja to bym jeszcze ich z tamtąd wyżuciła żeby się tylko po nich kurzyło.Taki mam charakter i nie pozwoliła bym nikomu bez mojej zgody na moim terenie przebywać.Tutaj w angli każdy się każdego pyta jeżeli chce coś zrobić.Miałas w 100% racje a sąsiadem się nie martw. Juleczce wyszły wkońcu te dwie dolne trójki. no a ja mam teraz straszną schize bo anglia jest teraz na 3 miejscu w zachorowań na świńską grype kurcze ciągle oglądam dzieciaczki opserwuje normalnie już szału dostaje.Ja dzisiaj wstałam z bólem gardła i już czekam czy nie mam innych objawów.Tutaj już ponad 10.000 zachorowań.normalnie strasznego doła mam przez to chorubsko:(:(:(:(Mam nadzieje że nas nie dopadnie... A tak pozatym ciągle żyjemy juz przeprowadzką bo to już za 2 tygodnie.W czwartek pojechaliśmy zamówić nową lodówke bo tutaj tą co mamy to jest na wyposażeniu mieszkania a wtym nowym oczywiście nie było.No a tak pozatym to moja córa wczoraj zrobiła kilka kroczków od męża do mnie i tak kilka razy bardzo była z siebie zadowolona.... Dobra zmykam bo mam sporo roboty buziaczki dla was kochane i miłego weekendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) pom.mamo super że Mateuszkowi już tak sprytnie idzie chodzenie za rączki !!! zobaczysz,że niebawem przełamie lęk i sam będzie zasuwał na 2 nóżkach :) buziaki dla słodziaka 👄 camomilla super że Claudusia zaakceptowała siostrzyczkę :) Fajnie masz z dziewczynkami wesoło,tylko napewno więcej pracy. Buziaczki dla waszej cudnej kobiecej trójeczki 👄 demiluna gratki dla Julianka za samodzielne kroczki 🌻 dużo zdróweczka dla ciebie kochana 👄 podeślij jakieś foteczki Julianka w nowej fryzurce. martusia super że Juleńka tak dzielnie zniosła szczepienie :) gratuluję kolejnych ząbków i samodzielnych kroczków 🌻👄 O jej ta grypa :( nie dziwie się że tak strasznie boisz się o rodzinkę,trzeba wierzyć w to że ten wirus się już uspokoji i będzie oki.Głowa do góry musi być dobrze !!! Dzięki dziewczynki za słowa otuchy i że trzymacie moją stronę. Mi jest bardzo przykro,tym bardziej,że dowiedziałam się dziś,że to nie sąsiad tak wymyślił grodzenie po naszej stronie,lecz mojej kol. tatuś - jestem rozczarowana ogromnie ich podejściem to całej tej sytuacji :( jeszcze ten telefon od mojej koleżanki - strasznie się na niej zawiodłam :( ale ona oczywiście staneła po stronie ojca i brata,ale po co się wtrącała ??? nie rozumiem :( U nas oki Eryczek zdrowiutki,wesolutki :D tylko ta pogoda koszmar :( zimno i cały czas pada :( agula co u was ?? a co się stało z gosiek ??? Dziewczynki życzę wam słonecznego i ciepluniego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ewcia ja tez bym pogonila tych pracusiow !!! Tu w stanach to nawet do glowy by nie przyszlo wchodzenie na czyjs prywatny teren bez pozwolenia !!!! Jeszcze by mandat dostal !!! A za zniszczony teren mieliby sprawe . Ameryka to dziwny kraj, ale pare przepisow maja fajnych ;) A i jeszcze w wiekszosci miasteczek trzeba dostac pozwolenie od miasta na stawianie plotu :D Mierzejaka buziaczki dla was 😘 , najwazniejsze teraz , ze wiecie co dolega Ani i mozna to leczyc :) Gratulacje dlla Julka za samodzielne kroczki 🌻 Martusia , ja tez boje sie swinskiej grypy :( U nas tez przypadki liczy sie tysiacach :( Slyszalam , ze w Angli ludzie teraz specjalnie zarazaja dzieci grypa, bo w zimie wirus ma zaatakowac z pelna moca, a w lecie dzieci lagodniej go znosza........ Ninka boska !!!!! :D :D :D Surfitka, uwazaj zeby planu minutowego nie przekroczyla ;) Mi Gabi sciagnela kiedys jakas muzyczke i musialam przez 4 m-ce placic za to . Jeszcze , zeby fajna byla ...... Camommila , jak sie czuje Claudia ? Antybiotyk pomogl ??? Beja, pomaranczowa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wczoraj caly dzien spedzilismy u lekarzy, bo mamy ubezpieczenie do konca miesiaca tylko...... a potem, trzeba wykupic z wlasnej kieszeni :( Dobrze, ze dzieci maja stanowe do 18- roku zycia . Ja odwiedzilam gina, zrobilam cytologie, usg i pobrali mi krew. A propo, Ewcia, czy ty bylas u swojego gina ??????????????? !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×