Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość klyde
Witam. Pozdrawiam wszystkich przyszłych Doradców ds. Małych i Średnich Przeds. Pewnie większość z Was zaczyna od 1 sierpnia:-) Ja też. Jest to nowe stanowisko w oddziałach i z tego co wiem w całej Polsce ma być przyjęte na początek koło 50 osób. Pewnie spotkamy się na szkoleniu. Podstawy jak pewnie już wiecie marne, ale na premiach można sobie dorobić. Jestem doświadczonym bankowcem i powiem jedno - najważniejsza jest atmosfera w pracy, ważniejsza nawet od pieniędzy. Pracowałem w innym banku i miałem podstawy 2x więcej. Zarabiałem przyzwoite pieniądze, srednio jakies 5 tys netto z premiami. Niestety, atmosfera była tak gęsta, jak mgła w listopadowy poranek. Reasumując, do zobaczenia, szczególnie ludzie z wielkopolski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noobi
Hej. Dzisiaj dostałem telefon na druga rozmowę kwalifikacyjną. Na pierwszej miałem ogólny test z wiedzy bankowej, potem rozmowa z dwoma paniami od rekrutacji i proste zdania w office. Jak może wyglądać druga rozmowa? Ponadto nie wiem jak się ubrać ;p Pierwsza to była koszula, marynarka ciemne jeansy i czarne półbuty, ale to druga rozmową i już w miejscu gdzie miałbym mieć ewentualnie etat, więc co garniak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poem
Witam. Aplikowałem na stanowisko Mobilnego Opiekuna Małych i średnich przedsiębiorstw. Zadzwonili do mnie po tygodniu od złożenia aplikacji. Rozmowę rekrutacyjną miałem przez telefon - banały, doświadczenia zawodowe, wykształcenie zainteresowania itp... Zostałem poinformowany że oddzwonią do 2 tyg z odpowiedzią co do dalszej rekrutacji i... oddzwonili po 2 godzinach :) Jestem zaproszony do Katowic na 2 rozmowę i tu, co dla mnie dziwne, poprosili o zabranie świadectw pracy, ukończenia szkoły itp, tzn mam szansę na zatrudnienie? Byłem w swojej karierze na paru rozmowach kwalifikacyjnych ale nigdy nie spotkałem się z czymś takim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poem
Witam. Byłem dziś na rozmowie. Była bardzo przyjemna i konkretna. Teraz mam czekać 2-3 tyg na odpowiedź co dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola26
a do jakiego miasta się starasz? moze podasz nr gg bysmy porozmawiali jezeli masz ochotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LLime
@noobi: mam takie pytanko: czy jesteś po bankowości albo coś? Jak się przygotowywałeś do tego testu? Pamiętasz może jakieś przykładowe pytania? W office chcieli znajomości formuł, czy jakieś banały? Bardzo by to pomogło. PS. Na kolejną rozmowę ubrałbym się tak samo jak na pierwszą ;) Nie chciałbym wyglądać sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokota
@Witam, a jak wyglądają zarobki na stanowisku menedżera placówki? Miasto 200 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poem
Jutro mam rozmowę z Dyrektorem w placówce. Może Coś z tego będzie?? Napiszę co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w Getinbanku
Menedżer zarabia cos koło 3500-4000 netto plus prowizje za sprzedaż wlasna plus prowizje za zrealizowanie planu przez placówkę. od 10 do 25% premii pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poem
Byłem porozmawiałem i nic nie wiem :( Rozmowa była krótka, konkretna i choć zawracał się do mnie jak już do pracownika, mam czekać na odpowiedź do końca sierpnia :( Trwa to długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czy jest tu ktoś kto aktualnie pracuje wciąż tam ?? ile faktycznie sie tam zarabia ? jakie sa te plany - do realizacji? i czy są osoby, które ubiegają się o prace ?? piszecie o jakiś testach , ja byłam na rozmowie i nic Menager oddziału nie wspominała o żadnych testach pytała tylko czy będę mogla wyjechać na szkolenie gdyby była pozytywna decyzja... na rozmowie był temat ulokowania czy byłabym w stanie wyjść z ulotką do bloków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxGetxxx
Cześć, czy komuś coś waidomo na temat pracy jako mobilny doradca ds. kredytów samochodowych lub leasingu. Był taki czas, że podobno wszystkich wywalali a teraz pełno ogłoszeń o pracę... Słyszałem, że oddziały sprzedażowe są ta terenie całej Polski ale główna siedziba w Jastrzębiu, Katowicach i Sosnowcu. Co trzeba zrobić aby dostać się do sprzedaży w Sosonwcu? Gdzie odbywa się rekrutacja ? Ile się zarabia? Jaki jest zespół? Jeśli ktoś by coś wiedział będę wdzięczny za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje wam pracy
akwizytorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomionaKobieta
a ja też dostałam tam pracę i powiedzcie czy najpierw trzeba zrobić sobie badania lekarskie itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjfjaejfpoiejf
Nie idziesz sama na badania. To obowiązek pracodawcy wynikający z ustaw i kodeksu pracy, żeby wysłać Cię na badania z odpowiednim skierowaniem (gdzie mają być Twoje dane i stanowisko na jakim będziesz wraz z opisem, jakie czynniki szkodliwe tam występują)- na pewno będziesz siedziała przy kompie, więc oprócz lekarza med. pracy musisz mieć badanie okulistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszołomionaKobieta
Kurcze, czy w Getin są jakieś "procedury" co do zatrudniania nowych pracowników? Bo ja czekam i czekam już 2 tyg od momentu aż zostałam poinformowana, ze oni chca mnie zatrudnić. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana GetinNoble
Hej! Też jestem zainteresowana pracą w Getin Noble Bank na stanowisko doradcy ds. małych i średnich przedsiębiorstw, ostatnio zadzwonili do mnie i przeprowadzili rozmowe przez tel., podobno maja dać znać do dwóch tygodni, ciekawa tylko jestem ile wam zaproponowali wynagrodzenia chodzi mi o podstawe,?? mnie pytali o kwotę tylko niewiem czy nie podałam za mało podstawy, obecnie pracuje jako doradca w Biurze kredytowym. Prosze o info...?? Dzięki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana GetinNoble Bank
Mam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na doradcę ds. małych i średnich przedsiębiorstw . Jak myślicie czego moge się spodziewa na rozmowie, może ktoś się podzieli informacjami, czy pytają o wynagrodzenie czy sami mówią co proponują... ? Napiszcie cos ?? Dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaakola
zainteresowana i jak rozmowa? ja tez wlasnie planuje zlozyc na stanowisko Doradca ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw, ale zastanawiam sie jaką macie podstawe na tym stanowisku? nie chce tracic czasu na ewentualne rozmowy jesli z gory wiem ze podstawa ponizej jakiejs kwoty mnie nie interesuje bo bedzie to dla mnie nieoplacalne. takze prosze, napiszcie ile jest tej podstawy z zaznaczeniem czy mowicie o brutto czy netto,. z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana GetinNoble
Jola Jeszcze nie byłam na rozmowie, mam za niedługo :) aLE JAK myślisz jaką kwotę wynagrodzenia podać ( netto) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaakola
no wlasnie tez sie zastanawiam nad tym. napisz na priv to pogadamy - clover1986@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaaaakola
w ogole prosze wszystkich jktorzy sa zatrudnieni na tym stanowisku o jakies blizsze info na maila clover1986@interia.pl, nie tylko o zarobkach ale ogolnie o zakresie oboziwazkow-jak to wyglada w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzi
Witam, Czy ktoś może orientuje się jak wygląda 2 etap rekrutacji w GB? Ubiegam się o stanowisko Opiekuna Klienta w Warszawie, pierwszy etap rekrutacji mam już za sobą. Dostałam zaproszenie na 2 etap. Czy ktoś może powiedzieć jakich pytań mam się spodziewać? I jeszcze jedno...Jakie są zarobki? Chodzi mi o podstawę. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WASZ KLIENT- NIE GWIAZDA
Witam wszystkich obecnych i przyszłych menagerów - tylko mi we wtorek nie zamykać POI i odbierać telefony. Aha co niektórzy z Was będą mieli okazje wystąpić w TV -i - tylko mi nie paplać głupot. Dla tych co chcą sie wykazać to tu jest okazja: http://www.forum-kredytowe.pl/tematy3/bank-ubezpieczyl-samochod-bez-mojej-zgody-vt14884.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afera GNB
Powiem tylko tyle: Nie chciałbym pracować w banku który nie szanuje ludzi i działa nieetycznie, niezgodnie z dobrymi obyczajami, naraża swoich lojalnych klientów na duże straty finansowe. Współczuję tym pracownikom GNB, co nie mają nic wspólnego z aferą jaką Getin Noble Bank zafundował wielu Polakom - będziecie mieli doczynienia z poszkodowanymi przez GNB... Radzę zastanowić się nad wyborem innego pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! ostatni dość głośno jest na betin banku, mocno sie ogłaszają z ofertami pracy,głównie na negocjatora terenowego -widykacja, jestem z małej mieściny okło 20tyś mieszakńców, jestem ciekawa szczegółów tej pracy , warunki zatrudnienia, jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna, bo podejrzewam ze nie jest to produktowe wypytywanie, bo nie sprzedawałabym ich produktów tylko ściagała długi, interesuje mnie ta praca ponieważ jest to nie normowny czas pracy, praca w terenie, pasuje mi to ponieważ aktualnie wykonuje prace terenową polegającą na pośrednictwie ubezp. i fajnie by mi to współgrało a potrzebuje zarobić dodatkowo, wiec interesuje mnie ta oferta, bardzo prosze o jakieś info, czytając rózne fora juz znam atmosfere tam panującą, wiec bardzie mnie ciekawią inne rzeczy, typu, umowa, warunki, auto służbowe, sposób rozliczania sie z nimi, plany, itd -jesli ktoś cos wie to prosze o info na email praca476@wp.pl serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandydatka
Cześć, mam pytanie odnośnie pracy w GNB. Jestem z Warszawy i mam wieloletnie doświadczenie w hipotekach. Czy ktoś mi jest w stanie powiedzieć, na jaką podstawę można liczyć w banku na tym stanowisku? Słyszy się sporo o prowizjach, które są podobno spoko ale chodzi mi dokładnie o podstawę aby nie powiedzieć za dużo ani za mało... Tak by wyjść na swoje. Będę miała pierwszą rozmowę z Menadżerem Oddziału, a co dalej? Jak przebiega dalsza rekrutacja? Czy coś słyszeliście? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onetka
Witam! W grudniu rozpoczynam prace w GNB i podobno mam jechać na szkolenie. W jakim mieście odbywają się te szkolenia i ile dni trwają? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana GetinNoble Bank
Witam! Dostałam się na stanowisko doradcy ds. małych i średnich przeds. Minęlo dwa tygdnie od momentu kiedy dowiedziałam sie o decyzji. Miał ktoś do końca danego tygodnia odezwac się do mnie w sprawie szczegółów ale nikt nie dzwonił, więc sama wykonałam tel. i została poinformowana że decyzja jest aktualna, że nic się nie zmieniło, że tak to schodzi . Dzis mineło juz dwa tygodnie, niewiem co mam myślec ile mam jeszcze czekac, może ktoś był lub jest w podobnej sytuacji, proszę o informację, A druga sprawa to taka ze zauważyłam ich ponowne ogłoszenie na to stanowisko do tej samej miejscowosci i jeszcze jednej niedaleko położonej, troszkę się boje, już sama niewiem co mam myślec, Wiem że przecież jest to na tyle poważny Bank że nie rzuca słów na wiatr i że osoby pracujące sa też słowne. Powiedzcie co mam robic. Poczekac jeszcze z tydzień i wtedy dzwonic czy co... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×