Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

15kg w dół do sylwestra

Polecane posty

fajnie masz :) u mnie mama od razu się denerwuje że mi dogodzić nie można hehe. o tej diecie która zaczynam już ja powiadomomiłam ale znając życie potem będzie narzekać hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no myśle że nie będzie takiego problemu :) tylko kusić czymś lepszym niż gotowane warzywka to mnie na pewno będzie :) tak samo mój chłopak, to ma ochotę na pizze to na coś tam itd :D a mam jeszcze takie pytanko :) zawsze masz możliwośc jeśc w tych samych godzinach?? bo ja niestety nie... ze szkoły wracam na trzy różne godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznie jem:) znam bol z chlopakiem...on jest bylym lekkoatletom normalnie chudy jak patyk i je te slodycze i je a ja sie oprzec nie moge jak jade do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym jeśc regularnie ale nie jest to możliwe :) moj chłopak też \"sportowiec\" :D i też chudzina... aktualnie jesteśmy w stanie kłotni a to jest też przyczyną mojego obżarstwa-zabijam smutki... no nic pewnie czas iśc spać :) dobranoc i mam nadzieję ze jutro się znów tu zjawimy wszystkie, papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) własnie jem śniadanie, kanapka z szynka i pomidorem+pomarańcza ;) co do chłopaków-mam to samo, mój je wszystko i nie tyje, a ja? :( wczoraj usłyszałam od niego że już wystarczy tego odchudzania, woli jak mam troche ciałka niż jakbym miała nie mieć :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo ze waze 89kg nie jestem strasznie obrosnieta w tluszcz mam zbite cialo i moj zawsze mowi tak: ja kosci nie chce piescic:)KOCHAM GO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po mnie tez tak strasznie nie widac bo jestem wysoka i to sie rozkłada ładnie :) mój tez nie chce kości, wczoraj stwierdził że sie nie zgadza na odchudzanie. i tak schudnę ale go kocham za to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mi do szczescia brakuje jakies 6 kg, schudłam juz 8 kg w 2 mce, niestety zaczelam podjadac, obzerac sie, taki kryzys parodniowy... ale juz ogaerniam sie i walczxe dalej... mozna sie przyłaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......WIEK....WAGA STARTOWA....WZROST.......ILE UBYLO...CEL firank_a....18............80.................167........ .....?...............65 mikołajka...28...........80.................169......... .... .?...............65/60 AnulaPPP....18...........62...............ok 173............0................57/55 CarbonBlack..20..........?..................177......... ......?...............62 Dzastineskaa..19.......74.................167...............8................59/62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga nowa wojowniczko z kg:) wpisalas sie do tabelki masz teraz obowiazek zagladac tu czesto i z nami rozmawiac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem w domku :) witam! widze że dobrze wam idzie :) ja sobie jeszcze troche pozwalam hehe :) a dokladnie to slodycze bo wiem że przez 3 tyg nawet nie poczuje nic słodkiego... a co do chłopaków to mam tak samo jak Wy :) ehh ale my musimy być piękne też dla siebie a nie tylko dla nich! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, mogę sie przyłaczyć? mam 174 cm, aktualnie ważę 76,5 kg, zaczęłam odchudzanie (juz nawet nipamietam po raz który;-( od 08.10.07 z wagą rózwniótkie 81 kg, moim celem jest max 67 kg, idealnibyłoby 63 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że mozesz :) witamy!! i nie martw sie każda z nas zaczyna którys raz i każda ma jakieś słabości... razem damy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć anula, widze żę jesteś tego samego wzrostu co ja, i pomyślec że ja w Twoim wieku;-) wazyłam 58 kg, jezzz kiedy to było. własnie najlepiej sie czułam z waga 62-63 kg ale wtedy przez dośc drastyczne schudnięcie w okresie dojrzewania potężnie sie rozchorowałam, tak więc uważaj na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :). Dzisiaj juz duzo lepiej, trzymam diete. Teraz robie warzywka na patelnie na obiad. Uda nam sie, zobaczycie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
collete, uważam uważam :) zresztą chce wrócić do swojej wagi z wakacji, wyglądałam dobrze i dobrze się czułam i jak wszyscy mowią byłam w sam raz. nie byłam jakimś tam chudzielcem znów. mi od razu idzie w brzuszek i an nim mi zależy żeby zrzucic a nawet jak waże te 57 to jest taki średni :) chce mieć znów taki :) Migotka super że jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny też przed okresem mam wilczy apetyt:O i zjadam wszystko słone,słodkie,kwaśne i nie mogę się powstrzymać 😭 i ciągle czuję się napuchnięta i nie wiem co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi poszło w brzuszek i pupkę,ale nie w bioderka :-P czym zwalczyć takie napady głodu? a jak pozbyć się uczucia napuchniętego ciałka? Może jakieś tabletki moczopędne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×