Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Pomarańczowa mamo - może to zabrzmi niedorzecznie, ale na prawdę działa - na czas podróży zaklej Matiemu pępek plastrami na krzyż i po chorobie lokomocyjnej nie będzie śladu. Na mnie to działa, a sposób znam od przedszkolanki. U mnie w rodzinie wszyscy korzystają z tej metody. Może śmieszne, ale warto spróbować:) Ewcia - aż mnie zezłościli Twoi sąsiedzi! Ja bym chyba wyszła z siebie! Też mam upierdliwego sąsiada, ale przy Twoich to "lajcik":) Ja nie oszukiwałam Oli wodą jak ją oduczałam nocnego jedzenia. Brałam ją do nas do łóżka jak się budziła w nocy i dotąd się kręciła, aż padła a wtedy odkładałam z powrotem do łóżeczka. Po kilku nocach przestała się budzić. Idę, bo mi tu małżon sapie nad głową:) Jutro napiszę więcej. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) EWcia , ale mam sprytnego ziecia, prawdziwy mezczyzna z niego :D A jak sasiad , dalej obrazony ? czy ''niewidzisz sie '' z nim ;) A ty masz dzis opieprz !!!! Wiesz za co !!!! Zaraz ide spac a jak rano ( u mnie ) nie zobacze tu twojego wpisu z data na wizyte do gin to bedziesz miala znowu opieprz !!!!!!!! Aisha, tez slyszalam o zaklejaniu pepka :) Szkoda , ze nikt mi nie powiedzial tego jak bylam dzieckiem. Mialam problem, aby dojechac do babci na wies- jakies 5 km :O Mierzejka i jak Ania, spi ladnie ?? Zycze udanego wypoczynku nad morzem, Ja mam ten sam problem, zawsze jak gdzies jedziemy to wszystko zabardzo przezywam, za bardzo sie staram, aby dzieciom bylo wygodnie, aby wszystko mialy itd i przez to psuje sobie cala wyprawe :O Zamias odpoczywac to ja sie jeszcze bardziej stresuje ..... Tak wiec Mierzejka wypoczywaj i niedenerwuj :) Gabrysia zaczela pokazywac ze chce kupke :D Przychodzi i ciagnie sie za pieluche , a jak pytam czy chce kupke to leci do lazienki na nocnik ;) Zrobila sie w ogole taka kumata, mozna juz ja troche wykorzystac :P , np zanies, przynies, podaj ;) ;) ;) Fajowo tez puszcza banki mydlane Gosiek ....... jak wakacje ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) EWcia , ale mam sprytnego ziecia, prawdziwy mezczyzna z niego :D A jak sasiad , dalej obrazony ? czy ''niewidzisz sie '' z nim ;) A ty masz dzis opieprz !!!! Wiesz za co !!!! Zaraz ide spac a jak rano ( u mnie ) nie zobacze tu twojego wpisu z data na wizyte do gin to bedziesz miala znowu opieprz !!!!!!!! Aisha, tez slyszalam o zaklejaniu pepka :) Szkoda , ze nikt mi nie powiedzial tego jak bylam dzieckiem. Mialam problem, aby dojechac do babci na wies- jakies 5 km :O Mierzejka i jak Ania, spi ladnie ?? Zycze udanego wypoczynku nad morzem, Ja mam ten sam problem, zawsze jak gdzies jedziemy to wszystko zabardzo przezywam, za bardzo sie staram, aby dzieciom bylo wygodnie, aby wszystko mialy itd i przez to psuje sobie cala wyprawe :O Zamias odpoczywac to ja sie jeszcze bardziej stresuje ..... Tak wiec Mierzejka wypoczywaj i niedenerwuj :) Gabrysia zaczela pokazywac ze chce kupke :D Przychodzi i ciagnie sie za pieluche , a jak pytam czy chce kupke to leci do lazienki na nocnik ;) Zrobila sie w ogole taka kumata, mozna juz ja troche wykorzystac :P , np zanies, przynies, podaj ;) ;) ;) Fajowo tez puszcza banki mydlane Gosiek ....... jak wakacje ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) EWcia , ale mam sprytnego ziecia, prawdziwy mezczyzna z niego :D A jak sasiad , dalej obrazony ? czy ''niewidzisz sie '' z nim ;) A ty masz dzis opieprz !!!! Wiesz za co !!!! Zaraz ide spac a jak rano ( u mnie ) nie zobacze tu twojego wpisu z data na wizyte do gin to bedziesz miala znowu opieprz !!!!!!!! Aisha, tez slyszalam o zaklejaniu pepka :) Szkoda , ze nikt mi nie powiedzial tego jak bylam dzieckiem. Mialam problem, aby dojechac do babci na wies- jakies 5 km :O Mierzejka i jak Ania, spi ladnie ?? Zycze udanego wypoczynku nad morzem, Ja mam ten sam problem, zawsze jak gdzies jedziemy to wszystko zabardzo przezywam, za bardzo sie staram, aby dzieciom bylo wygodnie, aby wszystko mialy itd i przez to psuje sobie cala wyprawe :O Zamias odpoczywac to ja sie jeszcze bardziej stresuje ..... Tak wiec Mierzejka wypoczywaj i niedenerwuj :) Gabrysia zaczela pokazywac ze chce kupke :D Przychodzi i ciagnie sie za pieluche , a jak pytam czy chce kupke to leci do lazienki na nocnik ;) Zrobila sie w ogole taka kumata, mozna juz ja troche wykorzystac :P , np zanies, przynies, podaj ;) ;) ;) Fajowo tez puszcza banki mydlane Gosiek ....... jak wakacje ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) EWcia , ale mam sprytnego ziecia, prawdziwy mezczyzna z niego :D A jak sasiad , dalej obrazony ? czy ''niewidzisz sie '' z nim ;) A ty masz dzis opieprz !!!! Wiesz za co !!!! Zaraz ide spac a jak rano ( u mnie ) nie zobacze tu twojego wpisu z data na wizyte do gin to bedziesz miala znowu opieprz !!!!!!!! Aisha, tez slyszalam o zaklejaniu pepka :) Szkoda , ze nikt mi nie powiedzial tego jak bylam dzieckiem. Mialam problem, aby dojechac do babci na wies- jakies 5 km :O Mierzejka i jak Ania, spi ladnie ?? Zycze udanego wypoczynku nad morzem, Ja mam ten sam problem, zawsze jak gdzies jedziemy to wszystko zabardzo przezywam, za bardzo sie staram, aby dzieciom bylo wygodnie, aby wszystko mialy itd i przez to psuje sobie cala wyprawe :O Zamias odpoczywac to ja sie jeszcze bardziej stresuje ..... Tak wiec Mierzejka wypoczywaj i niedenerwuj :) Gabrysia zaczela pokazywac ze chce kupke :D Przychodzi i ciagnie sie za pieluche , a jak pytam czy chce kupke to leci do lazienki na nocnik ;) Zrobila sie w ogole taka kumata, mozna juz ja troche wykorzystac :P , np zanies, przynies, podaj ;) ;) ;) Fajowo tez puszcza banki mydlane Gosiek ....... jak wakacje ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) EWcia , ale mam sprytnego ziecia, prawdziwy mezczyzna z niego :D A jak sasiad , dalej obrazony ? czy ''niewidzisz sie '' z nim ;) A ty masz dzis opieprz !!!! Wiesz za co !!!! Zaraz ide spac a jak rano ( u mnie ) nie zobacze tu twojego wpisu z data na wizyte do gin to bedziesz miala znowu opieprz !!!!!!!! Aisha, tez slyszalam o zaklejaniu pepka :) Szkoda , ze nikt mi nie powiedzial tego jak bylam dzieckiem. Mialam problem, aby dojechac do babci na wies- jakies 5 km :O Mierzejka i jak Ania, spi ladnie ?? Zycze udanego wypoczynku nad morzem, Ja mam ten sam problem, zawsze jak gdzies jedziemy to wszystko zabardzo przezywam, za bardzo sie staram, aby dzieciom bylo wygodnie, aby wszystko mialy itd i przez to psuje sobie cala wyprawe :O Zamias odpoczywac to ja sie jeszcze bardziej stresuje ..... Tak wiec Mierzejka wypoczywaj i niedenerwuj :) Gabrysia zaczela pokazywac ze chce kupke :D Przychodzi i ciagnie sie za pieluche , a jak pytam czy chce kupke to leci do lazienki na nocnik ;) Zrobila sie w ogole taka kumata, mozna juz ja troche wykorzystac :P , np zanies, przynies, podaj ;) ;) ;) Fajowo tez puszcza banki mydlane Gosiek ....... jak wakacje ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) EWcia , ale mam sprytnego ziecia, prawdziwy mezczyzna z niego :D A jak sasiad , dalej obrazony ? czy ''niewidzisz sie '' z nim ;) A ty masz dzis opieprz !!!! Wiesz za co !!!! Zaraz ide spac a jak rano ( u mnie ) nie zobacze tu twojego wpisu z data na wizyte do gin to bedziesz miala znowu opieprz !!!!!!!! Aisha, tez slyszalam o zaklejaniu pepka :) Szkoda , ze nikt mi nie powiedzial tego jak bylam dzieckiem. Mialam problem, aby dojechac do babci na wies- jakies 5 km :O Mierzejka i jak Ania, spi ladnie ?? Zycze udanego wypoczynku nad morzem, Ja mam ten sam problem, zawsze jak gdzies jedziemy to wszystko zabardzo przezywam, za bardzo sie staram, aby dzieciom bylo wygodnie, aby wszystko mialy itd i przez to psuje sobie cala wyprawe :O Zamias odpoczywac to ja sie jeszcze bardziej stresuje ..... Tak wiec Mierzejka wypoczywaj i niedenerwuj :) Gabrysia zaczela pokazywac ze chce kupke :D Przychodzi i ciagnie sie za pieluche , a jak pytam czy chce kupke to leci do lazienki na nocnik ;) Zrobila sie w ogole taka kumata, mozna juz ja troche wykorzystac :P , np zanies, przynies, podaj ;) ;) ;) Fajowo tez puszcza banki mydlane Gosiek ....... jak wakacje ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, z fotelikiem juz zdecydowalam. Poszperalam w necie za testami i wybralam taki ktory ma w miare wynik w testach i sensowna, nie za wysoka cene, bo to ma byc tylko taki dodatkowy jakby cos wypadlo, albo do drugiego samochodu. Tesciu ma w tym tygodniu podjechac i kupic, bo znalazlam goscia z alegro co ma sklep w Krakowie, wiec zero problemu :) Ninka tez kumata, dzis moj mezus wrocil wczesniej z pracy i dokazywali i mowie do nich, ze zobaczycie, pojde sobie i nie bedzie mamy...a ta co zrobila? Pomachala mi papa. A jak widzi mnie ze sie zblizam z pielucha to ucieka przede mna :o Tak niecierpi zmian pieluszek. Jeszcze nie jestem spakowana. Wiekszosc rzeczy juz wyslana. Ostatnie zakupy - dzis kupilam malej 2 pary butow. Bo cos szybko rosnie jej nozka, a byla wyprzedaz to kupilam jej Ecco i Adidaski - juz 22. Sama tez sie zalapalam na dwie pary nowych butow :P W sobote wysylamy samochod. A w przyszlym tygodniu pakowanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Agula, wiem, ze Gabi juz umie dmuchac i pic przez rurke. Probuje mojej tego nauczyc i poki co nie idzie. Sama to zaskoczyla czy ja jakos nauczyla? A wasze dzieci dziewczyny? Umieja juz dmuchac i ciagnac z rurek ? Tez w dziecinstwie zygalam jak kot w samochodzie. I nikt zadnych pekow mi nie kleil, chyba dostawalam aviomarin na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki zapraszam n kawke mój kuba spi bo wstał dzisijaj wczesnie a ja pusciłam focha na meza i siedze sobie u siostry od wcoraj i chyba ostane do jutra bo mnie zdeerwował wiec nie bede na złość w domu siedziec tylko pokazałam ze mam go gdzies i sobie wyjechałam z dziecmi :-D a co tam w końcu wakacje sa nie? a co u was? mój kub jescze az tak kumaty nie jest ale umie pokazac jak kupka smierdzi jak robia rybki na kotka woła kszy kszy a na pieska cmoka :-) niestety nocnik to w odstawke poszedł nie lubi siedziec pmietam moja wiki długo na nocnik nie robiła nie cierpiała go ale za to od razu poszął na kibelej miała 2,5 roku latem z dnia na dień ja mysle ze kuba tez od rau pójdzie na kibelek ale daje mu jeszcze rok bo mam nadzieje ze w wieku 2 lat juz bedzie umiała. ciekawe co u gosi?pewnie juz jest po weselu ale mogłaby się odezwac no i elmirka jak na szkoleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) hanio super że roczek wam się udał :) torcik wow !!! rewelacyjny !! ty to babo masz zdolności :D napewno był pyszny :) Aisha fajnie że takim sposobem udało się tobie oduczyć Olusie nocnego jedzonka :) ja nie wiem czy gdybym tak robiła to Eryś nie przyzwyczaił by się do spania z nami. Tak nauczyła się spać z rodzicami Julusia,córunia mojej szwagierki. agula nooo sąsiedzi nadal obrażeni :O widzę ich połówki łbów ;) wysyłam dziś męża aby mnie zarejestrował - zobaczę czy coś załatwi ? super że Gabrysia pokazuje i robi kupke do nocniczka :D Eryczka nocnik chyba parzy :( nie ma mowy aby na nim siedział :( och moja synowa bardzo zdolna !!! umie puszczać bańki :) Eryś tylko się przygląda jak Oskarek dmucha,a jemu to nie wychodzi on pluje a nie dmucha ;) Picie przez słomke to pikuś dla niego ;) uwielbia tak pić,już długo,długo tak pije.Oskaruś pije soczki z kartoników i on go tego nauczył :) hehe dobrze mieć starszego brata :) często widzę że Oski coś robi,mówi a Eryś po nim papuguje :D surfitko o jak fajnie jeszcze troszkę i będziecie w polsce :) goba no co ty ?? nie wolno gniewać się na męża :P super że Kubuniek tak ślicznie woła na zwierzątka i jest \"kumaty\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula właśnie mąż mi dzwonił jutro na 10 h jestem zarejestrowana u mojej pan dr. dzięki agula to ty mnie zmobilizowałaś 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, no brawo za decyzje. U nas nikt nie pija z rurki, pokazalam Ninie pare razy i tyle :( Moze w Polsce przy siostrzennicy sie nauczy, bo ona tylko z rurek pija ( majowa rowiesnica Oskarka) . A jak ma dmuchac banki to robi taki szy, szy...ale dmuchanie to ie jest ;) Ale sie nie wyspalam dzis. Moja wina, bo ogladalam film do drugiej, a Nina lubi robic mi psikusy, i jak ostatnio zwykle spi do 8.30 - 9 dzis rozpoczela dzien o 6.30. I znow bedzie wojna o spanie bo musze ja dwa razy polozyc. Goba, jak nie kumaty. ajnie sobie radzi :) Nina robi kupke na nocnik, pare razy zdarzylo jej sie zawolac szii ale tak bardziej przez przypadek niz swiadomie, mysle. Zauwazylam, ze jak ma w planach drugie danie to chowa sie w kat, albo pod stol. No to ja sadzam i ladnie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, masz plusa za poslusznosc ;) :P Gabrysia tak samo jak Eryczek uczy sie od Kamilki, zarowno picia przez slomke jak i robienia baniek. Wyslalam fotki na inetrie jak sobie radzi, oczywiscie na pocztku nie raz polizala plynu i ale jak to mowia , cwiczenie czyni mistarza ;) , a ze mloda chce dorownac starszej siostrze to cwiczy . Goba, jak tam maz, nie teskni ???? :) Surfitka, Ninka spryciulka , tata chyba na wiecej pozwala, co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu, Camomilla ale cudna perelka :) wykapany tatus !!!! gratuluje raz jeszcze takiego cuda :D Hanio .. torcik sliczny, masz babo reke :) Ewcia, twoi chlopcy jak malowani , a ty kwitniesz przy mezu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia, agula - dzięki! no byl pyszny torcik, był. czekoladowo-bananowo-porzeczkowy :) pychotko! na przyszły rok zbieram zamówienia :P hehehehe ;) kurczę, bylam na chwile w ogródku na malinach i mnie komary oblazły i mam 4 taaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie bąble, bo mam alergie i strasznie mi to zawsze puchnie. Alć :( dziewczyny, ja pamięci do haseł nie mam. Nie umiem sobie przypomniec hasla na interię, a nie pamiętam która mi wysłała, żebym mogła sobie w skrzynce odszukać... może mi któraś przesłać? dawno was nie widzialam... hanna.koziel@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! na chwilke tylko! dzieki za zyczenia dziewczynki kochane!!!!!!!!!!!! EWcia-co za sasiedzi!tyle lat zyliście w zgodzie i normalnie a tu takie świństwo !!!!!!!!tak sie nie robi!!!!!!!!!!!!!!!! Surfitko-no my tez musimy kupiuc fotelik bo jeszce w tym małym jezdzi!!!!!!!!!!az wstyd!!!!!!!!!!!! Goba-Ty to masz przynajmniej gdzie jechać a ja w domu musze siedzieć cjak co 2dzien sie i tak na maksa kłócimy!he!he!a mój to zawsze pod wieczór sie łasi do mn ie i przeprasza non stop !ach te chłopy!!!!!!!!!!!!Zdjęcia fajowe!!!!!!z nad morza! Mam nadzieje ze nam sie uda wypad!!!!!!!! na 3dni jedziemy!!!!!!!!!do władysławowa!!!!!!! trzymajcie kciuki zebyśmy dojechali bo ja to straszna panikara jestem!!!!!!!!pa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu cicho... wysłałam na poczte parę zdjeć świezych Rubenka - troche z urodzin z moimi braćmi... i jedno moje z moim kochanym, "małym" braciszkiem, któego nosiłam na rękach, woziłam na spacery, któremu zmieniałam pieluszki.... No cóż. Mój mały braciszek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no, nie przesadzacie? ja tu na kawkę wpadam i wychodzi na to, że sama wypije... mrożona! komu, komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja już po wizycie u gina,jestem troszke załamana i strasznie się boje :( gin. powiedział mi że mam dosyć dużą nadżerke i będe miała wypalaną lub wycinaną :( to zależy jak wyjdzie cytologia.Wyniki dopiero będą 4 sierpnia. och boję się strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho wszedzie.... glucho wszedzie ...... Beja zycze udanego odpoczynku !!!!!!!! Ewcia, przykro mi , ze masz smutne wiadomosci :( ale lepiej , ze juz wiesz i zaczniesz cos z tym robic niz czekac az rozwinie sie cos powazniejszego z nadzerki trzymam kciuki za wyniki z cytologi, ja czekam do ok 24 lipca na wyniki... hanio wysylam haslo na interie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a ja miałam cytologię robiona w grudniu i chyba nie oderbałam wyników :P ale nalewno jest I lub II gdupa, bo gdyby było inaczej, od razu miałabym telefon :P mam pytanie: po porodzie do gina trzeba było się zgłosić: po 6 tyg, a potem po 6 mies, no a później to już normalnie? Co rok? Ja to sobie tak myślę, że albo pójde \"byle gdzie\", byle tylko zbadali czy wszystko jest w porzo, albo dopiero jak będę w ciąży (czyli za około rok, jeśli sięuda wg planu) ;) Rubi śpi już, ja powinnam sprzątać... położyłam go w samej pieluszce, mamy prawie 30* w mieszkaniu (28,5). obiadu nie gotowałam, bez tego jest jak w saunie... późnym wieczorem ugotuję i zjemy na kolację, od razu zrobię obiad na jutro dla Rubenka, żeby się jutro nie męczyć. choć podobno jutro ma być już chłodniej? agula, dziękuję za namiary, wieczorkiem wskoczę pooglądać zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie, wysłałam kilka fotek Mateuszka na interie. Ewcia, nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze, ja tez mam nadzerkę i gin polecał mi jakis zabieg, ale jak bylam u gin, do ktorej chodzilam w ciazy, powiedziala, ze wcale ta nadzerka nie jest taka zla i spokojnie moge na razie ja leczyc tabletkami a zabieg sobie zafundowac po drugiej ciazy. Hanio, ale piekny toret zrobiłas!!! Masz super zdolnosci. I na pewno byl pyszny :) Poprosze przepis, moze uda mi sie zrobic, na pewno nie taki piekny jak Twoj ale moze w smaku choc bedzie podobny :) Co do fotelika to my mamy maxi cosi i jestesmy bardzo zadowoleni. Kupilismy na allegro za okolo 500 zł, wiec nie najtańszy, ale też nie najdroższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mamy maxi cosi - priori, kupiłam używany na alegro od takiej kobeity z wrocka, ona szyje chyba pokrowce i wyglądają jak nowe. zapłaciłam 200 a naprawdę jest idealny pom mamo, biszkopt normalny, czekoladowy (podać dokładny przepis?), i kolejno: warstwa biszkoptu warstwa czarnych porzeczek - zmiksowane czarne porzeczki z cukrem w proporcji 1:1, ja robię takie drzemy i mrożę, więc po prostu taki drzemek wrzucam. dobrze jest zmiksowane porzeczki z cukrem schłodzić, wtedy są gęste. warstwa biszkoptu warstwa bananowy (3 banany + żelatyna - 3 łyżeczki rozpuszczone w 1/3 szklanki wody). zmiksowane baany natychmiast trzeba zmieszać z sokiem z połowy cytryny, żeby nie zrobily się ciemne i brzydkie, troche i tak ciemnieja, ale są ciemno beżowe, powiedzmy, a nie sraczkowate ;) ) warstwa biszkoptu krem do ozdoby robię taki jak do ptysiów (podać przepis?) można barwić składnikami naturalnymi (kakao lub kawa rozpuszczalna - brąz, jagody (sok) -niebieski, maliny (sok) - różowy, sok ze szpinaku - zielonu). ja jeszcze barwic naturalnie nie umiem, wiec kupiłam barwniki spożywcze. daj znać, jeśli coś jest niejasne! torcik super, bo lekki, nie tłusty, nie mdły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po parodniowej nieobecnosci:)Jestem padnieta wiec napisze tylko tak w skrocie co u nas:)Goraczka Claudii okazala sie choroba,nie wiem jak ta choroba popolsku ma nazwe,bo w necie nic nie znalazlam,ale wywoluje ja\'\'Herpes Uman virus 6\'\' czy jakos tak,w kazdym badz razie przez piewsze 3-4 dni wysoka goraczka,potem temp sama spada i pojawia sie wysypka podobna do rozyczki.Drugi dzien C bierze takie kropelki na ta wysypke.Na szczescie nie jest to zarazliwe i wysypka nie jest uciazlliwa-czyt.Claudia nie jest uciazliwa:P:Pprzez ostatnie dni przechodzila doslownie sama siebie.U nas dzis skonczyli w koncu robic kuchnie-zachcialo mi sie zmywarki....gdybym wiedziala ze tak skomplikuje ona nam sprawe to bym sie tak nie upierala na nia,koniec koncow mamy memble troche nie tak jak wg projektu oryginalnego ale coz lepsze to niz kucie sciany zeby podlaczyc zmywarke...mialo byc w skrocie:Pto tyle Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camomilla, dzielna kobieto! tuż po porodzie leczysz dziecko, podłączasz zmywarkę... jesteś niesamowita!!! a ta choroba to trzydniówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U nas dziś zapowiada się deszczowy dzionek :( a wczoraj było tak cudnie,świeciło piękne słoneczko i było tak cieplunio :) chłopcy kąpali się w basenie i było rewelacyjnie :) coś to lato w tym roku bardzo skąpe jest dla nas :( Dzięki dziewczynki za słowa otuchy 👄 Ja wiedziałam że mam nadżerke ale słowa mojej pani dr. mnie zwaliły z nóg :O wypalanie oki - tak myślałam że może będe miała ale wycinanie ??? ojej :( a może jej chodziło o to,że moge mieć wirusa hpv ? (tak jak pisałam wam wcześniej) a po cytologi już będzie wszystko wiadomo. Ostatnio miałam robioną cytologie w ciąży w lutym 2008 r. był wynik pap.2 Beja udanych wakacji życzę :) pom.mamo Mateuszek jest boski !!!!!!!!! a ty laseczka że ho,ho !! ślicznie wyglądacie :) camomilla Laura jest słodziuchna !!!!! bardzo podobna do męża :) księżniczka malutka :) Dużo zdróweczka dla Claudusi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, trzmaj sie dzielnie. Bedzie dobrze, wiele kobiet ma nadzerke. Ja mialam bezobjawowo HPV, mam przeciwciala. Nie mam pojecia skad i kiedy to bylo. Cytologia w normie, nadzerki nie mam i nie mialam nigdy. Jeden parter w zyciu - moj maz. Ale lekarz nic nie powiedzial, bo juz nie mam zakazenia. A dowiedzialam sie dopiero o tym jak odebralam karte teraz przed wyjazdem. Badania na to mialam robione jeszcze przed ciaza. Musze sie kontrolowac i co rok robic cytologie. Dziewczyny, ja nie zagladlam jeszcze na interie. Na pewno dzieciaczki sliczne, torcik tez, ale czasu jakos brak, na walizkach juz jestem, w sobote wysylamy auto i je bedziemy pakowac jutro. Camomilla,ty to jestes gigant babka. Gory przenosic byc mogla. Dopiero co urodzilas dziecko a tu juz a takich obrotach. Agula, jak tam z praca? Dzieje sie cos? Dziewczyny, ile wasze dzieci zjedza kanapek? ninka to zalezy z czym, ale zje czasem pol kromki, czasem mniej. A i tak dopija mleczko do tego :P Chyba zabkuje znow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ale mi Was teraz brakuje. Na szkoleniu na prawdę super, dwie dziewczyny co ze mną pracują jajcary i tekściary jak ja więc jest na prawdę gitowo. Ciągle się hihramy i żartujemy super super. Ogólnie całe szkolenie ok, tamci pracownicy fajni, a Głogów przecudowne miasto!! Tutaj od poniedziałku jestem w pracy, wszystko na pełnych obrotach i w sobotę i niedzielę też idę do pracy bo wielkie otwarcie we wtorek. Praca wypasiona, no kurcze wszystko tak fajnie, że tylko czekam, kiedy coś się zawali. Co do Kajki to umie co raz więcej, pokazuje do kilku piosenek, uwielbia się bawić w ganianego i chowanego i w ogóle mała mądrala z niej, tylko coś się przeziębiła i kaszle i ma katar. Robiłam jej badania krwi i kału i ma jakąś alergię, muszę iść po skierowanie do alergologa :( Dziś odebrałam wyniki i rozmawiałam telefonicznie z jej lekarką, mam nadzieję, że mąż w przyszłym tygodniu wszystko załatwi bo ja się nie wyrwę. Bałam się, że Kaja nie dostaje wszystkiego w swojej diecie,bo najchętniej tylko mleczko i na prawdę mało je innych potraw, a okazało się, że hemoglobinę to ma aż o 0,9 ponad normę :) Bardzo mi brakuje codziennych spacerów i całych dni wspólnie spędzonych, ale cieszę się, że mam pracę. Nie miałam czasu zajrzeć na interię ale na pewno wszystkie fotki boskie tak jak piszecie. Co do nadżerki to ja też mam, muszę robić cytologię co pół roku, regularnie tego pilnować i na razie obeszło się bez żadnego leczenia. Ja też mam dwa foteliki, jeden w naszym aucie chicco, i u teściów (bo często z nią jeżdżą, teraz jak jej pilnują to tym bardziej) u nich drugi mam firmy romer nie wiem czy dobrze napisałam. No i z obu jestem bardzo zadowolona. Kaja w nocy z reguły nie, choć czasem się jej zdarzy. Czasem śpi całą noc u siebie, czasem nad ranem ją bierzemy do nas, bo marudzi, a my chcemy pospać. Ja chciałam ją oduczać jedzenia nocnego ale mój mąż powiedział, że jest jeszcze mała i skoro chce jeść to będziemy jej dawać. I nagle sama przestała, tzn. budziła się, marudziła i zasypiała i tak kilka razy ją przetrzymaliśmy, raz pół godziny, raz godzinę i tak co raz dłużej aż do rana i teraz, rzadko kiedy je w nocy. Tyle tematów poruszyłyście, że wszystkiego nie pamiętam :( Surfitka gratulacje dla Ninki za pierwsze kroczki - zuch dziewczynka. Goba super, że wakacje były udane :) Camomilla gratulacje kochana i zdrówka dla Kruszynki, no i przykre z tym samochodem :( Beja sto lat!! I duuuuużo zdrówka dla Kini, biedna malutka się nacierpi oby wszystko poszło sprawnie i już było dobrze. Agula to faktycznie problemy ale na pewno wszystko się ułoży, musicie być dobrej myśli, trzymam kciuki :) Alkatraz super, że Hania chodzi i zajada wszystko, dużo zdrówka dla niej. Melania całuski dla Mikołajka i zdrówka, a co do fanaberii to moja Kaja też jak jej się nie podoba to wymusza histerią, przyznam, że niestety czasem ulegam, a czasem staram się ją zagadać czymś innym. Mierzejka oby u Ani wszystko wróciło do normy, nie przejmuj się tym, że jest mała i nie chodzi, za kilka lat nie będzie widać żadnej różnicy, a że jest drobna - bo dziewczynka :) Ewcia trzeba było ich przepędzić ,nie mieli prawa Ci tego robić, a skoro wszyscy się i tak poobrażali to mogłaś wezwać policję, że na Twoją posesję weszli wbrew Twojej woli i weź to zgłoś, że zniszczyli Twoje mienie, wtedy niech oni będą mądrzy. Demiluna gratki dla Julka za samodzielne kroczki Martusia gratulacje dla Twojej kruszynki za nowe umiejętności. Dobra bo się rozpisałam, muszę częściej zaglądać już teraz, całuski dla wszystkich maluchów tych większych i tych mniejszych paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×