Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

15kg w dół do sylwestra

Polecane posty

ja sie zjawiam w pt w warszawie:D dla zaiteresowych by moze sie poznac:P jestem chetna na umowienie sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis dołek psychiczny i dieta zeszła na dalszy plan niestety. Zjadlam kanapki z bialym serkiem na sniadanie a pozniej kopytka i kilka kostek czekolady :(. Jak zwykle porazka co całosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowiek jest nie zawsze silny...ale to ze zjadlas ciut wiecej skresla cie z swojego celu? NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1sa chwile słabosci...co myslicie ze odrazu odechce sie starych nawykow.nie:( trzeba z nimi walczyc:)jak sie \"upadnie\" to nastepnego dnia sie trzeba \"wstac\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się dołączam :) w wakacje schudłam z 62 do 57 i było prawie super ale niestety przytyłam a ile to nie wiem bo boję sie wejsc na wage!! :D tak więc chciałabym zrzucić do 57, ale najbardziej to 55 :) może mi się uda, to 7 kg, ale najgorsze to nie przytyć! ja mam tak że jak popadnę w dołek to rzucam się na żarcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się. też mam plan min 10 kg do Sylwestra w dół. później się odezwę i opiszę więcej teraz tylko powiem - 26 lat, 175 cm i 84 kg, buuu, dawno tyle nie było. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe kolezanki:) napiszcie ile mazycie i ile chcecie schudnac to jest badzo wazne:) proponuje tableke:P NICK.......WIEK....WAGA STARTOWA....WZROST.......ILE UBYLO...CEL firank_a....18............80.................167.............?...............65 moze bedziemy sie wazyc w kazdy pt co?wszytkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to dopisz mnie jesli sie podejmujesz prowadzenia tej tabelki :) NICK.......WIEK....WAGA STARTOWA....WZROST.......ILE UBYLO...CEL Migotka88....19.........70.................173........ .....?...............60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój cel ostateczny to 67, ale do sylwestra starczy ok 75 - też dobrze wyglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu81.....w zyciu bym nie powiedziala ze wazysz 84kg nie jestes staruszka tylko normalna dziewczyna:)kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, bo na tych zdjęciach jestem trochę chudsza, ale nie dużo. ale już takmam, że na szczęście u mnie nie widać tak tych kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WIEK....WAGA STARTOWA....WZROST.......ILE UBYLO...CEL firank_a....18............80.................167........ .....?...............65 mikołajka...28...........80.................169..............?...............65/60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z wiochy :D taka małą miejscowośc na podkarpaciu. aha i mam 18 lat :) zaraz wpisze się do tabelki :) a odchudzam się od poniedziałku! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WIEK....WAGA STARTOWA....WZROST.......ILE UBYLO...CEL firank_a....18............80.................167........ .....?...............65 mikołajka...28...........80.................169............. .?...............65/60 AnulaPPP....18...........62...............ok 173............0................57/55 jestem jak najbrdziej za wspólnym ważeniem się w piątki! super pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WIEK....WAGA STARTOWA....WZROST.......ILE UBYLO...CEL firank_a....18............80.................167........ .....?...............65 mikołajka...28...........80.................169............. .?...............65/60 AnulaPPP....18...........62...............ok 173............0................57/55 jestem jak najbrdziej za wspólnym ważeniem się w piątki! super pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a macie tak,że przed kresem macie wilczy apetyt?? bo ja tak mam niestety... nie panuje wtedy nad sobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce dołączyć do tabelki :P tylko nie wiem ile ważę :O poczekam z tym do piątku.... NICK.......WIEK....WAGA STARTOWA....WZROST.......ILE UBYLO...CEL firank_a....18............80.................167........ .....?...............65 mikołajka...28...........80.................169......... .... .?...............65/60 AnulaPPP....18...........62...............ok 173............0................57/55 CarbonBlack..20..........?..................177...............?...............62 62 to cel do sylwestra, ogólnie 59 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulaPPP - ja przed okresem mam straszną ochotę na słodycze. ech. ale porzuciłam słodycze i od wczoraj nic czekoladowego. wczoraj zaliczyłam aerobik i bieżnie, dziś siłownia i 30 min aerobów. żadnych obfitych kolacji. jutro znów na fitnes. poczekamy zobaczymy. najważniejsze, że razem raźniej. trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym poszla na silownie(na bieznie) ale niestety kasy jakos brak...zbieram na wyjazd do ukochanego:) wiec w domu cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak dobrze ze tylko an słodycze :D ja mam na wszytsko :D ale wiecie co ja jak sobie wyznacze konkretne rzeczy to jesem w stanie wytrzymać, ale nie umiem zjeść tylko odrobinkę czegoś pysznego, a potem juz tego nie tknąć... ehh. dlatego teraz próbuję określona dietkę. a co do sportu to nie mam czasu raczej .. choć będe starała się chociaż poł godzinki dziennie na hula hop... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę chciałabym na jakiś czas mieszkać sama jak palec i jeśc to co bym chciała... a tu wracam ze szkoły i zastaje pycha super tuczący obiadek :D i nie zjedz no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×