Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

15kg w dół do sylwestra

Polecane posty

widze ze grono sie powieksza:)super zapraszam wszytkich tylko pamietajcie nie wszytko co zdrwe ma malo kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***GF FERRE***
ja obecnie mam grype zoladkowa wiec nie wiem jak to liczyc... od jutra walka, ostra walka.... wiem, ze mi sie uda... i wiem takze, ze Wy drogie panie pomozecie mi w tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***GF FERRE***
20 kg w 2 miesiace- to moj cel waze- przykre ale prawdziwe- 94kg. mam nadzieje, ze tego bagazu sie pozbede w tak krotkim czasie zamierzam przez te 2 miesiace do sylwestra o siebie naprawde zadbac i wiem, ze mi sie uda, a Ty? }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja waze 80kg....a chce 65:) a gdzies sie wybierasz na sylwka ze tak ochoczo chcesz sie odchudzic? ile masz lat? i skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***GF FERRE***
waze 94kg ide na impreze otwarta... z przyjaciolka... no wyciskaj 7 poty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide ze swoim facetem na bal sylwestowy:D zrobilam 300brzuszkow plan dnia wykonany:P a ile masz lat? i skad jestes...bo nie odpowiedzialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musi nam się udać :D. Ja sobie wymysliłam ze sylwester to bedzie taki przełom w relacjach w takim jednym jegomosciem ;). Albo w prawo albo w lewo :). A odchudzam się głownie dlatego zeby sie dobrze ze sobą czuc no i nie ukrywam ze tez po to zeby sie jemu podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co potem?tzn jakie studia gdzie? itd ja przeprowadzam sie do wrocławia zamieszkam z swoim facetem i bede studiowac resocjalizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuje studia zaoczne- prawdopodobnie psychologia. A co mi z tych planow wyjdzie to sie okaze. Masz moze konto na gronie lub fotce? Ciekawa jestem jak wygladasz :). To pytanie do wszystkich dziewczyn :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mam....ale jesli chcesz to daj swoj nr gg to wysle ci zdjecie na gg..badz potem na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia 21 z Łodzi :) ok 72 kg 167 wzorstu od dawan kluseczka sporo osob wypomina mi ze bylam taka sexy, a teraz sie zaniedbalam prawda, boli ale prawda :( nienawidze cwiczen ... ale jakos sie zmusze u mnie nadwaga zaczela sie od pigulek anty. nie biore juz ponad rok zaczynam od jutra diete na poczatek sie troszke przeglodze zeby zaloadek sie skurczyl odrobinke, a pozniej po prostu umiarkowanie jesc warzywa, bez przypraw, soli itd, zero slodyczy i duzo napojow ( malo pije bo zatrzymala mi sie woda w organizmie po pigulkach) trudno bede pic na sile :) najwyzej bede sikac co 20 minut :) trzymam kciuki za was ...a wy za mnie trzymajcie, bo ja jestem leń straszny :) na sylwestra chcialabym isc do sklepu i kupic ciuszki rozmiar 38 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kasiu:) a jakie bierzesz tabletkie?ja tez przytylam po anty biore od 5miechow-cilest powiedz ile wazysz a jaki jest twoj cel pozdrawiam i naprawde juz mykam:)do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! nie myślcie że sie poddałam :P wczoraj nie pisałam bo miałam dużo zajęc na uczelni itp. z duma patrze na coraz szczuplejsze uda i spłaszczający się brzuch :) jeszcze 2m-ce ;) a jak Wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×